Kleebised
#4

Nüüd on viimasest postitusest palju aega möödas. Suhtlesin firmaga "Jajaa". ei ole midagi kurta, väga vastutulelikud inimesed on. Kahjuks nende tehnoloogia ei sobi. Otse paagile saaksid nad põhimõtteliselt selle embleemi teha mingite templitega, kuid paak ei ole tass - ei mahu masinasse. Vesipilte teevad nad ka, aga minu poolt soovitud pilt on liiga kirju, detailid on väikesed ja värve on palju. Nad ütlesid , et vesipildi tehnoloogiaga ei tule sellest mitte midagi normaalset välja. Lasksin siis prooviks teha plastikalusel kleepeka. Iseenesest väga ilus tuli välja, värvid õiged ja selged 5+ ühesõnaga. Tegin prooviks ühe plekitüki ja panin kleepsu peale, siis lakkisin ära autolakiga. Lakk keeras kleepsu sinnasamusesse. Pika nikerdamise tulemusena sai õppinud automaaler ka sobiva laki leitud ja asi õnnestus. Kuid kleeps on liiga paks, sõrmega katsudes on servad tunda ja ei ole sugugi sobilik vanatehnikale. Lisaks on see plekitükk nüüd kaks kuud aknalaual vedelenud ja päike on teda oluliselt pleegitanud. Tundub, et see lahendus ikkagi ei sobi.
Teine variant oli siis sellel lehel olev: http://www.abziehbilderservice.de/Start.htm
Kirjutasin sinna, küsisin , et kas on "aufkleber" või siis "Wasserabziehbild", vastus tuli, et "aufkleber". Kodulehel on küll kirjas, et teevad vesipilte , aga vastavad, et siiski kleebiseid. Ja vastuses oli ka , et hulgimüük, miinimum tellimus 100 tk. Saatsin uue kirja , et neil ju kirjas, et võib näidiste seast tellida ja mulle täitsa sobiv olemas 8€ tükk , et kas olen millestki valesti aru saanud. Sellest kirjast on nüüd möödas oma 3 kuud , vastust ei ole tulnud.
Seega, kui on kellelgi häid mõtteid kleebiste asjus, siis ootan huviga....

http://cgi.ebay.de/300380003174 - Ka see on võimalus, aga üsna kallis. Värvitoonid on tiba hilisema aastakäigu omad. Kui muud ei saa, kas siis selline sobiks??? Minu tsikkel on aastast 1938, aga selline värvilahendus tuli alles 1946. aastast.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kleebised - Autor: Raudpats - 07-08-2010, 19:59 PM
RE: Kleebised - Autor: Jesper - 09-08-2010, 11:29 AM
RE: Kleebised - Autor: Raudpats - 09-08-2010, 20:22 PM
RE: Kleebised - Autor: Raudpats - 20-02-2011, 10:02 AM
RE: Kleebised - Autor: diesel - 20-02-2011, 12:02 PM
RE: Kleebised - Autor: kass - 20-02-2011, 13:32 PM
RE: Kleebised - Autor: diesel - 20-02-2011, 18:11 PM
RE: Kleebised - Autor: kass - 20-02-2011, 18:37 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne