Eesti Jalgrattamuuseumi virtuaalmuuseumi algne versioon on valmis
#4

Pole üldsegi paha! Muidugi tavapäraselt Valdo-keskne, nagu ikka! Rolleyes Aga kuna see on kõik Valdo oma näputöö, vb ka Vilja panus otsapidi, siis on see igati õigustatud. (ülejäänud paarile mtü-lasele tuli asi küllatki uudisena ja ootamatuna!)
Ei suutnud esimese hooga kõike üle vaadata, aga ka juba alguses torkas eesti keelses variandis mitmeid kirjavigu silma, ka faktiinfo poolest mõni asi võiks minu arvates teisiti olla. Aga eks saab parandada ja arutada.
Foorum on minu arvates igati asjaks ja igast kommentaarist ei saanud üldse aru, eks see on mu oma piiratuse probleem.
Kuid ma loen asja täht-tähelt üle, ka inglise keelse versiooni, ja siis järgneb juba tõsisem kriitika! Toungue
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Eesti Jalgrattamuuseumi virtuaalmuuseumi algne versioon on valmis - Autor: valdo - 28-05-2013, 19:14 PM
RE: Eesti Jalgrattamuuseumi virtuaalmuuseumi algne versioon on valmis - Autor: peeterpaul - 28-05-2013, 20:19 PM
RE: Eesti Jalgrattamuuseumi virtuaalmuuseumi algne versioon on valmis - Autor: valdo - 28-05-2013, 22:42 PM
RE: Eesti Jalgrattamuuseumi virtuaalmuuseumi algne versioon on valmis - Autor: kass - 28-05-2013, 23:38 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne