UAZ/GAZ spidomeetri trossi mutri keermed
#1

Kas kellelgi on infot, mis keermed on nt UAZ spidomeetri trossil? Kas sama M18, mis paljudel lääne tehnikatel?
Vasta
#2

Olen vahetanud trossi kõride otsad vastavalt margile.  Vene kõridel on otsikud väikeste kärnidega punktitud kõri vastu. Lõikad plastik isolatsiooni ringikujuliselt läbi ja keerad otsiku koos mutriga maha  (kõri on keerutatud kujuga)  Suure kodumaa ajal pidi autojuht spidomeetrit kerima, et "ellu jääda". Selliseid pehmeid ja roosasi sohvreid ei olnud, nagu tänapäeval. 

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Aitähh aga see ei vasta mu küsimusele Big Grin Mul nimelt kõri ots viga saanud ja mutter puudub. Ehk sobib sinna ka vene tehnika osaliselt (kuna nende varuosad ei ole tihti kulla hinnaga).
Vasta
#4

Присоединительные размеры оболочек большинства валов одинаковы: резьба гайки ниппеля со стороны привода – М22х1,5, а со стороны спидометра – М18х1,5. Исключение – тросики автомобилей ВАЗ: резьбы соответственно М18х1,5 и М16х1,5. 

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#5

Aitähh. Seega saab vähemalt ühte otsa kasutada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne