OTSIN KIRJANDUST
#1

kus oleks võimalik leida/lugeda vanu Za Ruljom´e?

ikka alates aegade algusest, kas keegi omab säärast informatsiooni?
Vasta
#2

raamatukogudest äkki Smile
Vasta
#3

Aga millisest
koolis TTK on meil ruumi nappusest tingitud olemas ainult kolm viimast aastat
ja rahvusraamatukogus on tehnika perioodikaga samuti tuuga.

äkki on mõni erakollektsioon või ehk mingitehnika raamatukogu. päeval tööl nii et ei saamööda raamatukogusi joosta ja küsida
eriti kena oleks kui oleks olemas 70ndate aastakäigud - siis mind pold ja isal veel ei käind ZR.
Äkki mõni automehhaanika kutsekas?
Vasta
#4

Kas äkki mõnes unic klubi pesapaigas äkki?:eureka:???
Vasta
#5

Klubi unic arhiiv jäi Valeri Kirsi kätte Sad

Dad@omab.infot
Vasta
#6

Kirjandusest.
Endal oli sugulane, vanem üksik mees kellel olid alates viiekümmnendate algusest kõik \"Tehnika ja Tootmine\" numbrid köidetud ja riiulites. Lisaks veel hulga muud tehnika alast kirjandust. Pikalt ei viitsi rääkida, kuid kui mehe ära hooldekodusse viisin, siis võttis üks naabritest onu panipaiga kasutusele ja VISKAS KÕIK KIRJANDUSE MINEMA! Sitapea! Ma lähen lausa marru, kui asi jälle meelde tuleb, sest aastaid olin tahtnud neid köidetud aastakäike lugeda.
Ei ole kunagi vägivaldne olnud, kuid selle naabri näo tahaks küll üles lüüa :mad:
Vasta
#7


Tsitaat:Ei ole kunagi vägivaldne olnud, kuid selle naabri näo tahaks küll üles lüüa

Big Grin
aga kurb jah, et vanadest teadmistest ei hoolita. Sad
Vasta
#8

Oleks see siis ainult kirjandusega nii. Mu kadund isa vedas endale nagu rott igast trääni kokku. Pärast vanemehe surma arvas vanaema, et vaja koristada keldrit ja kuuri ja nii rändasid minema hunnikute viisi pronksi, vase, alumiiniumi ja muu treimaterjali kange. Kohalikud õlid said emexivahet käia. Kui vanaemaga riidlesin, et mis sa rumal teed siis oli vastus selline et neid roiskusid kõik koht täis ja nendega pole midagi teha kuna kõik olid juba roostes. :mad::mad::mad::mad:

vabandan kirjandust mittepuudutava jutu pärast
Vasta
#9

Algse teema juurde tagasi tulles:
üks kole link.
Tegu siis päringule \"Za ruljom\" (vene keeles) saadud vastustega Tallinna raamatukogude elektronkataloogist.
Vasta
#10

VUOAH!!!!
Suured tänud!
lähen varsti sinna tuulama :bounce
Vasta
#11

kui keegi siin tahab teha 1 heateo (õlle võin ka osta või midagi), siis võiks otsida välja mõnest kapinurgast Palu motokirjanduse ja lasta mul üht-teist koopiaid teha sellest endale. Antiigipoest osta nagu eriti ei raatsi.
Vasta
#12

Pärnus nägin ühes poes seda A. Palu raamatut. Kahjuks ei olnud raha kaasas ja lolli peaga jätsin ka kinni panemata. Maksis 55 krooni.:mad:
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: grahv
Pärnus nägin ühes poes seda A. Palu raamatut. Kahjuks ei olnud raha kaasas ja lolli peaga jätsin ka kinni panemata. Maksis 55 krooni.:mad:
No see oli küll hea hind!raamatukoi oksjon pakkus vist mingi 200.- ringis(võin eksida).
Üldiselt oleks tervitatav kui foorumlased annaks tead kus/millistes raamatu poodides miskit müügil on nähtud:eureka
huvilistel oleks lihtsam leida!
Vasta
#14

Ega keegi juhuslikult mõnda A. Palu mootorataid käsitlevat raamatut digitalkujule pole teinud. (skaneerinud)
Vasta
#15

jah, kui keegi ometigi raatsiks-viitsiks netti üles panna! poes mulle öeldi ka, et 200 -400 plekib, kui üldse liigub. Sad
Vasta
#16

mul olemas kõik palu raamatud, mõni ka topelt. kui keegi tahab, saab endale \"mootorrattad ja motorollerid\" (1965). lehed küll terved, aga eelmine peremees on kaaned katki teinud ja sisekaaned täis sodinud. aga muu on ok. kui see kedagi ei heiduta, siis alghinnaks pakun 50 krooni, millest saab keegi ka alla kaubelda (pean silmas ikka foorumi liiget). või vahetan mingi muu auto/moto kirjanduse vastu (see teine on eelistatum).

ps keegi lennunduse raamatuid ei taha?
Vasta
#17

klaabu, kas sa u2u-d ikka kasutad? saatsin sinna sooviavalduse Smile)
Vasta
#18

Sihuke küsimus veel, et millises A.Palu raamatus on juttu IZ-350-nest. Kas 51 ja 53 aasta raamatus võiks olla või tuleb otsida 59 aasta raamatut.

Mul selline mõte, et võtan raamatukogust raamatu ja ühel nädalavahetusel skaneerin siise Big Grin.
Vasta
#19

51 ja 53 a raamatute kohta ei oska öelda a 59 a raamatus \"Mootorratturi õpik käsiraamata\" on iz 350 st juttu päris palju
Vasta
#20

hea mote, allah! tanuvaarne. endal tekkis aga kysimus, kas neid raamatuid leidub yldse mones sellises raamatukogus, kust saaks laenutada. rahvusraamatukogu ja akadeemiline ei taha eriti valja anda. ps mind ennast huvitab vist ikka 1965. aasta opik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne