Särtsusuits
#81

NN.E Sigareti .KASULIKKUS on ju fiktsioon.Globaalne äri. A"la kommid,nätsud, plaastrid,igasugused kõrvarõngad ,jne,jne. Parem mine mingi shamaani juurde.

See,et inimesed selle pärast maha nn.kärvaksid ei pea ehk paika.
Veel...Mainin,et olen ise kah pika staasiga suitsumees,püüan lihtsalt ise paremuse poole, mitte Sind agiteerida
PS.miks Sa oled nii veendunud ,et inimesed ei loobu suitsust...
Vasta
#82

(07-10-2016, 02:46 AM)linnuke Kirjutas:  NN.E Sigareti .KASULIKKUS on ju fiktsioon.Globaalne äri. A"la kommid,nätsud, plaastrid,igasugused kõrvarõngad ,jne,jne. Parem mine mingi shamaani juurde.

See,et inimesed selle pärast maha nn.kärvaksid ei pea ehk paika.
Veel...Mainin,et olen ise kah pika staasiga suitsumees,püüan lihtsalt ise  paremuse poole, mitte Sind agiteerida
PS.miks Sa oled nii veendunud ,et inimesed ei loobu suitsust...

Sellest hetkest peale, kui e-sig tuli maailmas kasutusele, on Eestis surnud otseselt suitsetamisest tingitud tagajärgede tõttu kaks hiiumaa täit inimesi. See on fakt, mitte väljamõeldis. KASULIKKUS, nuh kui panna rahasse inimhinged ümber, siis on summad seal üüratud mida riik kaotab nende surmade ja haigete näol. Nätsud kommid ja muu träni võib ju kõik olla ja minu arust ei saa seda ka kaupmeestele pahaks panna, kuid olgem ausad, ilma müügita, tiluliludeta ega tarbijateta ei oleks seda kõike. Aga inimesed ei loobu suitsust niisama. Seda näitab maailma statistika ja ka eesti oma. Siiski, ainus mis on suitsetamist vähendanud momendil, on e-sig. Ja seda on ta teinud piisavalt kõvasti, et riigid hakkasid tõkestama e-sig levikut, et mitte jääda ilma kasumist mida toob sisse suitsudelt saadav kasum ning ravimitööstuse mammonast riiklike mängude toetuseks. See on täna teema ja see on see KASULIKKUS mille ümber käib sõda, kaotajaks on aga inimesed. Meie inimesed.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#83

(07-10-2016, 03:19 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 02:46 AM)linnuke Kirjutas:  NN.E Sigareti .KASULIKKUS on ju fiktsioon.Globaalne äri. A"la kommid,nätsud, plaastrid,igasugused kõrvarõngad ,jne,jne. Parem mine mingi shamaani juurde.

See,et inimesed selle pärast maha nn.kärvaksid ei pea ehk paika.
Veel...Mainin,et olen ise kah pika staasiga suitsumees,püüan lihtsalt ise  paremuse poole, mitte Sind agiteerida
PS.miks Sa oled nii veendunud ,et inimesed ei loobu suitsust...

Sellest hetkest peale, kui e-sig tuli maailmas kasutusele, on Eestis surnud otseselt suitsetamisest tingitud tagajärgede tõttu kaks hiiumaa täit inimesi. See on fakt, mitte väljamõeldis. KASULIKKUS, nuh kui panna rahasse inimhinged ümber, siis on summad seal üüratud mida riik kaotab nende surmade ja haigete näol. Nätsud kommid ja muu träni võib ju kõik olla ja minu arust ei saa seda ka kaupmeestele pahaks panna, kuid olgem ausad, ilma müügita, tiluliludeta ega tarbijateta ei oleks seda kõike. Aga inimesed ei loobu suitsust niisama. Seda näitab maailma statistika ja ka eesti oma. Siiski, ainus mis on suitsetamist vähendanud momendil, on e-sig. Ja seda on ta teinud piisavalt kõvasti, et riigid hakkasid tõkestama e-sig levikut, et mitte jääda ilma kasumist mida toob sisse suitsudelt saadav kasum ning ravimitööstuse mammonast riiklike mängude toetuseks. See on täna teema ja see on see KASULIKKUS mille ümber käib sõda, kaotajaks on aga inimesed. Meie inimesed.

Kuna mina kah nn.öises vahetuses,siis vastan.Ei hakka appellerima ei valitsuse ,müügimeeste jne. jutule.Vaatan mina lihtsalt 
Ümber enda.99 prossa nn.avalikus kohas(vabas õhus,kus nö.ei tossata),jõudes vabasse ilma rabavad kampas ÕIGE suitsu ette,noh vahelduseks ehk,nii nad ütlevad.ST kulu ju topelt.Pluss iseendale ilge vale.
Vasta
#84

(07-10-2016, 03:42 AM)linnuke Kirjutas:  Kuna mina kah nn.öises vahetuses,siis vastan.Ei hakka appellerima ei valitsuse ,müügimeeste jne. jutule.Vaatan mina lihtsalt 
Ümber enda.99 prossa nn.avalikus kohas(vabas õhus,kus nö.ei tossata),jõudes vabasse ilma rabavad kampas ÕIGE suitsu ette,noh vahelduseks ehk,nii nad ütlevad

See on nende vaba valik...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#85

(07-10-2016, 03:45 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 03:42 AM)linnuke Kirjutas:  Kuna mina kah nn.öises vahetuses,siis vastan.Ei hakka appellerima ei valitsuse ,müügimeeste jne. jutule.Vaatan mina lihtsalt 
Ümber enda.99 prossa nn.avalikus kohas(vabas õhus,kus nö.ei tossata),jõudes vabasse ilma rabavad kampas ÕIGE suitsu ette,noh vahelduseks ehk,nii nad ütlevad

See on nende vaba valik...

Vaba valik narkaritel,joodikutel ,hulludel,lilladel,mustadel............... Sad Sad
Vasta
#86

(07-10-2016, 04:39 AM)linnuke Kirjutas:  
(07-10-2016, 03:45 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 03:42 AM)linnuke Kirjutas:  Kuna mina kah nn.öises vahetuses,siis vastan.Ei hakka appellerima ei valitsuse ,müügimeeste jne. jutule.Vaatan mina lihtsalt 
Ümber enda.99 prossa nn.avalikus kohas(vabas õhus,kus nö.ei tossata),jõudes vabasse ilma rabavad kampas ÕIGE suitsu ette,noh vahelduseks ehk,nii nad ütlevad

See on nende vaba valik...

Vaba valik narkaritel,joodikutel ,hulludel,lilladel,mustadel............... Sad Sad

Laseme siis samas vaimus edasi...

Oot, kas sa tõmbasid ennast eile üle või, et sa sellist jura ajad? Mida sa oma ütlusega nüüd teada tahad anda, seda et suitsetajad ja e-sig kimujad. seega ka kohvi, tee, coca-cola energiajookide tarvitajad on narkomaanid? Kui jah, siis sa räuskad valimatult, ning sõimad ka oma lähikondlasi, nende (enda) lapsi, sõpru ja tuttavaid narkariteks, ning need emotikonid peaksid tähendsama seda, et neil ei tohiks olla valikuvabadust oma otsuste tegemisel? Sa viskad avalikus ruumis välja väite, et raskelt haige skisofreenia all kannatav isik on sama kes suvaline pederast, neeger, e sig tarvitaja, suitsetaja või su oma laps kes tarvitab võimalusel alati coca-colat porgandimahla asemel. Tule nüüd natuke selgemale alale oma vaadetega, ning proovi vaadata vähe laiemalt neid teemasid.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#87

Ma ei taha eelnenud vaidlusse sekkuda aga olen ise üle kahe aasta ainult E sigareti peal. Plussid:Üüratult odav võrreldes tavalise sigaretiga,ei haise,ei põleta midagi jne. Haistmismeel on endalgi tagasi ja kõrval tossav "pärissutsumees" on vastumeelt.
Miinuste poolelt ei oskagi öelda: ehk see et päris suitsumeeste punti pole asja ja rikkaks pole ka saand  Big Grin
Praegust istun toas arvuti taga ja tõmban vahest E- piipu ning kedagi ei häiri. Tubaka versiooniga peaks kindlasti kuskile välja kolima. Mõni ütleb et E-suits sama mis kumminaine... no kumminaist pole proovinud aga tavasuitsu küll umb.25 aastat kistud ja nüüd aitab/lõpetatud !!!
Vasta
#88

Kuidas mõjutab üleminek tavasuitsult E-peale? Mõtlen tervise asja....  Ja kas selle E-tarbijana on mingi aja pärast suitsetamisest loobumine lihtsam kui tavasuitsetajana. Need on minu küsimused mittesuitsetajana. Smile Lihtsalt tunnen huvi.
Tänan.
Vasta
#89

(07-10-2016, 23:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kuidas mõjutab üleminek tavasuitsult E-peale? Mõtlen tervise asja....  Ja kas selle E-tarbijana on mingi aja pärast suitsetamisest loobumine lihtsam kui tavasuitsetajana. Need on minu küsimused mittesuitsetajana. Smile Lihtsalt tunnen huvi.
Tänan.

Tervise poolest et õige haistmismeel on tagasi ja kopsudel kergem.Vahest peale mõnd olemist alkoga kuhu käis juurde pakk või rohkem kimutud sigarette - oli ikka väga paha  Sad 
Tavasuitsust olen loobunud aga harjumus alles seega kimun e-suitsu (nikotiinisisaldusega 9-12mg).Tegelikult võiks see nikotiini sisaldus veel väiksem olla aga harjumus on lihtsalt. Tavasuitsetajana hoobilt maha jätta - no ma ei tea peab sitaks iseloomu olema Big Grin
Vasta
#90

(07-10-2016, 23:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kuidas mõjutab üleminek tavasuitsult E-peale? Mõtlen tervise asja....  Ja kas selle E-tarbijana on mingi aja pärast suitsetamisest loobumine lihtsam kui tavasuitsetajana. Need on minu küsimused mittesuitsetajana. Smile Lihtsalt tunnen huvi.
Tänan.

Ma ei müü kellelegi midagi ja mul ei ole ühtegi äriliselt kasu toovat teemat nende asjadega. Küll aga on mul ette näidata 20+ aasta kogemus suitsetajana ja tänaseks 7 +- (täpselt ei mäleta) kogemus e pläruga. Ma usun, et ma tean nende kogemuste põhjal mida ma räägin. Seda siis selle pärast, et mind ei hakataks kellegi suuvoodriks tembeldama Smile, ning jah ma olen enda südameasjaks võtnud e pläru eest võitlemise ning teen seda omast vabast ajast ja tasuta meie kõigi nimel (oh kui üllas jutt tuli välja Big Grin.)

Minul läks suitsu pealt üleminek täpselt minutitega, ehk siis esimesed eed sain postkontorist kätte ning poolik pakk rändas autos uksesahtlisse. Tolleks hetkeks ma proovisin päris tõsiselt suitsetamisest loobuda mitmeid kordi, sest tegelikult ei olnud see füüsiliselt hea ja see hakkas andma tagasilööke, kuid see ei õnnestunud. Põhjuseid võis minu puhul olla mitmeid... ma olin nõrga tahtejõuga, mulle meeldis suitsetamine, ma ei teadvustanud endale tulevikku. Paljud meist suitsetajatest ikka ideaalsed ja tahtejõulised on? Kui kõik sellised oleksid, ei suitsetaks praegu 30-40% maailma inimestest. Jah ma olen nn päris suitsu nende aastate jooksul ''ka'' tõmmanud, seda siis üksikute suitsudena, ka seltskonnas või mis eales juhtudel, kuid isegi kui ma seda teen, siis mul ei ole hetkekski kartust ega tunnet, et ma kukun uuesti suitsetama kuna pole sellist vajadust lihtsalt. Ma olen siin teemas ka varem öelnud, et ma ei taha maha jätta, pole kunagi tahtnud, ega hakka tahtma, mulle meeldib tossamine, lihtsalt ma saan seda teha täna kõvasti vähem kahjulikuma ja endale ning teistele meeldivamana. See ongi see vaba valik mis enne puudus. 

Seda teemat, kas suitsust on kergem loobuda e-sig kaasabil või mitte, ei saa võtta tänaste teadmiste baasil 1-1, sest riiklik ja ühiskondlik arvamus ning tegevus ei soosi seda. Ok, ma pean eelnevat juttu veits parandama, sest näiteks Inglismaa läheb teist rada ning seal juba arstid soovitavad suitsetajatele e-sigaretti. Kahjuks on aga inglismaa ainus suur, kes on mõistuse puhtaks pesnud ning maha raputanud suurema osa tubakatööstuse lobist. Aga mitte sinna ei tahtnud ma jälle jõuda omadega Smile

Lühidalt vastates su küsimusele Smile, siis JAH, on küll.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#91

Kõik säutsuvad, panen minagi oma kogemuse. Sai ka eelmine aasta e-sigar ostetud, paar kuud imetud ja sinna ta jäi. Ütleme et suitsumehele, kes lihtsalt seltskonna pärast kimub sellel pole vahet mida imeda. Kui aga tubakat naudid siis e-sigar on ikka jumala p..k tubaka kõrval. Saan aru et tervis ja kõik muu jama aga tervelt surra on ka suht mõttetu. Olgu ma ei suitseta autos, seltskonnast eemaldun kaugemale, ja pole ka probleem pool päeva ilma olla, kui puudub sobiv võimalus, aga maha jätmisele olen vaid põgusalt mõelnud. Selle E-ga olin lõunaks juba üsna pinges ja närviline, öeldakse et ei lõhna, aga tegelikult lõhnab, tõsi natuke võibolla meeldivamalt kui tubakas (seda muidugi mittesuitsetajale), kui oled päevotsa  E-d imenud on suus üsna ebameeldiv maitse, seda sõltumatta mis maitselist sodi tõmbasid.(Õuna tundus kõige mõistlikum minule, samas tubaka oli ikka eriline p..k)
Igasugused inimõigused on küll mittesuitsetajatele eeliseid loonud, aga kas pole selle võrra piiratud suitsetajate õiguseid. Minul kui täiskasvanud mehel on oma õigus otsustada mida suitsetan, söön või joon. Kas selle valiku piiramine ei piira minu õigusi.  Arstil käisin viimati tervisetõendit lubadele uuendamas, isad-onud-vanaisad on elanud kõik 85+ aastat, kus juures olid kõik ka suitsumehed ja olen kindel et arstile enne järgmist tervisetõendi taotlemist ei satu ka.
 Riigi osalust suitsetamise piiramisel on aga raske hinnata. Kes tahab see teeb tubakat, igal aastal järjest kallima hinna eest kuna riik väidab et on kahjulik ja tuleb piirata milleks tõstame hinda (tegelikult jääb E-popsutajate arvelt tulu saamata aga raha peab ju kätte saama), kes tahab imeb E-d, küll sinna ka varsti hinna poliitika natuke juurde lisab, sest riik peab oma raha kätte saama. Samas jääb tänu hinnatõusule hoopis rohkem raha saamata tänu naaberriikidele kust tarnitakse üsna odavaid tooteid.
     PS.  See on puhtalt minu arvamus (mida ei muuda keegi peale minu enda), kuigi tean et see ei pruugi olla õige ja eeskujuks teistele siis ikkagi saan endale lubada elada oma elu oma valikutega ise.
Vasta
#92

Klaave, ma olen sinu seisukohtadega 100% nõus. Inimestel võib ja peabki olema vaba valik. Ainus mida ma tahaksin sulle ütelda, et ära ole päris põhjapanevate otsustega nii kindel, et see e-sig mis sa kusagilt ostsid ja need mahlad mida sa proovisid olid just need õiged, seda nii sinu jaoks kui ka kvaliteedi mõttes. Nii nagu autodel on mersu, sapakas ja jalgratas, on ka e-sigarettidel meeeeeeeeeletu vahe, ning ostes või proovides esimest korda valet aparaati võib olla tulemus üpriski negatiivne. Hiljem kui e-sig on tänu sellele nurka visatud, jaurad terve elu teistele kui fekaal see kogemus oli. See on kahjuks igapäevane teema täna selles vallas Sad

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#93

Kommenteeriks ksf Klaave juttu niipalju et E sigareti vedelikke on tohutult palju erinevaid,lõhnaga ja lõhnatuid.Ostsin kord maasikamaitselist/lõhnalist vedelikku ja naine kes autosse istus küsis "Nii hea maasika lõhn,ostsid maasikaid või" ? Praegust tõmban lihtsalt baasvedelikku(ilma mingi lõhna ja maitseta)
Vasta
#94

Nii. Mittesuitsetajana annan näpunäiteid,kuidas maha jätta. Ehk siis kes ei tee,oskab õpetada!( Vana ütlus kõigi kohta,kes asjast midagi ei tea.....)
Ma olen mitmeid suitsumehi õpetanud ja vast mõnigi on õppust võtnud. Iga harjumus on jõud. Kõike ei saa ega tohi teha prauhti. Olen küsinud,et palju teed päevas...... Pakk,on vastuseks. Iga päev jäta üks suits tegemata pakist. Mõne kuu pärast kaks jne.... ja paari aasta jooksul vähendad mõne suituni. Vaat siis saad alles maha jätta. Siis ei käi tervisele ega midagi. Üks kadunud sõber tõmbas ka pläru ja enne viimast lõppu otsustas oma suitsetamist piirama asuda. Kahjuks......
Näen oma ühte head tuttavat,kes samuti hädaldab,et ei jõua enam midagi teha talus jne... ja ma näen,et mees imeb ikka koni,ise juba näost hall ja ähib. Manitsesin ka teda,et võta vähemaks. Lubas. Eks järgmine kord kui kohtume,kontrollin. Kahju inimesest,juba ajud tuksis,ei saa aru,et miks tal enam asjad ei edene...... loomulikult ei edene,kui sa imed ennast täis... Sad 
Üks hea inimene kunagi õpetas,kuidas saada lahti suitsetamisest. Õigemini kuidas oma noori teismelisi võõrutada......
Nimelt tuleb "laste"käest suitsupakk kätte saada. Lõigata varbaküüned.....hakkida need peeneks ja segada tubakaga. Toppida tagasi konisse nii,et aru pole saada ja lükata suitsupakk nähtavale kohale.
Kui nüüd tatikad seda suitsu imevad,saavad osaliseks millegile eriti vastikule ja aju fikseerib selle situatsiooni..... Big Grin  Pidi tekkima okserefleks..... ja kui soovija jätkab siis kaob igasugune isu tubaki järgi. Big Grin 

Ei ole hullemaid tegelasi,kui noored neiud kes suitsu imevad. Ehk siis nagu ühes telesaates jänes ütles:" Vastik,vastik,vastik!" Vastik on neid ka lihtsalt niisama vaadata. Suitsetavast vanaeidest pole kahju aga noortest küll. Paljudele olen pakkunud,et tulge,ma lasen oma kaubiku vingu,järsku on etem....  Sad  Mõni on põhjendanud oma teguviisi,et läheb paksuks,kui ei suitseta. No liiguta siis oma taguotsa rohkem! Liigu ringi,tee sporti jne..... 
Vahest kui liigun kuskil..... viimane kord käisin Viljandi Haiglas sõpra vaatamas ja kasutasin lifti. Liftis oli jõle lebra..... kuskilt lõi suitsuhais ninna. Teine koht on Bussijaamas. Nigu sisse astud,kuskilt ikka midagi ninna jääb..... Kui ei suitseta,nina ergem.....
Võtke parem pits viina suitsu asemel,on etem!

T.
Vasta
#95

(08-10-2016, 07:38 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Nii. Mittesuitsetajana annan näpunäiteid,kuidas maha jätta. Ehk siis kes ei tee,oskab õpetada!( Vana ütlus kõigi kohta,kes asjast midagi ei tea.....)
Ma olen mitmeid suitsumehi õpetanud ja vast mõnigi on õppust võtnud...

Vajalikud õpetussõnad suitsumeestele. Tahaks ka millegagi vastu aidata/õpetada, näiteks paljude siinsete inimeste probleemist, vanatehnikasõltuvusest vabanemise õpetusega. Iga algus on raske. Kõige tähtsam on ennast mõtestada õigesti. Istu korraks hoovis olevasse lääne autosse ja vaata kui mugav ja hea ning ei pea ise remontima nagu nt. mosset ja muid vanu masinaid ning oma kallist aega kulutama. Esimese liigutusena tuleb hakata vaikselt oma rauakola vanarauda viima (teistele edasi müüa ei tohi mingil juhul, see on oma probleemi edasiandmine teistele. Nagu joodikule viinapudeli andmine!). Ettevaatlikult, alguses vähemtähtsad asjad ja alguses üks asi korraga nädalas/kuus. Siis aastaga peaks suutma juba terve masina (alguses kaherattalise) vanarauda viia. Ja siis järjest oma neljarattalised vanad sõidukid. Kui vahepeal jälle eksiteele oht sattuda siis istuda uuemasse lääne autosse. Sõita linna ja vaadata liikluspilti. Kõik terved inimesed sõidavad tänapäevaste masinatega. Keegi ei istu kodus ja ei raiska aega mingite vanade masinate ehitamise peale. See peaks meelekindlust looma et oma haigusega edasi võidelda. Ühelt maalt peaks kõik vana kraam vanarauas olema, selle peale ei kulu enam aega ning ka elamine ja hoov näevad ilma vanatehnikata ja nende osadetta palju paremad välja. Lisaks tänapäevased sõidukid on mugavad ja ei lagune (kui ka lagunevad siis neid remondivad ikka remondimehed esinduses/töökojas mitte ise kodus põlve otsas, remondiajaks antakse üldjuhul ka töökojast asendusauto). Elukvaliteedi tõus on garanteeritud.  Wink

Kindlat meelt oma probleemidega (kellel suits, kellel tehnikasõltuvus ja oh häda kui mõlemad!) võitlmiseks! Smile
Vasta
#96

(08-10-2016, 18:42 PM)mossepower Kirjutas:  
(08-10-2016, 07:38 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Nii. Mittesuitsetajana annan näpunäiteid,kuidas maha jätta. Ehk siis kes ei tee,oskab õpetada!( Vana ütlus kõigi kohta,kes asjast midagi ei tea.....)
Ma olen mitmeid suitsumehi õpetanud ja vast mõnigi on õppust võtnud...

Vajalikud õpetussõnad suitsumeestele. Tahaks ka millegagi vastu aidata/õpetada, näiteks paljude siinsete inimeste probleemist, vanatehnikasõltuvusest vabanemise õpetusega. Iga algus on raske. Kõige tähtsam on ennast mõtestada õigesti. Istu korraks hoovis olevasse lääne autosse ja vaata kui mugav ja hea ning ei pea ise remontima nagu nt. mosset ja muid vanu masinaid ning oma kallist aega kulutama. Esimese liigutusena tuleb hakata vaikselt oma rauakola vanarauda viima (teistele edasi müüa ei tohi mingil juhul, see on oma probleemi edasiandmine teistele. Nagu joodikule viinapudeli andmine!). Ettevaatlikult, alguses vähemtähtsad asjad ja alguses üks asi korraga nädalas/kuus. Siis aastaga peaks suutma juba terve masina (alguses kaherattalise) vanarauda viia. Ja siis järjest oma neljarattalised vanad sõidukid. Kui vahepeal jälle eksiteele oht sattuda siis istuda uuemasse lääne autosse. Sõita linna ja vaadata liikluspilti. Kõik terved inimesed sõidavad tänapäevaste masinatega. Keegi ei istu kodus ja ei raiska aega mingite vanade masinate ehitamise peale. See peaks meelekindlust looma et oma haigusega edasi võidelda. Ühelt maalt peaks kõik vana kraam vanarauas olema, selle peale ei kulu enam aega ning ka elamine ja hoov näevad ilma vanatehnikata ja nende osadetta palju paremad välja. Lisaks tänapäevased sõidukid on mugavad ja ei lagune (kui ka lagunevad siis neid remondivad ikka remondimehed esinduses/töökojas mitte ise kodus põlve otsas, remondiajaks antakse üldjuhul ka töökojast asendusauto). Elukvaliteedi tõus on garanteeritud.  Wink

Kindlat meelt oma probleemidega (kellel suits, kellel tehnikasõltuvus ja oh häda kui mõlemad!) võitlmiseks! Smile

Selle laheda sõnavõtuga peaks see teema ammendatud olema Smile Smile Smile.Edasine  tervis .ee  s. Big Grin
Vasta
#97

Big Grin 
Kõik jutt õige.
Näiteks pruukis mul natuke eemal olla,kui proua viskas magamistoast mu töölaua akna kaudu välja,koos kerimisaparaadiga ja ütles veel,et kurrat, 15 aastat elame koos ja ei saa siis asjast lahti. Big Grin Big Grin Big Grin   Pean mainima,et paar aastat tagasi oli selle töölaua küljes kruustangid ja sinna vahele sai väikseid asju kinni panna. Igatahes on energiad liikuma hakanud majas... Big Grin  Särtsu juba on.
Aga jutt teil jookseb.... Smile 5+
Vasta
#98

(08-10-2016, 19:05 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   
...proua viskas magamistoast mu töölaua akna kaudu välja...
... oli selle töölaua küljes kruustangid ja sinna vahele sai väikseid asju kinni panna.

Kas ilma ei seisnud vä?
Vasta
#99

(08-10-2016, 21:30 PM)Janka Kirjutas:  
(08-10-2016, 19:05 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   
...proua viskas magamistoast mu töölaua akna kaudu välja...
... oli selle töölaua küljes kruustangid ja sinna vahele sai väikseid asju kinni panna.

Kas ilma ei seisnud vä?

Kaua sa näppude vahel ikka hoiad... Big Grin
Vasta

Vaadates Talupoja kommi on tiba raske uskuda, et ta üldse midagi ei tarbi Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne