Kes mida kogub?

(26-03-2014, 11:11 AM)Mato Kirjutas:  Mina kogun häid mõtteid, kuidas ratsa rikkaks saada Big Grin
Kui kellegil on mõni üleliigne, võib PSiga minu poole teele panna.

Algatuseks peab hobune olema et ratsutada... Smile
Vasta

Trelliblogi 80!
Siinkohal kasutan võimalust ja tänan Ksf! Markot, kes kogusse kaks põnevat trelli loovutas. Suurem sai auväärse kaheksakümmnenda koha ja väiksem veel ootab oma aega. Aitäh.
Vasta

Ma just ei tea kas seda kogumiseks võib nimetada,kuid olen toonud ostnud ja vahetanud vanemaid laste jalgrattaid.Pisikesi,Nii nunnud garaaži seinal...neid siis kodumaalt ja 2 Norrast ostetud.
Vasta

Tere kõigile! Ma loovutaks hea meelega järgmised kogutud asjad (ei taha ära visata):
Autolehe arhiiv - 1999-2013.a. (mõni eksemplar võib ka puududa) ja mõned Autokataloogid sellest ajavahemikust. Osaliselt on arhiiv ära anda koos karpidega.
Samuti on mul ära anda paar 90-ndate Kalevi suursõidu brošüüri, 80ndate lõpu ja 90ndate alguse autokaarte (ka nn nätsukaarte ja -kleepse) jm. kraami, mis hetkel väga konkreetselt meelde ei tule.

Autolehe arhiiviga on väga kiire !!!

Kas keegi oskab öelda mille kaudu veel võiks selliseid asju ära anda?
Vasta

Kuna on tekkinud omapärane huvi helitehnika kogumise vastu siis toon mõned näited mis kogus juba olemas Big Grin
[Pilt: VEGA_323_STEREO.JPG][Pilt: wega106s4.jpg]
[Pilt: Portable_radio_and_badge_for_the_Baltic_...Latvia.JPG]
[Pilt: 1_1_17619906.jpg]
[Pilt: a912fc00ca21ea98428505ddc21c6d5c_f1317.jpg]
[Pilt: VEF202.jpg]
[Pilt: 1_1_11410921.jpg]
[Pilt: Estonia-006.jpg]

Pildid netist võetud

Veel pole maha löödud
Vasta

Mina kogun Ish Planeta Sport mootorrattaid.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta

Kadedaks teeb JaakH ja madeinussr'i kollektsioon. Kuidagi on nii välja kukkunud et kogun Radiotehnika jms Liidu kõlareid.
Vasta

Kogun jalgrataste, mopeedide, mootorrataste ja nende mootorite manuaale, passe jne. Kogust pilti pole, aga ca 30 cm paksune patakas manuaale on kenasti peidus kapis.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta

(14-10-2012, 20:36 PM)taxopets Kirjutas:  
(13-10-2012, 23:52 PM)Coger Kirjutas:  Oma kogumistest olen siin varem juba rääkinud, ent tekkis mul küsimus, et kas keegi tänapäeval veel nn õllepurke ka kogub? Mul endal kuskil emakodus terve 90-te alguse kollektsioon veel alles.
Mina kogun. Praegusel hetkel miski 800 isendit. 15 aastat tagasi alustades korjasin kõiki purke kuid nüüd rõhk õllepurkidel. Neil ju hea sisu kahBig Grin Kui su vana kogu otsib uut kodu olen nõus lahkelt seda pakkuma.
Peeter.

Sai igavusest väike inventuur tehtud. Tulemuseks üle tuhande isendi. Lisaks veel paarsada korduvat isendit mille ma oleks nõus kellegile vahetusfondi pakkuma. Pilte ma neist tegema ei hakka. Kel huvi tuleb oma taarakotiga kohale.
Vasta

Minu nn.möödaminnes hobiks vanad võtmed.Mitte Vasara omad ,ikka vanad.Kel midagi pakkuda ,andke teada.
Vasta

Trelliblogil juubel jälle käes!  90 erinevat käsitrelli on leidnud minupoolset väikest iseloomustust.
 Head uut aastat kõigile! Jätkame samas vaimus. Wink
Vasta

olen kuulnud et kogutakse ka sellist artiklit, nagu isolaatorid, mis postide-mastide otsas ja seintel.  Enne utiliseerimist noppisin mõningad laiast maailmast erinevad välja. Kes teab kedagi...võib kontakti anda.  

Tervitab  h2rra.   5157923.

http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2439...et/313365/

[Pilt: 1]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Mul ka mõned isolaatorid üle,kogub neid keegi? või saadan prügimäele?
Vasta

(13-05-2016, 07:40 AM)volvo Kirjutas:  Mul ka mõned isolaatorid üle,kogub neid keegi? või saadan prügimäele?
Nagu ikka siin foorumis on küsijaid-broneerijaid -kõvatajaid.  Minule kah keegi helistas ja rääkis vesise suuga, aga sinnamaale see asi jäi.
  Statistilisest küljest võiks öelda, et kui 10 helistajast-lubajast üks kohale tuleb, on tulemus väga hea.

Vanakraami turgudel-laatadel olen pakkujaid näinud

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Kirjutan kahe käega alla, mu vana raadio ümber läks selliseks trügimiseks, et võib spontaanseks oksjoniks nimetada.
Tulemus - ümmargune null!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kohale tuleb viia, siis võtavad.

hp
Vasta

Trelliblogi 100!
Annan siinkohal teada oma väikese hobi käekäigust ja sajanda trelli kajastamisest blogis.
Ühtlasi tänan kõiki kaasfoorumlasi kes mu blogi on külastanud ja eriti neid, kes kogu suurenemisele ka kaasa aidanud.
Aitäh.
Vasta

Sellised kunagi üsna klassikalised kogumise objektid olid mul, praegugi alles veel. Taskukalendrid (peamiselt 80...90-ndad). Margid (peamiselt 70...80...90-ndad, aga veidi ka vanemaid). 90-ndatel müügil olnud nätsupaberid/nätsudega kaasas olnud pildid, kleepsud.
Vasta

Keegi kogub sellist "vana rauda"?
   
Vasta

* vanu liiklusvahendeid
* vana arvutustehnikat (MacIntosh jms)
* vanu telekaid
* vana helitehnikat
* retrovõluvelgesid
* tehnikaalast kirjandust ja ilukirjandust kah
* cd-plaate
* helikassette
* 1:43 skaalas automudeleid autudest mis niisama kah olemas
* iiri viskinaade

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne