Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Kas keegi oskab öelda selle aparaadi(White R 86)teraveo rihma pikkust.Kõik manuaalid pakuvad ainult tootekoode.Riist ise usa kas ,sealt kauge tellida kah.Kuna ma ise olen aparaadist kaugel ,siis pole mõtet küsida ,miks ma nöörijupiga ise ei mõõda. Smile Smile

[Pilt: img_A_109701_a21532a63bf27a5fc9284365b8b10a05.jpg]

(10-06-2017, 16:52 PM)linnuke Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda selle aparaadi(White R 86)teraveo rihma pikkust.Kõik manuaalid pakuvad ainult tootekoode.Riist ise usa kas ,sealt kauge tellida kah.Kuna ma ise olen aparaadist kaugel ,siis pole mõtet küsida ,miks ma nöörijupiga ise ei mõõda. Smile Smile

Pane siis kood ka siia.

(10-06-2017, 18:10 PM)autojuht Kirjutas:  
(10-06-2017, 16:52 PM)linnuke Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda selle aparaadi(White R 86)teraveo rihma pikkust.Kõik manuaalid pakuvad ainult tootekoode.Riist ise usa kas ,sealt kauge tellida kah.Kuna ma ise olen aparaadist kaugel ,siis pole mõtet küsida ,miks ma nöörijupiga ise ei mõõda. Smile Smile

Pane siis kood ka siia.
754 / 0241   V Belt
See ei juhata kusagile Sad
Teema lõpp.Leidsin Belt V 5/8 x 38

(10-06-2017, 18:55 PM)linnuke Kirjutas:  
(10-06-2017, 18:10 PM)autojuht Kirjutas:  
(10-06-2017, 16:52 PM)linnuke Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda selle aparaadi(White R 86)teraveo rihma pikkust.Kõik manuaalid pakuvad ainult tootekoode.Riist ise usa kas ,sealt kauge tellida kah.Kuna ma ise olen aparaadist kaugel ,siis pole mõtet küsida ,miks ma nöörijupiga ise ei mõõda. Smile Smile

Pane siis kood ka siia.
754 / 0241   V Belt
See ei juhata kusagile Sad
Teema lõpp.Leidsin  Belt V  5/8 x 38
Kiire googeldus annab http://oregon.ee/rihmad/1399-rihm-38-965...0-mtd.html

(10-06-2017, 20:37 PM)autojuht Kirjutas:  
(10-06-2017, 18:55 PM)linnuke Kirjutas:  
(10-06-2017, 18:10 PM)autojuht Kirjutas:  
(10-06-2017, 16:52 PM)linnuke Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda selle aparaadi(White R 86)teraveo rihma pikkust.Kõik manuaalid pakuvad ainult tootekoode.Riist ise usa kas ,sealt kauge tellida kah.Kuna ma ise olen aparaadist kaugel ,siis pole mõtet küsida ,miks ma nöörijupiga ise ei mõõda. Smile Smile

Pane siis kood ka siia.
754 / 0241   V Belt
See ei juhata kusagile Sad
Teema lõpp.Leidsin  Belt V  5/8 x 38
Kiire googeldus annab http://oregon.ee/rihmad/1399-rihm-38-965...0-mtd.html
Tänud.Poes kohe olemas . Smile

Teisest poest võib saada odavamalt nt. Masinaelemendid ehk laagri ja tihendikeskus ostsin just sellise rihma sealt päris mitu korda odavamalt.
Oli täpselt see sama 38 tolline nn. A-profiili rihm.

(10-06-2017, 22:08 PM)MeelisV Kirjutas:  Teisest poest võib saada odavamalt nt. Masinaelemendid ehk laagri ja tihendikeskus ostsin just sellise rihma sealt päris mitu korda odavamalt.
Oli täpselt see sama 38 tolline nn. A-profiili rihm.

Siin on mõned AGAd, esiteks traktoripoe rihmad ei taha heasti libiseda ja seetõttu ei taha ka muruka peal vastu pidada(mõnel isegi peavad ka, tasub proovimist). Teiseks ta ei ole enam päris A profiil 13mm.ega ka B profiil 17mm. vaid nihuke vahepealne mõõt 15.8mm. Ja + veel profiili sügavus ja nurk ei pruugi sobida.
Mina isiklikult kasutan ka traktoripoe rihmu oma murukatel.

Omast kogemusest võin öelda,et JohnDeeri murutraktoritel kestab näiteks rihmapoe rihm ühe hooaja, originaal aga ca 3-5 hooaega.

Erinevus on selles,et orig.rim on kahekordse armeeringuga ja meie kaubandusvõrgus pakutavad ainult ühekordsega

Rihmasid tapab murutraktorite disain, mis murrab rihma mõlemas suunas

Võtan vast ikka originaali.Hinnavahe pole ju teab mis....Iga aastal vahetada kah ei viitsi Sad (noored nats rallitavad kah,)(Tänud info eest.
PS.See rihm ,mis alt lendas oli A profiil (12 mm oli alles jäänud)Manuaalis aga 5/8 " ehk siis 15...see vahepealne jänki mõõt)Keegi enne meid kah kasutanud käepäraseid vahendeid.

Oleneb ka kus ja mis tingimustes rihm jookseb. Mingi niidudeki vms rihm, mis pidevalt veab, võib suvaline olla. "sidurdav" rihm, mida pidevalt libistatakse, kestab loetud tunde. 
Ise soovitaks jälle http://www.beltingonline.com/
Shoppamise teemas sai soovitatud, kiirem teenindus, kui kohalikul Stiga esindajal.


Just jah asukoht määrab 
Lisaks pole murukate rihmad ei Z ega ABC profiiliga vaid 2L 3L 4L 5L ja minu juhtumil oli tegu 4L profiiliga mis kattub põhimõtteliselt A profiiliga.
Jah olen ostnud ka nt. lintdaele tolmu õli libisemise jms. kindlaid üleni koordiga kaetud rihmad SKF toodetuna ja samas pikkuses u. 1000mm oli nende hind mulle kui hulgi ostjale juba üle 20eur ja kui eelmainitud rihmad olid 3 EUR juures siis on vahe sees küll jah  Big Grin

Hulgus kirjutab tõde. Mul läks see A- tavaline rihm minutiga pooleks, nigu libisema hakkas . Jah võib olla oleks kestnud kaua kui poleks niidukiga   suurt heinamaad vallutama hakanud. Originaal kestis 2006 aastast. Nüüd sai sama orig. võetud 33 eur. eest. Pole mõtet ennast vaevata nende ase asjadega.

Loetud tunnid kestmist on veidi liialdus. Kuna oli kiirelt vaja murufreesimisega ühelepoolesaada sai flindist toodud tavaline rihm 4eurine mõtlesin et mis seal ikka kui päeva lõpuks otsas on saab töö tehtud. Järgmine päev tõin poest õige asja ka, kuid see ripub siiani naela otsas. Suvaline Sanok firma rihm elas üle 3 päeva karmi freesimist, kive oli kõvasti ja iga meetri tagant libises ja sidurdasin et jälle kivi välja kangutada. Kestab veel kuigi on näha, et saab kordades kiiremini otsa ja mingit rahalist säästu ei teki aga kui kiirelt vaja siis asja ajab oma hinna eest ära...

(11-06-2017, 10:17 AM)maisalup Kirjutas:  Loetud tunnid kestmist on veidi liialdus. ...

Eks jällegi, kes kus ja mis. MTD murutraka veorihm, siuke tummine 15mm x700mm, asenduseks 7€ tavaline rihm ja kestis päris mitu kuud. Stiga raideri peenikese 11mm veorihma 3€ asendus ühe niitmise, lisaks veel "rõõmud" on/off siduriga.
Näiteid on veel, aga enamjaolt on kiirem-lihtsam orig. rihm osta, mis libistamiseks mõeldud, tavalise kiilrihma ülesanne on ju risti vastupidine.


Tere õhtust!

On käsil kahe vene päritolu jalgratta sõidukorda sättimine. Raamid on enamvähem, keskjooks ka. Aga aeg on oma töö teinud esi- ja tagajooksuga. 

Oleks vaja vähemalt üht komplektset tagaratast 28" või no rehvi pealt mõõdud: 622x40 (kuna pidur rummu sees "käib üle" ja kodarad pöiad on täiesti läbi. 
ja ühte komplektset esiratast 622x40. 

Kui kellelgi on midagi pakkuda siis palun võtke ühendust. 

tel 58252292 või PS 

Asun Tallinnas kuid liigun suvel ka mujal eestimaal.

Enne kui poest uusi pitskruve lähen ostma, küsiks siinselt rahvalt, ehk soovib keegi enda omadest lahti saada.
mõõtudelt sobivad igasugused, nii väiksed, kui ka suured.


Saatmiseks Smartpost.

(12-06-2017, 18:45 PM)tõnn Kirjutas:  Enne kui poest uusi pitskruve lähen ostma, küsiks siinselt rahvalt, ehk soovib keegi enda omadest lahti saada.
mõõtudelt sobivad igasugused, nii väiksed, kui ka suured.


Saatmiseks Smartpost.

Kui firma riista (mida vaevat keegi niisama annaks) ei otsi siis vaata kauplusesse Magaziin. Seal pitskruvi tükk selle sama odavama smartposti postipaki hinnaga (ca. 2-3 euri). Selle hinna eest muidugi kvaliteet vastav, aga minul nagu siiani toimetavad ja kannatasid ka loomkatse välja kui vaatasin et kui palju annab peale keerata enne kui puruneb- siiani terve.

(12-06-2017, 18:45 PM)tõnn Kirjutas:  Enne kui poest uusi pitskruve lähen ostma, küsiks siinselt rahvalt, ehk soovib keegi enda omadest lahti saada.
mõõtudelt sobivad igasugused, nii väiksed, kui ka suured.


Saatmiseks Smartpost.
Kui ostad ,siis ikka klassikalised ,mitte nn.klick ,klick(viimased viimane p...k)

(12-06-2017, 18:45 PM)tõnn Kirjutas:  Enne kui poest uusi pitskruve lähen ostma, küsiks siinselt rahvalt, ehk soovib keegi enda omadest lahti saada.
mõõtudelt sobivad igasugused, nii väiksed, kui ka suured.


Saatmiseks Smartpost.

Võivad olla ka vanad puust või eelmise liidu aegsed  ning roostes.

mul mingit tööriistamarketi omad, käepidemed on saastat ja 6 pitskruvist 1 on kõver ka veidi, kuid töötavad täitsa ja hinda oli 60cm pikkusel 9eur aasta tagasi
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne