Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk?
#8

Tere reedest esimest sügisõhtut, viinakuu ei ole enam kaugel!  Cool
Ksf! Aavu küsimusele ei saa ma kahjuks vastata, isikuandmete kaitse seadus jms turvateema kammitseb ka minu muidu edevat suuvärki ning sunnib vaikima!  Sad Aga hea uudis kõigile lugejatele (kui neid üldse siin on?) - maailm, st Euroopa on jällegi muutunud kübeke turvalisemaks ja elukvaliteet on tõusnud, nimelt ei väljasta Audi arhiiv enam andmeid tehastest (näiteks NSU) väljunud sõidukite tarnekoha kohta!  Cool Varemalt seda tehti ja näiteks minul oli pidev hirm, et herr Schickelgruberi järeltulijad võivad iga hetk maanduda Näljaküla Konsumi tagusel muruplatsil ja hakata tagasi nõudma nende esivanema poolt juunis 1931 soetatud NSU 501 TS mototsikletti....
Ksf! Jurka postituse ja klounide kohta... no vb ma tõesti ei saanud oma piiratuses tuumale pihta, kas sellel EAG lehel kajastatud fotol, millel on jäädvustatud Colosseumi tsirkuserahva Ford TT, on näha ka põranadalust ksf! T. Toomas Talujat?
http://eag.vanatehnika.ee/EW/vafordtt_p-...30_rae.jpg
Enda poolt eelnevalt reklaamitud fotot ksf! Talupoja Türi külastamise kohta ma mainitud andmekaitse seaduse tõttu siia postitada ei saa, kahju... on ju meie väikese ja tubli rahva varasemast ajaloost sarnaseid fotosid ikka avaldatud, näiteks president Pätsi külaskaik N linna jms taolist ülevat, mis annab meile jõudu ja aitab lippu kõrgel hoida!
Elagu Eesti, elagu A-M foorum! (no tean, M ei ela, aga elagu siis lihtsalt foorum...)
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: kassitapp - 21-09-2022, 20:07 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: kassitapp - 21-09-2022, 20:23 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: honkomees - 21-09-2022, 21:06 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: kassitapp - 21-09-2022, 21:55 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: jurka - 21-09-2022, 22:14 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: kassitapp - 21-09-2022, 22:28 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: aavu - 22-09-2022, 20:10 PM
RE: Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk? - Autor: kassitapp - 23-09-2022, 20:32 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne