Kellelgi treilerit auto vedamiseks?
#21

Jossu Kirjutas:Aga kas ''kutsikatega'' ei tohi vedada siis ilma BE-ta. Eitea kas nimetasin õieti antud kooslust. Pean silmas siis säärast pukseerimis vahendit millel üldse rattaid all pole..

Kui "kutsika" all on mõeldud jäika ühenduslüli e. enamjaolt "kolmnurka", siis ei tohi olla pukseeritava sõiduki tühimass suurem kui pukseeriva sõiduki tühimass. Seda ka ainult juhul kui pukseeritaval ei tööta sõidupidurid.
Muidu on ainsad piirangud ikka 50 km/h ja pukseeritaval ohutuled.

Kui "kutsika" all on mõeldud spetsiaalset puksiirautot, mille platvormile pukseeritav sõiduk toetub ühe teljega (nt. Ühisteenused), siis peaks olema ainult kolm võimalust.
Kas:
a) piirab veduki kandevõime(ebatõenäoline)
b) samad piirangud, mis jäiga ühenduslüli puhul
c) mingi kolmas piirang eraldi selliste autode tarbeks
Vasta
#22

Kutsikas on pukseerimishaagis. Tegevust nimetatakse pukseerimiseks osaliselt toetatuna. Kolmnurk on jäik ühenduslüli, mis tagab pukseeritava auto juhitavuse (vähemalt teooriasWink. Neid kahte paluks mitte segi ajada.

Piirkiirus 50 km/h, vajalik on kehtiv liikluskindlustuse poliis. Kui ohutuled ei põle, tuleb veetav sõiduk tähistada ohukolmnurgaga. Pukseeritav auto ei tohi olla raskem, kui 1,4 korda pukseeriva auto mass.

Niisama lihtne ongi.

Pukseerauto ehk evakuaator ehk puksiir on hoopis omaette teema.
Vasta
#23

Aga kas keegi treileriga see ühekohaline tartus teeb teenust?

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#24

aina segasemaks lähebSmile

Pole midagi targemat teha
Vasta
#25

pukseerimishaagise ja libedaga on see häda, et too teeb seal taga vähegi raskema auto puhul mida ise tahab.

Kui kellelgi vaja, siis minul pakkuda rendiks üks 1500 kg reg massiga treiler, mille ametlik kandevõime on ca 850 kg, kui tegelik kandevõime 2.4 tonni. seega, pisemaid autosid võimalik sellega väga legaalselt ka B katiga sikutada

[Pilt: treila.JPG]

kui tarvis, siis 56 23 13 99 on tel nr

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#26

Ramirent pakub Treilerid, kandevõimega 2200-2700 kg ja neil on hea omadus nad on pikad . Aga niipalju kui meie oleme vedanud siis tartu mntl . on alati mahavõetud ja Kontrollitud kategooria olemasolu kuid mis üllatav siis kunagi pole küsitud veetava auto dokumente mis on kummaline....
Vasta
#27

Treileril vedades ei peagi veetaval autol mingeid dokumente olema ju, see veel puudus kui peaks.
Vasta
#28

Ma tahaks seda treiler autot, see mis võtav teise auto selga ja sõidab ise või on etem siiski võtta see mis käib mõne auto taha?

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#29

usku Kirjutas:pukseerimishaagise ja libedaga on see häda, et too teeb seal taga vähegi raskema auto puhul mida ise tahab.

Kui kellelgi vaja, siis minul pakkuda rendiks üks 1500 kg reg massiga treiler, mille ametlik kandevõime on ca 850 kg, kui tegelik kandevõime 2.4 tonni. seega, pisemaid autosid võimalik sellega väga legaalselt ka B katiga sikutada

http://usku.planet.ee/treila.JPG

kui tarvis, siis 56 23 13 99 on tel nr


Jah, ja kui sinu 850 kg kandevõimega treilale kaalud alla aetakse ja sul seal mingi 2 tonnine auto peal on, mis nägu sa siis teed? Üle tonaas + puudub kategooria. Neid autosid mis kaaluvad kuni 850 Kg on ikka väga vähe.

Aia Racing
Vasta
#30

villu157 Kirjutas:
usku Kirjutas:pukseerimishaagise ja libedaga on see häda, et too teeb seal taga vähegi raskema auto puhul mida ise tahab.

Kui kellelgi vaja, siis minul pakkuda rendiks üks 1500 kg reg massiga treiler, mille ametlik kandevõime on ca 850 kg, kui tegelik kandevõime 2.4 tonni. seega, pisemaid autosid võimalik sellega väga legaalselt ka B katiga sikutada

http://usku.planet.ee/treila.JPG

kui tarvis, siis 56 23 13 99 on tel nr


Jah, ja kui sinu 850 kg kandevõimega treilale kaalud alla aetakse ja sul seal mingi 2 tonnine auto peal on, mis nägu sa siis teed? Üle tonaas + puudub kategooria. Neid autosid mis kaaluvad kuni 850 Kg on ikka väga vähe.

Ja teine paha lugu on sellega, et auto mis treilat veab on pahatihti üsna raske. ntx minu universaalkerega mersu täismass on üle 2200kg natuke. sinna see sinu 1500kg otsa liita ja lõhki nigu naksti.
Vasta
#31

Jesper Kirjutas:Treileril vedades ei peagi veetaval autol mingeid dokumente olema ju, see veel puudus kui peaks.

Omandiõigust tõendavat dokumenti võib politsei küsida.

Dad.
Vasta
#32

Küsida võib kõike Smile
Vasta
#33

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus, et kas kellelgi oleks Järvamaal(soovitavalt Paide/Türi lähedal, aga võib ka kaugemal), laenata/rentida järelhaagist, mille kasti mõõdud 1,8x4,0 või sinna lähedale. Või siis autotreilerit. Vaja oleks tuua ära Tartust tühi autokere koos sildadega ja kaaluga umbes 500kg. Võib olla ka E kat. haagis.
Vaja oleks ilmselt järgmiseks nädalavahetuseks.

Või teab äkki kustkohast oleks Järvamaalt rentida mõnelt ettevõttelt sellist asja.

Kontakti võite jätta siia või saata PS-ga
Vasta
#34

Nu mul oleks see eest aga tallinnas vaja treilerit, kuhu auto peale lükata.
Samuti lugesin hea ja halvaga teemat.
Ja nagu ma aru saan, siis pole vahet, kas on üks või kaks telge või kas veetaval on õhus mõlemad või ainult üks sild. Kui kogumass on üle 750kg, siis peab olema E kategooria.
Ja kui ilma E-ta tahta, siis peab tööri otsas või jäiga lüliga?
Olen ma asjast õigesti aru saanud või milleski mööda pannud?
Vasta
#35

ullivilli Kirjutas:Ja kui ilma E-ta tahta, siis peab tööri otsas või jäiga lüliga?
Olen ma asjast õigesti aru saanud või milleski mööda pannud?

Jäiga lüliga veetakse autot millel puuduvad pidurid minuteada.

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#36

Nu auto on seisnud üle aasta. Esiteks ma ei tea, kas pidurid üldse lahti tulevad. Aga ma panustan, et annavad järgi.
Teine, palju rängem küsimus on, kas nad piisavalt peale lähevad ja võtavad vajadusel.
Selleks kärule v jäigele lülile vms panustakski pigem.
Tegu siis A100 sigariga, mida lohistada tarvis.
Vasta
#37

ullivilli Kirjutas:Nu mul oleks see eest aga tallinnas vaja treilerit, kuhu auto peale lükata.
Samuti lugesin hea ja halvaga teemat.
Ja nagu ma aru saan, siis pole vahet, kas on üks või kaks telge või kas veetaval on õhus mõlemad või ainult üks sild. Kui kogumass on üle 750kg, siis peab olema E kategooria.
Ja kui ilma E-ta tahta, siis peab tööri otsas või jäiga lüliga?
Olen ma asjast õigesti aru saanud või milleski mööda pannud?

Asjast oled sa ikkagi valesti aru saanud.

Kui autorongi registrimass(haagise ja sõiduki täismassid) on alla 3500kg, siis võid vedada b-kategooriaga.

Tähele tuleb panna aga ka seda et: Haagise registrimass(täismass) ei tohi olla suurem kui vedava sõiduki tühimass.

Ja et sõiduki dokumentides on lubatud massiga(vastavalt siis piduritega või piduriteta) haagise kaal väiksem/võrdne selle haagisega mis sul järgi on.

Toon ka näite:
Auto passis kirjas, et lubatud suurim piduritega haagise mass on 2000 kg. Auto tühimass on 1600kg ja täismass 2000kg. Haagise täismass mis sul järgi on 1400kg ja tühimass 400kg.

Seega siis auto täismass 2000kg+ haagise täismass 1400kg, annab sulle 3400kg. (lubatud on autole järgi panna 2000kg haagis kui omad E-kat. see ei ole sinu jaos hetkel oluline). haagise tühimass on 400kg, seega võid haagisele panna kuni 1000kg-se tühimassiga auto.

See siis b-kategooria lubatud.

Haagise täismassi ei ole soovitav ületada, kuna võib juhtuda, et lükatakse tolli poolt kaalud alla ja siis pahandust kui palju.
Vasta
#38

Nii, aga kui mul on vedavaks autoks Mazda6, mille tühimassiks oletan 1500kg. Palju vedada tohib, paraku ei tea kohe mitte mitte.
Vedada on vaja c3 Audi 100, tühimassiga ~1300kg. käru, nagu sa ütlesid, on 400kg. kokku 1,5k+1,3k+0,4k=3200.
Seega ilma E kategooriata on antud kompott vabalt lubatud, ainult et kärul peavad olema pidurid?
Kas ühe silla kärul on pidurid või ei ole?
Igaljuhul vaja saada Tallinnast Hagerisse(Kohila külje all) kui kellegil äkki ka mingeid muid ideid tuleb.
Vasta
#39

ullivilli Kirjutas:Nii, aga kui mul on vedavaks autoks Mazda6, mille tühimassiks oletan 1500kg. Palju vedada tohib, paraku ei tea kohe mitte mitte.
Vedada on vaja c3 Audi 100, tühimassiga ~1300kg. käru, nagu sa ütlesid, on 400kg. kokku 1,5k+1,3k+0,4k=3200.
Seega ilma E kategooriata on antud kompott vabalt lubatud, ainult et kärul peavad olema pidurid?
Kas ühe silla kärul on pidurid või ei ole?
Igaljuhul vaja saada Tallinnast Hagerisse(Kohila külje all) kui kellegil äkki ka mingeid muid ideid tuleb.

Sinusugusele lollile on sõiduki tehnilises passis kirjas haagise lubatud suurim mass.

Dad.
Vasta
#40

Loe nüüd hoolega mis ma kirjutan:

Haagise täismass peab olema väiksem kui sinu mazda 6 tühimass. Seega kui vead treileri peal 1300kg tühimassiga autot + treiler 400 = 1700, mis on juba suurem kui su auto tühimass(juba siit läheb asi lõhki). Nii, oletan et kui sul auto tühimassiga 1500kg, siis täismass ~2000kg. seega, 2000+1700=3700kg(seega ka siit läheb asi lõhki).

Ja treileri kaal oli võetud umbes, aga kuskil 400-500kg nad tühjalt kaaluvad.

Ja auto passis on kirjas kaks veergu:

Lubatud haagise suurim mass: piduritega ja piduriteta.

Ja ühe silla kärul võivad olla pidurid, aga ei pruugi olla. Ühe silla käru ei kannata sul seda koormat niikuinii ja peale ka auto ei mahu.

Sina võid enda autole arvatavasti järgi panna treileri, mis jääb 3500(b-kati autorongi registrimass -(miinus) 2000kg(sinu auto täismass) =1500kg max. täismassiga piduritega haagise.

Ja ilma piduriteta on üldjuhul lubtud haagis kuni 750kg.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne