T16M Hüdropumba ajam.
#1

Tahaks T16M-i hüdropumba ajamit korda teha, et saaks pumba originaal kohta tagasi panna! Praegu on pump jõuvõtu võlli otsas aga sinna tahaks niiduki ketiratta panna. Kõiki juppe on mul sinna uusi vaja: vahevõlli koos hammakaga ja pumba otsa minevat võlli koos kõigi lisadega mis seal küljes. Vahehammakas on 19 hambaga ehk siis uuem tüüp. Aga küsimus tekkis sellest, et vaatasin pilti sellel aadressil SIIN ja neid detaile vaadates tekkis paar küsimust. Pildil olev detail nr.4 ei ole minu traktoril selliste kõrvadega, et poltidega saab kinni keerata. Kui mootor maas oli siis vaatasin, et see võll oleks nagu pinguga sinna siise pressitud või löödud kuna taguots see kus need kõrvad on on minul lihtsalt ümargune. Võllil nr.12 pildil ei ole minul otsas selline "hammasratas". Minul on selline: http://img829.imageshack.us/img829/8877/p4280916.jpg , võlli otsas oleva jämeda osa sees olid siis kunagi nuudid mis nüüd on kulunud aga ma, arvan et see võlli ots on ise aretatud sinna kuna see on sinna keevitatud! Ja pildi järgi saan aru nagu käiks pumba ja kere "käigukasti korpus" vahele veel mingi kobakas(sellel pmkaubamaja lingil oleval pildil nr.7). Kas kõik vajaminevad jupid on poes üldse saadaval?
Vasta


Sõnumeid selles teemas
T16M Hüdropumba ajam. - Autor: raivo45 - 22-06-2013, 18:09 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne