Kraanad :D
#21

väike soovitus ka rasketehnika juhtidele!
seal kus võimalik(laiemad teelõigud ja eriti kaherealised!!!), palun hoiduge ise ka paremale poolele, et siis need kiiremad teist ikka vasakult mööda saaksid...
ma ei taha kellegi peale näpuga näidata aga näiteks Järvevanal on täiesti tavaline juba see, et mingid liinibussid lasevad rahuliku südamega kogu aeg teises reas. ja atko bussijuhid on justkui rullnokad linnavahel, aint unustavad ära, et neil bemm p*rse all ei ole...
viisakad(linnavahel) on ainult kaugliinide veokajuhid, vähemalt minule tundub nii.
et kiskus OT, sry.
tahtsin lihtsalt välja tuua seda, et kui need escordid varem endast viisakalt mööda lasta hoidudes võimalikult paremale, siis on sinu manöövri ajaks seljatagune tühi ja keegi ei hakka ennast paremalt mööda pressima ja sina keera kasvõi kogu tee ulatuses, kui isu on.
loomulikult mina sinu situatsiooni ei näinud, seega on mu jutt üldistav ja kõiki tegureid mitte arvessevõttev. samas sellist nõmedat situatsiooni näen ise päris tihti kadaka pst-l tähetorni viaduktil. eks teisedki teavad seda.

ahjaa, suunatuled on ideaalseks vahendiks oma liigutuste teavitamisel(kehtib kõigi puhul!!!) ja ikka vähemalt 3 sek.i ette!!!


Edit: järvevana läks veerenniga vahetusse, sry...

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kraanad :D - Autor: jänes - 26-12-2004, 00:48 AM
RE: Kraanad :D - Autor: NIF - 11-12-2006, 23:05 PM
RE: Kraanad :D - Autor: Jopakolla - 12-12-2006, 00:31 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne