EW president
#1

Just lõppes EW uue presidendi,Pr Kaljulaiu ametivande andmine jne.Minule on Ta suht sümpaatne .Kuna tegu vaba teemaga,mis kfld.temast arvavad.
Vasta
#2

(10-10-2016, 15:41 PM)linnuke Kirjutas:  Just lõppes EW uue presidendi,Pr Kaljulaiu ametivande andmine jne.Minule on Ta suht sümpaatne .Kuna tegu vaba teemaga,mis kfld.temast arvavad.

Peaasi et mootorist piisavalt kompressiooni on et tuluke süttiks, ülejäänud on siin foorumis huinjaa...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#3

(10-10-2016, 15:41 PM)linnuke Kirjutas:  Just lõppes EW uue presidendi,Pr Kaljulaiu ametivande andmine jne.Minule on Ta suht sümpaatne .Kuna tegu vaba teemaga,mis kfld.temast arvavad.
Kui herrad pahaks ei pane, siis päevapoliitilised kommentaarid on rohkem Delfi kui tehnikafoorumi teema. Kui aga arutada naisterahva läbisõitu ja kompressiooni,  siis jälle voodi.ee vms oma.
Sa paistad mudellendur olema, kirjuta vabas teemas parem sellest, see on vähemalt tehniline jutt, kuigi samuti rohkem Pistiku foorumi teema. Aga seda loeksin vähemalt mina suurema huviga.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#4

(10-10-2016, 15:56 PM)Basilio Kirjutas:  
(10-10-2016, 15:41 PM)linnuke Kirjutas:  Just lõppes EW uue presidendi,Pr Kaljulaiu ametivande andmine jne.Minule on Ta suht sümpaatne .Kuna tegu vaba teemaga,mis kfld.temast arvavad.
Kui herrad pahaks ei pane, siis päevapoliitilised kommentaarid on rohkem Delfi kui tehnikafoorumi teema. Kui aga arutada naisterahva läbisõitu ja kompressiooni,  siis jälle voodi.ee vms oma.
Sa paistad mudellendur olema, kirjuta vabas teemas parem sellest, see on vähemalt tehniline jutt, kuigi samuti rohkem Pistiku foorumi teema. Aga seda loeksin vähemalt mina suurema huviga.
Ma ei loe kah seda näitemängu!!!! Edasi seltsimehed unetud, rohkem tegusid.... Eks annan teada oma saavutustest, neid on üsna mitu.

Veel pole maha löödud
Vasta
#5

(10-10-2016, 15:56 PM)Basilio Kirjutas:  
(10-10-2016, 15:41 PM)linnuke Kirjutas:  Just lõppes EW uue presidendi,Pr Kaljulaiu ametivande andmine jne.Minule on Ta suht sümpaatne .Kuna tegu vaba teemaga,mis kfld.temast arvavad.
Kui herrad pahaks ei pane, siis päevapoliitilised kommentaarid on rohkem Delfi kui tehnikafoorumi teema. Kui aga arutada naisterahva läbisõitu ja kompressiooni,  siis jälle voodi.ee vms oma.
Sa paistad mudellendur olema, kirjuta vabas teemas parem sellest, see on vähemalt tehniline jutt, kuigi samuti rohkem Pistiku foorumi teema. Aga seda loeksin vähemalt mina suurema huviga.

OK. Oli lihtsalt katse eksitus test.Noh ,et kuidas kellegi valulävi ,jne. 
Olen  tõepoolest ka Pistiku liige krt.teab ,mis ajast.Seal aga suured muutused,kas asi kinni seadustes(lennutada ei tohi igal pool)finantsides,vms.Igal juhul viimase poole aasta popim teema seal ost,müük Sad Justkui uus okidoki,mitte arutlused lennunduse teemal.
 Lennutehnika vaevalt siin kedagi niipalju huvitab,et sellest paterdada,siin ikka rohkem maisemad aparaadid käsil.
PS.Ei ole ka mina mingi s...a sisse astunud.Hetkel küll meist sõltumtu valik,tavaliselt rahvas ikka kirub ju,keda ise valis.
Vasta
#6

(10-10-2016, 17:11 PM)linnuke Kirjutas:  
(10-10-2016, 15:56 PM)Basilio Kirjutas:  Sa paistad mudellendur olema, kirjuta vabas teemas parem sellest, see on vähemalt tehniline jutt, kuigi samuti rohkem Pistiku foorumi teema. Aga seda loeksin vähemalt mina suurema huviga.


 Lennutehnika vaevalt siin kedagi niipalju huvitab,et sellest paterdada,siin ikka rohkem maisemad aparaadid käsil.

Ära nüüd hakka üldistama. See et meil sulle siin kümneid lennumasinaid projektide all näidata pole, ei tähenda et meil siin huvilisi pole.
Ise loeks(ja vesistaks suud) küll huviga. Wink
Vasta
#7

(10-10-2016, 17:11 PM)linnuke Kirjutas:   Lennutehnika vaevalt siin kedagi niipalju huvitab,et sellest paterdada,siin ikka rohkem maisemad aparaadid käsil.

ikka huvitab. Drooniomanikke on meil siin palju, samuti paraplaani mehi saab üles lugeda rohke kui ühekäe sõrmedel....   seega lugusid mudellennundusest loeks huviga

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#8

(10-10-2016, 17:27 PM)mlsluik Kirjutas:  
(10-10-2016, 17:11 PM)linnuke Kirjutas:   Lennutehnika vaevalt siin kedagi niipalju huvitab,et sellest paterdada,siin ikka rohkem maisemad aparaadid käsil.

ikka huvitab. Drooniomanikke on meil siin palju, samuti paraplaani mehi saab üles lugeda rohke kui ühekäe sõrmedel....   seega lugusid mudellennundusest loeks huviga

Hetkel mõnus kuulda huvi sellise asja vastu.hakkan pilte jne lõbusaid lugusi oma tegemistest otsima. Smile
Vasta
#9

(10-10-2016, 17:47 PM)linnuke Kirjutas:  Hetkel mõnus kuulda huvi sellise asja vastu.hakkan pilte jne lõbusaid lugusi oma tegemistest otsima. Smile

Mudelismifoorumis Sul vaid 150 postitust, siin oled 2a jooksul juba 750 jama suutnud kokku kirjutada...
Kindel, et seal teemas tegija oled?
Toungue Toungue Toungue
Vasta
#10

EW ja EV ikka nagu erinevad asjad.
Vasta
#11

Hakkab pihta

Stihl mainis
Mudelismifoorumis Sul vaid 150 postitust, siin oled 2a jooksul juba 750 jama suutnud kokku kirjutada...
Kindel, et seal teemas tegija oled?
[Pilt: tongue.gif] [Pilt: tongue.gif] [Pilt: tongue.gif]

Sellest jutt oligi, et seal teemad kadunud,  muutunud.
Mina ikka vanade nitrokate,bensukate mees,uue aja värk elekter.(OK:mugavam jne.aga ei ole seda powerit)

Hr.stihl.võrdleks oma olemasolevaid TOIMIVAID aparaate ja arutleks siis,kas nad on arvestatavad omas nn.dimensioonis.St. Minu lennukid  vs.Sinu autod

PS.Hr.stihli taustauuring on lausa geniaalne Big Grin
Vasta
#12

(10-10-2016, 18:28 PM)Raudpats Kirjutas:  EW ja EV ikka nagu erinevad asjad.

Ok.Kas see nn.kirjaviga riivas nii hullusti(või mõte muus) Rolleyes
Vasta
#13

(10-10-2016, 17:11 PM)linnuke Kirjutas:  Lennutehnika vaevalt siin kedagi niipalju huvitab,et sellest paterdada,siin ikka rohkem maisemad aparaadid käsil.

Eeldamine on kõigi per$$ekeeramiste ema. Big Grin

Lao aga lagedale, küll kiibitsejaid leidub. Cool
Vasta
#14

(10-10-2016, 18:37 PM)linnuke Kirjutas:  Mina ikka vanade nitrokate,bensukate mees,uue aja värk elekter.(OK:mugavam jne.aga ei ole seda powerit)
Seda huvitavam tegelikult. Jutud mootoritest, millel tuli kolvi peal käib, peaksid igati foorumikõlbulikud olema. Anna kuuma, mees!  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#15

Olen ikka vaikselt arvanud,et siin ikka rohkem AUTO moto,aga selline arvamusteavaldus lausa meeldiv. Rolleyes
Vasta
#16

No miskid pildid 64 või 65 aastast. See väiksem isegi lendas mõned korrad. Suurem vist leidis oma otsa kas esimesel või teisel katsel. Hiljem vaid teiste tegemisi juhuslikult jälginud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#17

Ai kurja, herr Linnukese kogemusi mudellennunduses tahaks isegi lugeda ja pilte vaadata.
Mina alles suht algaja tol alal Big Grin Endal mõni toimiv masin ja paar poolikut projekti. Suurimal toimival penoplastist lennumasinal tiiva siruulatust 1,8 meetrit. Edasi veab teist paraku eletrimootor. Plooleli ka üks trimmeri motoga projekt. Ootab teine ilusaid tiibu. Olemas ka mõned palju kirutud droonid Big Grin  Lõbu on laialt, aga paraku see kuradi seadusandlus paneb asjale piirid, iga päev lendamas käia ei saa, kuna elan "keelutsoonis". Seega mõtteainet uuele presidendiprouale, laske suurtel meestel mängida!!! Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#18

Mina nüüd  kah 2 kuud drooniomanik.Ei meeldi mulle need aparaadid ,lihtsalt ei leidnud alternatiivi aeromuuvi tegemisele.Lennukil ikka vibra liiga suur(minu lennukid ju kõik bensukad) RolleyesSee pildi saamine oli algul justkui ehk ilus.Nüüd aga tahaks aina paremat.Te Härrased ei teagi,kui ilus on Teie "onn"taeva poolt vaadates.
Vasta
#19

(10-10-2016, 18:37 PM)linnuke Kirjutas:  Mina ikka vanade nitrokate,bensukate mees,uue aja värk elekter.(OK:mugavam jne.aga ei ole seda powerit)

Ajale vist jalgu jäänud oma poweri jutuga we?
https://www.youtube.com/watch?v=l5FqYiZb_5s

Bensukad kopterid ei suutnud end teistpidi pöörata, sest hobujõust jäi puudu; elektrikad teevad mida iganes...

.......

Ja seda juttu, et teemad on kadunud, muutunud...oma vanaemale võid rääkida...Smile...eks tema usub.


....
Vasta
#20

Stihl, mis su vigastus on????
Mina siin foorumis nuusutaja, midagi asjalikku pole saavutanud, millegiga pole kelkida, loen vaid, aga selline sapp, mida sa siin viimastel kuudel kaasfoorumlaste suhtes teed, miks???
Kas sul on vähk, mis muudab inimese kurjaks või lihtsalt elad välja ennast? Teiste teemasid lihtsalt lägastada, süstemaatiliselt, kas 6 mainepunkti ajab nii lõvi täis?
Oleks ma mode, ma ammu kaaluks sulle banni!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne