küsimus volga (gaz21) müümise kohta
#14

väike-tom Kirjutas:Mitmed osad saavad demonteerimisel viga...

... kui Sa oled kobakäpp, st ei ole kunagi vanatehnikaga tegelenud, sh seda lahti võtnud ja taastanud ning seega ei evi vastavaid töövõtteid.

Reeglina oma ala profid suudavad vana liikuri enamjaolt perfektselt ja detaile vigastamata osandada.

On minugi kätte sattunud Pobi juppe, kus müüjal on need miski vraki küljes olnud, ta on mulle väitnud et ta on proff (tal on profid) nende veatuks mahavõtmiseks sealt, aga tulemuseks on kas purunenult või vigastatult kättesaadud osad Sad

Üks juhus Läänemaal oli eriti kurioosne - ma käisin üht Pobivrakki vaatamas sooviga sealt mõningaid osi saada (kere pidi minema romuralliks). Minul ei lubatud ise sealt midagi maha kruvida (kuigi mul tööriided kaasas), sest ma tegevat detailidele väidetavalt viga ja omanik väitis olevat tuttava profi, kes asjad veatult ja probleemideta maha võtab.

Tulemuseks olid purunenud ja vigastatud detailid millest vaid osade vastu ma huvi tundsin... Sad Sad Sad

Julgen selle sündmuse foorumis maha hõigata seetõttu, et nimetet kodanik ei ole kindlalt foorumi kasutaja.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
küsimus volga (gaz21) müümise kohta - Autor: TegevHUll - 02-10-2004, 22:37 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne