Sillu Kirjutas:
aksel73 Kirjutas:[***]
Jõhkardid on ka (vähemalt väliselt) täitsa kobedad VAZ-2108 ja AZLK-2141 Kuusakoskisse vedanud; kusjuures esimesena nimetatud mudel on ka Järva-Jaani varjupaigast seni puudu...

Tervitus.Oleks teadnud ,et VAZ 08 varjupaigas pole oleks võinud teise sinna tirida kül.Tollelpäeval oli kohe 3 VAZ 08 kuusakoskisse toodud mis hakkasid seal silma.Aga minuautod viidi kuusakoskise minu tahte vastaselt.nimelt ärandati.Pätid käes ja nendega tegeleb politsei.
Vasta

Mismoodi neil (väliselt) komplektsed autod Kuusakoskile müüa õnnestus?
Too Olds(?) näikse igal juhul mitte tehasetoodang olevat - tundub, et erinevatest GM X-body juppidest kokku laotud?
Vasta

pppp Kirjutas:Mismoodi neil (väliselt) komplektsed autod Kuusakoskile müüa õnnestus?
Too Olds(?) näikse igal juhul mitte tehasetoodang olevat - tundub, et erinevatest GM X-body juppidest kokku laotud?

Tänu politseioperatsionile.
Olds. jah iselõigatud lahtiseks 4. ukselisest sedaanist.Algupäraselt olnud 5,7 diisel,nüüd peal bensu mootor.Ju on kellelgi meistrimehel jõud,jäks raugenud ja projektist loobunud.
Vasta

Tagaosa vaadates jääb mulje, nagu oleks see luukpärakerest tehtud (Oldsil, mida toodeti netis leiduva info põhjal vaid sedaanina, pagasnikuluuk igal juhul sellise nurga all ei ole).
Vasta

pppp Kirjutas:Mismoodi neil (väliselt) komplektsed autod Kuusakoskile müüa õnnestus?

Autoga Kuusakoskisse kasvõi omal jõul sõites ja seda sinna ära andes on ainus, mida pead tegema, vastuvõtjale teatama, et kas sõiduk on veel arvel ja soovid saada ka lammutustõendit selle mahakandmiseks või ei soovi. Auto eluskaalu hind on 1500/t - kõik mahlad võivad sees olla, rehvid all, klaasid ees, polstrid ja istmed sees jne
Vasta

OK, ma siis oma viimast auto-vanametalliks-aktsiooni nimetan lihtsalt hea tahte avalduseks selle omaniku suhtes Smile Kui nüüd hästi meelde tuletada, siis ega keegi mul metallihunnikust ühti VIN-koodi otsinud ei ole, aga ma oma naiivsuses muidugi lootsin, et see sellepärast nii, et mul alati kõik vajalikud paberid on olnud esitada...
Vasta

Vanuse poolest see küll siia ei sobi aga ikkagi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Ma poleks uskunud et seda ütlen, aga ma saan aru isegi inimestest kes sõidavad autoga platsile, saavad oma 1000kr ja on sellega rahul, või tellivad auto järele ja viivad tasuta õuepealt minema.
Sest kui hakata müüma näiteks zigulid mis pole esimeses nooruses, kere vajab siit-sealt tegemist ja ega tehnikagi pole uus. Sellist autot tuhande-paariga müües on paar varianti:
1) leiab auto kiirelt ostja ja kõik OK
2) paned kuulutused üles, siis ei jõua vastata meilidele ja kõnedele kust mis vajab tegemist. Siis helistavad igasugu jobud kes arvavad, et toon auto 200km kaugusele ära. Käiakse kohal ja vingutakse et näet pole ikka see jne ja leidub ka selliseid kes küsivad veel järelmaksu või et ´´annan normi nokia sulle ja ylej22nd maksan kewaddel kui midagi ple katki l2ind´´.

On mitmeid tuttavaid kes on müünud mõnd autot odavalt, mõningal juhul raske saada 2tuhandega lahti autost mis sõidab ja kõik toimib, ülevaatused olemas, läbi põhja ei kuku aga midagi ülihead kah seal pole. Tingitakse hind 1500kr peale ja siis vaadatakse kõik rehvid üle, siis teab-mida veel tahetakse ja nurisetakse teab millekallal.

Ahh pikk jutt s..t jutt aga minu mõte see, et paljudel juhtudel inimesel lihtsam auto emeksile kas kinkida või müüa seal kilohinnaeest, kui et jageleda P6LLURALLY tüüpi inimestega ja pildistada iga nurgaalt ja kauplema nendega. Jah võibolla kaotab mõne tonni aga aja-närvikulu on tunduvalt väiksem viies masin emeksi.

Mul on kahju, nähes, et emeksi sõidab töökorras masin ja see käppadega kokku litsutakse, või nähes haruldusi platsil vedelemas. Suvel nägin sellist sidrunit nagu on aksel73 avataril (samasuguse kerega sidrun, modifikatsiooni eitea aga kere oli samasugune) ja mõtlesin nähes teda seal sapakate-sikside vahel seismas, et siit saaks keegi ju laheda projektika...
Vasta

mis sapakas see seal piilub?



Vasta

oldmoped Kirjutas:
pppp Kirjutas:Mismoodi neil (väliselt) komplektsed autod Kuusakoskile müüa õnnestus?

Autoga Kuusakoskisse kasvõi omal jõul sõites ja seda sinna ära andes on ainus, mida pead tegema, vastuvõtjale teatama, et kas sõiduk on veel arvel ja soovid saada ka lammutustõendit selle mahakandmiseks või ei soovi. Auto eluskaalu hind on 1500/t - kõik mahlad võivad sees olla, rehvid all, klaasid ees, polstrid ja istmed sees jne

Loodan, et teemaarendus liiga kaugele ei lähe algsest, aga mind huvitab hoopis kui väikesteks osadeks ma võin auto teha, et see Kuusakoskis lammutustõendi saamiseks äratuntav oleks, boonusena võiks olla teadmine Haapsalu kontori kohta.

Ford Granada
Vasta

to Jossu:
See sapakas on kahest erinevast kokkupandud.Selles mõttes et,esiots on ühelt ja tagaots on teiselt mudelilt.
Iseenesest toimiv auto aga mu isal on sellega "teatud suhe"
Midagi sellist et kingiti talle töökaaslaste poolt aga eelarve oli vist väike ja tal tuli sellele kap. remont teha.
Igatahes ta oli selles suht pettunud ja pole isegi ülevaatust teinud.
Esialgu ta leiab igal juhul väga veenvaid põhjuseid miks mitte ülevaatusele minna.



a mis sest sapakast, see fiat on kah õuepeal jalus.tõenäoliselt läheb varsti vana metalliks kui keegi ära ei vii.
kui muidu ei taha siis vahetaks millegi ilusa vastu Wink)
Vasta

pppp Kirjutas:Tagaosa vaadates jääb mulje, nagu oleks see luukpärakerest tehtud (Oldsil, mida toodeti netis leiduva info põhjal vaid sedaanina, pagasnikuluuk igal juhul sellise nurga all ei ole).

Neid siiski oli küll luukpärasid, Cutlassid. Siit foorumistki ühel tegelasel oli selline vahepeal.

Täiendus: www.nettiauto.com-is isegi kaks tk ka müügis selliseid hetkel. Üks lausa kaheukseline.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta

Too emexis vedelev Olds omab üht üsna väärtuslikku vidinat seal-karpat nimelt.
Kui ma ei eksi,Carter afb säras sealt vastu.Kellel vöimalust ja ise usakatega tegeleb,peaks seda sealt noolima minema.
Ülejäänud autost on minu arvates öiges kohas.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

marz Kirjutas:Loodan, et teemaarendus liiga kaugele ei lähe algsest, aga mind huvitab hoopis kui väikesteks osadeks ma võin auto teha, et see Kuusakoskis lammutustõendi saamiseks äratuntav oleks, boonusena võiks olla teadmine Haapsalu kontori kohta.

Ma olen nii väikesteks tükkideks teinud, et Kuusakoski enda poolt pakutava rendikäruga saaks ohutult vedada ja pole probleeme olnud (pealinnas).
Vasta

selline küsimus tekkis.emeksi platsil seisvat auto keret ei saa ju enam arvele võtta,või saab mingi nipiga?
on teist keegi seda ehk üritanud/teinud?
oskate seda ehk kommenteerida.
Vasta

Arvelt mahavõetud autodest (nende regimisest), sõltumata asukohast, oli siin foorumis juba pikalt juttu. Kui ma ei eksi, siis mingi kindlustuse teemas.
Vasta

Aga ma ei leidnud,kui aus olla siis on siin teemasid kah omajagu.
kui on silma ees kus sellest juttu oli siis saad äkki siia lingi panna.
oleks väga tänulik

Aajaa siis siuke asi veel et kuhu ma peaks siin foorumis 81. aasta auto kuulutuse panema.
Uunikum nagu pole aga...
Vasta

Style Kirjutas:Arvelt mahavõetud autodest (nende regimisest), sõltumata asukohast, oli siin foorumis juba pikalt juttu. Kui ma ei eksi, siis mingi kindlustuse teemas.

Näide kasutaja omega jutt romulast ostetud ja lammutustõendiga arvelt maha võetud VAZ 21061-st ja sealjuures püüdlus see uuesti arvele saada,jooksid igastahes liiva. Kuid üritada ju võib.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=9308
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14350

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

EdR Kirjutas:
Style Kirjutas:Arvelt mahavõetud autodest (nende regimisest), sõltumata asukohast, oli siin foorumis juba pikalt juttu. Kui ma ei eksi, siis mingi kindlustuse teemas.

Näide kasutaja omega jutt romulast ostetud ja lammutustõendiga arvelt maha võetud VAZ 21061-st ja sealjuures püüdlus see uuesti arvele saada,jooksid igastahes liiva. Kuid üritada ju võib.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=9308
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14350

tänud
Vasta

krt seda lugeda oli ikka hale küll.ma ise sigulli ei fänna aga see reg pool asjast..
mage lugu
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne