Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Kusjuures julgen väita, et prokuratuuris ja kohtus on vägagi ausaid ja tublisid inimesi ametis. Sestap polegi veel kadunud lootus, et mõned poliitkaabakad jälle oma jao kätte saavad.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Diesel, eks räägivad need, kes selle läbi oma nahka loodavad päästa. Usu- selliseid leidub alati.
Aga küllap (lähi)tulevik näitab, mis saama hakkab. Selles, et Savikas litaka ära saab, olen kindel- Kapo ei saa kirvega kure püüdmist endale lubada praegu, seda häbi ei peseks pärast never maha. Küllap kindla peale välja minnakse.

No vähemalt on need kaks värisevat rasvunud kantseleirotikest Sinisalu ja Kahar oma liistude juures -- ühe jalaga sandi kallal. Savipätsi nõdrast kehast käivad nende hambutud lõuad üle. Seda kohveri jama oli halb vaadata. Kui Venemaa kellegi juba kinni paneb,  siis mingid kaltsakad eesotsas Ilvese ja Rõivasega ei hakka küll ettekirjutusi tegema. See on nagu koolilastel -- kui ikka omasugusest jõud üle ei käi, siis minnakse algklassi jumbule kallale.
Samas on ilmselge, et Reformierakond on oma aja ära elanud ja on Eestile selge julgeolekuoht. See rakuke on vaja kiiremas korras elimineerida, muidu on Eestil lõpp peal.

Ma ei tea ühtegi seadust, mis annaks "santidele" eelise meelehea võtmise osas. Et sandiks olemine või mõne ihuliikme puudumine oleks indulgents võimalike süütegude osas? Ainus mis kriminaalkorras süüdimõistmist takistab, on süüdimatus, aga see vist konkreetsel juhul kõneks ei ole. Või siiski on?

Kokkuvõttes otsustab kohus oma mingis astmes, kas see, millest räägitakse, saab tõestatud või mitte.

Aga ma saan ka aru sellest, et paljude inimeste jaoks on tekkinud olukord tõsiseks ohuks leivakannikale või vabadusele ja sellest tingituna rapsitakse edasi/tagasi nagu vankriga mudasse jäänud hobused ning hirnutakse meeleheitlikult. Olgu siis valdkonnaks ehitus- või transpordisektor. Aga see on juba mõne teise ja uue loo faabula...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(23-09-2015, 19:20 PM)Aspelund Kirjutas:  Ainus mis kriminaalkorras süüdimõistmist takistab, on süüdimatus, aga see vist konkreetsel juhul kõneks ei ole. Või siiski on?
Juriidiliselt mitte, aga kui kuulata taadi teksti, siis võtab kukalt kratsima...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Arusaamatu "vihakõne" jurkmaniltSmile

Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.

(23-09-2015, 20:07 PM)Coger Kirjutas:  Arusaamatu "vihakõne" jurkmaniltSmile

Miks siis kohe nii. Ksf Jurkman räägib asjadest nii nagu need on. Jurkmani postituse kaks viimast lauset on sulakuld. Niikaua, kuniks tänane kahmajate seltskond võimul on (pole vahet, kas linna- või riigivõimu juures), asume me oma +- miljoni eestimaalasega tagasihoidlikult öeldes üliõhukesel jääl. 

(23-09-2015, 20:29 PM)svenson Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.

On ka teistsuguseid inimesi, need kes armastavad pagulasi, oravaid ja irl'i, loevad kvaliteetajakirjandusest püha tõde ning peavad kõiki teisi, kes nende arvamusega ei ühine, lollideks matsideks, kellel puudub südametunnistus ja see õige arusaam elust.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kuna oma arvamuse eest enam tänapäeval üldjuhul kinni ei panda, siis on see arvamus hakanud vohama ja seda rohkem on hakatud umbusklikult suhtuma sellesse, mida aastakümneid inimestesse käsukorras sisestatud. Ehk siis igal pool nähakse vandenõuteooriaid. Võtame selle vaksineerimise - väga hea asi aga... tean ka tohtreid, kes oma last ei ole lasknud vaksineerida. Kui hakata uurima ajalugu, siis algas suuremate epideemiat taandumine enne vaksineerimist seoses inimeste hügieeniteadlikuse tõusuga, pigem olla vaksineerimise alguses haigestumiste arv kasvanud ja seejärel taas vähenema hakanud. Loll jutt? Võibolla tõesti aga nii minu imestuse peale toona vastati (lisaks muudele põhjustele)  Sama MMS - kõik ruigavad, et mürk jne aga oleme ausad, enamik ravimeid on mürgid, mis õigetes kogustes tapavad lisaks muule ka haigusetekitaja ning see mida väidetavalt MMS tekitab - ole õnnelik, et sa usud kinnisilmi arsti ja ei loe ravimiga kaasas olevaid infolehti - umbes pooltel on seal kirjas samad kõrvalnähd. Kuigi jah, ka oma lapsele ma MMS sisse ei joodaks. Ja kui nüüd rääkida Nõmme raadiost, siis meie meediavabadus on ka selline kahe otsaga asi - on meedia tänapäeval äri ja kuuluvad need omanikele (tihtipeale veel suure grupi kaudu ühele omanikule), kellel on ka teised ärid, seega - kui midagi meedias väga tampima hakatakse siis tekib alati küsimus, kelle ärihuvidest nüüd jälle üle sõideti või keda on vaja turult välja süüa. Seetõttu äkki peaks just kuulama väiketegijaid, kellel puuduvad muud ambitsioonid ja mahhinatsioonid. Mis puutub Kohverisse, siis eks enamik teab ka sellest vaid seda osa, mida meedia meile on ette söötnud. Kas ja kui palju on seal seda, mida me ei tea? Eks on ka Eediku ja tema kummardajatega see värk, et laia profiiliga JOKItaja süüdistamises võib alati näha Oravapoiste kättemaksu samas olen kindel, et kui Eedusl oleks võimalus vastaks ta samaga. See mitu jalga tal parasjagu on - üks või minupoolest kasvõi neli, ei puutu üldse asjasse. Vanasti oli ikka lihtsam, valida anti 1 kandidaadi vahel ja läksid valima või mitte, 99,9% valis nagunii. Lõppkokkuvõttes üks fekaal kõik, kui aus olla ja ühel hetkel saab kõrini ning hakkad alternatiivi otsima ja nii satudki EKREt valima. Seega võta nüüd kinni, kas inimesed on lolliks läinud või hoopis mõtlema hakanud või kurat teab mis.  Seetõttu on lihtsam sellele mitte mõelda, keerata garaazis polte, juua õlli ning olla õnnelik, et niigi veel läits. Aga siiski, kui tsiteerida klassikuid, siis ega mul erilisi kõhklusi ei olegi aga kahtlused ei lase magada - mida kuradit nad sinna aiataha ehitvad.  

See, et eestis vihatakse pagulasi, on ilmselge demagoogia, mida juurutavad USA agent Ilves ja lapspoliitik Rõivas. Eestis ei vihata pagulasi, neid lihtsalt ei taheta siia, ei taheta, et teiselt kontinendilt saabuks mingi priviligeeritud seltskond, kelle iga liigutuse peale poliitikud leili läheks ja põliseestlasi sõimama hakkaks. Ei soovita oma koju inimesi, kes hakkavad siin ettekirjutusi tegema -- burkasid kandma, toidusedelis toite maha kriipsutama, sallivust õpetama jne.
Samas ei soovi ka eestlane mälulünkadega DDRi vanaeide tulekahjusid kustutada. Kui end EU juhiks nimetav mutt ei suuda lähiaja protsesse ette näha ja siis oma möödapanekud lükkab teiste riikide kaela, tekitab see paratamatult rahvas õigustatud pahameelt. Paraku praegused võimurid koogutavad Lääne poole, nagu omal ajal kommud Moskva poole. Minuvanused veel mäletavad Karl Vainot ja Rein Ristlaant -- nürimeelsed koogutajad ja kodnatside sõimajad, identsed koopiad on praegu Ilves ja Rõivas, Moskva asemel on Washington ja Brüssel, kodnatside asemel on "vihakõnelejad".

Jurka, rahu nüüd, see pole see koht...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(23-09-2015, 20:29 PM)svenson Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.

Liiga palju häid asju kokku pandud, uskumaks, et selline homo novus tõesti kuskil eksisteeriks. Ja kui olekski, siis tuleks ta kindlasti kohese kaitse alla võtta ja edasisteks uuringuteks vastavasse asutusse viia. Loodan, et tegid lihtsalt veidi ebaõnnestunud katse huumorit visata. Või oli see teadlik "vihakõne" ja sallimatus teistsuguste inimeste vastu kui sa ise?

No kindlasti on olemas grupp inimesi, kes kuulavad autos sky+i, võtavad hommikul statikast kohvi-kabanossi, muul ajal panevad rämedalt kildu ja on muidu lahedad tegijad, aga ega neid kõiki selle pärast kohe ossideks pole vaja sildistada. Kindlasti on neist paljudel lapsed, mis sest, et need võis olla  tibistega tehtud-juhtund, kui teise korra ajal poolkõvaga oli kasutada sama kumm, ainult ümberpööratult siis. No tatistavad avalikult maha ja naeravad kõva häälega, kui keegi neist statika kohviosakonnas kõvasti peeretas, so what? Egas nad selle pärast veel naiselt kõike kehamüügiga teenitud pappi ära võta, et oma uuele liisitud bemarile järjekordsed neljamillise mustriga kasutatud rahvid soetada, sõita on ju vaja ja kindlasti jääb midagi järgi kunsripsmete hoolduseks, kui ka solaariumikülastuseks. #vihakõne#

Inimesed on erinevad. Nende tõekspidamised on erinevad. Saa sa nüüd aru, kas meile on ühiskondlikult ohtlikumad need torusiili kuulajad või siis kabakalt majoneesi pritsijad. Ilmselt on võimalik elada ka kuidagi kolmandat moodi, inimväärikust lõplikult jalge alla tallamata.
Samas tuleb tänada iga päeva eest, mis meil on olnud pärast NL-i lõppemist. Poolvabadus on kindlasti etem, kui täielik totalitarism. Kahju ainult, et meil pole võimalik tänases maailmas olla täiesti vabad. Esiteks ei ole see tõepoolest võimalik, ja teiseks, ega me eriti vist oska kaa. Ikka läheb vaiba alt tõmbamiseks ja vara kokku kraapimiseks ja enese ja naabri mahamüümiseks. Kurb.  

Peab tunnistama, et vahelduva eduga olen kuulanud nii NR-t ehk viimased kümme aastat, kui naljavaestel päevadel sirvinud telegrammi. Ülejäänud nimistusse kuuluvad nähtused pole siiani veel otseselt realiseerunud, kuigi M.Helme jätab tõepoolest sümpaatse mulje, arusaadavalt ei saaks ta sellist juttu koalitsiooni ripatsina rääkida, millest tuleb ka aru saada. Aga optsioonis olles-palun väga, ja keegi peab olema, et ühiskondlikke nähtusi nende õige nimega nimetada, eks nemad ka kasvavad kindlasti.

Raadio kaitseks peab ütlema, et me kõik saame aasta-aastalt vanemaks, närvisüsteem muutub hapramaks, ärritume kergemini igasugu pisiasjade peale jne. Eks sellised muutused toimuvad ka hr.Lepaga, täiesti inimlik nähtus, kui nii võtta.
Viimasel ajal on esitlus muutunud küll tunduvalt vihasemaks ja lärmakamaks, aga samas on tal miski haruldane võime lugeda sulle ette mingit mittemidagiütlevat uudist ja avada see vähemalt minu jaoks täiesti omaette nurga alt, mida ise iialgi ei märkaks. See, et ta euroliberaste pölgab ja naeruvääristab, soovides rohkem rahvusühiskonda kui Malmö-t, tundub mulle kindlasti sümpaatsem, kui vastupidine suundumus.

Lisaks on tema eestvõttel talletatud küllalt korralik kogus huvitavat lugemist, mida igaüks oma tahtmise järgi saab kuulata-vaadata. Kõike ei pea ju täht-tähelt sulatõe pähe võtma ja uskuma, kuid silmaringi avardamise mõttes väärib asi uudistamist kindlasti. NR

Pealekauba on ta teinud kaasa meie tänast ühiskonda küllalt palju mõjutanud teose "Kevade" ekraniseeringul ja üldse mitte halvasti. Just lugesin originaali üle ja midagi pole teha, me eestlastena oleme sellest korralikult läbi imbunud, ise ilmselt seda igapäevaselt teadvustamata. On ju teos kirjutatud ajal, mil rahvuslik teadvus oli taas ärkamas, kuid vabadust riigina veel polnud. Tänud härra Lutsule selle kõige eest. Ja ka Lepale.
 

(23-09-2015, 20:29 PM)svenson Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.
Tundub, et ka Sven on lollik pööranud ....

Sulle (ja kateistele teadmiseks) siis nn korgijoogi valmistamisel võib kasutada algkomponendina torusiili, korgijooki tarbivad tõesti paljud.

Dad.
P.S. Nõmme Raadiot kuulan ma ka ...

(23-09-2015, 20:29 PM)svenson Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.

Kas pagulaste vihkamine on ka see, kui ma ei taha siia suvalisi parasiite ja peadenüsijaid, kes tegelikult seadusepügalajärgi pagulaseks ei kvalifitseeru? Ja kas selleks, et olla normaalne inimene, pean hoobilt ka näiteks pederastid uueks normaalsuseks kuulutama?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Lugesin hommikusöögi kõrvale seda teemat ning postitusi on seinast seina, kuid mis kõige kummalisem seejuures on asjaolu, et neis kõigis on oma tõde sees. Hea kui inimestel on oma seisukoht, ei eeldagi et peaks kõik ühte vaadet kummardama, kuid siinkohal tolerants teissuguse arvamuse olemasolu kohta võiks küll suurem olla.   

Üldiselt ei ole võõramaalaste vastu suurt midagi, koos elanud ning töötanud väga paljude eri rahvusest ja rassist kodanikega ning ei oma eelarvamusi. Fakt et inimene on moslem ei tee veel temast terroristi ega vägistajat. Tuletan siiski teile meelde et kõige enam inimesi on maailmas hukka saanud kristlaste käe läbi...

Kuid siiski olen veendunud et kas meil endal probleeme piisavalt vähe et vaja hakata kõigi teiste pärast muretsema?  Võib tunduda egoistlik eestlaste seisukohalt kuid nii see juba kord on, eelneva riigikorra migrantidega niigi pusimist ülearu...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(23-09-2015, 20:29 PM)svenson Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et viimasel ajal on tekkinud rida selliseid inimesi, kes joovad torusiili, jätavad lapsed vaktsineerimata ja joodavad ka neile torusiili, vihkavad pagulasi, kuulavad nõmme raadiot, telegram.ee, valivad ekret jne. Ehk lisaks valitsejatele on ka rahvas täiesti lolliks läinud.
    No ei tasu ikka kõiki ühte patta panna. Üks asi on torusiili pruukimine, kuid miks ma pean sallima oma riigis mingeid neegritest päevavargaid või moslemitest uue korra kuulutajaid ! Svensson, palun selgita.

Tervitab Veteran.

See on ju riigiisade kätes - kui loodud tingimused soodustavad neegritest päevavaraste või moslemitest riigikukutajate püsivamat teket siia siis midagi on valesti tehtud. Igasugused toetused ja sots. abi summad peavad olema piisavalt väikesed et siiatulnud kontingent ilma lillegi liigutamata neist ära ei elaks ning on sunnitud tööd otsima - või siit edasi liikuma Tõotatud Maa poole.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(24-09-2015, 12:21 PM)Veteran Kirjutas:  Svensson, palun selgita.

Kas päevavargast neegrer on Unic-Moto klubiliikme ametlikuks käibeväljendiks saanud? Aukoodeksist ma nagu sellist väljendit ei leidnud...

Mina isiklikult küll ei pea mõistlikuks, et siin foorumis peaks üldse päevapoliitilistel teemadel sellisel kombel kõnelema ja seda nii emotsionaalselt kirja panema. Ilmselt tuleb võtta ette suuremat sorti ümberkorraldamine ja nn. vaba mikrofoni foorumi osad kinni panna, kuna midagi kasuliku siit enam õppida ei ole.
Minuni on jõudnud otse vähemalt 10 kunagise aktiivse foorumikasutaja tõdemus, miks nad enam siin osaleda ei taha. Seda muud sisutühja kommenteerimist ei taheta auto-moto foorumis lugemas käia, veel vähem siia midagi asjaliku jagama tulla.

PS. kes veel mu algsest postitusest aru ei saanud siis tegemist oli tõesti väljakutsuvalt iroonilise märkusega või halva naljaga nagu üks ksf märkis. Eesmärgiga meelde tuletada, et see kes kõvemini kisada oskab ei tähenda seda, et tal kohe ka ainuõigus oleks.

PSPS kes kurat üldse nii ilusa ilmaga arvutis passib? täitsa lolliks läinud ikka Smile Nõmme raadiot siiski ei kuula kuid järelkuulatavana on seal kulda küll. Näiteks soovitan kuulata isand Lepa sisseloetnuda Orwelli Loomade farmi

(24-09-2015, 15:28 PM)svenson Kirjutas:  Kas päevavargast neegrer on Unic-Moto klubiliikme ametlikuks käibeväljendiks saanud? Aukoodeksist ma nagu sellist väljendit ei leidnud...

Mina isiklikult küll ei pea mõistlikuks, et siin foorumis peaks üldse päevapoliitilistel teemadel sellisel kombel kõnelema ja seda nii emotsionaalselt kirja panema. Ilmselt tuleb võtta ette suuremat sorti ümberkorraldamine ja nn. vaba mikrofoni foorumi osad kinni panna, kuna midagi kasuliku siit enam õppida ei ole.
Minuni on jõudnud otse vähemalt 10 kunagise aktiivse foorumikasutaja tõdemus, miks nad enam siin osaleda ei taha. Seda muud sisutühja kommenteerimist ei taheta auto-moto foorumis lugemas käia, veel vähem siia midagi asjaliku jagama tulla.

PS. kes veel mu algsest postitusest aru ei saanud siis tegemist oli tõesti väljakutsuvalt iroonilise märkusega või nagu üks ksf märkis. Eesmärgiga meelde tuletada, et see kes kõvemini kisada oskab ei tähenda seda, et tal kohe ka ainuõigus oleks.

PSPS kes kurat üldse nii ilusa ilmaga arvutis passib? täitsa lolliks läinud ikka Smile Nõmme raadiot siiski ei kuula kuid järelkuulatavana on seal kulda küll. Näiteks soovitan kuulata isand Lepa sisseloetnuda Orwelli Loomade farmi

Võtame algusest:
1. Aukoodeks on Unic-Moto sees "pullikaka" teema, seal on ainult 2 meest tulnud ja öelnud, et AK järgi tuleks teha nii ja need tegelased on ka ise nii käitunud, ülejäänud ... andke mulle andeks, ei ole suurem asi seltskond.

2. Päevapoliitika jms jama jaoks võiks/peaks olema 1 väike kohake(nagu ka see teema) kus saab "auru välja lasta". Seda teemat ei pea lugema need, kellele on reaalne asjade adumine raskendatud.

3. Need endised aktiivsed kasutajad, kes on lahkunud, on siiski ise ennast ammendanud ja neil pole enam ka teistele midagi anda, rääkimata millegi vastu saamisest. See et pole lugeda asjalikke teemasid on kõike kodanike enda viga, ei pea laskma ainult mõnel aktiivsemal mölalõual(ülekantud tähenduses) kogu foorumi eetrit jamaga täita, kirjutagu ise miskit asjalikku ja asi sõidab ise teise suunda.

4. Igasugune iroonia talumine ja tajumine tundub olema paljudele foorumi lugejatele nõrk koht, pean tõdema, et minule on nn briti huumor alati olnud osaks elus ja viibides brittide juures, oli neil esialgu väga raske aru saada minu suhtumisest, sest nad koguaeg korrutasid, et see ja teine on nali ja ega ma ikka ei solvu ... no ei saanud nad enne sellest aru, kui ma paaril korral tagasi mõõtsin, peale seda kadus see tobe vabandamine ära.

5. Üleüldse on kahjuks see liigne sildistamine ja "ei mina sellega ei räägi" tüüpi absoluutne vastandamine väga paljudele kodanikele omane, minnakse isiklikuks puhtalt auto valiku, triibuliste pükste vms peale ...ma ei räägi poliitikast, sest siis on päris põrgu lahti. Kodanikud ei ole võimelised enda sisse vaatama ja/või ennast kõrvalt vaatama, veel vähem kuulama enda kohta kriitikat, pehmest irooniast või noomimisest rääkimata.

6. See et miskit keegi teha ei viitsi on ju igal pool näha ja tunda, tähtsan on ju foorumis plära ajada, kui oma "raua" juures miskit liigutada ning õlle joomine on tähtsam, kui samas koguses eurorublade kulutamine juppide ostmisele.

Dad.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne