Voshod 1968. aastast
#1
Photo 

Tere

On juhtunud olukord, et sõbrad kinkisid mulle sünnipäevaks Voshodi. Seda rõõmu otsustasin jagada ka teistega. Eks mul ole ka omakasu mängus ja vastu küsin vahest abi ja informatsiooni.
Kuna tegemist on väärika vanuriga, tuleb nüüd edasine tegevuskava mõnevõrra läbi mõelda.
Kuna olen oma loomult tehnika tarbija, küsiksin esimese asjana, millised on kasutajate kogemused sellise rattaga. Ei ole mul küll plaanis temaga iga päev tööl käia, kuid suvel ilusa ilmaga sõidaks näiteks 160 km maale küll. Kui töökindel see mootor on?

Komplektsus tundub päris hea. Tagumine pakiraam on olemas, puuduvad tiivad/embleemid kütusepaagil, sadula rihm ning google'i piltidelt paistab ka karburaatori ja plekk-korpuse vahel "midagi" olevat.
Esimene porilaud on kannatada saanud ning esihargil on keevituse jäljed.
Ilmselt on ka plastikust jalakaitsed õiged? google'iga võrreldes on kuju vähemalt sama
Kui keegi märkab võõrkeha rattal, siis palun muidugi märku anda.
Kui on pakkuda esiharki ja porilauda, siis palun pakkuge.

Käima läheb hästi, esimene käik läheb sisse ja tagumine pidur toimib. Rohkem pole proovida saanud, tulenevalt ilmaoludest.
Kui nüüd lumi ka väiksematel teedel ära sulab, siis tuleb tagumine kumm täis pumbata ja sõitma minna. Peale seda, kaldun arvama, tuleb mootor ja raam aatomiteks võtta. Mootor puhastada ja vajadusel remontida, raam ja muud kereosad puhastada ja värvida. Siis peaks temast juba täitsa viisaka aparaadi saama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Voshod 1968. aastast - Autor: dworkin - 28-02-2016, 20:17 PM
RE: Voshod 1968. aastast - Autor: kopraonu - 28-02-2016, 21:06 PM
RE: Voshod 1968. aastast - Autor: dworkin - 29-02-2016, 12:30 PM
RE: Voshod 1968. aastast - Autor: kopraonu - 29-02-2016, 14:45 PM
RE: Voshod 1968. aastast - Autor: dworkin - 29-02-2016, 15:16 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne