Teema on suletud

Pildimäng2

Harley-Davidson XA.

Kunagi mõneski eksemplaris Maarjamaa pinda kündnud riistapuu.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

H-D 45XA on tema tõesti. Kas aga Eestimaal ringi sõitnud, seda küll ei julge väita. Samaaegset WLA-d toodeti u.80 000 ratast, pluss veel kümmekond tuhat varuosadena ja peaaegu kõik need siiakanti liitlasvägedele saadeti, nii et too põle miski haruldus meie mail. Siis toda XA-d tehti vaid tuhatkond eksemplari kõrbesõja tarbeks ja kuskile aafrikasse nood ka viidi.
Muidu BMW ja Zündappi meenutav lahendus küll. Ainuke Harrikas, mis tehtud kardaaniveoga. Samalaadne ka plungerpära ja kõrbe kuumale ilmale sobivam, parema jahutuse ja õlitusega boksermootor. Tehnikapoolest veel... see oli esimene HD, mil käiguvahetus jalaga ja sidur käega toimis, varasematel ja ka WLA-l oli käigukang paagi küljes ja nn \"suicide clutch- enesetapusidur\" vasaku jala all. Ka oli see esimene, mil Harley tehas pruukis teleskoopamorte.
Omamoodi mainimist väärib ehk ka, et gaasirutskat väänati vasaku käega, pidi ju sõjamehel parem käsi olema valmis relva haarama...
Terv. Ivar

loll on loll olla.

Kuna keegi pole viitsinud pilti lisada teen seda nüüd mina. Olgugi et tegemist on kergesti ära arvatava pildiga...minu arust. Aga eks näis. Esialgu siis vihjeid ei annaks...

Cool

Mulle tuli seda pilti vaadates esimese asjana VAZ meelde,05 või 07.

nii lihtne see nüüd ka ei oleSmile

Cool

Kärnataja Kirjutas:Kuna keegi pole viitsinud pilti lisada teen seda nüüd mina. Olgugi et tegemist on kergesti ära arvatava pildiga...minu arust. Aga eks näis. Esialgu siis vihjeid ei annaks...


tundub olevat midagi fiati seeriast?

ei ole

Cool

Japs?

Kas on jälle miskit sorti Alfa?

loll on loll olla.

Mnjah... ees on arvatavasti USA number aga auto on selline mitte-USAlik.

Aga... mis asi sealt tagant paistab? Miski uunikum-bussi laadset? Paganlikult meenutab mulle tagumine asi ZIS-busse...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

jaapanlane ta on

Cool

Väga Toyota näoga Wink

datsun 510, \"poor man\'s bmw\"
aga aastat parem ära küsi Smile

õige! aastat ma ei tea ise kaSmile igasathes oma 30 aastat on ta ikka vanaSmile

Cool

Kärnataja Kirjutas:õige! aastat ma ei tea ise kaSmile igasathes oma 30 aastat on ta ikka vanaSmile

kummalisel kombel on tõesti nii - datsun nägi 30 aastat tagasi välja nagu 10 aastat hilisem bmw Smile

uus mõistatus: ei peaks olema raske, nimi on pildimängust läbi jooksnud, pilti vist mitte.

caddy?

Cool

Duesenberg SJ

loll on loll olla.

ei caddy ega duesenberg.

õige suund on jällegi V16 Smile

Peerlessi V16 proto aastast 1932.
Ja mis bemm toole Datsuni nägu on? Mina tõmbaks paralleele ühe teatud Fiatiga...

pppp Kirjutas:Peerlessi V16 proto aastast 1932.
Ja mis bemm toole Datsuni nägu on? Mina tõmbaks paralleele ühe teatud Fiatiga...

Peerless jah.

too datsun sarnaneb 3-seeriaga alates aastast 86. Mitte just täpne vaste ja eks ole seda datsunit kaasajal tuunitud kah, aga mingit suurt põhimõttelist erinevust küll ei ütleks, vähemalt selle rakursi alt tehtud pildi suhtes.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne