Tekkis ka vajadus ehitada niitja.
#1

Tervitus automoto kasutajatele. 
Olen seda foorumit aeg ajalt lugenud ja üht teist kõrvataha pannud  Smile Üldiselt pesitsen bmwclub ja turboclubis nüüd otsustasin siia ka kasutaja teha,kuna peale turbokate ehitamise on vaja oma Talus igasuguseid vigureid ehitada. 
On vaja niita põllu servad ja tiigi ümbrus, aga tavaniiduk ja väiketraktor jäävad seal hätta. Milleks osta , kui saab ise teha tuleb ainult pea tööle panna ja foorumist häid projekte lugeda Wink
Doonoriks on vana kartulipealsete purustaja.

[Pilt: large_29562673_J6u0.jpg]

Suusad alla. 
[Pilt: large_29562677_xlSs.jpg]

Suusad all.[Pilt: large_29562681_UU3i.jpg]

Niidulaius tuleb 1.3m
Vasta
#2

Kitsaks ei jäe niidu laius ? 
Traktori laius võiks vähemalt olla, muidu on selline suurema murutraktori niidu laius.
Kas teed ühe taldrikuga või mitmega ?
Kuidas lahendad mitme taldriku puhul ülekande ?
Vasta
#3

Kas turboga BMW hakkab seda niidukit taga vedama või ees lükkama? Küsimus on ajendatud ühest teisest teemast, kus üks tuntud mersuklubi mees  üritas niidukit ehitada.
Vasta
#4

(12-08-2016, 08:39 AM)Raudpats Kirjutas:  ...
kus üks tuntud mersuklubi mees  üritas niidukit ehitada.

Alatu laim, kodanik Comoon ei ole end mersuklubis peale paari geniaalse ostukuulutuse rohkem näidanud. Millest on veidi isegi kahju, kuna erinevus teadupärast nikastab. Toungue

Aga kõneksoleva purusti kohta paar küsimust.
Palju reduktor kiirendab?
Kui laia asjaga seda vedama hakatakse?
Milline kaitsetzüdeem tuleb?
Vasta
#5

Tubli!

Ma soovitan sul lihtsalt asi valmis ehitada siin sügavamalt detailidesse laskumata, sest muidu sõidetakse lihtsalt su ideedest ja teostusest üle. Kes sõnadega sõnadest, kes autoga sust endast (kui mootorrattur juhtud olema). Parim on see, kui presenteerid juba töötavat asja, mille suudad vabalt valmis ehitada, sest kõnealune konstruktsioon on väga lihtne ja ei vaja mingit kõrvalist teoreetilist targutamist töövalmiduse saavutamiseks.  Wink

Edu!
Vasta
#6

Turbo bemmid jätame ikka asfaltit nühkima  Wink Seda niidukit veab mull vana Hea MTZ  Smile 
Olen miiduki valmis saanud, kuigi välimus annab soovida aga omatarbeks kärab küll. Niidab edukalt suurt heina ja peenemat võsa 40mm leppa võtab nagu võid.
Vasta
#7

Nagu eelpool mainitud siis veab seda mtz ,reduktori ülekannet pole mõõtnut peaks olema saksa kartulikombaini küljest. Kardaanil on vahel 
põrksidur.
Niidulaiusest mulle täitsa piisab pole vaja suuri alasid niita, ainult põlluääred ja metsa sihid.

Fotosüüdistus ka, et ikka autoga ei niida Big Grin
[Pilt: large_29575949_e7C2.jpg]

Alt näeb asi välja selline .
[Pilt: large_29575951_pUYR.jpg]

Panin plekid ümber, et sodi laiali ei peksa ja põka klaasid terveks jääks.
[Pilt: large_29575955_dyki.jpg]
Praegune seis siis selline . 
[Pilt: large_29575959_lDTb.jpg]
 
Algul panin mingid plekist terad mis läksid üsna rutu kõveraks siis lõikasin vaokobesti tera küljest sarved maha ja augud sisse kinnituse jaoks.
[Pilt: large_29575963_970e.jpg]

Ülemine siis plekist tera ja alumine korralik tummine tükk.
[Pilt: large_29575961_tzhc.jpg]
Vasta
#8

katsetus video.

https://youtu.be/s0SHtvxlAnc
Vasta
#9

Noh, näe! Mõnus vaikus kohe, kui asi töötab ja foto-/videosüüdistused eelnevat tõestavad. Tubli töö!
Vasta
#10

Muidu ilus töö,aga ilusa kütte lased vastah traevast Big Grin sellest saaks toa kenasti soojaks.
Vasta
#11

Seda kuradi pahna jätkub mulle ja mu lastele ja lastelastele küllaga  Smile
Võtan suurema sita maha et talvel oleks parem võsaniitjaga liikuda ja suvel kuused maha panna.

See kakas aastat vana lank, kus oli kuusk ja lepp, nüüd sarapuu peal rsk Sad

[Pilt: large_29575983_nZcd.jpg]

Kui tera polt läbi kulub Smile
[Pilt: large_29575985_pma9.jpg]

Pildi kvaliteet fekaal kuna nutikas metsas kaasas pole, kasutan oma vana lemmikut nokia 6288i.
Vasta
#12

Tera poltideks tuleks mingid kõvemad poldid vaadata.(Jube peenikesed tunduvad ka.)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne