Mõistusevastased manöövrid liikluses

Teema pealkiri: Mõistusvastased manöövrid liikluses
Kui oleksin antud olukorras süüdi jäänud, oleks trahvi saanud. Trahvi ei ole saanud Big Grin Opel tõmbas leelet. Vist sai aru, et on süüdi Sad Otsisime politseiga teist osapoolt, kahjuks ei leidnud. Tunnistajad juhatasid eri suundades Sad Muuvi on politseile edastatud. 
Vasta

https://youtu.be/Vwg8b6mkrlE

pildil siis ühe naisolevuse tegevus, algne/kaugem päritolu idapiiri tagant.
videos näha kuidas lõppeb asula ja algab 70
kuid pole näha seda, et antud tegelane üritas nui neljaks vägagi kiirelt mööduda juba varem kui olid nii 30 kui ka 40 alad 
kuidas aga lõpuks möödumise aeg valiti on ikka saavutus omaette

ühel järgneval ristmikul läksin küsima MIKS ? siis vastuseks ei saanud midagi.
Vasta
Video 

Kas politsei tohib vabalt valitud kohas kassatäitmist sooritada?

Vasta

Neid ringliiklusega ristmikke on näiteks Tartust Viljandi poole üle mõistuse palju. 70 aastane ja seniilne, nagu ma olen- vähemalt minu jaoks. Ükspäev Märja kolmanda järel mäletasin, et rohkem neid pole. Sa jutt, nagu kaubiku tagant nina pistsin, nii uus ees. Piduriga hakkas külge ette, näha et ringist ei tule mul midagi välja. Veits gaasi ja põnts-põnts otse üle. Vilgutati pärast- peeti rullnokaks vast. Andke andeks, keda ehmatasin seekord...
Vasta

(07-06-2016, 22:22 PM)pen.skar Kirjutas:  Neid ringliiklusega ristmikke on näiteks Tartust Viljandi poole üle mõistuse palju. 70 aastane ja seniilne, nagu ma olen- vähemalt minu jaoks. Ükspäev Märja kolmanda järel mäletasin, et rohkem neid pole. Sa jutt, nagu kaubiku tagant nina pistsin, nii uus ees. Piduriga hakkas külge ette, näha et ringist ei tule mul midagi välja. Veits gaasi ja põnts-põnts otse üle. Vilgutati pärast- peeti rullnokaks vast. Andke andeks, keda ehmatasin seekord...

Mis sa siis Inglismaal teeksid?  See võtab ka noorematel silma märjaks, nii et ära pabla.    Big Grin

[Pilt: ringtee0.jpg]

[Pilt: ringtee1.jpg]

[Pilt: ringtee2.jpg]

               Võetud ühest postitusest               http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=32018

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Tõeline kaos päripäeva vindiga aga tsikkel mahub vast ikka vahelt lipsama?
Vasta

(07-06-2016, 20:10 PM)siim83 Kirjutas:  Kas politsei tohib vabalt valitud kohas kassatäitmist sooritada?
Ei viitsi seadust lugeda, aga autokoolis õpetati, et sellise triibulise nö ohutussaare peal võib täiesti seaduslikult parkida.
Vasta

Umbes samasugune triipude-ringide rägastik vaatas mulle vastu täna jõmpsikat lasteaeda viies. Eile olid töömehed mingi liikluslinnaku taolise asja lasteaia parklasse maha jooninud. Mina ei saanud sealt mitte s*****i aru, võib olla lapsed saavad. Üldse jäi mulle arusaamatuks, miks peavad lapsed õppima liiklema nina maas? Ega autod maa seest tule, ikke mööda tänavat ja märgid-foorid on kah veits kõrgemal, neljakäpakil ei näe hästi...
Takkapihta on parkla niigi liiga kitsas, nüüd on ruumi jäetud ainult mõne auto jaoks ja kui tahad A6-ga ühe korraga parkimisjoonte vahele pöörata, siis peab parkla servas olevast plangust nii lähedalt sõitma, et stange nurk pinde täis. Väljasõiduteele aga jooniti jalgtee kõrvale nii, et vastutulevad autod enam mööda ei mahu.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(07-06-2016, 23:57 PM)raivo45 Kirjutas:  
(07-06-2016, 20:10 PM)siim83 Kirjutas:  Kas politsei tohib vabalt valitud kohas kassatäitmist sooritada?
Ei viitsi seadust lugeda, aga autokoolis õpetati, et sellise triibulise nö ohutussaare peal võib täiesti seaduslikult parkida.
Liiklusseadus on avaldatud koos kõigi muude meie riigis kohustuslike õigusaktidega riigiteataja.ee lehel - https://www.riigiteataja.ee/akt/130122015027 

Alates 01.05.2015 on eritalituse sõidukite juhtidele kehtestatud parkimisel erinõuded liiklusseaduse §-s 45 lõikes 11 - eritalituse sõidukiga tohib sõita kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal ning peatuda ja parkida kohtades, kus parkimine ja peatamine on keelatud, või kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal juhul, kui täidetakse tööülesandeid ja ülesande täitmine sõiduteelt ei ole võimalik. Eritalituse sõiduki juht peab sõitmisel ja sõiduki peatumisel või parkimisel tagama liikluse ohutuse ning peatatud või pargitud sõiduk ei tohi takistada teisi liiklejaid.

Tavaliiklejate jaoks kehtib selles olukorras endiselt liiklusseaduse § 21, mis muuhulgas keelab peatuda eraldusribal või eraldusriba poolsel sõidutee äärel. 

Kas politseiametnike poolt eraldusribal parkimine oli põhjendatud, on loomulikult iseküsimus. 
Vasta

(08-06-2016, 07:56 AM)Basilio Kirjutas:  Umbes samasugune triipude-ringide rägastik vaatas mulle vastu täna jõmpsikat lasteaeda viies. Eile olid töömehed mingi liikluslinnaku taolise asja lasteaia parklasse maha jooninud. Mina ei saanud sealt mitte s*****i aru
...

A lasteaiast küsisid uue liikluskorra kohta?

Meil on näituseks kohaliku põhikoolimaja parklas kah ratturite harjutusplatsi tarbeks ringid-jooned maas. Aga need on sihtosttarbelises kasutuses ainult loetud tundide ajal, muul ajal võib neist südamerahuga üle purjetada. Kui parajasti mõnda jalgratturit ees ei harjuta, eksole. Toungue  Sest nagu teada, toob jalgratturi allaajamine vähemalt 11 aastat õnnetust...
Vasta

Tsitaat:Liiklusseadus on avaldatud koos kõigi muude meie riigis kohustuslike õigusaktidega riigiteataja.ee lehel - https://www.riigiteataja.ee/akt/130122015027

Alates 01.05.2015 on eritalituse sõidukite juhtidele kehtestatud parkimisel erinõuded liiklusseaduse §-s 45 lõikes 11 - eritalituse sõidukiga tohib sõita kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal ning peatuda ja parkida kohtades, kus parkimine ja peatamine on keelatud, või kõnniteel, jalgteel, jalgrattarajal, jalgrattateel, jalgratta- ja jalgteel, ohutussaarel ja eraldusribal juhul, kui täidetakse tööülesandeid ja ülesande täitmine sõiduteelt ei ole võimalik. Eritalituse sõiduki juht peab sõitmisel ja sõiduki peatumisel või parkimisel tagama liikluse ohutuse ning peatatud või pargitud sõiduk ei tohi takistada teisi liiklejaid.

Tavaliiklejate jaoks kehtib selles olukorras endiselt liiklusseaduse § 21, mis muuhulgas keelab peatuda eraldusribal või eraldusriba poolsel sõidutee äärel.

Kas politseiametnike poolt eraldusribal parkimine oli põhjendatud, on loomulikult iseküsimus.

ja ilmselt tohib seal samas kohas parkida ka kodanik, kes rajalt maha võeti Smile

Kuigi vahest on arusaamatu see "miilitsate" tegevus. Võetakse keegi rajalt maha ja jäädakse seisma suvalisse kohta, kus tõsiselt segatakse teisi liiklejaid. Näiteks jäädakse seisma Vabakal esimesse ritta ... kuni "vormistamise" lõpuni. Selle asemel, et teha rikkumine selgeks ja seejärel sõita vormistama kõrvaltänavasse. Või siis seistakse ristmikul, segades pöörete tegijaid jne.
Vasta

(09-06-2016, 10:38 AM)v6sa Kirjutas:  A lasteaiast küsisid uue liikluskorra kohta?
Põle küsida, šefid puhkavad. Ainult paar tädikest karjatavad väheseid põnne, kelle vanemad tööl. Eks ma sügisel veetšel küsin. Küllap selgub, et kõik vastab parimatele välismaistele analoogidele jne ja mina, halb ning kuri inimene ei saa lihtsalt aru. Aga ma küsin ikka!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(09-06-2016, 15:29 PM)Basilio Kirjutas:  
(09-06-2016, 10:38 AM)v6sa Kirjutas:  A lasteaiast küsisid uue liikluskorra kohta?
Põle küsida, šefid puhkavad. Ainult paar tädikest karjatavad väheseid põnne, kelle vanemad tööl. Eks ma sügisel veetšel küsin. Küllap selgub, et kõik vastab parimatele välismaistele analoogidele jne ja mina, halb ning kuri inimene ei saa lihtsalt aru. Aga ma küsin ikka!
 Vbolla on tegu ülemineku variandiga sellest: Tavaline LE oleks liiga tuim patsaanidele vmidagi ?
[Pilt: 9e167adcd59672ef6a9804b6aa9094b0.jpg]
 

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Kuna pardakaamera eraldi rubriiki pole veel olemas, siis postitan siia. Mõistusevastasust on niivõrd-kuivõrd, aga üks suur küsimärk ikkagi tekib, et miks ja kuidas? Ja kas helisignaali ja vilkureid kasutanud politseibuss oli töösõitu tegemas seoses selle juhtumiga? Mina ei ole video autor
Vasta

(26-06-2016, 19:22 PM)siim83 Kirjutas:  Kuna pardakaamera eraldi rubriiki pole veel olemas, siis postitan siia. Mõistusevastasust on niivõrd-kuivõrd, aga üks suur küsimärk ikkagi tekib, et miks ja kuidas? Ja kas helisignaali ja vilkureid kasutanud politseibuss oli töösõitu tegemas seoses selle juhtumiga?

Miks? Sest piloot unustas, et sõidab naftatankeri pöörderaadiusega esivedusega. Toungue
Kuidas? Kiire kannakas läks hapuks. Rolleyes
Bussi toimetamine ei pruugi olla kobakäpse ekipaaži päästmisega seotud. Aga võib - videost ju palju ei paista.

Videost tasub õppida seda, et ninapidi kraavis sügaval istuvat esivedust ilma lõhkumata ikka samas kaalus oleva isendiga välja ei tõmba. NIng kunagi ei tasu lennata kiiremini, kui kaitseingel lennata suudab. Toungue
Vasta

Tsitaat:Videost tasub õppida seda, et ninapidi kraavis sügaval istuvat esivedust ilma lõhkumata ikka samas kaalus oleva isendiga välja ei tõmba.
Kui hästi vaatad, siis see mundrimeeste suksu on nelivedune - vahepeal käib tagumine papu ringi. 
Aga põhimõte on sama - samas kaalus liikuriga teist välja ei sikuta. Eriti kui põhja peal kinni istub.
Vasta

(27-06-2016, 09:07 AM)v6sa Kirjutas:  Videost tasub õppida seda, et ninapidi kraavis sügaval istuvat esivedust ilma lõhkumata ikka samas kaalus oleva isendiga välja ei tõmba. NIng kunagi ei tasu lennata kiiremini, kui kaitseingel lennata suudab. Toungue

...Ja seda, et kui keegi hädas, siis mine ja aita, aga ära mölise näpp ninas.
Tee äär autosid täis, igale mehele ca' nelikümmend kilo esiotsast tõsta ja oleks see pill sellesama superbiga sikutamise toel tagasi teel olnud.
Vasta

Et iga muulane või suisa puhtavereline europiid saaks olla kursis, mis euroopalikus liikluses lubatud/keelatud, on meie armas eurokomisjon väikese veebilehe tiksuma pannud-tähtsamid punkte liikluskirjadest üle eurooopa.
Enne pikemat reisi ehk tasuks sirvida.
Vasta

(13-08-2016, 19:33 PM)alfredo Kirjutas:  Et iga muulane või suisa puhtavereline europiid saaks olla kursis, mis euroopalikus liikluses lubatud/keelatud, on meie armas eurokomisjon väikese veebilehe tiksuma pannud-tähtsamid punkte liikluskirjadest üle eurooopa.
Enne pikemat reisi ehk tasuks sirvida.

Tundub, et selle "Suurim lubatud alkoholisisaldus veres" on puuse pandud Big Grin Kutselistel juhtidel sama (Rootsi) joove lubatud Sad Esmaspäeval küsin asjaosaliselt üle.
Vasta

Kuidas on võimalik sirgel teel vastutuleva liikluse puudumisel sedasi tagant sisse lajatada?
http://tartu.postimees.ee/3803239/pildid...1462771664

Ning nagu ikka, esimesena vingub keegi alkolemb joobekahtluse üle ning uurib, kas ikka oli ülekasvanud muruniiduki märgutuli traktorist 3,5 meetri kaugusel ka olemas või mitte...

Tuletan meelde, et see purustusniiduki pikkuse 3,5 meetrit läbitakse meil lubatud 90 km/h sõites 0,15 sekundi jooksul. Suur vahe küll, eksole. :Toungue

Küll võis traktori rist pruukida "ohutuse tagamiseks" kõiki põlemasoostuvaid tulesid ja tänapäevased töötuled pimestavad päris tõhusalt, olen seda isegi pidanud tunnistama. Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne