Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid?
#6

Kahju kuulda. Ma loodan, et vähemasti hajutuse moodi üritusi tuleb ikka veel - väga äge, et Sa oled teinud ja ehk teed ikka veel Wink
Ma küll vaid ühel osalenud, aga osalemisi oleks rohkem, kui sobival ajal oleks sobivalt lähedal midagi avatud. Olen paaril korral "on kena ilmaga laupäev - teeks õige täna väljasõidu" loogikaga Seiklusministeeriumi lehte piilunud, aga ei ole õnne olnud.

Sellest ka ettepanek: tehniline võimekus lubab orienteeriuda misiganes ajal - miks mitte jätta eri piirkondades radu nt võistlejate järel pikalt lahti. Ka täitsa tärniga, et rada tehtud dd.mm.yyyy ning sellest ajast võib olla asju muutunud. Niisama seigeldes ei muuda muutunud taust üritust kehvemaks. Nimetagem need asjad "kaardi vimkadeks" ja on lihtsalt nii.
Jääb selline mõnus orienteerumisvõimalus neile, kes taoliseid asju suurt ette planeerida ei soovi.

Indu,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: Seiklusminister - 22-11-2022, 10:58 AM
RE: Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: indreksirk - 28-11-2022, 11:54 AM
RE: Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: wax - 28-11-2022, 13:32 PM
RE: Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: aavu - 28-11-2022, 13:35 PM
RE: Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: Seiklusminister - 06-12-2022, 12:12 PM
RE: Talvine Vanatehnika Seiklussõit - Sinu soovid? - Autor: 13piisab - 06-12-2022, 17:46 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne