Mis ei meeldi liikluses.

41Degree Kirjutas:Vot see oli üks väga arukas liigutus! Ise polegi selle peale tulnud, mõni kord peaks katsetama. Ma olen siiani sellises olukorras teinud nii, et kui tagant tuleb törts pasunat, siis lükkan korraks tagurpidikäigu sisse (tagant valged tuled põlema). Ükskord sai suisa kolm korda nii teha (pasunat - valged tuled, pasunat - valged tuled).
Ma olen veel mõelnud, et autole võiks aretada tahapoole suunatud pasuna ka (näituseks tagastange alla või kuhugi sinna kanti), muidu võib törts signaali eesseisjale eksliku mulje jätta, et ma temale pasundan.

Ma tõesõna naersin südamest seda lugedes. Täiesti siiralt. Hästi kirjutatud! Ma olen valgete tulede asemele proovinud ohukaid, ehk siis nagu: pasunat-aitäh!, pasunat-aitäh!, pasunat -aitäh!
Siis võiks olla ka veel külgede peale suunatud pasunad hoolimatutele jalakäijatele ja muuks igavaks juhuseks. Üks variant oleks veel tagurduskäigu tuledele nö täistuled panna, et saaks neid ka veel vilgutada.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Tallinnas tuleks teedel sääda asjad nii et prominentidel ja tösistel tegijatel oleks oma rada ja omad liiklus märguanded
nemad peavad pääsema linnast läbi ruttu sest aeg on raha . Teised tesejärgulised neil onju aega sest nende aeg ei maksa midagi Kahjuks sattus kellegi taha jällegi keegi kes leidis et tema rada on hõiivatud mõttetu inimese poolt
Sellegaseonduvalt on üleskutse mõttetutele inimestele Ärge segage tegijate liikumist meie Tallinna liikluses
Nemad on tegijad ülejäänud on mõttetud ummmistajad ja mõttetud inimesed maailmas
Parimate soovidega mõttetu mees mõttetult maalt
Vasta

41Degree Kirjutas:Ma olen veel mõelnud, et autole võiks aretada tahapoole suunatud pasuna ka (näituseks tagastange alla või kuhugi sinna kanti), muidu võib törts signaali eesseisjale eksliku mulje jätta, et ma temale pasundan.

Areta parem lüliti süütepooli toitepinge hetkeliseks katkestamiseks Smile Ja enne tasub igaks juhuks pisut harjutada ka...
Vasta

Big Grin parem korralik flamethrower kit ikka: http://www.youtube.com/watch?v=1mwM7da0q0c&NR=1
Vasta

Jesper Kirjutas:Big Grin parem korralik flamethrower kit ikka: http://www.youtube.com/watch?v=1mwM7da0q0c&NR=1

No jah toretad asjad on need küll, kuid minu meelest on need Eestis keelatud. Sad







Oxygen Kirjutas:Mina pööran selle näo teistpidi ja ütlen "Jumal tänatud, et sa siin oled" Smile

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

miniest Kirjutas:No jah toretad asjad on need küll, kuid minu meelest on need Eestis keelatud. Sad
Mina pööran selle näo teistpidi ja ütlen "Jumal tänatud" Smile
Vasta

Ma olen küll alles suht roheline juht, aasta rooli keerand, aga ei saa mainimata jätta, et maanteel käib räigelt silmade ja närvide pihta vennad kes sõidavad mingite uute laevadega ja tuled on need paganama ksenoonid. Mind need igatahes räigelt pimestavad ja isikud kes nendega sõitnud väidavad et suurt vahet pole kas täis või pooltuli et täistuli pidi veidi metsa ka valgeks võtma, loogiline siis et pimestavad. Ma saan aru et endal mugavam ja valgem sõita aga teistel on sellevõrra jälle ebamugavam. Mul on tavalised kollase valgusega pirnid Honda accordil ja kui tuleklaas ilusti puhas siis näitab pooltuli täitsa normaalselt.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta

Valesti vaatad pimedas, ei tohi isegi hetkeks vaadata vastutuleva auto tuledesse, vaid parempoolset teeserva mööda vastutulija tuledesõõrist läbi, oma tuledevihu lõppu. Ok, mõnel autol on küll tuled valesti reguleeritud ja tõesti pimestavad, aga neid on halvimal juhul üks paarisajast ning enamasti just tavatuledega, sest ksenoonidel on kohustuslik automaatne kõrguse regulaator (ja politsei kiusab isearetajaid, kellel seda pole, päris tõhusalt). Ma olin seda tuledest mööda vaatamise nippi kunagi väga ammu kuulnud, aga ei jaganud värskete lubadega ka mitu aastat asja lahti ning kirusin ka neid endamisi. Tegelikult probleem puudub, kui seda eredat tulekopsikut mitte vahtida, siis ei jõua silma märkimisväärselt rohkem valgust kui muidu.
Vasta

Kasutan üht "nippi" juba väga kaua pimestamise vältimiseks. Kui märkan, et vastutuleva sõiduki tuled mind pimestama kipuvad (vale reguleering, ümberlülitamata tuled, ksenoonid), panen vasaku silma kinni. Lahti teen veidi enne vastusõitjaga kohakuti jõudmist, siis kui ma tema valgusvihust väljas olen. "Nipp" on kindlasti väga individuaalne, ei sobi kõigile ja tahab hulka harjutamist, aga mina olen aastatega nii ära harjunud, et vahel sulgen vasaku silma ka siis, kui pimestamist ei toimunudki. Proovige ka!
Vasta

Eks ta nii kipub olema jah, et mida eredamate tuledega auto vastu tuleb, seda hiljem lähituledele üle läheb ja tingimata alles siis kui ise oled lähituledele juba üle läinud...omamoodi ärapanemine siingi.
Puhas ja kriimudete esiklaas on ikka väga oluline kah pimestamise vähendamise seisukohalt.
Vasta

via Kirjutas:Puhas ja kriimudete esiklaas on ikka väga oluline kah pimestamise vähendamise seisukohalt.

Aga just see viimane on meie kliimatingimustes ülisuur luksus. Eriti kui sõidad talvel tihedas liikluses Tallinnas, teed soolasodi ja naelkummide poolt teekattest lahtinämmitud kivimudru täis ja kõik kaassõitjad Sulle seda pidevalt näkku paiskamas...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Mind häirib meie liikluses politsei. Õigemini tema suutmatus õigesti liikluses osaleda ja oskus AINULT kiirust mõõta (ok aegajalt puhume ka ja see on tänuväärt ettevõtmine).
Kui sinisilmselt võtta eeskuju politseist (mis iseenesest peaks ühes ühiskonnas õige tegevus olema) siis rikuksin nähtavasti pidevalt eeskirju. Suunatule näitamine, õige kiirus, õige paiknemine, punane tuli kui keelav tuli fooris, ja palju muud.
Huvitav tähelepanek on ka see, et tavajuhid ja niisama kodanikud võivad politsei silme all karistamatult samamoodi sigatseda. Tagajalgadele tõustakse ainult siis, kui puhur jälle lubatust suuremaid numbreid näitab. Eks see vist ole õiglane käitumine politsei poolt. Et noh kui ise tehakse siis ei hakata ka teisi takistama.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta

dworkin Kirjutas:Mind häirib meie liikluses politsei. Õigemini tema suutmatus õigesti liikluses osaleda ja oskus AINULT kiirust mõõta (ok aegajalt puhume ka ja see on tänuväärt ettevõtmine). [...]

Siinkohal ütlen, et on vastuütlusi. Eile olin rampväsinud öisest möllutamisest Tartus ja magasin autos kui ema Mustika vastas tanklas tankis ja vaatasin, et väga kahtlane seltskond. Üks auto oli ette saanud sellise paugu nagu oleks looma alla ajanud, esi külg, klaas ja akna raam kõver päris suures osas. Midagi nad olid alla ajanud ja see võis vabalt olla inimene! Panin silma peale kuidas inimesed, mees ja naine, tulid välja ja olid kahtlases olekus.
Läksin kiiresti autost välja ja mõtlesin, et isegi kui on ðokis, on nad teistele ülimalt ohtlikud. Kiiresti helistasin 110 ja kirjeldasin ja ütlesin, et neil auto ei lähe tööle kuid üritavad ära sõita ja kui olin kirjelduse ära andnud, hakkasid nad sõitma ja viimane lause oli minu poolt, et kiiresti, nad sõidavad juba kesklinna poole, siis öeldi aitäh ja annavad parima. Mõtlesin, et nagunii ei saada kätte, kuid kui vaatasin, kuidas ta 15 sekundit keeras ringi, et mitte välja suretada, siis tuli kummide vilinal politsei masin maja tagant ja puna-sinine hakkas tööle ning võeti rajalt maha. Avarii teinud Audi juht veel tuuritas ja politsei sõitis talle ette. Tuli välja küll ristsammus.
Siis oli küll hea tunne, et Eesti Politsei midagigi oskab, hoolimata sellest, et pool aastat tagasi alustatud kriminaalmenetlus oli peatatud 2 nädalat tagasi minu kahjuks nii tulemuselt kui tõelt (minul oli 100% õigus selles olukorras). Jätsin asja nii, sest võita polnud mul peale õiguse midagi, kuivõrd kaotan palju väärtuslikku aega. Aga see selleks, on väljaspool liiklust.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

fic Kirjutas:
dworkin Kirjutas:Mind häirib meie liikluses politsei. Õigemini tema suutmatus õigesti liikluses osaleda ja oskus AINULT kiirust mõõta (ok aegajalt puhume ka ja see on tänuväärt ettevõtmine). [...]
Kiiresti helistasin 110 ja kirjeldasin ja ütlesin, et neil auto ei lähe tööle kuid üritavad ära sõita ja kui olin kirjelduse ära andnud, hakkasid nad sõitma ja viimane lause oli minu poolt, et kiiresti, nad sõidavad juba kesklinna poole, siis öeldi aitäh ja annavad parima. Mõtlesin, et nagunii ei saada kätte
Kui võimalik, siis võiks sellel kahtlasel sõidukil ka järgi sõita ja politseile telefoni teel kogu aeg öelda, et kuhu nimetatud auto sõidab. Eeldusel, et ise sellega liikluseeskirju rikkuma ei pea, et nii ennast ja teisi kaasliiklejaid rohkem ohtu ei seaks. Sellisel juhul on selle joobes juhi kättesaamine ikka enam kui kindel. Ja see on pigem meie igaühe kohus teha endast olenev takistamaks sellel potensiaalsel mõrvaril keegi surnuks sõita.
Vasta

fic Kirjutas:... Kiiresti helistasin 110 ...
Kunagi sattusin politseisse helistades ootereþiimile (kokku 3 min. ja 51 sek; spetsiaalselt mõõtsin) enne kui ühendust sain. Küsimus oli küll ainult ühe joodiku bussist väljatõstmises, aga kiirematel juhtudel on pea neli minutit ooteaega küll liiast.
Vasta

Kõik korrad, kus on tarvis olnud helistada, on kiiresti liinile saadud ja kohale samuti tuldud. Aga vahest ikka meedias kuuleb neist valekõne tegijatest, kes hoiavad liine kinni, idioodid.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

ma ei salli jalakäijaid kes kõnnivad hanereas ja tihtipeale ala 10 inimest niimoodi jutti.aegajalt olen lausa nimme ühe kandadelt ja teise varvastelt läbi pressinud.krt kas peab siis niimoodi lonkima hanereas.soomes oli suht nähtav see et jalakäija tuli ja enne ületamist vaatas ka tihtipeale seljataha ja kui keegi tuli siis mindi koos.
teiseks ajab närvi kui robustselt laiutatakse oma autodega,ntx kaherealine ja üks keerab ära foori alt aga ikkagist mõni tarks sõidab keerava rea lõppu väldib pikka rivi ja siis paneb suuna sisse ja teeb näo et ups mul on nyyd otse vaja.enamiku neist olen julmalt mahutanud mitte enda ette vai ikka taha üks bemariomanik paraku sõitis liigse üritamise tõttu ka üle radade eraldus saare.sinna ta jäi mahlad väljas.krd tropp ei raatsi nyyd teisi austada ja vaja on trügida.

kuid samas treileriga maanteel sõites näitan alati suunda kui kiirem tahab mööda.näitan et vaba ja lippa nyyd maasu.enamik ka hindab seda.

minu meelest on osa juhte kes ei tea tagasivaate peeglist halligi.kuid ise olen õppinud sõitma nii et silmad ees ja silmad taga.väga palju aitab vältida pingelisi situatsioone.

ja samas kiruda et keegi kihutab.mõttetu.las läheb varem või hiljem saab oma matsu kätte või läheb tal kiire üle.
muideks see 2 rida mis nyydseks on tallinnatartu algusest ülesse võetud kannatas ka 250kmh sõita ja aja närvi et mingi tropp otsustas et ta ei lase mind mööda.lennujaama juures sõitis vend paraku mulle sappa ja tundsin ära.kui juttu läksin rääkima kuses vaeseke ennast täis.

lihtsalt elage ise ja lubage teisel ka elada.ja et pole olema vaid teie tõde vaid igaühel on oma tõde,ja need erinevad.
Vasta

Kõige rohkem kirun autode "rongis" sõitvaid tuulepäid, kes ei suvatse enne möödaminekut tahavaatepeeglisse vaadata ja teisele möödaminekut sooritavale autole niimoodi ette sõidavad.Endale on ka niiviisi ootamatult vahele lõigatud, pani südame nõks kiiremini käima küll.
Vasta

Ja hea kui seisma saad.Veoautoga sõites eriti tihti sääne asi juhtunud.Ilmub järsku paremast nurgast ja keerab ette ja siis weel pidurdab ka.Seni õnneks läinud.Ei meeldi üksikud jalakäijad ,kes eriti foorita ülekäigukohtades lihtasalt venivad nagu täid mööda märga t--a.Neil tähtis näidata oma eesõigust.Aga las see jääb nende südametunnistusele.Veel ei meeldi juhid kes teises reas(kui puudub eraldi pöörderida) seistes panevad wassaku suuna alles siis sisse kui roheline just põlema läinud.Ja rodu tal taga.Wastasuunast teeandmine suht vähetõenäoline.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Venivatest jalakäijatest rääkides jutustaksin ühe loo, mis kord minuga juhtus. Sõidan mina mööda Ehitajate teed TTÜ poole ja peale Vilde ristmikku on üks reguleerimata ülekäigurada. Mina juba näen kaugelt, et memm ootab. Vaatasin kähku kõik peeglid läbi, leidsin end teel üksi olevat ja tõstsin parema jala gaasilt, et siis tädi näeb, et ma juba aeglustan ja lasen ta üle ja äkki ta läheb niimoodi üle, et ma ei pea päris seisma jäämagi. Tädi vaatab küll üksisilmi minu poole, aga mitte mingit liigutust. Ma ei julgenud enam kiirendada ka, et jõuaks kiiremini ülekäigurajani ja seisaks siis seal, sest äkki ikkagi hakkab üle tee minema. Niimoodi ma siis pikkamisi venisin sinna ülekäigurajani, kus tädi ikkagi ei söandanud enne jalga sõiduteele tõsta kui minu auto seisis kindlalt paigal. Siis hakkas tädi koos oma poekäruga pikkamööda teed ületama. kui oli jõudnud umbes minu nina ette ta peatus ja vaatas mulle korraks otsa. Siis läks edasi ja kui oli jõudnud minust mööda peatus uuesti ja vaatas mulle jälle otsa, kusjuures liikuma ma hakata ei saanud, sest käru oli veel minu auto ees ja kurat teab äkki mõtleb ümber ja läheb veel tagasi. Igatahes ühel hetkel kui ta oli piisavalt kaugele jõudnud, et ma julgeks ta selja tagant läbi lipsata, ma seda ka tegin. Mis tädist edasi sai ja kas ta seal veel peatus ja ringi vaatas ma ei oska öelda. Igatahes selline lugu juhtus minuga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne