Mootorsaag - hooldus ja remont ning turg

(27-03-2019, 13:02 PM)maisalup Kirjutas:  Maaletooja on siis kes? Erimell või mõni muu?

Eestis on see ju 70- aastaks salastatud info!!!! Eestis on NORMAALSE saebensu ostmine keerulisem, kui narkootikumide hankimine! Minu arust võiks, õigemini PEAKS, nii Flexoili kui Baltoili selle lõigu juhid lihtsalt lahti laskma kui täielikud saamatuse hunnikud ettevõtte töö juhtimisel ja MÜÜGI organiseerimisel. Baltoil kui "tartu vaim" üldse varjab oma töötajaid, pärnakad Flexoilist on saamatu nime vähemalt veebi pannud. Arendus- ja turundusjuht/  juhatuse liige: Riivo Eensalu  E-post: riivo@flexoil.ee Tel: +372 512 8133

Aga mõlema ettevõtte puhul on mul juba aastaid küsimus - MIKS nad üldse tegutsevad? Seekord on aeg see lihtsalt välja elada... MIKS nad müüvad tooteid, mida nad EI TAHA müüa? MIKS on seal tööl ja saavad palka tegelased, kes antud ameti eesmärgist aru ei saa? Kui ma ei saa nende kodukalt teada, kuskohast ma peaks seda toodet OSTA saama (mitte ühte edasimüüjat!!!), siis pangu oma putka kinni ja on kõigil parem. Nagu päriselt. 

Baltoil ja Flexoil oma veebide ja olematu müügistrateegiaga on kaks Eesti kõige halvema ärikultuuri(tuse) ja ebapädevama töötajaskonna musternäidet. Sorry!
Vasta

(27-03-2019, 14:08 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(27-03-2019, 13:02 PM)maisalup Kirjutas:  Maaletooja on siis kes? Erimell või mõni muu?

Eestis on see ju 70- aastaks salastatud info!!!! Eestis on NORMAALSE saebensu ostmine keerulisem, kui narkootikumide hankimine! Minu arust võiks, õigemini PEAKS, nii Flexoili kui Baltoili selle lõigu juhid lihtsalt lahti laskma kui täielikud saamatuse hunnikud ettevõtte töö juhtimisel ja MÜÜGI organiseerimisel. Baltoil kui "tartu vaim" üldse varjab oma töötajaid, pärnakad Flexoilist on saamatu nime vähemalt veebi pannud. Arendus- ja turundusjuht/  juhatuse liige: Riivo Eensalu  E-post: riivo@flexoil.ee Tel: +372 512 8133

Aga mõlema ettevõtte puhul on mul juba aastaid küsimus - MIKS nad üldse tegutsevad? Seekord on aeg see lihtsalt välja elada... MIKS nad müüvad tooteid, mida nad EI TAHA müüa? MIKS on seal tööl ja saavad palka tegelased, kes antud ameti eesmärgist aru ei saa? Kui ma ei saa nende kodukalt teada, kuskohast ma peaks seda toodet OSTA saama (mitte ühte edasimüüjat!!!), siis pangu oma putka kinni ja on kõigil parem. Nagu päriselt. 

Baltoil ja Flexoil oma veebide ja olematu müügistrateegiaga on kaks Eesti kõige halvema ärikultuuri(tuse) ja ebapädevama töötajaskonna musternäidet. Sorry!

Flexoil ei ole ju jaemüüja. Kui oled juuriidiline isik, siis sõlmid kliendilepingu ja elu lill. Tellid mida vaja ja kaup on reeglina kohal enne kui arve postkastis. Teenindus korralik. Just hiljuti helistati mulle ja tunti huvi kevadiste vajaduste järgi. Võtsin õli ja jahutusvedelikku mõlemat vaadi ja sinist ning punast Aspenit mõlemit 2 kiletäit. No problem!
Vasta

Noo siis küll. Aga kui oled eraisik ja igasuguste tohmanitega ei taha lepinguid sõlmida? Tahan minna poodi panna rahapaki lauale ja kauba vastu saada?
Vasta

Saeketi õli on nii talvist kui suvist. Mul oli ka varem suvine, talvel venis kui tatt. Aga paagid mõlemad said ikka korraga tühjaks kui õlitus põhjas oli. Nüüd aga talvine ja sellega tuli õlitust miinimumi soojaga keerata ning toimib ka. Peab olema taipu töövahendit timmida vastavalt olukorrale kui ei viitsi koguaeg õiget asja taga ajada ning aastaringselt pm ühe õliga lõikad
Vasta

Antud õli on 'aastaringseks' kasutamiseks. Ilmselgelt oli õlitus põhja keeratud.
Õlituse keeran ma alati põhja, ükskõik mis aastaaeg, ei ole kunagi õli ennem otsa saanud kui kütus.
Vasta

minul flexoilis kontrahti ei ole.
tuttavat müüjat ka mitte.
mett mokale samuti ei määri.
lähen kohale ja ostan 5 liitrise kannu hinnaga 14.50 koos käibega.
ehk 2.90 liiter.
üheksat kannu pole keegi käskind osta ja vaadi võimalusest ma pole kuulnudki.
Vasta

(27-03-2019, 20:07 PM)diesel Kirjutas:  minul flexoilis kontrahti ei ole.
tuttavat müüjat ka mitte.
mett mokale samuti ei määri.
lähen kohale ja ostan 5 liitrise kannu hinnaga 14.50 koos käibega.
ehk 2.90 liiter.
üheksat kannu pole keegi käskind osta ja vaadi võimalusest ma pole kuulnudki.

Millises flexoilis? Millal ostsid 2-3 nädalat tagasi oli pärnu flexoilis lett ca19.-€ 5l kanku
Vasta

Tobe on see, et Aspenil (ja teistel analoogidel) on ka aktsiisimaks nagu tavabensiinil ja kui aktsiis tõuseb, tõusevad ka nende hinnad. Võiks ju soosida tervise- ja loodusesõbralikuma kütuse otsmist, isegi kui aktsiisi poleks, jääks ju hind ikka selliseks, et autosse keegi seda ei paneks.
Vasta

eks hinnad peaks igalpool samad olema.
aga jah viimati muidugi ostsin eelmise aasta sees.
paar-kolm kannu veel on järel, varsti vaja minna juurde tooma.
Vasta

Mina ostsin Viljandi flexoilist. Üksiku kanni hind oli 19. Lepingut ei teinud.
Vasta

Väga rahul rakvere flexoiliga.
Viimati viiene aspen2 koos km-ga 15 eur.
Vasta

(27-03-2019, 19:45 PM)Xtreme Kirjutas:  Antud õli on 'aastaringseks' kasutamiseks. Ilmselgelt oli õlitus põhja keeratud.
Õlituse keeran ma alati põhja, ükskõik mis aastaaeg, ei ole kunagi õli ennem otsa saanud kui kütus.

Seega midagi vahepealset, mis ei kõlba kummakski hästi. Suvel veel keerad õlikraani koomale normaalsel sael, aga talvel sülti ei peksa pumpa mintte mingi valemiga.
Vasta

(27-03-2019, 21:11 PM)diesel Kirjutas:  eks hinnad peaks igalpool samad olema.
...

Miks: Meil on kapitalismus: kui tahad odavalt, rabeled. Kui tahad "nüüd-ja-kohe", maksad küsitud hinna.

Mina oma võtan Lihulast, kuna sõidan sealt niikuinii iga paari kuu järel läbi. Plänni hind on seni olnud paar € soodsam, kui Rapla Hepas.
Vasta

(28-03-2019, 10:36 AM)v6sa Kirjutas:  
(27-03-2019, 21:11 PM)diesel Kirjutas:  eks hinnad peaks igalpool samad olema.
...

Miks: Meil on kapitalismus: kui tahad odavalt, rabeled. Kui tahad "nüüd-ja-kohe", maksad küsitud hinna.

Mina oma võtan Lihulast, kuna sõidan sealt niikuinii iga paari kuu järel läbi. Plänni hind on seni olnud paar € soodsam, kui Rapla Hepas.
Kogu häda ongi selles, et müügikohad on salastatud! Ma ei käi bensiini Alexela peakontorist või terminaalist ostmas. Et lähen suhtlen suurest igavusest Hääle-poistega? Nii mul kui neil on targemat teha...
Hetk, kui ma tahaks saada 200 liitrit või näiteks 2X20 liitrit, isegi see võimalus on ju salastatud! Vist ei viitsita müüa, ei viitsita tuua jne, sest äkki on mingid karmimad reeglid hoiustamisele ja transpordile? Kulu ju... AINUS 20-liitrine müüdav kann Eestis tulebki välja rallipoiste lehelt racingutSad See tundub ka selline 100% hobi olevat.

See, kui mul on kohe vaja, siis ma võtan esimesest ettejuhtuvast poest, kus ma tean alkalüüti müüdavat ja pohh, on see kankutäis 18 või 23 euri! See ongi nagu narkaril narkotsiga: me tarbijatena ju TEAME, kuskohast me vastupandamatu vajaduse tekkel oma laksu kätte saame! Aga see ei ole äri, see ei ole müük, see pole turundus ja esinduste aadresside joru ei ole veebileht! Et lööb telefonis veebi lahti ja leiab kohe kenasti (see, et oleks m.-veeb olemas on ju tuumafüüsika praeguseid lehti vaadates...) nii Aspeni kui Euro müügikohad??? Et saan vaadata, kuskohas mulle kõige lähemal bensujaamas või poes müüakse 20-liitrise kankuga bensiini ja mis hind on??? Et kas Dirhami või Linnamäe bensukatest saaks Aspenit/Eurot? Aga äkki on diil tehtud meil Noarootsi Poolsaare poega, kes kolib uutesse ruumidesse ja võiks ju ka sedasorti manti müüa??? 
Millisest SADAMAST ma saan oma jahi või mootorpaadiekse pisemale peravurrile selle 20-liitrise osta??? JALAKÄIGUTEE kauguselt ofkoors

PR-tööst, reklaamist, teavitusest, kampaaniatest, edasimüüjate aitamisest jne ei hakka rääkimagi - MÜÜKI kui äritegevuse alustala koondmõistena nendele toodetele Eestis pole. Sellele ju ksf!diesel vihjaski - PEAKS aga hea et üldse müüakse!
Vasta

priit, sisse jõid seda benssu vä?
või tarvitasid seeni?
flexoili butiigid on ju täpselt sama avalikud kui mistahes muud poed või bensujaamad.
astud uksest sisse, võtad oma viie liitrise kannu, maksad kassas ja kõnnid minema.
või misasja sa tahad nüüd seletada?
Vasta

well, mu eelmise posti sõnastus vist sai liiga äkiline.
vabandust. aga tegelikult on nii, et on valdkondi kus tootjad/maaletoojad toetavad edasimüüjaid reklaamide ja kampaaniatega.
ja on valdkondi, kus see pole teemaks.
kui keegi arvab, et mõni firma peaks oma äri teistmoodi ajama, siis on alati võimalik neile oma ettepanekud edastada. või suisa
ennast tööle pakkuda.
mis aga aspenit ja teisi eribensiine puudutab, siis tõenäoliselt on see niivõrd pisike business, et pole mingit sügavat mõtet sellesse
eriliselt panustada.
Vasta

(28-03-2019, 11:39 AM)diesel Kirjutas:  flexoili butiigid on ju täpselt sama avalikud kui mistahes muud poed või bensujaamad.

Edit: lisasin
mis aga aspenit ja teisi eribensiine puudutab, siis tõenäoliselt on see niivõrd pisike business, et pole mingit sügavat mõtet sellesse eriliselt panustada.
Litsimaja on ka avalik! 
Me räägime aastast 2019. Tahame või ei - ilma Interneti ja asjaliku veebita ei toimu enam suurt midagi. Aga ka tootevalikuta! Kas Sul on RASKE mõista, kuidas päriselt-päriselt Euroopas selliste toodete müük käib? See on tegelikult selle kilepõletamise teemaga otseselt seotud: otsisin Saksa ühe suurima veebimüügi lehe välja. Kui vaadata, on ka Soome Aspeni osas paras samasugune pommiauk aga vähemalt on mingid tarvikudki olemas ja näha! 
Soomes on natukesekenegi teisedki alkülaadid pildil ja hinnad head! Neste enda oma on ikka igalpool saadaval (tundub seesinane Euro, mida Eestis kohe kuidagi ei leia...) ja hinnad kaugelt alla 4 euro liiter.  Tavaline poehind 16.90€ mis tundub etteantud hind olevat. Motonet, kohalik K-kauta, muud veebi/tavapoed jne on kõik sama hind. 
Soomes veel ka Shelli sama asi ja veel parema hinnaga! Ja siis vaatad Jungenti soovi 22.50... Kõige kallima Soomes leidsin 17,90€.

Ja see ajabki suisa marru, et vaatad kuhu iganes muule maale, siis on kõik olemas ja isegi tahetakse müüa! Ja siis tahaks emakeeles lugeda, mõelda ja osta - vastu vaatab tühjus ja mittemidagitegemine! Sitta see hind, kuigi eks seegi kajastab mittemüüki ja mittemidagitegemist. Eestikeelne otsing "aspen ..." või "euro alkülaatbensiin" ei anna põhimõtteliselt mingeid adekvaatseid vasteid. Aspeniga paar suuremat poodi ja saemüüjad, euroga vaid täiesti mõttetu BaltOili leht. 

Et viina toome Lätist ja saebensu Soomest??? Elu Eestis anno 2019...

Edit: Eestis pole kombeks ju mittemillegisse panustada! Isegi siis, kui see on vägagi mõtekas. Ega need sajad tuhanded liitrid, mis Eestis väikemootorites aastas läbi põletatakse on ju mõttetu raha! Eesti ärikas on ju nii rikas, et see paakümmend tuhat võimalikku lisakasumit ja päris kobedat käibekasvu - seda pole vaja! Jääme esimese hooaja puhul kasuminumbrisse 10000€, mis võiks vastata suurusjärgus 2000 5-liitrist LISAkankut 1-eurose liitri puhaskasumiga aastas müüa eestlastest maa- ja metsaomanikele ja laevnikele. Või 4000 kankut olematu 50 senti liitrilt. Käivet teeb see juurde jäme 30000€. Ma julgen arvata, et me, kogukonnana ja Sinu kaasabil, oleme siin automotos selle koguse kahe aastaga juba maha müünud uutele huvilistele! Ostsin just ju uue võsaka - ma olen suhteliselt kindel iseenda bensukoguse kahekordistumises ehk 10 liitri asemel suvega 20 ja äkki rohkemgi. See on vaid mets. Ja üks mitte kõige suurem tarbija. 4-taktilise oma pole ostnudki...veel.
Vasta

hüva. meil on kaupade ja teenuste vaba liikumine. võtad äkki ette ja paned (veebi)poe püsti?
aspeni kodukal vähemasti oli link diileriks tahtjatele. ma avada ei viitsind hetkel. küllap teisedki tootjad
võtavad potentsiaalsed edasimüüjad jutule.
võta ette. ma võiksin suisa pisikeseks osanikuks tulla. kliendiks ka juhul kui vähegi kaubale saab.
sinu soome lingilt leidsin aspeni diisli. krt, nüüd peab tõesti soome sõitma. tahaks seda küll proovida kohe.
Vasta

Eestlane ei osta mingit aspenit, isegi siis, kui see tuleks külakolka tanklasse. Viimsi või nõmme uusrikas-maailmaparandaja-filosoof aga küll, sest see on jällegi lahe kelkida naabri ees, mul 5 eur liiter spets saepents ja saag lausa laulab käes ja loodus puhkab ja rohelised rahul.
Vasta

(28-03-2019, 19:28 PM)huvi5 Kirjutas:  Eestlane ei osta mingit aspenit, isegi siis, kui see tuleks külakolka tanklasse. Viimsi või nõmme uusrikas-maailmaparandaja-filosoof aga küll, sest see on jällegi lahe kelkida naabri ees, mul 5 eur liiter spets saepents ja saag lausa laulab käes ja loodus puhkab ja rohelised rahul.

Ilmselt ma siis pole eestlane Big Grin . Ma ostan seda ainult 300+ liitrit aastas. Viimsis ka ei ela... naabrid kaugel ja lapsed pole ka sellepärast näljas, et aspenit ostan. Ps: töötan metsas ja alates sellest kui ksf. Veix_ mulle ühe kanku prooviks tõi olen seda kõikides saagedes kasutanud. Ei maksa 5€ liiter saab 3€ kaa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne