Teema on suletud

KLEEPSUD JA LAUSED AUTODE PEAL
#21

Mingil mosseliiga 408 on külje pääl kiri A/S Tühja tähja.Siis weel venekeelne kiri tagaaknal :Ja jedu medlenno,no vperedi tebja.ST.Sõidan aeglaselt aga sinust eespool.
#22

Laagris pesitsebki selline firma nagu \"tühja tähja transport\", veokas on ka ja puha Smile

meestele edu liigas ja vastupidavust mossele!

sry, et ot...

edit:Wink<--- kliki siia, mõnel korral link ehk töötab...

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
#23

420 SEL Kirjutas:Pirukas-Mossel kiri \"Ettevaatust,tilgun ja pudenen!\"

Ma olen midagi sellist näinud : \" Hoia Pikkivahet, pudeneb !\"

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
#24

Üks kuue aasta tagune kogu: http://lumumba.bumpclub.ee/autosilt/index.htm

\"Ta liigub siiski\" kirja olen näinud ühel vanal taastatud Citroenil (2CV ?). Siis on veel olemas sõitev LAZ buss millel kirjad \"Vana, aga kobe\" ja \"Ära tiku ligi\". Tallinnas ühel Zaparello 968M tagaklaasil \"Raw Power\". Pärnus aga ühel Ford Fiestal taga silt \"I love my truck\". Aga meeldejäävaim, mida näinud olen, oli üks 80ndate VW Transporter, millel taga kiri \"Sõidan, kuidas jõuan, kiiremini ei saa\" Smile .

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
#25

Eelmine nädal nägin ühte Saku Õlletehase kaubikut, millel oli tagaluugil kiri \"Ära hoia pikka vahet!\"
#26

Kust saada kirja \"Sorry mul on diisel\" Olen mõnel näinud sellist, oleks omale ka vaja Volkarile taha.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
#27

Olen näinud Volkswageni vanematel bussidel
\"Ass, Gas or Grass - Nobody drives for free\"

Ja mõningatel tavaautodel tagaaknal on silt \"Romula\"
#28

hmm...kas keegi äkki teab mõnda normaalse hinnaga kohta kus saab lasta autole neid kleepse teha...mul endal ka väike plaan mõned kleepsu ringid autole külge panna...
#29

Yhel fiatil (127 vist). on taga kiri : seisame Võidu...
#30

Kord juhtusin nägema zaz 965-t, mille tagumikule oli gaasiboileri tähtedega kirjutatud \"Kontrolli tömmet!\"
#31

[Pilt: happens2rw.th.jpg]
#32

eelmine talv nägin H2-te, millel kiri: \"mis passite, külmaga tõmbab kõik kokku!\"

siis veel:\"tähelepanu turistid - esimene rida aeglane, teine kiire!!!\"

ja veel samas stiilis tagumisele stangele: \"<-fast lane slow lane->\"

peegelpildis \"MOVE OVER!\" esistange vasakus nurgas on ka kasulik!Smile

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
#33

Ühel punasel Bmw-l nägin tagaaknal kirja \"Süüdimatu blondiin\"
#34

Teate küll ju neid kirju:,,Beebi pardal`,,Baby on board` kuid ühel vana toyotal oli kiri ,,beebi roolis`ja selle all ,,Babe on board
#35

TTÜ parklast meelde jäänud midagi sellist: \"Kui see auto oleks hobune, peaksin ta maha laskma\"

99 aastal side pati ees ühe auto tagaaknal oli silt \"We will die anyway\"
#36


Meil oli pÕrnikal uste klaasidel bussidest tuntud tekst: sisnemine ainult esiuksest. Paraku meeldisid kleepsud vist teistelegi ja need varastati lihtsalt ära...

M20 `49
----------
urr | oopaap390@hotmail.com
#37

See on sõiduriist, mitte riistapikendus...
#38

USA-s nägin sellist kleepsu, mis oli tagurpidi ja selle lugemiseks pidin ennast korralikult väänama. Oli dziibi peal: Kui sa näed seda lugeda, siis ole hea keera mind ratastele tagasi.
#39

ints Kirjutas:Lada 2101 \"ettevaatust pudeneb\"


eh ints kirjutasid minu eest juba äraBig Grin see valge Ettevaatust pudeneb 01 mu venna omaSmile Big Grin
#40

sõbra valge jebundra (zaz 968) tagaklaasi pääl oli \"BIG BLÄKK KÄDILÄKK\"Smile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne