Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

(31-05-2015, 22:23 PM)maitus Kirjutas:  Selles suhtes on islamimaailm küll õigemal teel kui meie- kasvõi juba sellepärast, et nad ei tarbi alkoholi, mürki milleta valge inimene kohe kuidagi hakkama ei saa Smile .

No kurat, mis sel alkohoolil nüüd siia teemasse asja on, ma ju räägin, et olen tablettide peal! Ja se, et nad jooki ei tarbi, see on nende oma viga ja rohtu suitsetada või ms pole sugugi targem viis, ära jama!
Aga oma küsimustele ma muidugi vastust ei saanud...
Farmaatsia n muidugi samasugune äri kui iga teine, vb aga ks mõneti soodsam ja kasulikum. Seepärast jorisen ka mina igal hommikul, et ei taha võtta, ei taha tõusta, ei taha tööke minna jne.
Taageperat ära puutu ja kahe ff-pga ära kirjuta.
Mida see kultuur ikkagi tähendab? Mina ei tea ja mõtlemisvõimet kahjuks ka ei oma. Võin küll kusagilt raamatus vaadata, mida vandenõulased pankurid vasteks pakuvad
Enda õigustuseks võin mainida, et kõrgkooli küll lõpetasin, aga professoriks ei ole saanud ja natuke kahtlen et edaspidigi võiksin saada. Näiteks koolivend Pink hakkas ettevõtjaks, mina aga otsustasin jääda ausaks inimeseks, praegu tundub, et see oli viga!?

Ilmselt on ksf! Maitus juba läinud magama, kahjuks eksitati mind jällegi vahepeal ja unustASIN, MILLEST JUTt...,
lähen ka ise magama, aga tahaks ikkagi teemat jätkata. ( kitsekasvatusega seos olemas, kingaparandusega hätta ei jääks (mis eal ikka kasvuhoone vuntsimisest keerulisemat saab olla), aga see vandenõu teooria pakub siirast huvi, kui on tõeline asi, siis kass on käpp selle vastu (kas mingit jooki on ka võitluse hoogustamiseks, maha rahvusvaheline pngandus, sionism ja misiganes, ei pea olema viinamarja baasil!)

(31-05-2015, 15:50 PM)v6sa Kirjutas:  
(31-05-2015, 10:00 AM)maitus Kirjutas:  Natuke .. "jura", ma ütleks.
...

Vada loodusseadustega on see lugu, et need ei ole ei head ega halvad - need ON. Need võivad tunduda jurana, kuid need toimivad sajarotsendiliselt. Küll aeglaselt: inimpõlv on loodusele vaid viiv.

Rikkuda neid ei saa, nende painutamine maksab kas palju või väga palju.

Üllatavalt sirgeselgne kirjutis Taageperalt. Cool

Lisan siia lingi sõbraliku naaberfoorumi asjakohasesse teemasse, tähelepanelikumalt soovitan lugeda antud lehe kolmandat postitust mudasõltlaselt tanel:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=5&t=...91#p356291

Nagu minu mõtted, oluliselt paremini kirja panduna Cool

Pisut üleolevalt väljendatud tekst sellel viidatet tanelil. Huntingtoni jooni võid vahtida palju tahad, nende liikumist ennustada on praegustes tingimustes oluliselt raskem. Igal juhul on ida pool olev meile kultuuriliselt lähem, kui moslemite või aafriklaste maailmavaade, see on fakt.
Ja ükski neeger ei hakka sinuga kaevikus õlg õla kõrval venelaste vastu võitlema. NATO-sse võib kuuluda ka ilma EL-ita, kui tõesti see nii hädavajalik on, kuigi enamik meist ei usu, et meie väikese maalapi pärast suured karvupidi kokku läheks, see rohkem sihuke enesepettus.

Kui laps tahab tuua oma vabast tahtest neegrit väimeheks, siis see võimalus on ju olemas ka praegu, aga ma küll ei soovi, et see oleks domineeriv variant.

Pigem jätab kahtlase mulje kogu see massiline ajupesu, mis kuidagi väga järsku lahti on läinud, aga mida pole, see on argumenteeritus - ainult pisaratest nõretavad lookesed kannataustest ja sellest, kuidas siia tulevad enamuses arstid ja it-mehed.  Millegipärast siit http://arvamus.postimees.ee/3205687/mae-...u-itaalial  koorub hoopis midagi muud välja.  Lisaks veel mõned esiletõstetud immigrandid, kellest aga ükski pole tegelikult paadipõgenik/mugavuspagulane.
Kui tõesti tahetakse pagulaste osas rahva poolehoidu saavutada, siis tehtagu kohapeal selle kaadriga paar intervjuud ja tutvustagu siis ka laidele massidele siiapürgijate mõtteid ja vaateid elule. Millegipärast ei ole seda tehtud ja on ka aimatav, miks..

(01-06-2015, 08:09 AM)kolentin Kirjutas:  Kui tõesti tahetakse pagulaste osas rahva poolehoidu saavutada, siis tehtagu kohapeal selle kaadriga paar intervjuud ja tutvustagu siis ka laidele massidele siiapürgijate mõtteid ja vaateid elule. Millegipärast ei ole seda tehtud ja on ka aimatav, miks..
+1

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(31-05-2015, 22:50 PM)kass Kirjutas:  No kurat, mis sel alkohoolil nüüd siia teemasse asja on, ma ju räägin, et olen tablettide peal! Ja se, et nad jooki ei tarbi, see on nende oma viga ja rohtu suitsetada või ms pole sugugi targem viis, ära jama!
Aga oma küsimustele ma muidugi vastust ei saanud...
Farmaatsia n muidugi samasugune äri kui iga teine, vb aga ks mõneti soodsam ja kasulikum. Seepärast jorisen ka mina igal hommikul, et ei taha võtta, ei taha tõusta, ei taha tööke minna jne.
Taageperat ära puutu ja kahe ff-pga ära kirjuta.
Mida see kultuur ikkagi tähendab? Mina ei tea ja mõtlemisvõimet kahjuks ka ei oma. Võin küll kusagilt raamatus vaadata, mida vandenõulased pankurid vasteks pakuvad
Enda õigustuseks võin mainida, et kõrgkooli küll lõpetasin, aga professoriks ei ole saanud ja natuke kahtlen et edaspidigi võiksin saada. Näiteks koolivend Pink hakkas ettevõtjaks, mina aga otsustasin jääda ausaks inimeseks, praegu tundub, et see oli viga!?
No kui sa nüüd kohe niimodi küsid ja ma nagu vastama peaks, siis hakkab ka mulle tunduma, et ma tegelikult ei saagi aru, et misasi see "kultuur" õieti ongi.....Sind peaks ka üldsuse seiskohalt lähtudes kultuurseks inimeseks pidama. Omad ju kõrgharidust, oskad lugeda ja puha, aga aru saada, mis kirjas on, ei oska Smile . Sinu eelnevatele küsimustele ma ju tegelikult vastasin Smile . Ehk ei olegi kultuur midagi muud kui teatud grupi inimeste arusaam sellest, et mis on hea, õige, ilus, väärtuslik jne. Teisel grupil võib ollal samadest asjast hoopis teine arvamus ja siis jääbki arusaamatuks, et mis see kultuursus õieti on kui see erinevater riikides erinevat asja tähendab... - nagu aidsitest- ühes riigis oled haige, teises terve Toungue . Nii, et kultuurne inimene võib lausa ohtlikuks osutuda kui ta oma arusaamdele poolehoidu ei leia.
 On veel üks selline arusaamatu sõna nagu seda on: " intelligents". Ühiskondlikust vaatenurgast omab intelligentne inimene ka kindlasti kõrgharidust, tal peab olema ühiskonnas positsioon ja ta peab viisakalt riides käima, ta peab oskama kultuurselt napsu võtta ja kindlasti ei tohi tal ka rahapuudust olla jne. Minule aga tundub, et siin tahetakse kultuur ja intelligentsus ühte patta panna, sest kultuurne inimene ei pruugi olla kultuurne teises kultuurikeskkonnas, aga intelligentne inimene jääb intellilgentseks ka seal.

 Nüüd on siis minu kord küsida sinult, et mida sina intelligentsiks pead Smile ?

(01-06-2015, 08:09 AM)kolentin Kirjutas:  Pisut üleolevalt väljendatud tekst sellel viidatet tanelil. Huntingtoni jooni võid vahtida palju tahad, nende liikumist ennustada on praegustes tingimustes oluliselt raskem. Igal juhul on ida pool olev meile kultuuriliselt lähem, kui moslemite või aafriklaste maailmavaade, see on fakt.
Ja ükski neeger ei hakka sinuga kaevikus õlg õla kõrval venelaste vastu võitlema. NATO-sse võib kuuluda ka ilma EL-ita, kui tõesti see nii hädavajalik on, kuigi enamik meist ei usu, et meie väikese maalapi pärast suured karvupidi kokku läheks, see rohkem sihuke enesepettus.

Kui laps tahab tuua oma vabast tahtest neegrit väimeheks, siis see võimalus on ju olemas ka praegu, aga ma küll ei soovi, et see oleks domineeriv variant.

Pigem jätab kahtlase mulje kogu see massiline ajupesu, mis kuidagi väga järsku lahti on läinud, aga mida pole, see on argumenteeritus - ainult pisaratest nõretavad lookesed kannataustest ja sellest, kuidas siia tulevad enamuses arstid ja it-mehed.  Millegipärast siit http://arvamus.postimees.ee/3205687/mae-...u-itaalial  koorub hoopis midagi muud välja.  Lisaks veel mõned esiletõstetud immigrandid, kellest aga ükski pole tegelikult paadipõgenik/mugavuspagulane.
Kui tõesti tahetakse pagulaste osas rahva poolehoidu saavutada, siis tehtagu kohapeal selle kaadriga paar intervjuud ja tutvustagu siis ka laidele massidele siiapürgijate mõtteid ja vaateid elule. Millegipärast ei ole seda tehtud ja on ka aimatav, miks..

 +1 samuti

Mis mind siin järjest rohkem üllatama on hakanud, on see, et inimestel nagu tundub mingis suhtes isegi üksmeelt olema. Ju siis puudutab see murjamiteprobleem igaüht isklikult rohkem kui meie lollakad seadused ja see, et valitsus meile kõrge kaarega peale laseb. Eriti üllatav on aga see, et nende kahe asja vahel ei osata seost näha.

 Meie riigis toimub aga palju hullemaid asju kui murjamite sissetoomine:

http://www.eestivanemad.ee/
http://www.postimees.ee/2973413/lastekai...ust-perele
https://www.youtube.com/watch?v=sHlJ57vMhXA
https://www.youtube.com/watch?v=DmJvx4lBfqM


Ehk paneb vähemalt sellinegi õudus kuubis mõne mehe mõtlema... !!!!

Videod ju toredad aga kui tausta ei tea siis jääb nagu poolikuks. YT ajakirjanikul ei ole vaja ju vastaspoole arvamust küsida nagu hea ajakirjandus tava ette näeb. 

Empaatia on tore asi, aga kurat, see pole meie sõda.
Niikaua, kui meil on Jõulutunnel, Kodutunne ja kerjakampaaniad vastsündinutele hingamisaparaatide hankimiseks, lihtrahva südametunnistusele rõhumiseks, polegi millestki rääkida. Lastetoetust tõstetakse 5€, no mida. 
Aidata on lahe, aga aidata saab siis, kui omal kõik korras, on vahendeid. Lihtsalt aidata aitamise pärast, tagajärgedele mõtlemata on hale. Nagu Sosnovski putk, ptüi, krt.
A Toompeal on teised palgad, teine turvatunne, teised autod, neid niiehknaa ei huvita. Need asjad on ammu lukus, mingi arutelu käib vaid rahva lollitamiseks, näitemäng.

http://sport.postimees.ee/3210155/aivar-...algpallist
Tsitaat:Presidendivalimiste kõrval teine oluline päevakorraküsimus oli Iisraeli ja Palestiina jalgpalliliitude suhete teemal, nimelt seadis viimane kongressile üles esimese FIFA-st väljaviskamise.

Palestiina võttis avalduse tagasi ja pingeline dialoog kahe alaliidu juhi vahel, kellest teine ülijõulise kõnepruugiga kindral, endine Arafati julgeolekuülem, päädis rahukäepigistusega - ma ei kujuta ette, et midagi sellist oleks üheski teises valdkonnas kahe kõnealuse kogukonna esindajate vahel võimalik saavutada.
Rahukäepigistus - Handshake of Peace - oli eraldi punktina ka kongressi päevakorras, see on asi, millele viitasin oma kongressieelsetes arvamusavaldustes kui jalgpalliülesele olulisele projektile, millega oleme seotud ja mida viiakse ellu FIFA presidendi otsese osavõtu kaudu.
Olin üllatunud, kui minuga tuldi Zürichis kõnelema rahuprojekti võimalikest negatiivsetest tähendustest  - mis olid nõrgad - ütlen selgelt välja, mulle tundub, et kellelgi on vaja sõda ja jalgpall ja eriti 2018. aastal Venemaal toimuvad jalgpalli maailma meistrivõistlused on sellel plaanil risti jalus. Kordan, just meie idanaabri juures korraldatava jalgpalli MM-i tõttu ei ole Venemaad mitte kuidagi võimalik praegu sõtta astuma provotseerida, sest see võistlus on riigi jaoks üliolulise tähtsusega.
Väga tugev avaldus.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(31-05-2015, 22:23 PM)maitus Kirjutas:  Tegelikult on ka minul raske mõista, et miks maailmavalitsejad peaks saagima oksa millel nad istusvad. Ju mu silmad on siis ka veel alles vidukil Smile . Tõsi on aga ka see, et väga mõistmatud asjad ja küsimused saavad väga mõistluku vastuse kui asju just selle nurga alt vaadata. See asi on tegelikult nii lihtne, et seda ongi raske uskuda. Inimestele meeldivad keerulised süsteemid, teaduslikud uuringud, graafikud, tabelid jne.
Minu vist võrdlemisi napi ai-kjuu tõttu meeldivad mulle ka lihtsad asjad ning sugugi mitte ei meeldi uuringud ja graafikud. Näiteks saan mina täiesti aru sellest, miks see paljukirutud pank tahab mulle raha laenates rohkem tagasi saada kui välja annab: ega ma ka tänavalt tulevale lambijorsile ei viskaks mitukümmend tuhhi pihku riskides sellest ilma jäämise või vähemalt läbi kohtute tagaajamisega ning samas potentsiaalne kasu mulle oleks null. Küll aga käib üle minu arunatukese kogu see judoreptiloidide ja illuminaatide ja kõigi nende sugulaste maailmavalitsemisplaan. Õigemini, nagu siin korduvalt on seletatud juba, siis tegemist ei ole isegi mitte plaaniga, vaid juba ammu käiva ja kohe-kohe lõppjärku jõudva üritusega. Seitset miljardit inimest valitseda - vot see on keeruline, mul oli ajateenistuses jao kantseldamisegagi tükk tegemist, kui seda tarvis oli!

EDIT: trükivigad.

Eks inimeste hulk on neile pinnuks silmas jah- läheb raskeks. Nii tulebki rassid ära segada, et pool inimkonnast teineteist lihtsalt maha lööks Cool .

Kohati tundub, et teema kisub para-webiks ära..Smile

Krati ees seisis ülesanne töötada välja plaan kogu maailma orjastamiseks. Ta sai aru, et ainult füüsilise vägivalla abil pole võimalik seda eesmärki saavutada. Tingimata on vaja iga inimest, terveid rahvaid psüholoogiliselt mõjutada. On vaja muundada inimlikku mõtet, sisendada igaühele: orjus on kõrgeim hüvang.Tingimata tuleb käiku lasta isearenev programm, mis hakkab desorienteerima terveid maailma rahvaid ajas ja arusaamistes. Kuid kõige tähtsam on mitte võimaldada tegelikkuse adekvaatset vastuvõtmist. Krati mõte töötas üha kiiremini, ta lakkas tajumast oma keha, raskeid ahelaid kätel ja jalgedel. Ja korraga justkui välgulöök, tekkis programm. Veel mitte detailiseeritud ega seletatav, kuid juba tunnetatav ja põletav oma mastaapsusega. Krati tundis ennast maailma ainuvalitsejana.

Preester lebas aheldatuna ja tundis vaimustust: "Homme hommikul, kui kõik tööle viiakse, teen ma kokkulepitud märgi ja valvurite ülem käsib mind orjade rivist välja viia ja ahelad maha võtta. Ma detailiseerin oma programmi, lausun mõned sõnad ja maailm hakkab muutuma. Uskumatu! Alati vaid mõned sõnad - ja kogu maailm allub mulle, minu mõttele. Jumal andis tõepoolest inimesele jõu, millel pole Universumis võrdset, see jõud on - inimlik mõte. Inimene lausub sõna ja muudab ajaloo käiku.
Olukord kujunes ebatavaliselt edukaks. Orjad valmistusid ülestõusuks. See plaan on ratsionaalne ja võib ilmselt viia nende jaoks vahepealsele positiivsele tulemusele. Kuid ma võin vaid mõne fraasiga mitte ainult neid, vaid ka tänaste orjade järeltulijaid ja maapealseid valitsusi tulevaseks tuhandeks aastaks orjadeks muuta."
Hommikul võttis valvurite ülem Krati märguande peale temalt ahelad. Ja juba järgmisel päeval olid tema vaatlusplatsile kutsutud ülejäänud viis preestrit ja vaarao. Krati alustas kogunenute ees oma kõnet:
- Seda, mida te praegu kuulete, ei tohi keegi üles kirjutada ega edasi rääkida. Meie ümber pole seinu ja minu sõnu ei kuule keegi peale teie. Ma mõtlesin välja meetodi, kuidas muuta kõiki Maal elavaid inimesi meie vaarao orjadeks. Seda pole võimalik teha arvukate vägedega ja kurnavate sõdadega. Kuid ma teen seda mõne fraasiga. Selle kuuldavale toomisest möödub vaid paar päeva ja te näete, kuidas maailm muutuma hakkab. Vaadake: all pikas rivis keti külge aheldatud orjad kannavad ükshaaval kive. Neid valvab palju sõdureid. Mida rohkem orje, seda enam tuleb karta nende mässu. Me tugevdame valvet. Me oleme sunnitud oma orje hästi toitma, muidu nad ei suuda teha rasket füüsilist tööd. Kuid nad on ikkagi laisad ja kalduvad mässama. Vaadake, kui aeglaselt nad liiguvad, kuid laisaks muutunud valve ei utsita neid piitsadega, ei peksa isegi terveid ja tugevaid orje. Kuid varsti nad hakkavad palju kiiremini liikuma. Neil ei ole enam valvureid vaja. Valvurid muutuvad samuti orjadeks.
Seda võib toime panna niimoodi. Las heerold viib täna enne loojangut laiali vaarao käsu, milles on öeldud: "Uue päeva koidikust alates kingitakse kõigile orjadele täielik vabadus. Iga kivi eest, mis on linna kantud, saab vaba inimene ühe mündi. Münte võib vahetada toiduks, riieteks, eluasemeks linnas ja lossis. Nüüdsest peale te olete vabad inimesed."
Kui preestrid mõistsid, mida Krati oli öelnud, lausus üks neist, kõige vanem:
- Sa oled deemon, Krati. Sinu poolt väljamõeldu mässib paljud maapealsed rahvad deemonluse võrku.
- Olgu ma pealegi deemon ja las inimesed hakkavad minu poolt väljamõeldut demokraatiaks kutsuma.
***
Loojangu ajal kuulutati orjadele uut seadust. Nad olid hämmelduses ja paljud neist ei maganud öösel, mõeldes uuest õnnelikust elust.
Järgmise päeva hommikul tõusid preester ja vaarao jälle kunstliku mäe väljakule. Nende pilgule avanev pilt hämmastas kujutlusvõimet. Tuhanded endised orjad tassisid üksteise võidu neidsamu kive, mis varemgi. Valanud end veega üle, tassisid paljud kahte kivi. Teised, kel oli üks kivi, jooksid tolmupilves. Mõned valvurid tassisid samuti kive. Inimesed, kes pidasid ennast vabadeks - neilt olid ju ahelad ära võetud - püüdsid saada võimalikult rohkem ihaldatud münte selleks, et üles ehitada oma õnnelikku elu.
Krati veetis veel mõned kuud oma terrassil, jälgides rahuldustundega all toimuvat. Muutused olid kolossaalsed. Osa orje ühines väikestesse gruppidesse, ehitas vankreid ja, ladunud sinna kive ning valanud end veega üle, jätkas vankrite lükkamist.
"Nad on võimelised veel palju seadeldisi välja mõtlema, - oli Krati rahulolev, - juba tekkisid esimesed teenused: vee ja toidul laialikandjad. Osa orje sõi käigu pealt, tahtmata kaotada aega teekonnale barakki sööma minemiseks, ja tasus laialikandjatele saadud müntidega. Vaat siis, välja ilmusid isegi tohterdajad: kannatada saanutele osutatakse abi lausa käigu pealt ja samuti müntide eest. Nad valisid liikluse reguleerija. Varsti valivad endale ülemused, kohtu. Las valivad: nad ju arvavad, et on vabad, kuid olemus pole muutunud, nad tassivad endiselt kive..."
Nii nad jooksevadki tolmus läbi aastatuhande, valavad end veega üle ja tassivad jälle raskeid kive. Ja ka praegu jätkavad nende samade orjade järeltulijad oma mõttetut jooksu //...//

Lahe, lihtne ja läbipaistev jutt, aga kas sa loodad, et see mõnele kohale ka jõuab Smile ? Enamus näeb selles lihtsalt majaduse tekkimise põhjuseid ja kiidab selle heaks. Pimedus on ikka pimadem kui arvata ja uskuda võiks Toungue

(02-06-2015, 13:49 PM)maitus Kirjutas:  Lahe, lihtne ja läbipaistev jutt, aga kas sa loodad, et see mõnele kohale ka jõuab Smile ?

Aga selgita siis pimedatele, mismoodi sinine värv välja näeb, oo üllas Nägija. Toungue

Samas tõsiselt - millist alternatiivi pakud?

Lugu on muidu hää, kuid see ei kirjelda mitte demokraatia, vaid rahamaailma algust. Demokraatia on ikka vähe teine asi

Kes vähegi on ajaloo vastu huvi tundnud, sellel peaks olema üsna selge, et inimeste ahnus ja laiskus on see, mille tõttu head mõtted järjest isteorganisse siirduvad.

Kellele aga nõukaaeg hää tundub, sel tasuks kuulata Vseviovi loenguid sarjast "Müstiline Venemaa":
http://vikerraadio.err.ee/l/mystiline_venemaa

See "heaolu" tuli väga verise hinnaga kätte...

(02-06-2015, 15:36 PM)v6sa Kirjutas:  Aga selgita siis pimedatele, mismoodi sinine värv välja näeb, oo üllas Nägija. Toungue

Samas tõsiselt - millist alternatiivi pakud?

Kes vähegi on ajaloo vastu huvi tundnud, sellel peaks olema üsna selge, et inimeste ahnus ja laiskus on see, mille tõttu head mõtted järjest isteorganisse siirduvad.

Ega ei saagi seletada. Pimedus- needsamad ahnus ja laiskus (ja veel palju muud), on silme ees ja kes näha tahab, see heidab need eest ära, kes ei taha või kardab, see tõmbleb tühja edasi. Alternatiivi ja homse päeva pärast ei peaks inimene niiväga muretsema. Elu pakub ise lahendused väja. Põhiline on mitte vanasse ja mittetoimivasse takerduda. Muutused kipuvad aga alati positiivsed olema, kuigi ette neid näha ei ole võimalik. Inimesed töötvad vähetasustatud kohtadel virisedes terve elu, sest uut ja paremat pole aega otsida ja hirm üleminekuaja ees hakkamasaamisega on suur- et mis siis saab. Mis siis ikka saab.. ollakse natuke aega vaba inimene ja leitakse tasuvam töö ja elu läheb edasi. Nii on inimene kinni ka maailmakorras, sest teistsugust ei kujuta ta ette, samamoodi nagu pime sinist värvigi Smile . Moslemid raiuvad päid maha ja see on nende jaoks tavapärane ja teistmoodi ei kujuta ka nemad ette ....nad on siiralt kindlad, et see on parim lahendus Cool . Elu on nagu Marta ehitamine- tegelikult ei ole ju Marta ehitamine minusuguse autoriga võimalik, .. aga ta valmib ikkkagi. Lahendused ja võimalused tulevad nagu iseenesest- terve mõistus aga ütleb, et selliste teadmiste ja kogemustega ei ole üldse mõtet alustadagi Smile Smile . Nii ka elus, kui saada aru, et suund on vale, siis tuleb lihtsalt vanast loobud ja kuhugi teisele poole minema hakata.

Mäletan Hruštšovi ajast, et inimene oma vajaduste rahuldamiseks peaks tööd tegema kaks tundi päevas. Vat seda polnud juures kas viie- või kuuetööpäevase nädalaga. Oli ju tookord veel kuuene.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(02-06-2015, 16:14 PM)maitus Kirjutas:  
(02-06-2015, 15:36 PM)v6sa Kirjutas:  Aga selgita siis pimedatele, mismoodi sinine värv välja näeb, oo üllas Nägija. Toungue

Ega ei saagi seletada....
....  Nii ka elus, kui saada aru, et suund on vale, siis tuleb lihtsalt vanast loobuda ja kuhugi teisele poole minema hakata.

Absjaljuutselt nii ongi. Loota ja oodata siin mingit retsepti, õnne valemit - no-noo... Big Grin

Teate!
Ma olin koolis kommunistlik noor. Ja pioneer olin ka. Samuti olin oktoobrilaps, see päris Suure Lenini oma laps olin kohe. Jah.
Olen osalenud Eestimaal ühe pioneerilaagri töös ja karistuseks heade õpitulemuste ning eeskujuliku käitumise eest on mind premeeritud ka tuusikuga kõigi tolle aja maailma laste unistustelaagrisse, vanglasse nimega "Artek". Vaat nii.
Kui keskas viimast klassi alustasin, oli tarvis valida klassi, seesamune, punanina ehk siis komsomoli komitee sekretär.
Päält tunde ajas klassijuss, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse peadirigent, meid ruumi ja istung sai alata.
Kes hakkab siis sekretäriks?
Vaieldi, püstitati kanditatuurisid, võeti maha. Keegi ei tahtnud hakata.
Õpsil silmad juba vihast pungis peas, et kuidas nii ikkagi saama?
Kuidas on võimalik, et terves N-Liidus on iga korraliku kooli iga abituuriumi klassi õpilaste hulgas üks komsomoli sekretär ja meil nüüd järsku pole? Aastakümneid on olnud ja nüüd äkki... - POLE!? 
"Te ei saa enne kojugi, kui sekretär on valitud!", olid tema sõnad.
Tõusin siis püsti ja kõike oma koolitarkusest omandatud sõnavara kasutusele võttes tegin õpsile selgeks, et nii ja naa, tuginedes kommnoorte ühingu põhikirjale ja n-liidu seadustele kui demokraatia kuldalustaladele EI PEA igas klassis olema punast eestvedajat, kes kooli algorganisatsiooni koosolekul nagunii ei käi ja kui seal käibki, siis ei tee ta seal mitte sittagi ning üleüldse on kell nüüd sealmaal (aasta oli ikkagi '87 juba!), et on aeg mõningad asjad ümber hinnata ning kokkuvõttes aitab sellest õhuvõngutamisest küll ja lähme ära koju! Meid siin klassiruumis poolsunduslikult kinni hoida pole mingine hea komme, eriti kui küsimus seisneb mingise formaalse kohatäitja valimises. Punkt.
Ja nii jäigi. Õps rahunes, surus huuled peeneks kriipsuks ning lahkus.
Mingit jätku sellele tülile ei saabunud, sanktsioonid jäid tulemata ja elu läks uut rada pidi edasi Smile.

Nii et oma haru peab igaüks ise looma ja leidma, mitte lootma-ootma, et tema poolt valitud (IRW, mõni arvab siiani, et valis kedagi kuskile ja tema poolt antud hääl luges midagi... Big Grin ) esindaja kuskil riigikogus või kusiganes õhuvõngutajate saalis miskit kasu talle peaks tooma Big Grin .

Vot nüüd on kiitlemise koht Big Grin
Pioneer ei olnud. Klassijuhataja käis mitu kuud nagu vari järgi ja rääkis ja rääkis et kõik teised ju on...
Ei toiminud. Komnoor ka ei olnud (tegelt kroonus natuke olin, heaolulistel põhjustel ja ega nad mind väga tahtnudki, ma ei viitsinud nende peamise muumia sünniaega meelde jätta) 
Ja see kõik oli tükk maad varem kui `87
Sai siis ja saab ka praegu, ei pea kaasa ulguma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(02-06-2015, 17:37 PM)Marko Kirjutas:  Vot nüüd on kiitlemise koht Big Grin
Pioneer ei olnud. Klassijuhataja käis mitu kuud nagu vari järgi ja rääkis ja rääkis et kõik teised ju on...
Ei toiminud. Komnoor ka ei olnud (tegelt kroonus natuke olin, heaolulistel põhjustel ja ega nad mind väga tahtnudki, ma ei viitsinud nende peamise muumia sünniaega meelde jätta) 
Ja see kõik oli tükk maad varem kui `87
Sai siis ja saab ka praegu, ei pea kaasa ulguma.

Just!
Pioneer olin aga Komnoor ei olnud. Välja vingerdasin ainult sellepärast,et õppeedukus jättis soovida.. Big Grin  Kolmedega ometi ei kõlba ju! See mõjus. Mingi võimalus tõesti on.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne