KART 350 ccm. planeta sport, yamaha DT 125 lc, planeta sport cross
#9

niih korgits alustan sellest et võiksid endale enda arvamuse sebida selle planeta kohta või sul kombeks elada selle järgi mida teised sulle ütlevad?alguses võiksid õppida käike vahetada vene tsiklil ja üleüldse kahe rattalisega sõitmist õppida. ja ma ei tea veel lollimat inimest kes ostab harley juppe et neid vene izh.ile peale panna.ok see selleks. nüüd selle planeta kohta. siin foorumis ma seda planetat ei müü. mõistad? selle jaoks on börs. ja mul pole vaja mingit sikli maaklerit kes aitaks mul seda maha ärida. saan ise akkama.ja veel minuteada kuluvad siklil aint liikuvad osad. seega kui mootor on uus ja raam on ka nagu tehasest tulnud siis erilist vahet ei ole uuel ja kasutatul siklil.
ja veel siis kui sina sellega sõitsid siis sidur ei libisenud. hakkas alles hiljem libisema. seda sa ka kuulsid vist kellegi käest. ja kett väljaveninud?minu arust ple ketil midagi viga.jaapani ja vene segamini? eks sa proovi leida täis originaal jaapani variant. ja mis kuradi osade järgi sa järeldasid et see sikkel 50 000 sõitnud on?
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne