Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis
#1

Lugupeetud moderaator/administraator, kes Te mu postitust Raamatukogu rubriigis juba kaks päeva modereerimas olete käinud, palun võtke vaevaks veidi selgitada, mille vastu ma olen eksinud.

Olles mitu kirjanduse müügiteemat teinud Raamatukogu rubriiki leidsin ennast ühel hetkel mõttelt, et aga miks ma pean iga kord tegema uue teema, kui ma saan väga edukalt ka seda juba enda olemasolevat teemat lihtsalt uueks muuta, muutes ära esimese postituse sisu ja pealkirja ning lisades endapoolse vastavasisulise vastuspostituse teema tõstmiseks. Olen seda varianti ca 5 korda edukalt kasutanud ilma mingite probleemideta.
Eile jõudis keegi administraatoritest seisukohale, et tegelen keelatud tegevusega ja kustutas mu viimase postituse mu müügiteemas, mistõttu langes mu (sisuliselt uus) teema kolinal teemade hulgas lehekülje lõppu.
Ilmselt läks lugupeetud administraator leili selle peale, et lapsesuuna oma viimases postituses mainisin, et upitan teemat. Kahjuks ei viitsinud ta ilmselt süübida sellesse, et tegu polnud lihtlabase upitamisega vaid kuna muutsin ära oma esimese postituse ja pealkirja, siis oli sisuliselt tegu uue teemaga, mis oleks pidanudgi olema eesotsas, kuhu see peale nn upitamist liikus.
Juhiksin tähelepanu ka sellele, et Raamatukogu rubriigi reeglite järgi poleks ka lihtlabases teema upitamises midagi reeglitevastast:

"Sissejuhatus. loe läbi! Ostu müügi ja vahetuse postitustele siis vastavalt ka pealkiri O: M: Kui paned ülesse oma koduse kirjanduse nimekirja siis peane teema ette List:Lisa juurde ka tingimused, mis moodi on võimalik teistel antud kirjandusega tutvuda, koopiate tegemise tingimused ning kirjandus, mida soovid ära müüa/anda või juurde muretseda. Hea oleks kui raamatute, ajakirjade jne. nimekiri oleks siia mingi süsteemi järgi postitatud."

Tean, et kunagi oli upitamise teemal poleemika turuplatsil. Aga palun pange siis upitamise keeld konkreetselt ka siia Raamatukogu rubriigi reeglitesse kirja.

PS. Ei ürita tüli kakkuda. Teadvustan endale, et olen külaline kellegi teise kodus (foorum pole ju minu oma) ja siinsetel modedel ja adminnidel on alati õigus. Mis seal ikka teen homme ja iga järgmine kord täiesti uue teema ning ei kasuta enam vanema teema modimist uueks. No problem. Aga lihtsalt natuke austust võiks olla ka kasutajate vastu ning seda just eelkõige seeläbi, et sõnastada võiks konkreetselt need asjad mis on keelatud. Praegu olin tükk aega hämmingus, kuna enda arvates polnud midagi valesti teinud ja ühel hetkel oli keegi kustutamas käinud. Olen küll pikaaegne foorumi kasutaja aga administraatorite mõtteid ma siiski lugeda ei oska.
Peace!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: dzeiaar - 18-04-2013, 23:24 PM
RE: Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: klaabu - 20-04-2013, 20:35 PM
RE: Postituste modereerimine raamatukogu rubriigis - Autor: dzeiaar - 21-04-2013, 00:09 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne