vajaks abi IZ-49 parandamisel
#1

Lugesin kirjavahetust k-58 korda tegemise teemal.Mul sama mure aga massin teine-IZ 49 vl 57.Seisnud viimased 7 aasta garaažis aga enne seda oli täitsa sõidukorras.Nüüd peale unicu mi foorumite lugemist,pikalt hoogu võtmist jne + automoto foorumiga liitumist(täna!!!) otsustasin härjal sarvist haarata.Eesmärgiks oleks esialgu motikas väiksemate teadmatusest võivate tekkivate vigastusteta sõitma saada ja ka ülevaatus läbida.Kas saab ehk ka abi ja hüva nõu?päris roheline hetkel sellel teemal Sad.Masin ise Lilleküla garaaziühistus
Vasta
#2

evergreen Kirjutas:Lugesin kirjavahetust k-58 korda tegemise teemal.Mul sama mure aga massin teine-IZ 49 vl 57.Seisnud viimased 7 aasta garaažis aga enne seda oli täitsa sõidukorras.Nüüd peale unicu mi foorumite lugemist,pikalt hoogu võtmist jne + automoto foorumiga liitumist(täna!!!) otsustasin härjal sarvist haarata.Eesmärgiks oleks esialgu motikas väiksemate teadmatusest võivate tekkivate vigastusteta sõitma saada ja ka ülevaatus läbida.Kas saab ehk ka abi ja hüva nõu?päris roheline hetkel sellel teemal Sad.Masin ise Lilleküla garaaziühistus

Terv

Mul endal ka sama masin kuid 56a ja originaal korrast ikka veel kaugel.
Kiirelt küsimus et kas seitse aastat taasi oli ka viimane ülevaatus ja miks ratas peale seda seisma jäi?
Kui viitsid siis võiksid teha mõne pildi, see aitaks kaasa.

Vasta
#3

vaatasin täpselt järgi ja selgus et viimati tegin ülevaatuse 96a.Siis sai ka sellega päris pikke sõite tehtud.Seisma jäi seetõttu,et aku kustus ära ja tuli ka mingud muud tegemised peale ja nii ta jäigi.Leidsin ka ühe pildi aga ega see suurt näita.Pigem selline siil udusSmile Teen täna ka paremad pildid
Vasta
#4

evergreen Kirjutas:Leidsin ka ühe pildi aga...

See on Sul üsna "puhastverd" IŽ-49.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 185 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme septembri lõpuni avatud L.P 11-18
Vasta
#5

see on jah IZ 49 ja vanatehnikahuvilise Valdo arvates lausa "puhastverd".Tegin täna ka lisapilte.
Vasta
#6

Kas masin liigub ja läigib, suvel võiks masinad kõrvuti ajada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne