Annely 20 fond

Palun mehed ärge tülli minge, olgem sõbralikud palun, pühad ju tulevad ja puha Smile
Vasta

Moded võiksid siint paar viimast postitust kustutada ehk.Kipub teemaväliseks minema. Sad
Vasta

(18-12-2017, 14:12 PM)Annely20 Kirjutas:  Kirjuatn sulle meie sotsiaaltõõtajatest. No see suht anektoot.No kolisin just Tartusse tagasi, linn eraldas sots pinna 1 tuba 3me toalisest, no just kolimine ja uksekell, mees läks avama ja 2 sotsi nais, traaivad tuppa, ja pistsid  õiendama et mis see mees siin teeb. Tal trell peos, pani  kappe just paia, ma küsisin et noh, pean ise siis panema?
No otsitii uus põhjus, näed te   tarbite alkot, nägi siirupipuselit, mees võttis ja viis neile silmaalla-näe  jah alko, põrrsa pilddid peal ja puha! Samas me ei joo juBig Grin Sotsimutid arvasid  et ma toolis olles lükkan ise sektsooni paika. Ja nad pidevalt kiusasid mind, seega kardan neid sotsi mutte.

No tõesti kahju,et sellistel ametikohtadel elavad(justnimelt) eluvõõrad ja ebaprofessionaalsed inimesed. Ma soovitan asja võtta huumoriga. Lolle ja igasuguseid on meie ümber nii palju,et kui solvud ja võtad tõsiselt siis ei pea pikalt vastu.
Aga järgmine kord,kui sellised uksest sisse kargavad,kutsu politsei. See ei saa ju ometi tõsi olla,et selliselt käituvad inimesed on sots töötajad,korralik sotsiaaltöötaja ei aja sellist juttu suust välja.
Need on mingid petised. Pokri,igal juhul! Big Grin

T.

Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta

Kirjutan kahe käega alla austet ksf! sugraM sisukale postitusele kuna ka minu arvates on see projekt jäänud vinduma liigse ebamäärasuse ja pealiskaudsuse tõttu. Mitu lehte tagasi tundsin huvi kuhu see raha täpsemalt läheb - siiani on läbi käinud et mopeedautole, kasutatud pärisautole, juhilubadele (sõidueksami edukale sooritamisele ja õppele) ning nüüd on ka rollerkolmerattaline läbi käinud. Kuhu täpsemalt siis on siiani selgusetu. Kui oodatakse annetusi siis tahavad inimesed täpselt teada saada kuhu raha läheb. Kui ksf! linnuke seda asja veab siis formuleerigu täpselt ära mida ostetakse, palju see maksab, palju hüvitab hangitavast vahendist riik (kui hüvitab), kui suur on Annely osalus ning kuipalju siis jääb puudu mida on vaja annetajatelt. Kui rahvale on selge mis summa on vaja kokku saada, kui palju juba on laekunud ja kui suur on vajaka siis uskuge, sellistel tingimustel tullakse palju meelsamini kaasa ja pannakse õlg alla heale asjale! Rolleyes Ehk rohkem läbipaistvust kogu projekti oli pika jutu mõte. Häid algavaid pühi ka kõigile!

Otsin infot Brennabor väikemootorrataste kohta.
Vasta

Walteril on õigus - nt minu rahakotirauad püsivad just viidatud "konkreetse projekti" puudumisel kinni...

edit: muidu seda võin kinnitada, et Annely20 ja linnukese IP-aadressid ei kattu Wink

insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta

(20-12-2017, 16:03 PM)13piisab Kirjutas:  Walteril on õigus - nt minu rahakotirauad püsivad just viidatud "konkreetse projekti" puudumisel kinni...

edit: muidu seda võin kinnitada, et Annely20 ja linnukese IP-aadressid ei kattu Wink

. Smile Smile Hea ,et vähemalt mode usub ,et tegu ei ole nn.nigeerlaste püramiidskeemiga.See selleks.
Asi algas ju ikkagi Annely huviga mopeedauto vastu.Saaks sõita lubadeta jne .Hinnad ,tootjad ,tarniad teada.Oleks asi olnud olemas .Eesmärk oli ju konkreetne.Asi aga materdati maha ,ja siin me nüüd siis oleme.Lahendus tuleb aga leida.
Ja lõppude lõpuks ,kas see mopeedauto on ikka nii hull aparaat.Egas Annely taksot sõitma hakka ,et kohe aina laguneb.
Vasta

Rahulik,maru rahulik peab olema. Asi selgub töö käigus. See,et algul sooviti luua seljas sõita ja see maha materdati.... ei oma mingit tähtsust praeguseks. Praeguseks oleks ikka tähtis see,et mida abivajaja ise arvab ja mõtleb. Mis variant kõige parem,selle peaks võtma. Aga raha võiks ikka vaikselt koguda.
Nüüd pühade aeg tulemas ja inimesed kulutamas tihtilugu mõttetutele asjadele. Ehk oleks parem,kui jätaks mõne õlle või suitsu tegemata ja annaks selleks mineva raha abivajajale?

T.

Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta

Tere ja häid Pühi!
Ma olen siin varemgi kirjutanud et minu sooviks on siiski invaroller.Kirjutan siis kõik uuesti lahti. Meil tekkis kunagi uitmõte et kui soetaks rollerauto, meestuttavad ju kohe kiitsid takka, juhhei muidugi! Ma siiski olin skeptiline ja otsustasin asja küsida targematelt ja nii leidsin selle foorumi kuhu püstitasin küsimuse et mis Teie arvate?
Vastukaja oli oodatust suurem kuid kokkuvõttes see plastikust kast laideti õnneks maha. Muidu  oleks saanud 5a järelmaksuorjust kaela lisaks mõttetule künale mis seisab väljas. No siis juba soovitati ja isegi pakuti pärisautot.  Algul mõtlesingi, vau, miks mitte kuid kui  vaatasin  meie eelarvet ja palju üks auto neelab siis seegi mõte kaotas sära. Liiatigi elame ju linnas ja  kuhu  ikka nii hädavajalik sõita et selle nimel peost-suhu elama hakata. Roller oli tegelikult mul ammu mõttes. Ma saaks sellega kodust-toast välja sõita nagu ratastooligagi, käia poes, sõita ka pikemaid vahemaid... Ma ei saa ju ilma toolita üksi sammugi astutud, pole ju tasakaalu.   Mees rasklt haige, ei tea kauaks tedagi, ilma  tema abita olengi toas vangis,  sõbrad ammu kadunud, ei kujuta ette sellist elu. Mina ei algatanud siin kogumiskampaaniat. Linnuke oli see inimene kes hakkas huvi tundma ja elas  kaasa. Me ei tunne teineteist ja pole  iial kohtunud, kuid tänu talle! Ma poleks iial arvanud et siin nii toredad liikmed kes tunnevad huvi ja aitavad, siinkohal tänu kõigile annetajatele! Annetus laekub Linnukese kontole ja ma ise ei teagi täpselt kui palju seda juba on. Et asi selgem siis lisan lingi milline roller on see mis rahuldaks, p.s. mul on tähtis just see et saaksin sellega ka poodi siseneda, ma ei tahagi mingit võimast niisama ringirallimiseks.
http://www.eluratastel.ee/shoprider-889sl/

Kohalik sots.ametnik on nõus mu mõttega, olen talle selgitanud miks mul seda vaja, nemad otsustavad kas saan osta rolleri riigipoolse toetusega ja ka palju  on  minu osalus. Ma ei kujuta ette kas toetus riigilt võib olla 90 või hoopis 70% Seda saan teada kui teen konkreetse taotluse. Isegi sellisel juhul on nii et sots küsib 3 hinnapakkumist erinevatelt firmadelt ja nemad siis otsustavad, tavaliselt ikka odavama kasuks mitte just minu arvamust arvestades. Eesti riigis käib asi nii. Ma  loodan et olen andnud ammendava vastuse pajudele küsimustele ja kahtlustele Smile
Vasta

Head Pühadejätku kõigile.
Oleme selle teemaga jõudnud nüüd niikaugele ,et konkreetne eesmärk kõigile teada ja nähtav:

http://www.eluratastel.ee/shoprider-889sl/

Nüüd on ehk suurematelgi skeptikutel lihtsam oma otsust langetada.Kui püüda min.omaosaluse poole ,siis varsti ehk olemas.Samas ,eelmine postitus selgitas täpsemalt ,millest kõik sõltub.Ehk siis mingi omavalitsuse tüübi suvast.Jääb selline mulje.Ehk on Tartu kandis mõnel mehel nö,"käsi sees" ,või oskaks ,saaks asja lahendada.
  Lihtviisiliselt ,tundub teinekord ,et foorumlastele meeldib rohkem targutada kui midagi korda saata. Sad

Senistele annetajatele aga suured tänud ,kevadeni veel aega on ,ehk hakkab looma .

Siiamaani seis selline:
Osavõtjaid ikka on ,aga ka uusi foorumlasi vahepeal tekkinud ,Kes võiksid kah õla alla panna .Hetkeseisuga kogunenud 224.43 Kohalikku rahaühikut.Meie annetajate hulgas on tekkinud ideid ,mida ,loodan avaldavad nad siin .

Linnuke ,Reflex ,Pat 1 ,Marko ,MossePower ,Metsakohin ,Hulgus ,Motamees ,Talupoeg Taluja ,Econoline ,Auk ,Weldman ,Veskioja ,Porikas 68. 
Samas ,kõigile foorumlastele ,kes pole teemaga kursis ,tehke seda.http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Kunagi ei tea millal ise .....

Annetused siiamaani kogunenud siia:

Alustagem: SEB pank AA EE751010022040322004 Tiit Lindvest Selgituse alla kirjuta Annely 20 Ja enda fooruminimi.
Tegu siis ettevõtmisega ,millega saaks aidata kfl.Annely20 ,Ta uuris foorumis nn.mikroautode elu olu.Kommentaare oli küllaga ,aga ehk saaks kambapeale kuidagi kabedamalt aidata.Kui iga mees paneks mõne õlle raha oleks ju OK.Meid siin palju.

Head Pühadevahet Kõigile .
Tiit
Vasta

Assapagan,suht kallis see vidinas,vbl.oleks oopis mõistlikum kohalikele automoto mõnele tegelasele käsk kätte anda,näit:Erollu,olli,pkmp jne.see nimekiri tuleks kindlasti peris pikk,ma arvan keda võiks siin esile upitada,kes reaalselt saaks hakkama vbl.veel asjalikuma aparaadiga ja raha läheks siis oopis kellegi sellise tasku või juurutamisse.
Vasta

(27-12-2017, 19:20 PM)Veskioja Kirjutas:  Assapagan,suht kallis see vidinas,vbl.oleks oopis mõistlikum kohalikele automoto mõnele tegelasele käsk kätte anda,näit:Erollu,olli,pkmp jne.see nimekiri tuleks kindlasti peris pikk,ma arvan keda võiks siin esile upitada,kes reaalselt saaks hakkama vbl.veel asjalikuma aparaadiga ja raha läheks siis oopis kellegi sellise tasku või juurutamisse.

Aga miks mitte ,kõik toredad ettepanekud kuluvad marjaks.Oleks ainult ettevõtmist.Kas nimetatud kodanikud aga sama arvavad..... RolleyesKardan ,et Erollu valmistet asi võiks vingemgi tulla (temal tehnilise osa pealt suts teine profiil).Kas aga oma aeg ja materjalid ikka odavamad tulevad.... Rolleyes
Vasta

(27-12-2017, 19:56 PM)linnuke Kirjutas:  
(27-12-2017, 19:20 PM)Veskioja Kirjutas:  Assapagan,suht kallis see vidinas,vbl.oleks oopis mõistlikum kohalikele automoto mõnele tegelasele käsk kätte anda,näit:Erollu,olli,pkmp jne.see nimekiri tuleks kindlasti peris pikk,ma arvan keda võiks siin esile upitada,kes reaalselt saaks hakkama vbl.veel asjalikuma aparaadiga ja raha läheks siis oopis kellegi sellise tasku või juurutamisse.

Aga miks mitte ,kõik toredad ettepanekud kuluvad marjaks.Oleks ainult ettevõtmist.Kas nimetatud kodanikud aga sama arvavad..... RolleyesKardan ,et Erollu valmistet asi võiks vingemgi tulla (temal tehnilise osa pealt suts teine profiil).Kas aga oma aeg ja materjalid ikka odavamad tulevad.... Rolleyes

Just. Kahtlemata suudavad meistrimehed-kulibinid palju vingema asja valmis treida, võibolla isegi sama raha eest, mis poes müüdav... aga nende meistrimeeste tööd ja vaeva ei maksa riik kinni. Antud juhul ma saan aru, et siin kogutakse vaid omaosalust sellele rollerilaadsele, lõviosa maksab ikka riik (mingitki kasu temast).
Vasta

No kui juba naljaks  läheb siis mul isa ehitas kunagi traktoreid s.h 3me rattalisi mis suht keerulisem, töökägus õpetas mullegi  traktoritöö põhimõtteid, No nüüd ta vana, aga mõni noor võiks  ju rollusid ehitada, muidugi gabariite jälgides, Et noh tuppa voodijuurde mahuksSmile
Vasta

(27-12-2017, 20:24 PM)zazik Kirjutas:  
(27-12-2017, 19:56 PM)linnuke Kirjutas:  

Just. Kahtlemata suudavad meistrimehed-kulibinid palju vingema asja valmis treida, võibolla isegi sama raha eest, mis poes müüdav... aga nende meistrimeeste tööd ja vaeva ei maksa riik kinni. Antud juhul ma saan aru, et siin kogutakse vaid omaosalust sellele rollerilaadsele, lõviosa maksab ikka riik (mingitki kasu temast).

Õige tähelepanek!
Vasta

TV näitab just ,et Inglite lastele koguti üle 300 ooo .Asja ikka liigub ju.
Vasta

Kamraad arvas ,et Terviseabi.Tartu saab kah aidata .Neil seos ka Sotsametiga. Rolleyes
Vasta

Uurige lähemalt Terviseabi tausta, nad VIST Pealtnägijas olid oma petuskeemidega.  Ma olen suhelnud nendega ja väga pealetükkiv naine vastas seal, et davai kohe toome, see mis pakuti oli omaklassi odavaim, ühtlasi nägin kutti tänaval kes jst sealt selle  ostis, no ta ei laitnud  kuid ei kiitnud ka. Ma tahaks siiski parimat, seda enam et teie abiga ei taha mingit jama, ma soetaks ju  kord elus..
Vasta

(28-12-2017, 00:40 AM)Annely20 Kirjutas:  Uurige lähemalt Terviseabi tausta, nad VIST Pealtnägijas olid oma petuskeemidega.  Ma olen suhelnud nendega ja väga pealetükkiv naine vastas seal, et davai kohe toome, see mis pakuti oli omaklassi odavaim, ühtlasi nägin kutti tänaval kes jst sealt selle  ostis, no ta ei laitnud  kuid ei kiitnud ka. Ma tahaks siiski parimat, seda enam et teie abiga ei taha mingit jama, ma soetaks ju  kord elus..

Hea ,et oled asju uurinud. Rolleyes
Vasta

Seda jama on ikka igal tasandil.
https://tervist24.ohtuleht.ee/848017/abi...ontrollida
Vasta

Kardetavasti ise sellise asja ehitamine väga odavam ei tuleks. Asjalik aku seal peal ~300€. 24V süsteemil korruta kahega. Laadija sinna juurde sama suurusjärk. Ühe aku puhul saab ka 100€-se autolaadijaga hakkama. Veomootor ~400€. Parima pöörderaadiuse jaoks oleks hea veel 2 mootorit ning esiosa pöördkahvlitel ratastega nagu muruniidukitel. Elektroonika mis liikumist juhib maksab ka omajagu. Sellist sadulat ka ise ehitada üsna keeruline. Valmis tükk jälle mitmed sajad eurod. Päris aiakäru ratastele seda ei ehita, Asjalikumad jälle~50€tk vb kallimadki. Pudipadi veel juurde koos tööga ning hind tuleb kokku üsna krõbe ning riik iseehitamist ei toeta. Tõenäosus, et isetehtu on asjalikum ja parema kiiruse, distantsiläbivuse jms on siiski täitsa olemas. Kolahunnikust leitud detailidest pärs seda valmis ei ehita ma kardan.

Valmis asi ikka parem koos riigitoega soetada.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne