Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Aga mina olen siiani pioneer ja ajakiri "Eesti Kommunist" on ka tellitud!

Nii. Talupoeg vaibale! Miks sa pioneer olid?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tsitaat:Erik: immigratsioonile EI!

Kommentaar lisatud: 27. mai 2015 kell 21:49
Ma küsin ainult kaks küsimust:
1) Kas Eesti valitsus on tüdinenud rahulikust elust Eesti riigis?
2) Kas keegi poliitikutest ihkab kodusõda?...
http://petitsioon.ee/ei-immigratsioonile#btn-sign
No näete kuhu jõudnud oleme.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Murjanite kaisutajatele on teatada kurb uudis: 
Lätlased jõudsivad taas eestlastest ette.
 
 http://www.pealinn.ee/koik-uudised/lati-...si-n145572

Hea uudis on see, et Rõivas sammub kindlalt edasi Cool  . Kuniks...

Kellele teema südamelähedane, siis rohkem asjalikku infot pagulaste teemal leiab paljukirutud sotsiaalmeediast:

https://www.facebook.com/Pagulasvabaeesti

No ei saa ka rääkimata jätta- nii naljakas on Smile ... Olin ka oktoobrilaps. Kuidas astusin ja mis sellega kaasnes, ei mäletagi. Pioneeriks aga astuda ma ei tahtnud. Kodus oli selline seis, et kaks eestiaegset vanaema olid kuidagi meiega ühe katuse alla sattunud ja eks neid jutte, kuidas asjad tegelikult olid, oli kuulda palju. Eks sealt siis hakkas vast tekkima ka oskus võrrelda ühiskondlikku mula tegelikkusega. See selleks.
 Korduvalt keeldudes pioneeriks astumisest, hakati tüütama mu ema, kes põlluvalitsuses töötas, et kas teil kodus selline riigivastane õhkkond, et poeg pioneeriks asumisest keeldub. No teate ju ise kuidas need asjad käisid. Kutsusime siis kodus konsiiliumi kokku ja otsuatasime tsirkust kaasa teha, et tükki ju ikka küljest ära ei võta, aga jäätakse töökohas rahule. Ok, andsin siis oma sunduslik/vabatahtliku vormis avalduse ja lubati asja kaaluda- naerukoht Smile . Pioneeriksvõtmine aga sattus lollakalt mingi kommunistliku tähtpäevaga kokku ja selleks puhuks oli ette valmistatud ülelinnaline üritus Pärnu Endla Teatris. Koos pioneerijuhid üle terve linna, õpetajaid ja lapsevanemaid ka, rääkimata linnavalitsuse komsomolitöötajatest. Tuli siis see hetk kätte kui seisin, ma ei mäletagi mitmekümnekesi, seal lava peal ja keegi ajas puldis mingit möla millest ma midagi meelde ei jätnud, sest kõrvalseisva poisiga mingist teisest koolist läks tõuklemiseks- jajah, lava peal ikka. No lõpuks ma siis lükkasin teda nii kõvasti, et too lendas käpakile ja nagu punktiks lajatasin talle veel täiest jõust jalaga tagumikku nii, et saal kajas. Terve saalitäis rõkkas nerust, ime veel et ei aplodeeritud Smile . Igatehes sai tollel kutil trügimisisu otsa ja mulle seotigi kaelarätt kaela. Koolis kutsuti kohe järgmine päev komsomolisekretäri juurde ja ähvardati, et kui midagi sellist peaks korduma, siis visatakse mind pioneeride uhketest ridadest välja - vot selline lugu Big Grin .

(02-06-2015, 16:14 PM)maitus Kirjutas:  Ega ei saagi seletada. Pimedus- needsamad ahnus ja laiskus (ja veel palju muud), on silme ees ja kes näha tahab, see heidab need eest ära, kes ei taha või kardab, see tõmbleb tühja edasi. /---/ Muutused kipuvad aga alati positiivsed olema, kuigi ette neid näha ei ole võimalik. /---/ Mis siis ikka saab.. ollakse natuke aega vaba inimene ja leitakse tasuvam töö ja elu läheb edasi.
Mulle jubedalt ei meeldi isiklikuks minna, aga kui ma suunan küsimuse üldsusele, siis ilmselt keegi ei vastagi. Seega küsin ma otseselt isand maituse käest. Kas Väljavalitu ja Valgustatu võtaks nüüd ühe pimeda kantseldada ning teed näidata?

Seis järgmine: olen TTÜ baka lõpetanud, hetkel tööl ühes Eesti suurettevõttes tootmisinsenerina. Elukoht Tallinna südame lähedal, s.t kui on õhtul mingi "koosolek" või kontsert või muu üritus, siis on üldjuhul jala koju max pool tundi. Lähim pood asub kolmeminutilise kiirema kõnnaku kaugusel. Mõni aeg tagasi ammendas end eelmine töökoht (samuti tehniline eriala, s.t. kannapööret ei teinud), kohta sai vahetatud selle pärast, et kõhutunne ütles, et võiks. Seega ei ole mul ka hirmu, et edaspidi, kui saab siiber, võtan ma vabalt teha nii laugemaid kui järsemaid pöördeid, vastavalt vajadusele. Ja nüüd tuleb küsimus: kas sa palun saaks mulle viie konkreetse argumendiga (mitte umbmäärase jutuga) öelda, miks ma peaks praegusest võrdlemisi ladusast (miks mitte ka laisast) elukorraldusest loobuma ning minema metsa vahele kanu ja kapsaid kasvatama, s.t. mis vabadusi ma saan juurde ilma millestki olulisest loobumata?

Tehes seda, mida mulle ei meeldi, ehk taas kord isiklikuks minnes pean ma mainima, et peab ikse kuramuse suur ego olema, et nimetada ennast nägijaks ning ülejäänuid pimedateks, laiskadeks ja ahneteks. A kui ma ütleks selle peale, et kurb, et hoopis isand maitus on mingi totra juhuse läbi pimedaks jäänud ning nüüd elab kogu ülejäänud maailma peale rusikat taskus kandes? 

Muide, laiskus on [tehnikavaldkonnas ja ka majanduses] elu edasiviiv jõud. Küll aga ei kehti see politiikas ega muudes ühiskondlikes aktsioonides. Aga see on juba mõne teise postituse teema Smile

Ennetan natuke, aitan maitust ja küsin: Kas korter/maja ja auto(d) on sinu omad?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(02-06-2015, 22:05 PM)Marko Kirjutas:  Ennetan natuke, aitan maitust ja küsin: Kas korter/maja ja auto(d) on sinu omad?
Autod - jah (sest liisingutrandulett oleks täiesti ebatarvilik lisakulu), eluase - ei, veel. Pärast seda, kui pank kunagi tulevikus noogutab, saab ka see enda omaks. Muide, mo praeguse elukorralduse juures on tegelikult auto pidamine üleüldse tarbetu tegevus ja selle näol on tegemist nii 85% ulatuses hobiga. Jah, ma kulgen hea meelega kuhugi eemale ehk pruugin seda "hobi" sihtotstarbeliselt, aga igapäevased asjatoimetused saan jala/ühistranspordiga tehtud. Tõsi, tunnistan, et selline luksus on võimalik vaid tänu sellele, et hetkel pole järelkasvu, mida mööda koole-trenne lohistada.

Ahjaa, kodu on juba praegu puidukütte peal ehk elektrikatkestuse korral ei jää ka talvel külma kätte ja kui mingi toorik õnnestub kuskilt kätte saada, siis saab ka lauale midagi sooja.

Maitus, pole vaja vastata! Ma hakkan ka juba natuke nägema, selge on see, et insenerid on valitsejate ja pankuritega ühes pundis!
Juba 1986-ndal aastal ütles Vana-Holm (ilmselt ka nägija!) mulle saladuskatte all, et - insenerid, need on nagu lutikad tööinimese kraevahel, ainult vereimemise peal väljas! Seda ajal, kui meil olid pioneerid, kes peksid üksteist jalaga per sse ja oli Keskpank ja mingid hoiukassad!

inime on ori. kui mitte muud, siis oma harjumuste ja mugavuste ori.
kolm minutit poeni ja piisav kogus münte, et tagada endale kuiv ja soe küljealune ja täis kõht. raske on sellise olukorra vastu kuidagi ratsionaalselt argumenteerida.
viidatud seisusega kaasneb arvamus, et elu käib sinu enda soovide ja tahtmiste kohaselt. no võib-olla käibki, kui teistsuguseid soove pole.
vabadust muidugi tegelikult väga palju pole.
vaevalt, et maalgi oluliselt vabamaks saaks. pigem võib asja selle mätta otsast vaadata, et meelelaadilt maakas vajab neid münte vähem, ehk siis teoorias peab vähem kive tassima sama rahulolu taseme saavutamiseks. väiksem mündivajadus võiks ehk justkui tähendada veidi rohkem vabadust.
a võib-olla ka mitte. äkki lihtsalt kujutan endale ette?

(02-06-2015, 22:27 PM)kass Kirjutas:  Maitus, pole vaja vastata! Ma hakkan ka juba natuke nägema, selge on see, et insenerid on valitsejate ja pankuritega ühes pundis!
Juba 1986-ndal aastal ütles Vana-Holm (ilmselt ka nägija!) mulle saladuskatte all, et - insenerid, need on nagu lutikad tööinimese kraevahel, ainult vereimemise peal väljas! Seda ajal, kui meil olid pioneerid, kes peksid üksteist jalaga per sse ja oli Keskpank ja mingid hoiukassad!

Tegelikult ei saagi ükski inimene enne inseneriks, kui ta pole illuminaatidele ja sionistidele igavest truudust vandunud, salajase riituse läbinud ja kolm tilka verd maailmavalitsejate loodud geenivaramusse annetanud. See on fakt, nagu siin mõni kaasfoorumlane ütleb.

Meil oleks siin kõikuvale troonile hulgi ju uusi kandidaate pakkuda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(02-06-2015, 21:54 PM)41Degree Kirjutas:  
(02-06-2015, 16:14 PM)maitus Kirjutas:  Ega ei saagi seletada. Pimedus- needsamad ahnus ja laiskus (ja veel palju muud), on silme ees ja kes näha tahab, see heidab need eest ära, kes ei taha või kardab, see tõmbleb tühja edasi. /---/ Muutused kipuvad aga alati positiivsed olema, kuigi ette neid näha ei ole võimalik. /---/ Mis siis ikka saab.. ollakse natuke aega vaba inimene ja leitakse tasuvam töö ja elu läheb edasi.
Mulle jubedalt ei meeldi isiklikuks minna, aga kui ma suunan küsimuse üldsusele, siis ilmselt keegi ei vastagi. Seega küsin ma otseselt isand maituse käest. Kas Väljavalitu ja Valgustatu võtaks nüüd ühe pimeda kantseldada ning teed näidata?

Seis järgmine: olen TTÜ baka lõpetanud, hetkel tööl ühes Eesti suurettevõttes tootmisinsenerina. Elukoht Tallinna südame lähedal, s.t kui on õhtul mingi "koosolek" või kontsert või muu üritus, siis on üldjuhul jala koju max pool tundi. Lähim pood asub kolmeminutilise kiirema kõnnaku kaugusel. Mõni aeg tagasi ammendas end eelmine töökoht (samuti tehniline eriala, s.t. kannapööret ei teinud), kohta sai vahetatud selle pärast, et kõhutunne ütles, et võiks. Seega ei ole mul ka hirmu, et edaspidi, kui saab siiber, võtan ma vabalt teha nii laugemaid kui järsemaid pöördeid, vastavalt vajadusele. Ja nüüd tuleb küsimus: kas sa palun saaks mulle viie konkreetse argumendiga (mitte umbmäärase jutuga) öelda, miks ma peaks praegusest võrdlemisi ladusast (miks mitte ka laisast) elukorraldusest loobuma ning minema metsa vahele kanu ja kapsaid kasvatama, s.t. mis vabadusi ma saan juurde ilma millestki olulisest loobumata?

Tehes seda, mida mulle ei meeldi, ehk taas kord isiklikuks minnes pean ma mainima, et peab ikse kuramuse suur ego olema, et nimetada ennast nägijaks ning ülejäänuid pimedateks, laiskadeks ja ahneteks. A kui ma ütleks selle peale, et kurb, et hoopis isand maitus on mingi totra juhuse läbi pimedaks jäänud ning nüüd elab kogu ülejäänud maailma peale rusikat taskus kandes? 

Muide, laiskus on [tehnikavaldkonnas ja ka majanduses] elu edasiviiv jõud. Küll aga ei kehti see politiikas ega muudes ühiskondlikes aktsioonides. Aga see on juba mõne teise postituse teema Smile

Ok, ma proovin su viha natuke leevendada enne kui sa maohaavad saad Smile ! Isiklikus suhtlemises ei ole aga midagi taunitavat- nii elu käibki, iseasi kas isiklikke asju ei peaks privas ajama Smile . Aga kui siin küsid, siis siin ka vastan.

Kõigepealt alustaks sellest, et ma ei ole ennast kunagi nägijaks, e valgustatuks nimetanud, vaid mõnda kodanikku eriti pimedaks ja ma usun, et oled minuga mõne sellise kohapealt ka nõus. Kui sina seda teed, siis olen muidugi meelitatud aga sa ikkagi eksid, sest mulle hakkab alles koitma, et misasi see valgustatus on ja ma olen sellest asjast alles väga kaugel- tõsi on aga see, et ma püüdlen selles suunas. Vaistlikult teevad seda kõik. Valitsuste pettuskeemidest ja rahva kulul liugulaskmisest arusaamiseks aga ei peagi valgustatud olema, piisab ka kolmest klassist külakoolist ja tahtmisest ja julgusest tõele otsa vaadata. Valgustatud inimest sellised probleemid tõenäoliselt ei häirigi, sest sest neile on üks materiaalne kehastus selles elus ainult üks õppetükk pikas aranguahelas. Põhimõtteliselt võiksin ka mina kõigele käega lüüa ja rahulikult vananeda, aga siis ma ei omastaks õppetükki ja jääks kursust kordama Smile .
 Teine asi on see, et ma ei ole sell, kes käib käed taskus rusikas. Kes mind tunnevad, võivad kinnitada, et lõbusamat selli on raske leida Smile . Ja terve maailma peale ei saaks ma ka kuidagi tige olla, sest juba siin foorumis on minuga sarnaseltmõtlejaid ja maailmas on neid ikka kümnete miljonitega kui mitte veelrohkem.
 Ja loobuma ei pea sa millestki kui selleks vajadust ei tunne. Kui sa oled oma eluga rahul, siis minu jutt ei olegi sinu jaoks. Seda enam, et oleksid tõenäoliselt kehva kitsekasvataja kui selleks tõmmet ei ole ja ma ei ole kordagi maininud, et kõik peaksi maale kolima ja kasvuhoonet ehitama hakkama.  Kindlasti oled sa ühiskonnale palju kasulikum tehes seda mida sa teed. Kõik ametid on ju vajalikud Smile . Ütle mulle näiteks, et miks peaks üks peaminister oma elust loobuma Big Grin ? Tal on ju ka kõik olemas....


 Minu sõnum on aga eelkõige inimestele, kes oma mugavuse ja meeldiva rutiini kõrvalt  üldise eluoluga rahul ei ole ja kes enda ninaesisest kaugemale vaadates, ka oma kehvemas olukorras suguvendade hädadele ja muredele kaasa tunnevad ja midagi ära püüavad teha. Kuni need asjad sulle korda ei lähe, siis uhkusta oma oskuste ja haridusega, elitaarse elukohaga ja tõenäoliselt ka noorusega edasi, koini naisi ja tunne elust mõnu. Iga asi omal ajal- nii et ära rutta ajast ette Big Grin . Kui sa oled rahul sellega, et elu koosneb kaheksatunnistest tööpäevadest ja kuust ajast puhkusest aastas ja ei suuda midagi paremat ette kujutada, siis.. ok, ma ei taha sinu õnne õõnestama hakata aga sa võiksid siiski mõelda sellele, et kui palju sa reaalselt tööajal tööd teed ja kas see, mida su asutus toodab, on parasjagu niipalju, kui töölised jõuaks tarbida ja nende vajaduste rahuldamiseks vaja on, või on seda palju rohkem ja kui on rohkem, siis kes seda toodangut siis tarbivad ja kas inimene peaks tootma rohkem kui on ta füüsiline vajadus... ja kui peab, siis miks peab. Tao ja buda munkadele ei ole ka lihasöömine keelatud, see lihtsalt muutub neile vastikuks ja nad loobuvad sellest, kui nad hakkavad aru saama, et terve universumi elusolendid on energeetiliselt üks ja et nad võivad samahästi oma pereliikmeid süüa.
 Kõige parem mõõdupuu on aga ÕNN! Kui sa tunned, et oled oma elu elades õnnelik, siis ei tee sa midagi valesti. Ma tunnen, et mina elan oma elu üsna õnnelikult. See et ma siin kirjutan nagu ma kirjutan, tähendab seda, et mul on piisavalt aega asjade üle mõelda ja järeldusi teha. See ei ole virisemine, vaid protest ülekohtu vastu. Ma leian, et inimene ei pea ja ei tohigi kõigega rahul olla -eriti asjadega mis inimeste vabadust piiravad- inimene ei ole sündinud orjaks. Kui aga mõni jubedalt ori olla tahab, siis tuleb seda ka aktsepteerida- see on tema vabadus Big Grin .

(02-06-2015, 22:39 PM)olevtoom Kirjutas:  Tegelikult ei saagi ükski inimene enne inseneriks, kui ta pole illuminaatidele ja sionistidele igavest truudust vandunud, salajase riituse läbinud ja kolm tilka verd maailmavalitsejate loodud geenivaramusse annetanud. See on fakt, nagu siin mõni kaasfoorumlane ütleb.

Fakt muidugi, mul oli ainult justkui meeles, et 3 tilka tuli anda alates magistrist, aga vb mälu mängib vingerpussi.
Meil nõukogude ajal oli vähe teisiti - tuli sooritada teadusliku kommunismi riigieksam ja anda mustuseproov tikutopsis, punased kaaned saanud kaader pidi veel laskma veregrupi vasaku kaenla alla tätoveerida ...oli vist nii?

(02-06-2015, 22:39 PM)olevtoom Kirjutas:  
(02-06-2015, 22:27 PM)kass Kirjutas:  Maitus, pole vaja vastata! Ma hakkan ka juba natuke nägema, selge on see, et insenerid on valitsejate ja pankuritega ühes pundis!
Juba 1986-ndal aastal ütles Vana-Holm (ilmselt ka nägija!) mulle saladuskatte all, et - insenerid, need on nagu lutikad tööinimese kraevahel, ainult vereimemise peal väljas! Seda ajal, kui meil olid pioneerid, kes peksid üksteist jalaga per sse ja oli Keskpank ja mingid hoiukassad!

Tegelikult ei saagi ükski inimene enne inseneriks, kui ta pole illuminaatidele ja sionistidele igavest truudust vandunud, salajase riituse läbinud ja kolm tilka verd maailmavalitsejate loodud geenivaramusse annetanud. See on fakt, nagu siin mõni kaasfoorumlane ütleb.

Ei ole see asi nende inseneridega nii hull midagi. Illuminaadid on insenere ja teadlasti arvukalt hingusele saatnud kui vale asjaga tegelema hakkavad ja midagi sellist leiutavad, mis rahva elu lihtsamaks ja nende sissetulekut väiksemaks muudaks Smile.
 Ma aga hakkan kahtustama, et Ksf Kass on arvatavasti pankuritega mestis ja teeb siin väikest uurimistööd ühiskonnaohtlike tendentside suhtes- vanasti, vene ajal, e kassiajastul nimetati seda ametit "koputajaks" Smile . Ma ei teagi kohe mis minust nüüd saab kui ma kohe oma juttu ümber ei pööra ja ilusti ei vabanda oma sõnvabaduse kurjalt ärakasutamise pärast. Ehk peaks Kassile pudeli palderjani pihku pistma, et lõuad peaks, on ju see seltskond piisavalt korrumpeerunud Smile .

http://nihilist.fm/vastik-rassist-raisk/

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(02-06-2015, 23:43 PM)viplala Kirjutas:  http://nihilist.fm/vastik-rassist-raisk/

No kui su ülesseatud link väljedab sinu arusaamu sellest asjast, siis on mul tõeliselt hea meel, et me vähemalt milleski ühel meelel oleme Smile .
 Ma olen ka mõelnud sellele, mis artikli lõpus kirjas on, et erinevalt heaoluühiskondadest, Rootsist jne, saab murjamite esimesele kuriteole meie riigis järgnema nende vastu tugev vägivallalaine. Ehk on venelastelt ka midagi kasulikku õpitud. Ma küll ei oska noorema põlvkonna eest kosta, aga minu generatsioon, vähemalt minu sõpruskonnas, lööks nii mõnegi valimatult mättasse kui näiteks naisi hakatakse vägistama. Eestlane on alati kartnud valitsusi, aga mittekunagi teist endaga samal pulgal olevat indiviidi. Loomulikut oleks aga parem kui selliseid asju ei sünniks.

http://avasta.me/videod/video-vaata-mill...stu-votma/

Tänan kassi ja olevtoomi suurepärase panuse eest Big Grin Palun tihedamini sõna võtta!

A tõsisemate asjade üle mõtleme hiljem pikemalt Smile

Vot kus nüüd läks lahti! Lgp Kassile palderjani (hea et mitte tärpentini!) jne.
Kuna oli juttu ka ajupesust, siis illustreeriv pilt siia juurde:
   
Rohkem ei kommentaari, sest ei suuda. Vaatan esimesest reast tsirkust ja söön popkorni...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne