Teema on suletud

Pildimäng2

http://www.wreckedexotics.com/newphotos/...d387.shtml
mis auto?
mis aasta?




PS: ma ise ka ei tia mis auto se on

Aga vut mulle meenutab see masin RUSSO-BALT C24/30 Vajadusel lisan pildi, agas samas võib ka mõni Ford mudel T olla mida arvan rohkem ,sest palju neid Russo- Balte ikka puruks sõideti ja fotosse jäädvustati Ford -T siis minu arust.

MArek

Aasta 1907, aga Russo Balti puhul 1909 aga ikka pakun Fordi rohkem.

Oma pildiraamatuid lapates pakuks 1907 REO või 1905 JP 16/20 (Prantsuse masin)
Tegelikult aga võime selle pildi üle arutlema jäädagi. Automarke-märke on aegade jooksul olnd ju õige mitmed tuhanded. Suurem osa neist ka ainult mõne eksemplari ehitanud või väikeseeria valmis teinud. Ka müüsid sel ajal paljud valmistajad tehasest välja mootoriga shassiid ning nendegi kerestajateks olid taas sajad ja sajad tõllameistrid. Samad automudelid tänu sellele erineva ja erinevad taas samasuguse väljanägemisega. Üheainsa pildi järgi ei saa siis paraku sugugi lõplikult pädevat otsust vastu võtta.

Terv. Ivar

loll on loll olla.

Kuna viimase pildi kohta kellegil rohkem midagi öelda pole,siis paneks uue.

Porche 924 Estate

EDIT!
Uskumatu! Tundsin masina tagatulede ja millegi (nolihtsalt on P 924!) järgi ära ja panin vastuse, mis sellise ümberehituse nimetus võiks olla ja kui googlesse läksin, leidsin teise kohe üles Smile

http://www.924.org/models/ShootingBrake.htm

Heh...Poleks arvanud,et see õige vastus nii ruttu tuleb...Big Grin

Mis masinaga tegu?

mingine kaug-ida masin ma arvan! mitsu?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]

Oleks nigu \"tuunitud\" Nissan 300zx 1984-89

loll on loll olla.

Või on siiski ameeriklane. Meenutab Chevrolet Camarot.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Tiibustega oli veel sihuke liikur nagu Bricklin SV-1.Pakun seda.

Paistab et mralil õigus, tõepoolest Bricklin.
pilt
Näedsa kui kasulik on pildimäng. Seni arvasin, et tegu mingi prototüübiga, nüüd tean et oli seeriatootmises ja toodeti koguni 2858 tk.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

DeLourene?

M: Skoda Felicia 1995 osadena.

Kindlalt on Bricklin. Selle pildi võib vist lugeda ära arvatuks.

Cool

Kuna pean homme vara ära sõitma,kus nii head netivõimalust mul pole,siis lootes,et keegi ei pahanda,panen juba uue välja.
Küsimus-mis masin ja milliseks kujunes selle saatus?

saaks äkki mõne väikse vihje?

Cool

märgusõna:reisilaev \"Andrea Doria\".

Kui märgusõnaks on Andrea Doria, siis on see auto pakun et merepõhjas. Sellenimeline laev uppus 1956. aastal, vt http://www.andreadoria.org/

Täpsemalt - põrkas tihedas udus Massachusetsi lähedal laevaga Stockholm kokku ja Andrea Doria jaoks lõppes see uppumisega.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Andrea Doriaga see sõiduk uppuski,kuid tahaks teada ka selle marki-mudelit (tegu on või täpsemalt öeldles oli ideeautoga)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne