M 427E või M401
#27

Kulla lugupeetud Mossepower!!!

Võta hoogu maha! Tee üks tõukekas viimase peal korda ja astu sellega mõne vanatehnika klubi liikmeks. Käi üritustel ja kogu raha, räägi inimestega ja ära erutu kõikide pakkumiste peale.
Nüüd ma pajatan Sulle oma loo: kunagi kogusin õppimise kõrvalt raha, loobusin 28 kopkastest Eskimo jäätistest ja Düsessi limonaadist, selle asemel jõin kaevuvett. Tahtsin osta 2000 rubla eest raskelt ruunatud Pobedat, sest mulle tundus, et see on viimane vanatehnika siin maamunal ja see tuleb päästa. Kuna ma raha nõutud päevaks kokku ei saanud, siis viisid Soomlased selle pruugitud külmkapi eest minema. Läksin nukralt kuuri alla ja nokitsesin oma külgkorviga tsiklit edasi.
Nüüdseks on vanatehnika jumala vaim minu silmad avanud. Kord nädalas pakutakse mulle vanatehnikat, mis inimestel koduses majapidamises üle jääb. Kord kuus satub sinna ka rariteetsemaid asju. Kuna mina ise ei kavatse surra vanatehnika hunnikusse, siis suunan kõik pakkumised, mida ise ei vaja,Tagadi Vanatehnikalaadale või Mootorrattamuuseumisse.
Nüüd kus me teame, et Sul on huvi mõne Mosse vastu, siis me saame hea leiu korral Sind teavitada. Paraku tuleb head leidu vahel oodata aastaid, aga selleks tuleb valmis olla ja selleks ajaks võiks ka natuke raha koguda. Ei ole mõtet oma noort elu raisata savi turbaks keevitamise peale kui naabri garaazis on asi millele on ainult lapiga ligi mindud ja pühapäeviti tuulutatud.
Kokkuvõttes: rahune, kogu kirjandust ja raha, kuula mida inimesed räägivad, külasta vanatehnika üritusi, omanda haridus ja meeldivad käitumisnormid. Kõik see on vajalik, et jätta endast usaldusväärne mulje, et Sulle hakataks pakkuma häid asju.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta


Sõnumeid selles teemas
M 427E või M401 - Autor: mossepower - 26-06-2004, 22:41 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne