Mänguautod

Õnnestus saada mõni aeg tagasi just sarnane, kui valdo postituses #180 toodud osta.ee-s müügis olnud trakats.
Õnnetuseks puuduvad tagarattad ja rooliratas. Äkki leidub kaasfoorumlaste peredes ligilähedase suurusega rattaid, et saaks aretada. Olen külastanud mõnd lasteaeda, kuid seni pole veel sobilikke leidnud.
Vasta

Sain just hiljuti ühest lasteaiast samasuguse traktori oma poistele mängimiseks. Võin juhatajalt uurida, äkki on veel kuskil kolikambris.
Vasta

Ai kurja, leidsin ema juurest lapsepõlvekodust ühe oma kunagise "tuunitud" mänguauto, aga aga ei oska pilti üles panna siia...
Vasta

Ostas kaks autot pakkumisel http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=1071211
Vasta

Romka Kirjutas:Ostas kaks autot pakkumisel http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=1071211

See sinine, Rafiku moodi peaks plaksutamise peale sõidusuunda muutma. Seda muidugi siis, kui patareid sisse pista
Vasta

Alts Kirjutas:
Romka Kirjutas:Ostas kaks autot pakkumisel http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=1071211

See sinine, Rafiku moodi peaks plaksutamise peale sõidusuunda muutma. Seda muidugi siis, kui patareid sisse pista

See sinine iludus mul oligi kunagi! Smile
Puldi vms ja puha!
Vasta

Rakveres nägin antiigipoes huvitavaid mänguautosid. Tegu siis plekist RAF-977-ga, nii 10 cm pikad, kujult küll lihtsalt kandiline karp, kuid värvitud täiesti äratuntavalt RAF-iks. Kaks tükki: üks kiirabi, teine venekeelse kirjaga "Avariinaja". Ilmselt valmistatud kuskil Venemaal 60-ndatel. Hind oli 100 kr. tükk. Endal ostusoovi polnud ja polnud kahjuks ka kaamerat kaasas, kuid huvilistel soovitan vaatama minna. Kauplus asub Rägavere tee alguses, Tuleviku-Rägavere (fooridega) ristmikust teine maja.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Selline kiirabi mudel on mul olemas, kahjuks küll mitte eriti heas korras.
Vasta

Leidsin siis sellised veoautod. Tunduvad olevat Ida Euroopast pärit ja tegemist miskite Škodadega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Kas need Škodad mitte mingisuguse VERO rongiestakaadiga komplektis polnud?
Igaljuhul kuskil peaks endalgi midagi sellist leiduma.
Veel oli tsisternveok ja haagis siis sellele punasele.

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta

Vaatan , et mõlemal on konksud taga. Ju siis peaksid ka haagised olema , kuid neid ei leia.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Mul oli aastaid 20 tagasi sellised mänguautod,samasugused,vaid sadul konteinerpoolhaakega ja tsistern. Nimetatud esimene oli sinise kabiiniga ja teine üleni roheline.
Selliseid Skodasid pole mina juba ammu-ammu liikumas näinud,sammuti vrakke peaaegu ei leidugi tänaseks ka kusagil. Hiljuti siin foorumis kellegi albumis oli sellise kabiiniga Skoda,seegi kusagil Eestimaa nurgas vedelemas.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Üks leid ka minu poolt:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta

Veel üks sportauto.Äkki keegi tuvastaks margi (või mis auto on eeskujuks olnud ) ning tootja.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Muhumaal müügis GAZ 12 ZIM mudel, trossi kõrist liigutad edasi tagasi, trossist endast paremale vasakule. Kaunis kena kätetöö - hind planeedilt Mars - 10 000 (kümme tuhat) EE K....
Homme panen pildid ka üles.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta

Kas mitte neid Skodasid ja veel mingeid teisi autosid DDR Piko ei teinud? Mäletan neid hästi ja tavaliselt olid need rongi mudelitega koos müügis.

Just a man!
Vasta

Siin siis lubatud pildid antiigipoes nähtud GAZ 12 ZIM mudelist. Minu arust on väärtushinnangud siin maailmas paigast nihkunud (hind). Aga kui kedagi huvitab antud isend, siis kontaktid privas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta

See hind GAZ 12'le oleks paras kui üks null lõpust ära võtta ja
tulemus jagada kahega !
Vasta

Aga lahe taat oli müüjaks.Tervitused talle siinkohal. Olla kusagilt välja kaevanud, et täiesti komplektne isend (trossi otsas ka käepide, mis temal puudu) müüdi a la 1000 EUR. Eks ma isegi olen skeptiline hinna suhtes ja ise ei makskaks ealeski taolist raha nii väikese vidina eest. Näitasin äialegi pilte ja see laksas käega otsaette ja lubas lähemal ajal laka pealt samasuguse üles otsida. Ainult et mu kallis kaasa vend olla seda lapseeas retsinud (üpris tavaline). Panin talle südamele, et kui leiab, siis peitku uuesti ära, muidu teevad lapselapsed selle karakterist lõplikult omale uued tallad. Aga tagasi tulles müüja juurde - kepsles teine veel lahkudeski auto juurde ja näitas oma kahe GAZ 21 pilte. Vähemalt targemaks sain - nägin originaalvärvi all väidetavalt eksport GAZ 21-e. Alumine pool vist tumedam, ülemine pool heledam sinine. Ohh - antikvariaati pidavatest meestest saaks terve eraldi teema teha....

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta

http://www.ifun.ru/comments/joke9483.html
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne