Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

(17-04-2017, 19:30 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  ...Põlemisel tekivad ikka mingid jäägid nii ehk naa.
...

Siiski-siiski - mõne kütuse ja õli kombinatsioon ajab küünla tahmaseks, teine põletab kenasti kohvipruuniks.

Kas kõik sünteetilised 2T õlid ei käi kokku viinaga lahjendatud bensiiniga? Pean tunnistama auku tsiviliseerituses... Sad
Vasta

(17-04-2017, 21:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Siin on tegu küll puhastamata küünlaga. Terasharja!

Küünlale terasharja?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

http://parnu.postimees.ee/432347/keskkon...id-autosid
Vasta

(17-04-2017, 21:37 PM)Marko Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Siin on tegu küll puhastamata küünlaga. Terasharja!

Küünlale terasharja?

Just. Pole märganud,et midagi hullemaks oleks teinud 25 aasta jooksul. Eriti hästi on aidanud siis,kui mingi kehva kütte tulemusel küünal must-tahmane,peale terasharjaga puhastamist töötab jälle.
Vasta

(17-04-2017, 21:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:14 PM)Ants80 Kirjutas:  [Pilt: Untitled.jpg]

Siin on tegu küll puhastamata küünlaga. Terasharja! Ja see on ikka tekkinud pikema aja jooksul,mitte ühe paagi kütuse läbilaskmisel. Ja siin on vist küll toiduõliga lastud.... Big Grin  Ja küünal on alles siis maha keeratud,kui enam käima ei läinud. Peremehe viga.

25h tööd teinud uus süüteküünal,kütusele lisatud kütuse kvaliteediparandajat.Mootor kutu.
Vasta

info mõttes täpsustan pisut.
co2 on süsihappegaas. võib rõõmuga sisse hingata või limonaadile vurtsu lasta või keevituse küljes pruukida. tervisele paha ei tee midagi.
co on vingugaas. lõhnata, maitseta ja värvita. tapab. iseenesest ei ole ta mürgine vaid surm tuleb hapnikupuudusest. põhjusmõtteliselt on sisteem seuke, et kopsus saavad punased verelibled ja sisse hingatud kraam kokku. lible leiab omale üksiku hapniku molekuli, ehk o ja võtab selle kukile ja tormab minema. jõuab kuskile lihasesse või mõne muu tarbija juurde ja sääl võetakse see o lible selgast ää ja lible läeb uue o järgi. kui aga kopsus on co, siis lible asjast aru ei saa, võtab ikka koorma kukile. ükski tarbija aga koos c-ga o-d ei taha. ja liblel põle muud tarka teha kui minna maksa. maks saab mistahes mürkidega hakkama ja saab co lible seljast ka kätte ja saadab selle siis oma kanaleid pidi kerest välja. jama on aga selles, et maksa võimsus on väga kribu võrreldes sellega kuis kopsus libledele koormat selga antakse. ja üsna kähku tekib olukord, kus libled on kõik co molekulidega juba koormatud ja keegi ei vea paljast o-d organismis ringi. samas kui kopsus on co2, siis kahte o-d lible kukile ei võta ja süsihappekas tuleb kohemaid tagaurpidi õue tagasi.
inimene vingu ei taju mitte kuidagi ja kui ükskord nii sant olla on, et taipad olukorda, siis tegelikult oled juba koolnud.
olen pidanud vingusurma surnud inimesi matma ja tean, millest räägin.
ja kõvade meestega on nii, et see kõvadus asendub ühel hetkel loodusliku valikuga.
Vasta

(17-04-2017, 21:48 PM)Ants80 Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:14 PM)Ants80 Kirjutas:  [Pilt: Untitled.jpg]

Siin on tegu küll puhastamata küünlaga. Terasharja! Ja see on ikka tekkinud pikema aja jooksul,mitte ühe paagi kütuse läbilaskmisel. Ja siin on vist küll toiduõliga lastud.... Big Grin  Ja küünal on alles siis maha keeratud,kui enam käima ei läinud. Peremehe viga.

25h tööd teinud uus süüteküünal,kütusele lisatud kütuse kvaliteediparandajat.Mootor kutu.
Ja millise brändi tarnija/remontija siis ikkagist oled? Olen oma elunatukese jooksul sihipäraselt kasutanud stihli, echot,homelitet, husqvarnat, hecht'i ja isegi druzbat, aga no kurat sellist jama olen siiani kuulnud ja näinud ainult stihli müüate juures. Vända laagrid jooksid kokku-vale õli krt, aga mul stihli õli? Oi sorry fekaal kütus, ok anna paber lähen statoili, ma ainult seda kütust kasutan, ää... ega nad nagunii ei tunnista. Ainuke mis pidevalt garantii ajal remonti tahab ilma , et garantii kehtis on siiani stihl olnud. Palju õli fekaal kütus.......
Vasta

Stihli veidrustest - tuttav kasutas saagi ja kui ma küsisin, et miks tähikut ei määri, siis teatas, et stihlil on teine süsteem, ketiõli määrib. Küsimuse peale, et kas tsentrifugaaljõud on kehtetuks kuulutatud teadlaste poolt ei osanud ta midagi kosta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(17-04-2017, 21:52 PM)diesel Kirjutas:  inimene vingu ei taju mitte kuidagi ja kui ükskord nii sant olla on, et taipad olukorda, siis tegelikult oled juba koolnud.
olen pidanud vingusurma surnud inimesi matma ja tean, millest räägin.
ja kõvade meestega on nii, et see kõvadus asendub ühel hetkel loodusliku valikuga.

Mida sa nüüd öelda tahad, et terve maailma põlvkonnad, kes on saaginud ja saevad edaspidigi tavalise kütusega, on kõik peast soojad ja surid või surevad kohe vingumürgitusse? Rahunege maha nüüd oma Aspeni vaimustusega, co tekib ka selle põlemisel. Kasutage saagimisel kainet mõistust ja elu on nigu lill.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ving ei tekita vähki, vaid hapnikupuudust. Vingu tagajärjel surrakse kiirelt ja (vist suhteliselt) valutult.
Bensiinis olevad aromaatsed süsivesikud (tavabensiinis 350 korda rohkem) tekitavad vähki, mutatsioone ja väärarenguid. Benseen (tavabensiinis 100 korda rohkem) vähki. See mõju avaldub aeglaselt ja piinarikkalt. Sad
Vasta

no sina ka nüüd.
ma seda ju räägingi, et las see elu olla lill.
las igaüks kasutab seukest kütust nigu ise heaks peab.
Vasta

Muuseas ise sain üsna hiljuti teada, et ka diiselmootori heitgaas on vähki tekitav. Seoses tööga puutun nendega kokku ja siis ühel koolitusel mainiti. Neid asju, millega igapäevaelus paljud kokku puutuvad, aga selle ohtlikkusest ei tea, on teisigi. Asbestist üldiselt teatakse (vist alles u. paarkümmend aastat tagasi saadi sellest Eestis teada), aga ei teata näiteks puidu tuhast (sisse hingamisest), sama vähiteema.
Vasta

(17-04-2017, 21:37 PM)Marko Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:19 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Siin on tegu küll puhastamata küünlaga. Terasharja!

Küünlale terasharja?

Väikelennukite küünlaid puhastatakse liivapritsiga, terashari on väga hea.
Vasta

Inri.Inimestel on erinevad hobid.Sellepärast ei pea olema brändi tarnija esinduse remontija.Ei tea , mis juttu sa seal stihli esindajate juures kuuled, et nii endast välja lähed.Fakt on see, et autooli ja AI 93 koogel moogeliga ei tööta mitte üks husqvarna alates 254 lõpetades stihlide ja dolmarite jms.See kui mootor käima läheb ja pöördesse ei tähenda veel seda, et see mootor töötab õieti.

Jaso FD, Jaso FB .
Vasta

(17-04-2017, 21:44 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(17-04-2017, 21:37 PM)Marko Kirjutas:  Küünlale terasharja?

Just. Pole märganud,et midagi hullemaks oleks teinud 25 aasta jooksul.

Lihtsalt küsisin, palun vabandust.
Keegi kunagi ammu rääkis, et metalliosakesed võivad jääda isolaatori peale ja kiirendada ebasoovitavate ülelöökide teket. Ilma süvenemata olen kasutanud pesu ja põletamist ja alati on toiminud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

[Pilt: test.jpg]Kolm erinevat seguõli.
Vasta

(18-04-2017, 01:03 AM)Ants80 Kirjutas:  Kolm erinevat seguõli.

Jajah muidugi aga ehk loobud nüüd?
Need pildid ei tõesta midagi, selleks peab tegema sõltumatus laboris dokumenteeritud uuringud/katsed.
Ma olen elu jooksul ka näinud erinevaid vähem ja rohkem karvaseid küünlaid, seal on nii palju erinevaid nüansse taga, et kindlat põhjust ei saa määrata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Need pildil olevad süüteküünlad tulevad sõltumatust dokumenteeritud testlaborist.

Kasuta etanoolivaba värsket kvaliteetset kütust ja nõuetele vastavat seguõli õiges vahekorras. Mootori seisukord ja häälestamine on oluline ja kui karter ei pea ega siis mingit head tulemust loota polegi.

Panen lingi uuesti ja peaks olema piisavalt sõltumatu ja usaldusväärne jutt see

http://parnu.postimees.ee/432347/keskkon...id-autosid
Vasta

Ma ei tea nüüd, keda või mida uskuda, aga seda ma küll ei usu, et frangiriigis kõik vanapapid-mammid oma igapäevaselt liikuvad 2CV-d ja Renault 4-d ümber on ehitanud.
See on üldse ses mõttes veider riik, et maapiirkondades on väga palju bensiini tarbivatest autodest just vanemad kui 20 aastat mudelid liikvel. Uued puha diislid, kohaliku selli tagumiku all bentsukat näha on haruldus.
Ja müüakse seal maal juba viimased kolm aasatat kindlasti ainult 10%-se etanooli lisandiga "üheksakümmendviite". Sinna satute, pöörake tähelepanu sellele, mis kleepsud bentsu tankuritele kleebitud on, kui ei usu.
Vasta

See küünalde pilt on kena. Seda peaks kordama,sest ka küünla enda seisukord võib olukorda tekitada. Ja meie ei usu ennem,kui kõik oma kerest läbi laseme,sest igal pool käib inimeste mõjutamine teatud huvides.... Big Grin  Me ei saa suurt midagi uskuda. Usume alles siis kui omal istumise all märg. Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 14 külali(st)ne