Gaz MM-V 1942

Pilt on 1939 aasta keskpaigast. Ei saa märkimata jätta et juba 1938 aasta teises pooles hakkas Za Rulom "juhuslikult" väga militaarseks ära muutuma. Muust nagu juttu polnudki ja 1939 aasta alguses ilmusid tagakaanele tankid.

[Pilt: oOeDsGF.jpg]

See pilt on jälle varasest Nazist. Pildilt on näha need kuue avaga veljed ja teistsugune rool koos tuledelülitiga.

[Pilt: 1tNfXes.jpg]

1939 aasta juuni number räägib sumbuti muutmisest 1938 aastal.

[Pilt: zEuGmrF.jpg]
[Pilt: NkGKbg0.jpg]
Vasta

[Pilt: oLX4PgV.png]
Vasta

(23-12-2017, 21:11 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Peab ikka hooga kuuma andma. Suvel teised projektid ka jälle tulekul. Mitte autodega seotud vaid leiva teenimisega. Ma esialgu täiesti ideaalselt restaureeritud masina tegemist eesmärgiks ei sea. Vaid auto kokku saamist. Et ta ühes tükis oleks ja teda kergem liigutada oleks. Praegu on kolm garaazi, mis muidu üüritulu teenisid, MMi juppide all kinni.
Loomulikult teen sellised asjad korralikult mida hiljem on raskem teha. Näiteks raam ja kabiin. Sildadele ja mootorile läheb esialgu ainult uus värv peale. Siis kui masin ühes tükis, hakkab rahulikult pisiasjadega tegelema. Nagu näiteks õige süütelukk leida jne.

[Pilt: post-2359-0-10688200-1488304817_thumb.jpg]kas kabiin valmib nii või kodusemates vormides?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(25-12-2017, 22:23 PM)jurka Kirjutas:  [Pilt: post-2359-0-10688200-1488304817_thumb.jpg]kas kabiin valmib nii või kodusemates vormides?

Big Grin Õnneks mahub vast ära katusealla veel. Üle hoovi on üks autorestaureerimis töökoda. Kiusatus on plekitükid näpus sinna jalutada. Aga proovib esialgu ise hakkama saada. Kui ei saa siis viin sinnaSmile
Vasta

Tee jäi kitsaks...

[Pilt: EiH0so6.jpg]

[Pilt: ljp49K7.jpg]

[Pilt: LduPBFb.png]
Vasta

[Pilt: post-2359-0-11726200-1488304825.jpg]Nii pikk,nii pikk on tee sinna...........    Smile

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

[Pilt: m81X9OH.png]

[Pilt: lhJE7Ci.png]

[Pilt: bM4e7qf.jpg]
Vasta

(25-12-2017, 22:47 PM)jurka Kirjutas:  Nii pikk,nii pikk on tee sinna...........    Smile

On. See mees on MMist kaugemal kui mina, sest ta on AA raami peale ladunud kõikBig Grin
Vasta

[Pilt: XF08AD0.jpg]
Vasta

(25-12-2017, 23:05 PM)Taaviw126 Kirjutas:  
(25-12-2017, 22:47 PM)jurka Kirjutas:  Nii pikk,nii pikk on tee sinna...........    Smile

On. See mees on MMist kaugemal kui mina, sest ta on AA raami peale ladunud kõikBig Grin

Ta  lihtne venemees ja teised prioriteedid. [Pilt: post-2359-0-74229500-1488304826.jpg]

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Ma niisama naljaga pooleks. Vennike on kõva töö ära teinud... õnneks MM pole nii keeruline nagu zis 101 vms. Niiet vast saan ikka hakkama. Aga enne tahaks enamvähem selgeks saada mis tal täpselt küljes olema peaks. Päris 100% kindlalt pole vist võimalik selgeks saada sest mida rohkem uurin seda segasemaks asi lähebSmile
Vasta

Igaksjuhuks panen kuulutuse, ehkki sul sealt vaevalt enam miskit vötta on:

http://soov-ee.postimees.ee/4721264-gaz-...tails.html

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

(25-12-2017, 23:26 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Ma niisama naljaga pooleks. Vennike on kõva töö ära teinud... õnneks MM pole nii keeruline nagu zis 101 vms. Niiet vast saan ikka hakkama. Aga enne tahaks enamvähem selgeks saada mis tal täpselt küljes olema peaks. Päris 100% kindlalt pole vist võimalik selgeks saada sest mida rohkem uurin seda segasemaks asi lähebSmile

Mees töötab tehases kus valmistatakse uusi Gaz AA,MM,64,67 detaile.[Pilt: 5a2ed87a5237b_1512303376444-.thumb.jpg.c...fcd7d3.jpg]

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Tänud! Mulle tundub et see elukas on Zis5 raami peale ehitatud. Raamitalad parallelsed ja zisi konksud ees. Esisild ka vist Zisi oma. Muidu mulle midagi hädavajalikku siin tõesti pole. Aga kunagi ei tea. Esimese hooga näen õiget genekat, gaasipedaali ja muid pedaale. Torpeedo ka maailma kõige hullem pole. Paake ja tulemüüre ikka liigub. Neid küljeplekke liigub vähem...
MMi roolikarp ka peal. Aga neid ka isegi liigub veel.
Vasta

(25-12-2017, 23:45 PM)jurka Kirjutas:  
(25-12-2017, 23:26 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Ma niisama naljaga pooleks. Vennike on kõva töö ära teinud... õnneks MM pole nii keeruline nagu zis 101 vms. Niiet vast saan ikka hakkama. Aga enne tahaks enamvähem selgeks saada mis tal täpselt küljes olema peaks. Päris 100% kindlalt pole vist võimalik selgeks saada sest mida rohkem uurin seda segasemaks asi lähebSmile

Mees töötab tehases kus valmistatakse uusi Gaz AA,MM,64,67 detaile.[Pilt: 5a2ed87a5237b_1512303376444-.thumb.jpg.c...fcd7d3.jpg]

Päris kena õhupuhasti. Ega sellised vist väga alla 300 euri omanikku ei vaheta??
Vasta

Siit pildilt jäi mulle silma lendav pori ja esilaternate topelt valgusavad Big Grin

 [Pilt: aa_59.jpg]

Lisan ka visuaalsel kujul lingi, juhuks kui on soovi lingis sisalduvaid viimaseid numbreid muuta lisapiltide vaatamise eesmärgil:
http://beutepanzer.ru/Beutepanzer/su/tru.../aa_59.jpg
Vasta

Tänud! Annab tulla selliste lahingtulede pealeBig Grin Panen lingi kust näeb teisi pilte ka...

http://beutepanzer.ru/Beutepanzer/su/su.htm
Vasta

Lõhnab kahe gaasimaski järele.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Täna leidsin paar tundi MMi jaoks. Mõtlesin et remondiks genekad ja starterid ära. Ja kui muud ei saa siis saab laagrite mõõdud teada et poest uued ikka õiged saaks...

[Pilt: qQPBWn5.jpg]

Üks genekatest on 67 oma. Ja ühel starteril on lüliti puudu.

Geneka rihmaseibi poolne laager on kahe pleki vahele needitud ja lisaks sellele ei tahtnud võlli otsast maha tulla. Peale mõõtmist sai raibe puru lõigatud

[Pilt: AIvrxCZ.jpg]

Enne pidi laagrile ligi saama. Selleks pidi needid välja puurima.

[Pilt: 1hGZIkJ.jpg]

[Pilt: PXkn3G3.jpg]

[Pilt: OX7SJYE.jpg]

[Pilt: 4Yct2p4.jpg]

[Pilt: OAfxjQN.jpg]

[Pilt: Fwjc44B.jpg]

[Pilt: ZiCZrqu.jpg]

[Pilt: Myhsh52.jpg]

[Pilt: FEzBMQI.jpg]

Sai enamvähem normaalne.

Poest vaja laagreid tuua ja siis kokku tagasi
Vasta

Ühel starteril on väljamaa kirjadega polt...

[Pilt: VXhZfNT.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne