Bensiin & muud mootorikütused

Täna Olerexist ostetud 95 näeb välja nagu põrandapesuvesi-hall ja läbipaistmatu.Kohe ei teagi kas võib võtit keerata Sad

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(03-07-2018, 19:35 PM)jurka Kirjutas:  Täna Olerexist ostetud 95 näeb välja nagu põrandapesuvesi-hall ja läbipaistmatu.Kohe ei teagi kas võib võtit keerata Sad
Olerexi kraam on ju Pireti kusi - puhtalt eestimaine. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Kalla see soga ära ja osta bensiini (98). Rolleyes
Vasta

Tänasest olukorrast ei saa kognitiivsele baasile tuginedes mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha aga mõnihetk tagasi nägi asi küll nii välja, et Leedu bensuvabriku kütus liikus ešelonidena nii Nestesse, Statoili, kui igalepoole mujale. Samast ajas meenuvad vägevad riigiõli reklaamid, et meie laga on otse Norrast Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(03-07-2018, 23:10 PM)veix__ Kirjutas:  Kalla see soga ära ja osta bensiini (98). Rolleyes
No milleks siis 95 müüakse kui 98 on ainult bensiin(milles ma kahtlen tõsiselt).
Isegi ei vabanda aga meie "kaupmehed "on nii ahned ,et tegelevad ainult pettusega.
Toitu pakendatakse korduvalt,riideid kantakse ja pannakse uutepähe müüki(pakendis triiksärgi taskus oli seb panga järjekorra nr), 2 aastat platsil seisnud tehnika poleeritakse ja müüakse värskena,netifirma müüb 6 aastat tagasi valmistatud rehve -need on asjad millega olen ise konkreetselt kokku puutund.
Keerasin võtit ja tossu tuleb kui oleks õli või diislit bensu sisse pannud.Olerexist sain vastuseks -teil oli paagis enne mingi soga sees.Räägin et paak oli täiesti tühi,siis oli vastus kanistris mingi vedelik enne sees olnud .

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(04-07-2018, 09:48 AM)jurka Kirjutas:  Räägin et paak oli täiesti tühi,siis oli vastus kanistris mingi vedelik enne sees olnud .

Rumaluke,kas sa siis üldse ei tea,et teised teavad sinu asju paremini kui sa ise. Big Grin 

T.
Vasta

(04-07-2018, 09:48 AM)jurka Kirjutas:  No milleks siis 95 müüakse kui 98 on ainult bensiin(milles ma kahtlen tõsiselt).´´

Autode ja muu tehnika remontijad tahavad ka ju vorstileiba süüa. Rolleyes
Vasta

Pigem ikka puudub seadusandlik vastutus, selliste sigaduste tekitamise eest ja kütuse müük ongi hall ala, kus saab klienti tõmmata. 
Tavainimene ei suuda palgata advokaate,et  suurte nafta ärimeeste vastu minna.
Vasta

No üks võimalus tõestada, on puhta kanistriga olerexi tagasi minna ja töötaja juuresolekul seda soga kanistrisse lasta. Siis on päris raske vaidlustada.
Vasta

(09-07-2018, 11:01 AM)Mahno Kirjutas:  No üks võimalus tõestada, on puhta kanistriga olerexi tagasi minna ja töötaja juuresolekul seda soga kanistrisse lasta. Siis on päris raske vaidlustada.
  Ja nii ongi, et lähed kontorisse ja ütled, et olen Batka Mahno ja nüüd tulete minuga koos tanklasse....  haahaahaa. Ärge olge nii lapsemeelsed.  Neil on nii tugev seljatagune, mida Teie ei oska isegi ette kujutada. Olen selle tee kunagi läbi käinud  ja siis lõpuks, kui seaduseasjapulgad olid ka kaasatud  öeldi, et just tankurauto lasi uue koguse tanki peale ja enam ei ole midagi tõestada.  

Parimat h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Minul on tekkinud mõtted, seoses bensiiniga, hoopis teisest aspektist.
Nimelt on minu väikese „hiina põrra“ bensupaagi mahtuvuseks, tehase dokumentatsiooni järgi, mille poest kaasa sain, 6,5 liitrit.
Alati on olnud tankimiskoguseks 6,9 – 7,3 liitrit! Pole ma teda kunagi käekõrval tanklasse lükanud, ega päris ehku peale välja sõitnud, st ikka on mingi kogus paagis sees olnud. Lisaks on kaherattaline jala peal seistes pisut vasakule küljele kaldu, nii, et ääreni täis ei saagi lasta. Paak ei ole ka „kummist“, et aja jooksul võiks välja venida, metallist on...
Nii juba kümme aastat, vahet pole, millises firmas tankida.
Et mul teda vaid kaks korda aastas tankida on vaja, siis pole kusagil kisa tegema hakanud, või mida sa ikka automaadiga riidled, aga mõtted liiguvad vägisi selles suunas, et kui nii väikese koguse pealt on vahe vähemalt 0,5 liitrit, mis see auto paagitäie peale kokku teeb? Kõikide paagitäite peale...
On ehk hiinlastel omad mõõdud, või on dokumentatsioonis suur varu jäätud?
Ehk on kellelgi veel mingeid huvitavaid kogemusi?
Vasta

olen naiivne ja ei usu, et see (petmine kogusega) on võimalik
kontroll on liiga suur - inimesed (tarbijad ise), ametkonnad (tehnilise järelevalve ametid vms.) ja konkurendid.

see on liiga lihtne kontrollida võrreldes keemilise koostise ja muu kvaliteedi küsimustega.
Vasta

Minu mootorratta kasutusjuhendis on kirjas, et päris kõrini ei tohi täis tankida. Võib-olla seal väike varu arvestatud ? Pigem arvan, et paagi suurus on umbkaudne.
Vasta

(09-07-2018, 15:59 PM)stennadi Kirjutas:  Minu mootorratta kasutusjuhendis on kirjas, et päris kõrini ei tohi täis tankida. Võib-olla seal väike varu arvestatud ? Pigem arvan, et paagi suurus on umbkaudne.

See on selleks puhuk, kui mõni tark tangib hommikul kell 5, kui veel jahe on, paagi kurguni täis ja jätab siis kuumaks päevaks päikese kätte seisma.
Kui 10et %-i vaba ruumi paagis pole, võib kuskil Californias või Austraalias, kus tiba kuumem, litaka panna, kui kraanid korgid kõik peavad.
Soojuspaisumiseks nimetatakse seda.

.
Vasta

Tuulutus peaks igal bensiinipaagil (või vastav ava korgil tsikli puhul) olemas olema? Pääsevad sealt aurud välja pääseb kütus kah. Muruniidukil küll pääseb kui jahedas garaazis ta kõrini täis tankida ja siis päikese kätte tagahoovi põristama minna. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Seda tahtsingi öelda, et kuna paaki on arvestatud väike varu siis paagi maht on antud ilma selle varuta, ehk siis kasutatav osa. Kui kõrini täis panna ongi rohkem kui tootja poolt ettenähtud kogus.
Vasta

Tsitaat:Ehk on kellelgi veel mingeid huvitavaid kogemusi?
Jah on. Muidugi pole ma ütlemas käinud aga Pärnu uue silla juures olev tankla on nüüdseks juba teises omandis ammu. Toona oli minul ja mu tütrel ka jama. Tütar käis isegi õiendamas aga lolliks tehti ikka tema ja tõestamine tehase andmete ja kviitungil oleva mingi kaheksaliitrise vahega ei viinud kuskile. Viimasel ajal olen tankinud ka sealtsamast ja pole petmist märganud. Muidugi oli kunagi ammu mõnel tankima tulnul komme voolikust viimanegi tilk välja kallata. Nüüdsed püstolid seda vist ei võimalda. Vähemalt märganud pole.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Voolikus kaheksat liitrit ei ole Big Grin Ehk 200 ml.
Vasta

(09-07-2018, 17:44 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Voolikus kaheksat liitrit ei ole Big Grin Ehk 200 ml.
Kunagi vene ajal kui vedelikku väljastas selline seieriga plekist kolisev fignjaa sai püstoleid küll tühjaks kallates Jawale elu sisse kuni tanklamutt tuli ja oma elukogemuse rõveda sõimu näol eetrisse paiskas. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(09-07-2018, 17:42 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Ehk on kellelgi veel mingeid huvitavaid kogemusi?
Jah on. Muidugi pole ma ütlemas käinud aga Pärnu uue silla juures olev tankla on nüüdseks juba teises omandis ammu. Toona oli minul ja mu tütrel ka jama. Tütar käis isegi õiendamas aga lolliks tehti ikka tema ja tõestamine tehase andmete ja kviitungil oleva mingi kaheksaliitrise vahega ei viinud kuskile. Viimasel ajal olen tankinud ka sealtsamast ja pole petmist märganud. Muidugi oli kunagi ammu mõnel tankima tulnul komme voolikust viimanegi tilk välja kallata. Nüüdsed püstolid seda vist ei võimalda. Vähemalt märganud pole.

Siin on palju kinni kliendi enda tähelepanelikus. Võimalik, et siin on segadust tekitanud müüja ise. Vahel tangitakse ühest püstolist lühikese vahega enne kui sa kassa juurde jõuad. Ja juhtumisi võtab tähelepanematu müüja raha viimati tangitud koguse eest. Mul üks sõber kunagi ilmselt sellega läkski alt. Muidugi ta viskas kohe tseki minema, oleks näinud, millise koguse eest maksis. Selleks tasub alati vaadata tangitud kogust ja hinda ning peale maksmist kassa juures pilk tsekile visata, et kas numbrid ikka klapivad. Hind võib pisut erineda kui kasutasid säästukaarti aga kogus peab sama olema kui tankuril oli.

Mõni pädevam asjapulk võiks minu väite ümber lükata. Endal pole selliseid apse ette tulnud, sest vahin tangitud koguseid ja tsekki.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne