mosse mootor polo käigukasti otsa?
#1

kas on võimalik panna mosse mootorit 1,3 polo (polo aastast 1978-79). milline on polo käigukasti võll, kas see läheks mosse siduri otsa. kui võllid klapiksid siis oleks ju võimalik panna kui väike vaheplaat teha?
Vasta
#2

no kui polo veovõlli nuut on sama mis mosse oma siis saaks küll kergemini panna, vaheplaadi abil. Kuid kui ole siis on asi keerulisem. Tahad Polo\'le panna mosse mootorit?

OldSchool Rulez...Smile
Vasta
#3

tegelt ei tahaks, huvitab kas saab või mitte. kui polo enda mootor korralikult käima hakkab siis ei paneks- selgub lähi päevade jooksul.
Vasta
#4

Ma millegipärast ei usu sellise swapi mõistlikusesse. Esiteks on M-2140 mootor suurem ja ei pruugi Polo mootoriruumi ära mahtuda (samal põhjusel ei pane sinna ka Golf GTI MKI mootorit). Teisalt on ta raskem ja rikub ära juhitavuse.

Minu soovitus: otsi lammutusest samasugune VW mootor. Jääb ära palju nikerdamist ning vahetuse järel on muretum ja kuivem tunne.

Pigem räägi, mis sel algsel mootoril viga on?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

õigel mootoril oli bensiin karteris, nüüd sai natu timmitud igast värki. eks paari päeva jooksul selgub kas ikka läheb bensiin karterisse.

huvi oli lihtsalt kas mosse mootor sinna otsa läheb. ja ega ma ei tahtnudki teda panna polo kabote alla.
plaan oli kunagi teha bagi, millel oleks taga mootor. ja kõige mõtekam varjant tundus kui panna esiveolise masina käimal ja mootor kõige täiega taha otsa. vaja läheks sinna kahte esi silda. taha pandud esi sillal pannakse keeravad süsteemid kinni. no ja selline raskus jaotus oleks palju parem kui sapika baasil tehtud bagil.
Vasta
#6

kui bens karterisse satub,siis bensupumba membraan laseb läbi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne