Teema on suletud

Kass-i test õllega ... Kas keegi oleks nõus eluga riskima...
#1

(08-02-2017, 17:44 PM)spitfire Kirjutas:  
(08-02-2017, 17:04 PM)Marcello Kirjutas:  
(08-02-2017, 16:32 PM)spitfire Kirjutas:  Selle põletamisega on üldse üx paras pull. Vaadake küpsise paki peale, seal selle energia sisaldus ju ilusti kirjas. Ja see on määratud PÕLETAMISEL saadud energia hulgast lähtuvalt. A kas mu organism siis põletab selle ära vä ? 

Mõelge rohkem "kastist välja", muidu ei nuputagi keegi kunagi midagi uut välja.

Justnimelt, organism põletabki selle ära. Rakutasandil ei toimu see efektselt ja heleda leegiga, aga keemilises mõttes on seesama oksüdatsioon, mis su keret soojendab. Kui keerad endal hapniku kinni, siis tuluke kustub.

Nii arvati 60-70-nendatel kui see standard vastu võeti ja paraku kehtib tänaseni. A täna me teame, et see päris nii ei ole, kohe väga ei ole ... a see juba pere-kooli foorumi teema.

Kindlasti ei ole see nii! Mina isiklikult viin läbi katseid õllega. Õlles on palju kasulikke vitamiine ja ka hulgaliselt kaloreid, mega dšaule ja süsi vesikuid. Aga õlu ju ei põle!  Cool Aga energiasisaldus on vaieldamatult olemas, lisaks loob rõõmsa meeleolu ning tekitab huvitavaid mõtteid!

Aga mis puutub konkreetsesse teemasse, siis on masendav näha, mis 50 okupatsiooniaastat ja ateistlikku ajupesu on mõnede inimestega teinud!  Sad Nad ei usu, et  on auto võimeline sõitma mõne liitri bensiiniauruga sadu kilomeetreid, kuigi iga normaalsele  usklikule  inimesele on selge, et Jumala abiga on autol nalja asi sõita üldse ilma bensiinita, diiselkütusest rääkimata! Lugege Piiblit, mitte ärge tehke siin mingeid abituid saatanlikke arvutusi . Samas hea lugemismaterjal on ka ajakiri Paradoks ja kuulake Nõmme raadiot ikka ka!
#2

(08-02-2017, 17:44 PM)spitfire Kirjutas:  
(08-02-2017, 17:04 PM)Marcello Kirjutas:  
(08-02-2017, 16:32 PM)spitfire Kirjutas:  Selle põletamisega on üldse üx paras pull. Vaadake küpsise paki peale, seal selle energia sisaldus ju ilusti kirjas. Ja see on määratud PÕLETAMISEL saadud energia hulgast lähtuvalt. A kas mu organism siis põletab selle ära vä ? 

Mõelge rohkem "kastist välja", muidu ei nuputagi keegi kunagi midagi uut välja.

Justnimelt, organism põletabki selle ära. Rakutasandil ei toimu see efektselt ja heleda leegiga, aga keemilises mõttes on seesama oksüdatsioon, mis su keret soojendab. Kui keerad endal hapniku kinni, siis tuluke kustub.

Nii arvati 60-70-nendatel kui see standard vastu võeti ja paraku kehtib tänaseni. A täna me teame, et see päris nii ei ole, kohe väga ei ole ... a see juba pere-kooli foorumi teema.

Et teema on niikuinii usu peale läinud, siis ma soovin küll enese harimiseks teada, mis on vahepeal põhimõtteliselt uut teada saadud inimese metabolismi kohta.

Aga usk on võimas asi - äkki sõitiski pelga usu peal, kui aurud otsa said... Rolleyes
#3

einoh isand Kass, kuna ootame testi tulemusi?  Big Grin Ilmselt teed otseülekande oma saunast, et see ja teine õlu ei kõlba koera peesse ka. Või lühidalt selline asi. 

Lauba omik, kurat, hakkas väga glamuurselt...kõik mulksus sees, 
silme ees keerlesid veidrad võbelevad huinjaad ning pea tõstmiseks pidin ema õmblusmasinast pisikese kraana konstrueerima. 
Waltriga pole kunagi sellist probleemi olnud aga vat nüüd nende tasuta saadud käsitööõlledega oli...ei tea, 
mis prahti need hipsterid sinna sisse keevitavad... isegi mõelda oli raske, iga asjalikum mõte tegi füüsilist valu.
Siukses staadiumis on tegelikult 2 võimalust - vaadata Sajandi Armastust,
võis siis hakata idufirmade ideid genereerima ning EAS'ist toetuseid õngitsema. 

Tegelt on kolmas võimalus ka aga ema oli koera ettenägelikult ära peitnud.
Sajandi Armastus oli otsas ja no nii jäigi ainult see startuppi värk lauale...
Hakkasin vaikselt nokkima ja kui aus olla, siis olen tulemusega väga rahul!
Sotsiaalselt kõnetav, turvalisust tõstev, pungil uusimaid tehnoloogilisi lahendusi ning majoneesi! 
Turg on lai, nish täitamata ning vajadus tohutu! Bljäd, nagu EASi ning investorite märg unistus...
TÄISAUTOMAATNE PAGULASKAAMERA - iAHMED!
iAHMED on kiiruskaamera alternatiiv, mis paigaldatakse lõbustusasutuste, riigiametite, söögikohtade peldikutesse. 
Samamoodi kui kiiruskaamera detekteerib kiiruseületamisi detekteerib iAHMED pagulasi ning saadab automaatse teate Kristiina Ojulandile, kes siis asjaga edasi tegeleb.
iAHMED platvorm pakub võimaluse lisaks pagulaskaamerale lisada ka muid vigureid nigust pisargaasi pihusti, elektrishoki aparaadi ja burkaeemaldi.
Prototüüp on valmis ning töötab. 
Testisin koduste peale, mitte kellegi peale ei hakanud üürgama, isegi kui vanaemal näo tuhaga mustaks määrisin.
Teen nüüd Waltri lahti ja hakkan investoreid ootama.

Veel pole maha löödud
#4

Vaatasin kalendrit - kolmapäev, normaalne, klapib. Vaatasin foorumisse - reede mis reede Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#5

Tere.
Vabandan, et risustan, aga küsiks teemaalgataja käest, et kas siis bensiin põleb?
Ma arvasin, et selleks on vaja ka õhu kohalolekut.
Selle tarbeks ongi targad kunagi välja mõelnud karburaatori, et bensiin ja õhk omavahel ära segada.
Tundub, et õlle keemiline koostis on sedavõrd keeruline, et sellest põleva segu kokkusegamise seadme(d) on suutnud välja nuputada ainult kõigevägevam.

   

Vaja ainult kannatlikult oodata ja kasuteguri kohta ei suutnud ka andmeid leida.
#6

(08-02-2017, 19:55 PM)Marko Kirjutas:   Vaatasin foorumisse - reede mis reede Big GrinBig Grin

Selle terviseks võtame! Võtame kasvõi enda terviseks kui millegi muu jaoks võtta pole...

Aga usust ja sõitmisest, kunagi kümmekond aastat tagasi sai seotatud üks nissani väikebuss, vanette täpsemalt... olla olnud kirikuõpetaja autu nagu sel ajal iga teine müügisolev masin. Kuna pealt nägi päris hää välja ja hind oli sobiv siis läks diiliks, sõita sai korra mereäärde ja peaaegu ka tartusse tagasi. Rõhk sõnal peaaegu, jooksin lõpusirgel kokku.  Nentisime fakti et kuna varasemalt oli "kirikuõpetaja massin" mis vist töötas ainult usu pealt siis nüüd sai küll usk otsa...    Lahkamine nätas et "kirikuõpetaja" võib küll hea jutlustaja olla kuid saalesid õietpidi küll mootorisse panna ei oska ehk õlikanali augud kohe mitte ei klappinud.  

Aga teema jätkuks avan ka siis ksf Kassi projekti toetuseks ühe õlle, seekord küll Läti oma sest sealpool käimist viimasel ajal palju ning vahest ikka rabad kohalikku kraami ka kaasa.  Kirsi oma on päris mahe... ja tundub et põleb küll, mingil määral ehk isegi aurustub. Kulu sajale kilomeetrile pole mõõtnud aga eks ta sinna 5-10l vahele vast tuleb, olenevalt ilmast. Talvel vähem, suvel rohkem.  Talvine kütus peab ikka üle 40% olema, suvel põleb 4% ka... 

[Pilt: bruza1.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#7

Bensiini põlemise kohapealt. Kalla kuumal suvepäeval 5 liitrit maha ja viska tikk versus kalla kuumal suvepäeval 5 liitrit 200 liitrisesse vaati ja viska tikk Big Grin paar kevadet tagasi hakatasin bensiiniga vaadis lõket(heal juhul 100ml) niikui tiku viskasin oli tünn prahist tühi Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
#8

Tegijamad puhastavad korstent tahmast bensiiniga, aga vahel juhtub ka et hakkab telliseid kusagilt ära lendama. Üks tuttav lasi soojamüüri laiali niimoodi. Big Grin
#9

See armastatud Cesu pole midagi muud kui meie A'Le Sokk. Mõningaid asjad tulevad sealt meile, mõned sõidavad siit Lätimaale müüki. Sealsest toodangust on veel Aldaris identne Saku vetega.

Küll on Lätis hulk pisikese pruulikodasid, millede toodangut poodidest saab. Bauska ja Valmeramuiza ja kõik teised.

(08-02-2017, 23:04 PM)mlsluik Kirjutas:  Aga teema jätkuks avan ka siis ksf Kassi projekti toetuseks ühe õlle, seekord küll Läti oma sest sealpool käimist viimasel ajal palju ning vahest ikka rabad kohalikku kraami ka kaasa.  Kirsi oma on päris mahe... ja tundub et põleb küll, mingil määral ehk isegi aurustub. Kulu sajale kilomeetrile pole mõõtnud aga eks ta sinna 5-10l vahele vast tuleb, olenevalt ilmast. Talvel vähem, suvel rohkem.  Talvine kütus peab ikka üle 40% olema, suvel põleb 4% ka... 

[Pilt: bruza1.jpg]

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#10

(08-02-2017, 18:34 PM)kass Kirjutas:  Mina isiklikult viin läbi katseid õllega. Õlles on palju kasulikke vitamiine ja ka hulgaliselt kaloreid, mega dšaule ja süsi vesikuid. Aga õlu ju ei põle!  Cool Aga energiasisaldus on vaieldamatult olemas, lisaks loob rõõmsa meeleolu ning tekitab huvitavaid mõtteid!
Seoses ennastsalgava ja riske võtva eksperimenteerimisega võiks lgp Kass võtta endale ka vastava avatari:
   
Ise ma sellele ei pretendeeri, kuna õlut ei joo. Veel teemaga seotud pildimaterjali:
           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#11

Kurbdusega pean nentima, et jällegi on paganad, ketserid või muidu reformistid mu mõttelõnga tüviteksti lõimest jõhkralt välja harutanud ja pannud siia patusesse foorumisse iseseisva teema raskusi trotsima.  Sad 
Ja ei imesta ma enam, kui mu andunud lugejad peavad regulaarselt tõdema, et "kassi postitused on enamuses raskesti mõistetav jaburdus ja impotentselt pohuistlik möla ning viinas leotatud kassi hale kräunumine".
Katsetustest niipalju, et isiklikult on õnnestunud mõnesaja grammi õllega saavutada selliseid tulemusi, milleks enamusel kulub tavaliselt mitmeid liitreid. Bensiiniaurude hingamisest võivad ilmselt täpsemalt rääkida kastist välja- ja muud isemõtlejad.
Teema autor on ka kuhugi kadunud, ilmselt on Viru Keemiakombinaadist juba füüsiline hoiatus teele saadetud või on Abdella Salem El-Badri OPEC-i nimel veidi sõrme viibutanud, eks julge hundi rind on ikka veidi haavlikirjas....
Muide, ühes vanas Paradoksis oli artikkel ühest tegelasest, kel ilmselt oli õnnestunud leida lahendus maa kõlgetõmbejõu elimineerimiseks, liigutas tonne kaaluvaid kiviplokke jms, võib oletada, et sama meetod, mida kasutati Egiptuse piramidide valmistamisel, mehega juhtus muidugi sama asi, mis selle tubli uskliku ja säästliku noormehega, kes bensiini gaasistas .  Sad Kui selle artikli üles leian, siis postitan siia ka, vb see aitab lahendada järjekordse müsteeriumi ja mõtlejad saavad kasti tagasi kolida ja ajud jälle lõdvaks lasta.  Rolleyes
#12

Vaata, ehk leiab Londoni silla poltide pingutamisest ka midagi...

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#13

Kahjuks pole teada, kui palju jõi õlut Londoni uue silla kavandi looja. Võib ka olla, et poldid olid pingutamata ja kippusid logisema...
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#14

Puhas pettus see teema.
Oleks oodanud, et tõestatakse, kuidas vähendada päevas tarbitava õlle kogust, hingates joomise asemel õlleaurusid.
 Aga ei midagi. 
Kui rraske see ikka olla saab, teha töölt koju tulles üks õlu lahti, panna lauale seisma ja iga kord mööda minnes ninaga pisut auru sisse tõmmata? Ja siis natu hiljem vaadata, palju pudelist kulunud on? Ei ole ju raketiteadus?!
#15

Apteegis on ju olemas need seadmed, millega kõiksugu hingamisteede haigustega auru abil võideldakse. Mis siis sinna ravimi asemel õlle või kangema kraami lisamine ära pole?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#16

(09-02-2017, 16:33 PM)Aspelund Kirjutas:  Apteegis on ju olemas need seadmed, millega kõiksugu hingamisteede haigustega auru abil võideldakse. Mis siis sinna ravimi asemel õlle või kangema kraami lisamine ära pole?

A.

Siin ei ole vaja haiguste e. pohmelliga võidelda vaid kuidas auru alla jääda (ja kõige säästlikumal viisil et õllekulu/tunnis oleks minimaalne ja tulemus maksimaalne).

"Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega" /Iid-Tõstamaa/
#17

Vedelike säästlik manustamine ei vaja aurutamist.
           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#18

Vanasti räägiti, et läbi kõrre imedes pidi kütusekulu kordades vähenema.
#19

Arsti(tudengi)tel oli/on oma meetod säästliku tarbimise ja maksimaalse tulemuse saamiseks. Kes teab, see teab.
#20

Teema pealkiri võiks olla kasside test õllega. Vaja oleks 4-5 kassi, igaühele pudel õlut sisse ja Türilt Väätsa või mõne kaugema punkti poole väntama. Kui ratta seljast külili maha kukub, siis on järelikult õlu otsas. Selline test annab reaalse elulise tulemuse ilma, et oleks vaja mitmeid lehekülgi teooriat toota. Mõnel kassil võib juba muidugi ka ühe õllega kohe karburaatori üle ujutada ja ei pruugi käimagi minna, et sõtkuma hakata aga see on elu osa ja seda juba mingi valemiga ette ei ennusta!!
Õlle gaasistamine on samuti lihtne, annad testi subjektile ühest otsast vedelat sisse ja lõpuks peab vähemalt osa sellest teisest otsast ka gaasiliselt väljuma!!
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne