Teema on suletud

"Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?

Tere mul golf III 4X100 tagavararatas olemas see piisavalt kitsas ja koos rehviga
Külastad veel VW foorumit või mõnda romulat ja saadki komplekti kokku
(27-04-2014, 17:43 PM)dad Kirjutas:  Vajadus nelja 14" 4x100 kitsa velje järele, keskava 56 aga vajadusel oskame seda modifitseerida. Opel Kadett vms peaks sinna sobima, Renault vist ka.

Dad.

Ahnete metallihuntide käest sai päästetud üks vanemat sorti Jonseredi murutraktor, LR12 mudel: http://nagi.ee/photos/mart77/23344599/in-set/385859/. Kahjuks oli jalutama läinud esiots-mootorikate ja mootori tuulekoda - selline: http://nagi.ee/photos/mart77/23344603/in-set/385859/
Kui kellelgi on või teab kellel oleks neid pudinaid pakkuda, siis oleksin väga tänulik.
Mart
53451948
PS. Võiks ju ise ka plekist keerata, kuid siiski sooviks tehaseosa. DT-20 disainiga esiosa sobiks sinna nagu näpp silmaauku.

Mul on vist olemas üks selline tuulekoda, lähen viskan pilgu peale...
Ongi! Selline:
[Pilt: kate.jpg?w=563]
Küljes on laiendus starteri otsa katteks, seda saab ära võtta.
Asub Tartumaal. Homme liigun linnas ka, kui meeldib ja sobib, siis maksab
"sixpack" sakurginaali vms. Kui kaugemale, siis transpordi pead ise maksma.
Edasine inff: 53008689 või PT.


Aga näe.
Katki läks.Kas oleks kellelgi sellist burzuika aju kaant pakkuda?
[/align]


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Kellegil mõnda kahe väljundiga süütepooli pole üle? Või vihjata millise margi-mudeli omasid on kõige rohkem ringluses...

Mul oleks tarvis UMZ-5a mootorile Reeverskasti ja veosilda koos ratastega ( Autoroller ET-1,5).Ühendust võtta erasõnumiga.H Hetkel viibin metsas Tormil, aga peale Tormi saaks ehk kellegiga äri teha.

Eile okidokit sirvides jäi miski selline reeverskast silma, kaeva sealt.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Osta.ee keskonnas müügil, aga Osta.ee keskkonda ei lase teha kontot näitab ,et mu isikukood on kasutusel(aga pole kontot) kunagi proovisin ja loobusin sellest jamast.

Kas saksa kaarutil E247 jaotuskast ei sobi? Sel peaks olema kaks edasi ja 1 zurück. Kerge, tugev, ainult jah alumiiniumkahvlitega .

(12-05-2014, 22:33 PM)pen.skar Kirjutas:  Kas saksa kaarutil E247 jaotuskast...
Ma kohe uuriksin, et mis ülekannetega antud kast on? Sobivusel oleksin ise huvitatud.
EDIT: enam ei ole vaja

Tervist härrased ja prouased...

Mure järgmine, on kellegil kasutult seismas mõni tummisem ventilaator. Vanasti töökodades olid seinapeale sellised vähe priskemad millest kõiksugu sodi läbi kannataks lasta. Võib olla ilma mootorita, koda ja tiivik on vajalikud. Mida suurem seda parem.

Toon mõned näited.

[Pilt: f6e8523d9e6c2bc2d62282865d7378fe.JPG]

[Pilt: 62986a41a4aef8152ef5a494dcded4a4.jpg]

Tegelikult piisaks ka ainult tiivikust, kuid komplektina sobiks paremini.

Ootan huviga pakkumisi, ilmad ilusad ja eesti väike, seega asukoht pole oluline. Wink

Tel nagu ikka, 53961379 või PS

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Ostas liigub aeg ajalt http://www.osta.ee/ventilaator-47729071.html http://www.osta.ee/elektrimootor-ventila...37887.html ehk on abiks

Tahaks saada DT-54 või KD-35 kapoti küljeluuke. Seisukord pole eriti oluline,pea-asi,et oleksid olemas ja saaks kasvõi taastada. Vastu on pakkuda igasugsut kraami....
Tel.56 95 60 13

Tervist.
Pöördun siinsete autolammutajate poole murega et kas oleks kellelgil pakkuda Transitile 92 aasta,seisupiduri kangi millel oleks korras hammasvöö ja lukusti nupp liiguks kergelt.Hästi sobiks kui asuks lõunaosariikides.
Kõnetraat on 53423564.

Hea tähelepanek! Hiljuti jäi silma kuulutus, kus keegi otsis mingile autole seitset - kaheksat spetsiifilist jubinat. IGA ASJA kohta oli pilt!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(20-05-2014, 21:08 PM)meli666 Kirjutas:  
(19-05-2014, 13:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Tahaks saada DT-54 või KD-35 kapoti küljeluuke.

Ehk oleks mõistlik ka mõned pildid lisada, millised välja näevad. Miskipärast arvan, et vähemalt 90% abipalve lugejatest ei jaga seda matsu ära. Ja keegi ilmselt eraldi kuskilt nende välimust otsida ka ei viitsi.
Siin foorumis võibolla see protsent nii suur ei ole. Aga piltide olemasolul jääb ikka asi silme ette. Ja varem või hiljem keegi kuskil näeb ja viib kaks asja omavahel kokku.
Lihtsalt soovitus. Olen isegi mõnda spetsiifilisemat otsinud ja teksti ainult kuulutusse pannud. Pole keegi miskit pakkunud. Kui aga kuulutuses pilt ka olnud, siis ikka on helistatud, et selline asi olemas.

Õige tähelepanek siis küll. Ma ise algul ikka arvasin,et ka kõik peale minu jagavad matsu.....ja piisab siis ainult küsimisest. Kahjuks on asjad nii,et enamus puuduolevaid juppe olen ise leidnud tuhlates ja otse vanadelt tehnikameestelt küsides..... kuulutuste kaudu saadud juppide protsent on ikka väga väike.....kuigi jah,tuleb püüda ja loota paremat. Igaljuhul katsun ka pildid lisada jõudumööda.

(20-05-2014, 22:59 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(20-05-2014, 21:08 PM)meli666 Kirjutas:  
(19-05-2014, 13:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Tahaks saada DT-54 või KD-35 kapoti küljeluuke.

Ehk oleks mõistlik ka mõned pildid lisada, millised välja näevad. Miskipärast arvan, et vähemalt 90% abipalve lugejatest ei jaga seda matsu ära. Ja keegi ilmselt eraldi kuskilt nende välimust otsida ka ei viitsi.
Siin foorumis võibolla see protsent nii suur ei ole. Aga piltide olemasolul jääb ikka asi silme ette. Ja varem või hiljem keegi kuskil näeb ja viib kaks asja omavahel kokku.
Lihtsalt soovitus. Olen isegi mõnda spetsiifilisemat otsinud ja teksti ainult kuulutusse pannud. Pole keegi miskit pakkunud. Kui aga kuulutuses pilt ka olnud, siis ikka on helistatud, et selline asi olemas.

Õige tähelepanek siis küll. Ma ise algul ikka arvasin,et ka kõik peale minu jagavad matsu.....ja piisab siis ainult küsimisest.
Oi jah...Mõni vend ei jaga seda matsugi kuis kettaga telefonilt helistada saab.?!?Sad Vot selline põlvkond kasvab peale ...Kisub küll teemast väga välja aga kes viitsib lugeda siis:
http://www.ohtuleht.ee/580059/tehnikavid...i-maletagi

No üks näide elust enesest. Seisis üks vanahärra kokkuostupunktis veoka kõrval. Kõndisin mööda ja vaatan,et 70+. Hakkasin juba eemalduma ja miski nagu kakkus tagasi vaatama. Tahtsin ikka ära minna aga ikka kiskus tagasi.....läksin siis mehe juurde ja küsisin. Minu jutt läks Kata ja DT osade küsimise peale ja vastused olid ootuspärased.....mees Kataga vanasti sõitnud....ja teadis rääkida ühest Mõisaküla 54-st. Natukese jutu pärast sain aru,et jutt käib minu lindist.....Big Grin No oh seda lugu..... võhivõõralt tuleb sellist juttu,mida poleks oodanud..... seega kõhutunne ei vedanudki alt.Wink
Läheb teemast järjest kaugemale aga noh mis teha....

Äkki kellelgi on üle 13" sõiduauto rehve, vaja oleks 2tk. Võivad olla kulunud, aga peavad olema õhku pidavad, hea oleks, kui pisut mustrit ka oleks säilinud. Vaja panna 1000liitrisele mahutikärule rehvideks. Peaks asuma Tartu või Otepää läheduses.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(27-05-2014, 15:50 PM)saarrand Kirjutas:  Äkki kellelgi on üle 13" sõiduauto rehve, vaja oleks 2tk. Võivad olla kulunud, aga peavad olema õhku pidavad, hea oleks, kui pisut mustrit ka oleks säilinud. Vaja panna 1000liitrisele mahutikärule rehvideks. Peaks asuma Tartu või Otepää läheduses.



Mine raadile ja võta või paarsada tükki Wink

[Pilt: o_BrHcvPPFqBnBlf8BjIFmgKEC7b9VAZNQrRLeyZ...03-h602-no]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne