Annely 20 fond

(21-01-2018, 22:27 PM)edvard Kirjutas:  Nii , veidi selgitan : ei pannud diagnoosi , vaid avaldasin ainult enda arvamust .  Kuidagi ei taha uskuda , et mõni kohaliku omavalitsuse  / riigi ametnik nii ütelda "peedistab" puudega / vähenenud töövõimega inimest , puudega  / vähenenud töövõimega inimesed vajavad abi ja tähelepanu . Ka juhul , kui abivajaja ei oska selgelt väljendada , millist abi Ta vajab , tuleb abivajajat suunata ja selgitada välja , millist abi on vaja ja kes sellist abi saab anda .

Ei pole mina kokkupuutunud ametnikuga kes tahaks lillegi liigutada kui seljas ei ela. Miks arvate et kõik toetused peab alati läbi vasktorude välja ajama? Ikka selleks et mingi protsent inimesi loobub. Kõik ebamugavused on just selleks loodud et tekkib loobujaid. Kust tean? Sotsiaalministeerjumis töötavad lobisevad naised Big Grin
Vasta

. . . ja mina tean tõesti omadest kogemustest. Uskuge või mitte, aga autofirma müügimees võib olla seaduste alal targem kui sots-töötaja.
Edvardile: proovi tarvitada ravimeid, mida perearst kergekäeliselt välja ei kirjuta, näiteks tugevatoimelised valuvaigistid, põletike vastased rohud jne, saad kogemuse, kui adekvaatne oled mõne nädala pärast, lisa sinna veel stress ja muu selline. 

Kui ei taju olukorda, pole vaja lahmida.

Kõik, mis liigub, see ka kulub.
Vasta

(21-01-2018, 20:46 PM)edvard Kirjutas:  Annely 20 .

Kui iga väikse asja peale nii närvi minna , et isegi kirjutamise oskus ära kaob , siis pole vist rolleri - ega auto juhtimine jõukohane ,  võimalik muidugi , et kirjutamine on toimunud ravimite mõju all , seda mina ei tea , aga mõned kirjutised , mis Annely 20 on siia postitanud , ahh , las olla ... .

Kalli inimene! Kas see siis väike "asi"? Mis puutub kirjastiili siis ei teagi, kui kirjavigu ka mõtled siis püüan olla hoolikam, ma ei tarbi rohtusid, ole ise vahel mõistvam ja ära kommi asju milles kindel pole. Ära palun solvu mu peale SmileKoolis võitsin kunagi kirjandikirjutamise võistluse Wink
Vasta

(21-01-2018, 20:46 PM)edvard Kirjutas:   Kui iga väikse asja peale nii närvi minna ,...
...
, ahh , las olla ... .
Lp. ksf. Edvard
Istus mul üks vana... hm, vabandust, tugevalt üle keskealine naissoost isik autos ja kurtis oma raske elu üle:
"ma olen nii üksi, hüljatud ja vaene vanainimene, mitte keegi minust ei hooli, lapsed ei räägi ja üleüldse elu on nii p----s. jne, ... aga!... ma ei räägi Teile sellest, sest ma ei kurda!!!".

Lugedes Sinu postituse lõppu, tuli esimese asjana mõte: Ega ometi...?
Vasta

Nii nagu hetkel Eesti poliitmaastikul kombeks ,peaks ka edvard oma tobedaid väljaütlemisi avalikult selgitama (vabandama)....Või ehk siis TAGASI ASTUMA
Vasta

Kas ikka tahad oma detailset infot siia rippuma jätta?
Eesnimest piisab, ülejäänu võib maha tõmmata, ma arvan Smile
Maailm on pahalasi täis.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(22-01-2018, 18:59 PM)Marko Kirjutas:  Kas ikka tahad oma detailset infot siia rippuma jätta?
Eesnimest piisab, ülejäänu võib maha tõmmata, ma arvan Smile
Maailm on pahalasi täis.

Kustutasin, ei  tulnud kohe sellele et on kurje inimesi... Wink
Vasta

Nõnda , olen nüüdseks kindlale arusaamisele jõudnud : ei osale raha annetamises konkreetsele isikule .
Vabandada selle pärast , et kahtlesin abivajaja võimes abivahendiga liikluses hakkama saada ei kavatse , sest mul on jätkuvalt sellised kahtlused . Õigekirja pean avalikus foorumis oluliseks.
Vasta

(22-01-2018, 19:17 PM)edvard Kirjutas:  Nõnda , olen nüüdseks kindlale arusaamisele jõudnud : ei osale raha annetamises konkreetsele isikule .
Vabandada selle pärast , et kahtlesin abivajaja võimes abivahendiga liikluses hakkama saada ei kavatse , sest mul on jätkuvalt sellised kahtlused . Õigekirja pean avalikus foorumis oluliseks.

Mina pole selle teema algataja ja vabandasin ka õigekirja pärast, kas see on siis tegelik põhjus teemale?  Sa ei pea ju annetust tegema, keegi ei sunni, ma ise kogun ka võimetepiires ja saaks hakkama kuidagi natukegi, olen võitleja mitte nannupunn.
Vasta

(22-01-2018, 17:13 PM)linnuke Kirjutas:  Nii nagu hetkel Eesti poliitmaastikul kombeks ,peaks ka edvard oma tobedaid väljaütlemisi avalikult selgitama (vabandama)....Või ehk siis TAGASI ASTUMA

Uupstii...  Tundub , et siin hakatakse kah "Ojasood" ja "kerstidenti"tegema.  Pole see enam tehnikafoorum, kui lugeda algusaastate postituse, kus oldi viisakad( tänati ja paluti)  vaid ametnike eneseteostus klubi. Hoidke näpud klaviatuurist natuke kaugemal ja las nad jahuvad omaette. Tuleb meelde ühe kaasfoorumlase  allkirja tekst kus räägiti ..tõmbamisest oma tasemele ja siis lüüakse kogemusega  Smile  Proovige kiusatusele vastu panna, mitte vastata postitustele ja ignoreerida ametnike püüdeid teile. (kutse tsantsule)  Kogu see lugu on ju väga toores ja midagi on nagu rääkimata jäänud...
  Vabandamisest tuli koheselt meelde ja vabandan oma mõtete pärast...

Delfi naljad

[size=undefined]Mari jookseb õpetaja juurde ja kaebab: 
"Õpetaja, õpetaja Juku ütles, et Mari on lits!" 
Õpetaja kutsub Juku enda juurde ja lausub: 
"Juku, miks sa ütlesid, et Mari on lits? Nüüd lähed klassi ette ja ütled kolm korda: Mari ei ole lits ja palud vabandust." 
Juku lähebki klassi ette ja ütleb: 
"Mari ei ole lits, Mari ei ole lits!, Mari ei ole lits? On andke andeks." 
jukust # 35182 - 22.03.2001 - Sarnased naljad
[/size]
  Ja siit lõpusekunditel...

https://youtu.be/QdVPPtTbKmI

Parimat  h2rra

Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta

(22-01-2018, 19:08 PM)Annely20 Kirjutas:  Kustutasin, ei  tulnud kohe sellele et on kurje inimesi... Wink

Ma pidasin silmas, et hinnapakkumisest, mille muu osa on vajalik, kustutad päisest oma detailsed isikuandmed ära...

Vasta

(22-01-2018, 19:49 PM)Marko Kirjutas:  
(22-01-2018, 19:08 PM)Annely20 Kirjutas:  Kustutasin, ei  tulnud kohe sellele et on kurje inimesi... Wink

Ma pidasin silmas, et hinnapakkumisest, mille muu osa on vajalik, kustutad päisest oma detailsed isikuandmed ära...

Oli hämmingus Edvardi jutust ja hirmuga kustutasin kõik, no alat saan ju privas saata kui huvi.
Vasta

muska71
(21-01-2018, 18:36 PM)samodelkin Kirjutas:  
  1. Kusagil trepikojas/koridoris/vahekäigus hoiustamisele hakkab tuletõrje inspektor kohe kindlasti kõigi nelja jalaga vastu. (Seda vist nimetetakse evakuatsiooniteede takistamiseaks.) Tuletõrje inspektor teeb ka trahvi. Kas pensionist nende trahvide maksmiseks jätkub?

täna hommikupoole oli vikeraaadjos just sel teemal jutt ja päästeamet olla just käinud kortermaju kammimas ja koridorid TÜHJAKS on nõue.tavaolukorras saab kenasti mööda ja ei sega kedagi,aga kui õnnetus,maja tossu täis voolu ka pole ja kogu trepikoda korraga rammib uksest välja vot siis jama majas.see lühidalt inspektori jutu kokkuvõte.
Vasta

(22-01-2018, 20:00 PM)Annely20 Kirjutas:   no alat saan ju privas saata kui huvi.

Privas ei ole vaja, see peaks just siin olema, kuna seal on hinnad, osalusprotsendid ja kõik muu, mida siin ammu nõutud on. Detailsed isikuandmed on ebavajalikud.

Kas härrased lõpetaksid ometi selle materdamise ära? Ainuke asjalik lause viimastel päevadel on tühja koridori nõue päästeameti poolt...

Vasta

(22-01-2018, 20:20 PM)muska71 Kirjutas:  muska71
(21-01-2018, 18:36 PM)samodelkin Kirjutas:  
  1. Kusagil trepikojas/koridoris/vahekäigus hoiustamisele hakkab tuletõrje inspektor kohe kindlasti kõigi nelja jalaga vastu. (Seda vist nimetetakse evakuatsiooniteede takistamiseaks.) Tuletõrje inspektor teeb ka trahvi. Kas pensionist nende trahvide maksmiseks jätkub?

täna hommikupoole oli vikeraaadjos just sel teemal jutt ja päästeamet olla just käinud kortermaju kammimas ja koridorid TÜHJAKS on nõue.tavaolukorras saab kenasti mööda ja ei sega kedagi,aga kui õnnetus,maja tossu täis voolu ka pole ja kogu trepikoda korraga rammib uksest välja vot siis jama majas.see lühidalt inspektori jutu kokkuvõte.

No ma kirjutasin siin et koridor turvaline, asjad kaitstud, maja teises koridoris seda pole.
Vasta

(22-01-2018, 20:27 PM)Marko Kirjutas:  
(22-01-2018, 20:00 PM)Annely20 Kirjutas:  ☐ Ettevõte on hinnapakkumise koostamiseks kliendiga kohtunud
☐ Klient on saanud hinnapakkumises olevat mudelit proovida

1. KLIENDI TAUST:
Invaskuutri kasutamine (kaua on
olemasolevat kasutanud;
kasutamise eesmärk)
Invaskuutri kasutus nädalas (ca
mitu päeva nädalas)
Invaskuutri kasutus päevas (ca
mitu tundi päevas)
Liikumiskeskkonnad (sise- ja/või
väliskeskkond)
Põhilised kasutuskeskkonnad
(nt. kodu-, töökeskkond, asutused,
poed, huvikeskused jms)
Erinõuded (lähtuvalt
kasutusvajadusest või
liikumiskeskkondadest)
Hoiustamine ja laadimine
Elukoha ligipääsetavus
invaskuutriga
Mudeli valiku põhjendus

1. MUDELI NIMI JA TOOTJA: Shoprider 778XL Hiina Toote foto (võimalusel)
1. BAASVARUSTUS
Mootorid (w) 1350W
Max tõusunurk (°) 15
Max kiirus (km/h) 14-15 km/h
Akud (Ah) 2 x 55 Ah
Max sõidukaugus (km) 60 km
Esi-, kesk- või tagavedu Tagavedu
Pööramisraadius (cm) 1,25 m
Istme omadused Kattematerjal Nt. nailon/hingav kangas/kunstnahk/ vetthülgav Seljatugi Nt. kontuuriga/ kontuurita/polstrita kangas Istumisalus Nt. polstriga/polstrita kangas
Kunstnahk vetthülgav polstriga polstriga
Seljatoe nurga
reguleerimine JAH MAN REGUL.( °)
Käetugede reguleerimine
kõrgusesse JAH REGUL.VAHEMIK ( cm)
Max ohutu kalle (°)
Kliirens (cm)
Max tõkke kõrgus (cm)
Vedrustus (vajadusel
lisakirjeldus) JAH
Rehvid (mõõdud, eriomadused)
Juhtpult (omadused)
Max kasutaja kaal (kg) 225 kg
Ratastooli laius (cm) 70 cm
Ratastooli pikkus (cm) 140 cm
Istme laius (cm) 45 cm
Istme sügavus (cm) 45 cm
Seljatoe kõrgus (cm) 65 sm
Muud baasvarustuse
osad
(nt: turvavöö, akulaadija vm) Tuled tänavaliikluseks, akulaadija.
Garantii tingimused
(nt akud, mootor) 24 kuud

2. Väiksemad lisad koos hinnaga, põhjendust pole vaja (nt tuled, porilauad, karguhoidja, poekorv, lukustatav laegas,
lisanupud ja vidinad jms)
NIMETUS

Invaskuutri hind koos lisadega KM-ga (0%) Hind € 3122,00
Riigiosalus 90% Hind € 2009,80
Omaosalus 10% Hind € 312,20

☒ Ettevõte tagab invaskuutri kasutamisõpetuse ja esmase juhendamise

Hinnapakkumine

no alat saan ju privas saata kui huvi.

Privas ei ole vaja, see peaks just siin olema, kuna seal on hinnad, osalusprotsendid ja kõik muu, mida siin ammu nõutud on. Detailsed isikuandmed on ebavajalikud.

Kas härrased lõpetaksid ometi selle materdamise ära? Ainuke asjalik lause viimastel päevadel on tühja koridori nõue päästeameti poolt...
Vasta

Edvard va jube halb ja hirmutav inimene teeb sellise pakkumise : seni , kuni seda skuutrit või mis selle seadme nimi oligi  , eraldan raha taksoga sõitmiseks kord nädalas .
 Annely 20 vastab nüüd , kas seal , kus Ta elab on invatakso , millise omavalitsuse territooriumil Ta elab , kui pikk oleks ühekordse sõidu pikkus kilomeetrites ja ajaline kestvus.
Vasta

Edvardi liigutus muidugi tore loodame et siiras peale.......
Samas ,eesmärgile viiks see lähemale seeläbi ,et Annely saaks isiklikult kohal käia.See tüki efektiisem kirjavahetusest posti teel.Lihtne asja venitada ja pliiatsist imetuid põhjendusi leida.
Ja ikkagi ,aitaks mõni omakandimees kel oleks mahti asjaga tegeleda ametnike liigutamisel.
Vasta

Ikka siiras on soov aidata , kui see taksosõidu eest tasumine ei ole hea pakkumine, eks siis vaatan pühapäeval teema algusest läbi , ilmselt olen kuskil midagi lugemata jätnud , millestki valesti aru saanud , hindan olukorda uuesti ja kui leian , et skuuter on just see, mida Annely 20 vajab siis saab ka rahaliselt  aidatud.

Parimate soovidega Edvard.
Vasta

Takso soodukas on mul kvartalis 50 euri niigi, st et kui arve nt 10, mina maksan 3, ja see ülejäänud 7 läheb maha sellest 50st. Täpsemalt 30% soodus kuid see ju kvartalis, kui läheb üle maksan täiega ja teine asi- see kehtib vaid linna piires.Aga taksoga ma ju poodi sisse ei sõida... Aga tänan pakkumast Big Grin
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne