Väikese plekimõlkimise eraviisiline uurimine/hindamine
#1

Tuli naabrimees jutuga, et tema autole on parkimiskohal külge sõidetud ja avaldas kahtlust, et mina seda teinud olen.Minu kahjuks räägib minu parkimiskoha asetus tema auto väidetava seismise koha suhtes, samuti minu auto üsna vana ja  kriibitud olek. Ka on mõlk/kriimustus nii väike, et see võis ju ehk tõesti kel iganes mingite tegurite koosmõjus märkamata jääda. Küll aga  ei tundu naabrimehe pakutud tsenaarium mulle kuigi usutav.  
Kas on olemas võimalus leida mingi sõltumatu asjatundja, kes autod üle vaataks ja aitaks otsuse nii teha, et ei minul, ega naabrimehel paha tunnet üles ei jääks?
Kui keegi teab kedagi konkreetset soovitada, siis autode asukoht oleks Tartu, telefon 5534125.
Vasta
#2

(24-04-2017, 15:36 PM)madis_l Kirjutas:  ... aitaks otsuse nii teha, et ei minul, ega naabrimehel paha tunnet üles ei jääks?

Kaunikesti lootusetu soov, kuna üks soovib raha ja teine ei soovi anda.

DAS aitaks säärasel juhul, kui neile oleks obrok makstud.
Vasta
#3

(24-04-2017, 15:46 PM)v6sa Kirjutas:  Kaunikesti lootusetu soov, kuna üks soovib raha ja teine ei soovi anda.

Ma usun, et pole lootusetu - kui ikka mulle veenvalt näidatakse, et kriimustused klapivad v.m.s., siis pole minu poolt maksmisega probleemi ja naabrimees jättis ka mõistliku inimese mulje.  
Iseenesest olekski see sobiv maksimaalselt poole-tunnine  lisatöö  inimesele, kes sellise teemaga põhitööna näiteks mingi kindlustuse juures tegeleb.
Vasta
#4

Kas see pole mitte liikluspolitsei pärusmaa? Kui tundmatu auto poolt tehtud kahju siis nemad ju tulevad ja mõõdavad ja fikseerivad jms. toimingud ning küll oskavad ka kõige adekvaatsema hinnangu anda et kas sina oled süüdi või mitte.

See praegune naabrimehe jutt (ja politseile mitteteatamine) tundub pigem selline ullikese otsimine olevat, et kellele pähe määrida otsasõitmine. Uuri võibolla on teistele naabritele ka otsasõitu serveerinud, et ehk mõni ikka näkkab.  Big Grin

Isehakanud hindajaid mina ei usaldaks (sarnaselt selgeltnägija juures tuleviku ennustamisega) ning ametlikult asi tellida läheks arvatavasti samasse hinna suurusjärkku tekitatud kahju likvideerimisega ja selle teenuse otsimisega peaks ikka otseloomulikult omanik ise tegelema mitte sina.
Vasta
#5

Siin vast aitab naabrit ainult kasko, juhul kui tal see olemas. Ajage autod kõrvuti ja proovi kanda tema vigastus enda autole üle, juhul kui miskit klapib siis peaks ju olema mingi värvi vahetus omavahel toimunud. Saad vähemalt ise rahu.
Vasta
#6

Kas poleks lihtsam minna kannatanu kindlustuse kahjukäsitlusse autodega, kus selle ala spetsialistid olemas ning ütlevad kohe kas on kaasus sinu kahjuks või mitte? Peavad nad ju auto niikuinii korda tegema, maksad siis sina või mitte. Või otsid foorumi kaudu mõnda ambaali, kes naabrimehe korrale kutsuks? Esimene variant oleks kultuursem. Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama.
Kui naabrimees keeldub su pakutud kultuursest variandist, siis pole asi puhas, tõenäoliselt tahetakse lihtsalt raha saada ning siitmaalt las tegeleb ise oma probleemiga.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#7

(24-04-2017, 17:05 PM)pat1 Kirjutas:  Ajage autod kõrvuti ja proovi kanda tema vigastus enda autole üle, juhul kui miskit klapib siis peaks ju olema mingi värvi vahetus omavahel toimunud. Saad vähemalt ise rahu.

Autod peaksid olema pargitud, nii nagu sündmus "väidetavalt" aset leidis. Samale kohale. Siis kalded-nurgad õiged.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#8

Kes siis kellele lõpuks kõksu pani? 

Kes siis sinu autoga sõitis, et ei julge tunnistada, et juhtus? Laps, naine, sõber? Kui ise sõitsid, ja otsa pole sõitnud, siis milles probleem? See kui tema sulle sisse sõitis selle põhjusega, et auto on halvasti pargitud, ei muuda sind süüdlaseks. 

Kui viimane variant töötaks, siis ma võiks ka ju enda autoga mööda linna ringi põrutada kõigile sisse, kes on valesti, või halvasti parkinud.

Mul endal oli ka kuskil 1 kuu tagasi seisukord, kus papi riivas autot tagant kui sõitis parkimis kohale. Raibe pani veel minema ka, kuid sain kätte läbi õnne. Hakkas ka mulle keerutama siis, et halvasti pargitud ja nii ja naa. Ähvardasin politsei kutsuda, kui kindlustus paberitele ei olnud nõus alla kirjutama ja siis jõudis papile kohale, et tema saab avarii kohalt põgenemise eest ka veel noomida kui politsei asja ajama hakkab.

Kindlustus arvatavasti nõuab papilt raha sisse, kuna see läks dokumentidesse sisse, et põgenes sündmuskohalt.  Rolleyes Big Grin

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#9

(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ...Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama...
Huvitav kust küll selline info pärineb? Ajalehed on täis pealtnägijate otsimiskuulutusi samas kui autodel pole esmapilgul midagi vigagi (näide 1234567).
Kui politsei mõõtma tuleb siis saab ju kohpeal välja minna, oma autot näidata ja üle küsida et kas olen süüdlane või kahtlusalune nagu naabrimees väidab või mitte? Olekski selgus majas. Kuna näha et selline asi nende igapäevane töö siis ju peaks adekvaatse vastuse saama just nende mitte kellegi teise käest.
Vasta
#10

(24-04-2017, 19:03 PM)mossepower Kirjutas:  
(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ...Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama...
Huvitav kust küll selline info pärineb? Ajalehed on täis pealtnägijate otsimiskuulutusi samas kui autodel pole esmapilgul midagi vigagi (näide 1234567).
Kui politsei mõõtma tuleb siis saab ju kohpeal välja minna, oma autot näidata ja üle küsida et kas olen süüdlane või kahtlusalune nagu naabrimees väidab või mitte? Olekski selgus majas. Kuna näha et selline asi nende igapäevane töö siis ju peaks adekvaatse vastuse saama just nende mitte kellegi teise käest.

Politsei liigutab tõesti selliste asjade peale, iseasi kui kaua neid ootama peab. Kogemus kaubanduskeskuse parklast. Poest tagasi tulles auto uks kraabitud ja mõlk sees. Kõrval rääbis mersu mille stange mustad kriipsud kenasti ukse peal, paipi mudugi ajama et ei ei tema ei teinud. Politseisse kõne, vastus tuleb oodata avariigruppi, papi andmed läksid menti. Papi ise sõitis minema.  Tund ootamist, ei midagi, uuesti kõne et kaugle see avariigrupp on, vastati tööd palju ei tea millal jõuavad. Ootasin veel.....uuesti kõne, ikka ei teatud. Siis sõitsin ära, sai lastud mõlk 25 eest välja tõmmatud ja poleeriti koht ära ning jäi see asi sinnapaika.
Vasta
#11

Kui siin mõlkide ja poleerimiste peale juba jutt veeres, siis meenub üks lugu.
Kunagi sai autole helisolatsiooniks uste sisse korralikult pigimatti paigaldatud(u.6mm) ja sellest on lähiminevikus ka käegakatsutavat kasu olnud.

Seisan  siis pässas selle väikese selveri juures väljasõidul punase tulukese taga, kui märkan seitsmenda meelega, et kõrvalolevalt parkimiskohalt hakkab üks automobiil minu suunas tagurdama. Osanudki midagi targemat teha, kui andsin törtsu signaali ja vehkisin kätega sinnapoole. Seepeale aga sattus minu ees seisja segadusse ja mõtles, et on rohelise maha maganud, misjärel üritas punasega ristmikule välja sõita. Õnneks sai ta õigel hetkel uuesti pidama ja üks suurem pauk toimumata. Ja kohesama käis üsna kõva mats tagumise ukse pihta või kuhugi sinnakanti. Ohukad peale ja olukorda hindama, pea juba musti mõtteid täis, et mis kõik seal segamini võib olla, kindlustused ja muu kaasnev kräpp. Segadust muidugi palju, kuna väljasõit on kinni ja inimesed nördinud. Põhjustaja autost astub ka jumalast ehmatanud näoga noor poiss välja ja vabandab seal ette ja taha. Mine tea, olid tal üldse load olemas või muud paberid kombes. Hakkame siis üheskoos vaatama, kust see uks nüüd katki on ja vähese otsimise järel ei leidnud midagi. Ja polnudki, selgus hiljem, kui auto puhtaks pesin. Ta enda autol oli stange vist rohkem katki või muljutud, kui mul see pigi matitatud uks. Sai siis lihtsalt käed löödud ja rahumeelselt laiali mindud. Usun, et see poiss sai oma õppetunni ja on tulevikus üsna ettevaatlik, vähemalt parklates.

p.s.mingi uus tojoota aijygo või mis nad tänapäeval on, oleks kindlasti mahakandmisele läinud pärast sihukest pauku. just vaatasin ühte sellist poe juures ja vangutasin omaette kaasatundlikult pead. ometigi astusid autost välja kenad noored ja trendikad inimesed, sallid kaelas ja habemed ees ja puha, võib-olla isegi geid, mine sa tea. autoalal kuid täiesti võhikud.
Vasta
#12

(24-04-2017, 19:03 PM)mossepower Kirjutas:  
(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ...Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama...
Huvitav kust küll selline info pärineb? Ajalehed on täis pealtnägijate otsimiskuulutusi samas kui autodel pole esmapilgul midagi vigagi (näide 1234567).
Kui politsei mõõtma tuleb siis saab ju kohpeal välja minna, oma autot näidata ja üle küsida et kas olen süüdlane või kahtlusalune nagu naabrimees väidab või mitte? Olekski selgus majas. Kuna näha et selline asi nende igapäevane töö siis ju peaks adekvaatse vastuse saama just nende mitte kellegi teise käest.

Minu kogemus pigem kinnitab seda. Mul kaks keissi: 

1. Rihiti ära auto parem külg. Kuna juht siseneb vasakult, siis märkasin seda alles järgmisel päeval. Kuna eelmisel päeval oli vaid üks võimalus kus see võis juhtuda ja ma ka mäletasin juhtumisi ka kes mu kõrval parkis, (väike koht, näod teada, nimed mitte). Politsei (Paide) saatis mu pikalt. Põhjendus oli, et: ma ei saa seda kindlalt väita, et see seal juhtus. Soovitati Tallinna või Lasna minna. Ma siis soovtasin neil ka...  ...ikka tublid edasi olla.

2. Jaanuaris teadupoolest "mõned tublimad" viivad jõulukuused välja. Mul oli auto pargitud 9-sa korruselise maja ette. Ja keegi "tubli" saatis aknast kuuse lendu. Otse kümnesse. Esiklaasi. Lonkisin siis jaoskonda, et nii ja naa.. need seal vastu, et kas sa nägid ? No ei näind, kuusk auto kõrval maas, klaas sodi. A sis tje ju ei tia, et sje kjusk oli ?? No ja nii edasi.. Soovitati lasna minna, et miks see kjuusk siin õismäel pidi lendama. Las otsivad seal, neil seal kogu aeg kuused lendavad. 
Tüübid oleks pidad lihtsalt vaatama, et kellel on kjuusk toas ja kellel mitte, nii alates 3-ndast korrusest. A neil pohh.

Üldse on lihtsam unustada ja edasi minna kui pollaritega jageleda. Ja siis uus klaas panna Sad

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#13

(24-04-2017, 16:04 PM)madis_l Kirjutas:  Iseenesest olekski see sobiv maksimaalselt poole-tunnine  lisatöö  inimesele, kes sellise teemaga põhitööna näiteks mingi kindlustuse juures tegeleb.

Ära kujuta endale asju ette, et poole tunni töö.
Selline ekspertiis maksab jämedalt 500€ ja kehtib igas kohtus, kui selgub, et sina pole süüdi ja naabrimees su sinna otsustab kaevata. Või vastupidi.
Ja selge on ka see, et seda on mõtet lasta teha suuremate paukude puhul, mitte siis, kui käib vaidlus, et kas osta naabrile 10€-ne parandusvärvi pudelike või mitte.

Eestis on ülimalt tavaline see, et süüdlane ei tunnista oma süüd.
Nagu kuskil liikluses ka mingi väiksem põks juhtub, tavaliselt tipptunni ajal, ning me näeme, et kodanikud istuvad ja vaidlevad ning ootavad politseid. Kuigi 100m pealt on näha, kumb on süüdi. Tavaliselt kas tagant otsasõit või peateele ettesõit. /esimesel juhul arvab süüdlane, et teine pidurdas liig kiiresti ja teisel, et peateel sõitev auto sõitis 200ga./
Miskipärast tundub, et ka siin on see asi nii.

No kurat, võta mõõdulint, mõõda ära naabri auto mõlgi kõrgus maast. Siis mine oma auto juurde ja mõõda potentsiaalsete mõlgitekitajate kõrgus maast. Stangeotsad, veokonks, mis iganes sellist mõlki/kraabet võis tekitada.
Kui mõni kõrgus klapib, maksa naabrile ära, muidu ju jääbki naabrile paha tunne.

Kui mitte ükski mõõt ei klapi, küsi naabrimehe käest, las näitab, mis kohaga su auto selle mõlgi tegi. Ja las pargib sinu auto sellisesse asendisse, kus selline mõlk VÕIKS tekkida või tellib oma kuluga selle eksperdi, kui ikka jonnib.
Pole lihtsamat asja.

Kui hakkama ei saa, tee fotod, pane mõlgi ja stangeotste kõrgused peale ja riputa siia üles.
Ma ütlen sulle tasuta.

P.S. Stsenaarium on see sõna.

.
Vasta
#14

(24-04-2017, 19:03 PM)mossepower Kirjutas:  
(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ...Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama...
Huvitav kust küll selline info pärineb? Ajalehed on täis pealtnägijate otsimiskuulutusi samas kui autodel pole esmapilgul midagi vigagi (näide 1234567).
Kui politsei mõõtma tuleb siis saab ju kohpeal välja minna, oma autot näidata ja üle küsida et kas olen süüdlane või kahtlusalune nagu naabrimees väidab või mitte? Olekski selgus majas. Kuna näha et selline asi nende igapäevane töö siis ju peaks adekvaatse vastuse saama just nende mitte kellegi teise käest.
Info pärineb elust enesest nagu kõik muugi  Smile Rohkem kui ühe sellise kahtlase keissi puhul pole viitsitud kohale tulla (või noh, ega ei viitsi ka pool päeva oodata kas härrad suvatsevad tulla...), üks kord lausa öeldi et pöörduge kindlustusse, nagu ka varem soovitasin ning mis tagantjärgi tundub ka mõistlik. Politsei peab siin ev tegelema paljude igapäevaste asjadega, kaasa arvatud inimeste turvatunde tagamine (kuhu alla ka kerged plekimõlkimised vist käivad?) kuid seni kuni tegeletakse teedel ainult riigikassa täitmisega, varguste osas statistikaameti tööga ja "tammede alleel" vaid oma eksistentsi õigustamisega ma ei arva kahjuks sellest asutusest suurt midagi. Las teevad oma tähtsat tööd edasi, mida lihtsurelikud sellest ka teavad... Sad

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#15

(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ..... Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama......

Politsei on nii mugav, et ta ei tule isegi siis välja kui auto pooleks sõidad. Ma rebisin Tallinnas suurega ühel Peugeoti  kaubikul lausa kapoti küljest ära. Politseist küsiti ainult, et kas surnusid ja vigastatuid on, mõlemad osapooled on paigal, keegi lahkunud pole? Olles kuulnud , et kõik on terved ja keegi põgenenud ei ole siis vastati, et miks te sellisel juhul politseid tülitate, see ju kindlustuse rida.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#16

(25-04-2017, 11:05 AM)Daff Kirjutas:  
(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ..... Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama......

Politsei on nii mugav, et ta ei tule isegi siis välja kui auto pooleks sõidad. Ma rebisin Tallinnas suurega ühel Peugeoti  kaubikul lausa kapoti küljest ära. Politseist küsiti ainult, et kas surnusid ja vigastatuid on, mõlemad osapooled on paigal, keegi lahkunud pole? Olles kuulnud , et kõik on terved ja keegi põgenenud ei ole siis vastati, et miks te sellisel juhul politseid tülitate, see ju kindlustuse rida.

Ja nii ongi ju!!! Ja kui sellisel juhul takistatakse liiklust rohkem kui 3 minutit, peaks olema nii räige trahv tänava ebaseadusliku sulgemise pärast!!! Ja trahv tehakse KÕIGILE osapooltele sõltumata süülisusest. Kusjuures on Tallinnas ka kunagi trahve tehtud kolmekordse maksumäära ulatuses, seda küll mitte avariide puhul Big Grin Aga kehtiv määrus on olemas!  JA teoreetiliselt oleks koerasitamiilitsal ja Transpordiametil täielik õigus sellisel puhul kvalifitseerida asi "Tee sulgemiseks" ja ka päriselt trahvi teha, sest lihtne inimvigastusteta autoavarii ei ole välja toodud, kui maksu mittekohandamise alus. Raskemate õnnetuste puhul on eraldi seadustes (eelkõige Päästeseadus) ära toodud ka sulgemised, näiteks ka tuleõnnetuste puhul, aga see, et kahel tolal on "lahkarvamused" tagant otsasõidu süüdlase osas - no kuulge! See pole ka avariitöö...
§ 6.  Maksumäärad

 (1) Sõidutee täieliku sulgemise maksumäärad on järgmised:
 1) esimese teegrupi puhul 100 eurot tunnis;
 2) teise teegrupi puhul 50 eurot tunnis;
 3) kolmanda teegrupi ja teegruppide loetelus nimetamata tänava puhul 10 eurot tunnis;
 4) neljandasse teegruppi kuuluva nimeta tee puhul 5 eurot tunnis. 


See on ikka päris jäle, kuidas ajudeta kanad ja töllmoksed rippriistlased seisavad keset teed, kui on kolm kriimu sitavankrile peale saanud ning a'la 20TUHAT inimest vaevlevad gigaummikus. Ma saan aru, kui mõni eelnimetatu on "osanud" linnas oma käula katusele keerata ja nina veriseks saada aga tüüpiline plekimõlkimine, seal on 95% alati kohe selge, kes oleks pidanud kas teed andma või hoolsam olema. Tagant otsasõit on ju peamine...
Vasta
#17

(25-04-2017, 11:05 AM)Daff Kirjutas:  
(24-04-2017, 17:38 PM)Walter Kirjutas:  ..... Politsei ei hakka selliste parklamõlkide puhul end küll liigutama......

Politsei on nii mugav, et ta ei tule isegi siis välja kui auto pooleks sõidad. Ma rebisin Tallinnas suurega ühel Peugeoti  kaubikul lausa kapoti küljest ära. Politseist küsiti ainult, et kas surnusid ja vigastatuid on, mõlemad osapooled on paigal, keegi lahkunud pole? Olles kuulnud , et kõik on terved ja keegi põgenenud ei ole siis vastati, et miks te sellisel juhul politseid tülitate, see ju kindlustuse rida.

Väike parandus: küsiti veel, et kas omavahel kokkuleppele saate, kui tuli välja, et saame jah oligi vastus küsimusele olemas. 
Kui aga oleks iga osapool oma jonni ajama hakanud siis oleks vaja olnud politsei sekkumist ning siis oleks tõesti giga-mega stau olnud mitte millegi pärast.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#18

Kunagi ammu 1 alkoholi tarvitamis tunnustega/ lõhnaga tädi sõitis minu autole küljepealt sisse. Taga tiib täitsa korralikult kortsus.
Algul saime nagu peaaegu kokkuleppele a siis läks autost lube võtma ja tõmbas tuld. Number oli lihtne meelde jätta 666 ja tähed olid ka lihtsad, a enam ei mäleta. Keegi äkki mäletab helerohelist 124 mb-d sellise numbriga  Smile  Politsei lubas asjaga tegeleda ja nii juba ca. 15 aastat tegeleb. Kindlustuses ka käisin. Need vähe asjalikumad, otsisid omaniku üles. Oli mingi tüüp, ütles, et tal naist pole ja üldse ta oma autot välja ei laenuta. Ja seepäev seisis auto maja ees. Sellega oligi kõik lõppenud.

Panen 1 naljalugu ka.
Toimus see vanal ajal kui linnas piirkiirust polnud Smile Sõidan mina mööda ahtri tänavat ja ikka 70-80 oli sees ( sadamasse oli kiire). Järsku 1 tädi vahetas rida minu ette ja siis märkas ülekäigu rajal inimesi ja pidur põhja. Mina muidugi tädile tagant sisse Smile
Tädi honda bussil lendas tagaluuk vastu katust. Just tagaluugist nägingi seda kollase jopega blondiini. Inimesed läksid ilusti üle tee ja tädi andis gaasi. Sõitsin veel nats talle järgi ja lasin signaali a ei midagi pani edasi. Pikalt jälitada ei saanud lõi auru kapotialt välja. Kõigepealt hel. kindlustusse, et sündmuskohalt lahkumises mind ei süüdistataks. Tunnistasin neile oma süüd ja selleks päevaks oli asi lõppenud.  Järgmine päev hel. kindlustusest, et tuli 1 tädi kes väidab, et öösel maja ees on keegi ta auto katki teinud. Kuna kirjeldus ja nr. klappisid minu eelmisel päeval öelduga saadeti tädi sealt ühte pimedasse kohta.
Kindlustusele eriti kasulik juhtum, midagi ei pidanud maksma. Ja minu kindlustuspunkt ka ei tõusnud, äkki ausa ülestunnistuse eest Smile

Ps. Teemaalgatajale: käitu nagu tüüpiline eestlane, saada pe...e see naaber Big Grin
Vasta
#19

Tekst: Kunagi ammu 1 alkoholi tarvitamis tunnustega/ lõhnaga tädi sõitis minu autole küljepealt sisse. Taga tiib täitsa korralikult kortsus.

Algul saime nagu peaaegu kokkuleppele a siis läks autost lube võtma ja tõmbas tuld. Number oli lihtne meelde jätta 666 ja tähed olid ka lihtsad, a enam ei mäleta. Keegi äkki mäletab helerohelist 124 mb-d sellise numbriga  [Pilt: smile.gif]  Politsei lubas asjaga tegeleda ja nii juba ca. 15 aastat tegeleb. Kindlustuses ka käisin. Need vähe asjalikumad, otsisid omaniku üles. Oli mingi tüüp, ütles, et tal naist pole ja üldse ta oma autot välja ei laenuta. Ja seepäev seisis auto maja ees. Sellega oligi kõik lõppenud.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arvata on et tüübil 2 ühesugust liikurit ja värv kah passis sama...   Sama tempu kasutavad paljud, kellel teine elamine seotud praamiülesõiduga, et ülevedu ei peaks maksma Smile

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#20

(25-04-2017, 17:31 PM)h2rra Kirjutas:  Tekst: Kunagi ammu 1 alkoholi tarvitamis tunnustega/ lõhnaga tädi sõitis minu autole küljepealt sisse. Taga tiib täitsa korralikult kortsus.

Algul saime nagu peaaegu kokkuleppele a siis läks autost lube võtma ja tõmbas tuld. Number oli lihtne meelde jätta 666 ja tähed olid ka lihtsad, a enam ei mäleta. Keegi äkki mäletab helerohelist 124 mb-d sellise numbriga  [Pilt: smile.gif]  Politsei lubas asjaga tegeleda ja nii juba ca. 15 aastat tegeleb. Kindlustuses ka käisin. Need vähe asjalikumad, otsisid omaniku üles. Oli mingi tüüp, ütles, et tal naist pole ja üldse ta oma autot välja ei laenuta. Ja seepäev seisis auto maja ees. Sellega oligi kõik lõppenud.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arvata on et tüübil 2 ühesugust liikurit ja värv kah passis sama...   Sama tempu kasutavad paljud, kellel teine elamine seotud praamiülesõiduga, et ülevedu ei peaks maksma Smile

Kunagi ammusel ajal kui autosid osteti veel kadakaturult,  sai ühe suurfirma töötaja ülesande sealt üks sõiduk firmale osta.  Turul seisis 2 ilusat valget mersut kõrvuti ja tüüp ei suutnud valida. Et elu lihtsamaks teha võttis mõlemad: 1 firmale teine enda nimele( firma raha eest loomulikult).  Remondi arved läksid hiljem ka mõlema eest raamatupidajale. Kolm aastat sai sõita enne kui vahele jäi. Oma lollusest viis kuuajase vahega uue summuti tseki  Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne