Wana motika esihark
#6

(25-07-2022, 22:47 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  Üks pilt on udune. Suuremat osa pilte ei lase panna, kuna liiga suured. Ma es oska neid väiksemaks teha. Fotokas on vana jah. Vahest teeb selged, vahest udused pildid.

Jah, põle tänu ega ölut (älekokk spetsiaal, karl priidrik jms)  väärt! Võiks muidugi täpsustada, milline pilt 3-st on udune, aga mina vaikse vanainimesena ei ole siin midagi nõudmas ega ettekirjutusi tegemas. Aga vakt on, et ka mõnes teises voorumis on Sinu piltidega sama jama ja ma ei hakka siin oma poolamatööri 60 € votoaparaadi tootmisaastat ega võimekusekriteeriume upitama.
Aga isegi mina, loll, vana ja alkogoolik oskan juba piltasi väiksemaks ja udusemaks teha!  Cool
Aga Sul on huvitavad leiud, eesti taustaga asjad, ma muidugi tean, kus tegutsed, tore on, et neid siin ja mujal kajastad, parem oleks muidugi, kui postitaksid midagi liiklemise temasse, vb keegi läks kusagil üle tee ja jäi alla ajamat, äkki keegi sõitis kellegist mööda, ka on ju Pärnu kandis toimetamas siinse voorumi aktiivseid liikleijaid teisigi, Aare+ näiteks jms aktiivsed mehed Rolleyes
Pagan, nii tahaks veel kirjutada vanaisa Eduardist ja onu Leopoldist, aga nii joobnud ka veel ei ole, et ei saaks aru, et pole öige koht! Sad
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Wana motika esihark - Autor: BALDHUR88 - 23-07-2022, 20:45 PM
RE: Wana motika esihark - Autor: rains - 25-07-2022, 21:50 PM
RE: Wana motika esihark - Autor: kass - 25-07-2022, 21:50 PM
RE: Wana motika esihark - Autor: BALDHUR88 - 25-07-2022, 22:47 PM
RE: Wana motika esihark - Autor: kass - 25-07-2022, 23:09 PM
RE: Wana motika esihark - Autor: rains - 25-07-2022, 23:08 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne