Orion / apollo AGB-30 f
#1

aKui tundubm et teema sobiks kuhugi ühisteemasse / paremasse kohta, siis oleks soovitused oodatud Smile

Lugu algas sellest, kui mu tütar igasugu sõiduaparaatidega väga sinapeale sai (lasteaialisena sõitis 10 numbrit suuremate rulluiskudega mõõda tuba kass õlal ja sõi jäätist) - siis hakkas koitma, et midagi "head" siit tulla ei saa. eks ta proovis läbi kõik vanema venna rattad ja tõuksid.

Nüüd siis varakevadel jäi silma 50 kuubikuline hiina tsikkel. Ühe kerge kukkumise tegi kohe, aga ei heitnud meelt.
Sellega on väga hea alustada - videos Ei tööta hästi  näha, et kusagilt jääb midagi puudu - sai vahetatud bensiinifilter (sai ilge kobakas, aga motoblokile oli kunagi tagavaraks saandu ja parandas asja. läks paremaks

Algselt, kui selle saime oli vahetatud karbuss ja sidur (100€ ) hea diil.
Peale seda olen trosse ülitanud ja käimatõmbamise süstemi vedru otsasid olen kaks korda tagasi painutanud. 

Juhuse tahtel jäi silma, aga selles teemas kajastatava Hiina aparaat 125 kuubikut aastas ostmise aluseks pilt ja kuna põlved hakkavad tirtsul üle lenksu minema, sisi oligi midagi suuremat vaja.
Kuna hind oli piisavalt hea, siis saigi see pimesi õhtul kohu toodud
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Orion / apollo AGB-30 f - Autor: tanelvel - 14-05-2020, 08:50 AM
RE: Orion / apollo AGB-30 f - Autor: tanelvel - 14-05-2020, 09:02 AM
RE: Orion / apollo AGB-30 f - Autor: ounou - 15-05-2020, 11:41 AM
RE: Orion / apollo AGB-30 f - Autor: tõnn - 14-05-2020, 13:26 PM
RE: Orion / apollo AGB-30 f - Autor: tanelvel - 15-05-2020, 08:27 AM
RE: Orion / apollo AGB-30 f - Autor: tanelvel - 15-05-2020, 12:47 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne