naljanurk 3

Veel selle sajandi algusaastatel sõitis üks kuldsete kätega (ja veel kuldsema kõriga) teerullimees Tallinnas Lauliku tänaval aia maha. Ise pärast kommenteeris, et "raske masin, ei võtnud kurvi välja".
Vasta

(07-10-2019, 08:11 AM)juri73 Kirjutas:  
(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Täitsa õige. Tean juhust kus käidi teerulliga ja sõideti sellega teelt välja.

Varbla kolhoosis käidi kombainiga jooma reisil. Jama hakkas alles siis kui mehed kombaini ära kaotasid. Paari päevapärast leiti raielangilt või metsasihilt üles , olla puudevahele kinni jäänud.
Vasta

(07-10-2019, 06:58 AM)mlsluik Kirjutas:  Nõuka ajal oli kaks riista millega viina järele ei mindud - treipink ja tornkraana...  Toungue Big Grin

Sellise tempoga jõuame ka nendeni... Big Grin
Vasta

Ja-Jah, jõuame... tuli siuke lugu meelde:
Vene kroonus oli üks eesti poiss, sooja koha peal, ehk katlakütja. Laskemoona ladude karauulimajas. Karuperses metsa sees. Küttis 24/7 katelt ja magas nii kaua kui mina mäletan, kogu oma teenistuse aja katla ees 15cm laiusel pingil. Paremat aset ei saanud orgunnida kuna siis oli oht sisse magada ja katel kustus ära. Tundub võimatu aga nii oli. See oli sissejuhatus... , et oleks paremini mõistetav miks mees vahel nii teeb nagu ta teeb.

Tuli siis kord väeosa polkovnik karauuli isiklikult inspekteerima, ilma etteteatamata vuras uaazik hoovi, polkovnik inspekteerima, sohver tõmbas pibo silmile ja pikutas uaazikus.
Meie peategelane nägi aga tekkinud olukorras elu võimalust.. tüüp tõstis uaazikult varuratta tagant maha, (meeldetuletuseks, sohver pikutas samal ajal masinas sees), lükkas katlale pisut rohkem vunki alla, siis on 2 tundi enne kui ära kustub. Võttis ratta selga, peitis tuki põõsastesse, (krt ma ei tea miks tall tukk üldse oli, aga minu meelest tolknes see tal kogu aeg kaasas) ja padavai küla poole. Lähim küla oli 5km. Algul oli ratast seljas tassinud ja hiljem oli enda ees veeretanud. Kujutage endale ette 5km veeretada ratast, läbi võpsiku kus on ainult seeneliste rajad. Ühesõnaga mission kompliited ja poiss vahetas külas ratta 1 liitri samaka vastu ja oli 2 tunni pärast tagasi !! Tal polnud õrna aimugi mis olukord teda ees ootab, kas keegi midagi nägi või on teda taga otsinud või midagi, aga ei siin rahu majas polkovnik lännu ja teenistus tiksub sama rada edasi.
 
Läheb siis paar tundi mööda ja võška pealt tunnimees kisab, et jälle komandirskii uaazik tuleb. Kimab siis masin hoovi, a sohver üksi: no ilge jama poisid: uaazikul ratas lännu ja tal soe koht põleb. Et kas keegi teab midagi. Selle aja peale oli katlakütja seda kraami väheke konsumeerinud ja juba paras poiss, pibo kuklas, automaat rippus naela otsas ja üldse oli meri põlvini. Tegi siis sohvriga mingi diili, et tema laias laastus teab kust uue saab, aga kuna tegemist on ei rohkem ega vähem kui kodumaa au ja kindrali pagunite päästmise suurusjärgu operatsiooniga, siis sellel on ka oma hind. Ma ei mäleta enam mis seal kokku lepiti, aga poiss viskas katlale jälle kahe tunni jagu agu alla ja padavai küla poole, ratast välja ostma. A külas on vahepeal samakamüüja rattast nagu kuumast kartulist juba vabanenud ja selle kellelegi mingi krdi värvi või mingi krdi ehitusmaterjali vastu vahetanud. Jälle jama. No mõtlevad mida teha. Pani siis poiss samakamüüja fakti ette, et ikkagi polkovniku ja võimalik et kuuajapärastkindrali rattaga on tegemist ja kui ta kogemata moka otsast välja lobiseb kust see märjuke tuleb, siis on sinu samakaäri ikkagi piizdets. Samal ajal kui plaani tehti loomulikult konsumeeriti seda kraami kah. Näitas siis poisile koha kätte kelle juures ratas on. No paar maja edasi. Kolgib siis kas ukse või värava taga aga keegi ust lahti ei tee. Vaatab, ratas paistab kuuri all, täpselt seal kus koer ketis ja see lõriseb. No ligi minna igatahes ei julge. 

Noh, poiss siis külast tagasi, sohver huviga, et kuda läks. Ratta said ? Estoonets vastu, et muidugi sain, kõik on räägitud ja makstud, et kodumaa päästmine on ju au asi.  Ratas on kenasti kuuri all, panin koera valvama, et vahepeal piizdu ei pantaks, krt neid külamehi teab. Mine sõida läbi ja viska peale.
Seda kahjuks ei juhtund kuulma kuidas see vend selle ratta sealt kätte sai, aga ta sai.

 Katlakütja pani selle pudeli ühe õhtuga tühja kõhu peale hinge alla, jäi kaptenile vahele, sai sõimata, lubati pokri pista. Sel õhtul oli ta üldse kõige kõvem mees karaulkas ja laias, et juba homme on ta vähemalt seersant. Sel öösel kõik lõdisesime, sest poiss oli nii härga täis, ja kõigest poohui  et isegi kapu ei suutnud teda katelt kütma panna. Hommikuks igatahes ei olnud tast veel seerut saanud aga mingi ime läbi olid nad kapuga jälle sõbrad. Ei puutunud teda keegi. Paar nädalat hiljem kuulsin sama  kapu suust kildu, kes saatis uue vahetuse võška otsa, et "kui uaazikut näed, siis vaata kas varuratas on taga, ja kui on, siis mine teata kohe estoonetsile".

Tegelt ma arvan, tahtis poiss lihtsalt vahelduseks ka voodis magada...

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Ksf Luik võib tornkraana kirjast maha tõmmata. Karksi kolhoosil oli saeveski e puidutsehh ja veinitsehh kõrvuti. Ja puidus  tornkraana, millel tee naabrini...
Vasta

Varsti võib ka treipingi maha tõmmata.Ivan Ullike olla ju omal ajal lausa ahjuga sõitnud. Big Grin Big Grin
Vasta

(08-10-2019, 15:00 PM)linnuke Kirjutas:  Ivan Ullike olla ju omal ajal lausa ahjuga sõitnud. Big Grin Big Grin

See oli ju olnud hoopis hull Jaan. Big Grin
Vasta

(08-10-2019, 15:52 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(08-10-2019, 15:00 PM)linnuke Kirjutas:  Ivan Ullike olla ju omal ajal lausa ahjuga sõitnud. Big Grin Big Grin

See oli ju olnud hoopis hull Jaan. Big Grin

Mitte ainult Jaan ja Ivan pole olnud ullikesed... Kui mitte viina järel, siis õlle järel ikke sai käidud.

   
Vasta

Järva Teataja tänased kuulutused
Alamrubriik: MUUD
Vasta

Selline kuulutus annab kogenud poliitikule vabad käed igaks elujuhtumiks "ma juba olen vabandanud, kui palju ma veel pean vabandama ?"

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Miks on prostituut tige? 

Sest tööasjad kipuvad persse minema...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Käsitöölaadalt uute ideedega

Kõmuvere laadal kohtab müüjate seas palju tuntud inimesi. Vanast Raf-bussist ümberehitatud ja indiapäraste maalingutega kaunistatud kiirabiauto lähedalt leiame endise koduperenaise nr.1, nüüdse meediku Ilves-Lambot-Int Evelini. Millega siis tundmatuks jääda mittesooviv ja muidu särtsakas Int-Lambot-Eveliin meid seekord rõõmustab?
"Eeee, teame ju kõik, et eesti naine on väga tegus ja soovib panustada vaid parimat. Ääää, sellepärast taaselustasin Ma ise vana hea traditsiooni ja Ma hakkasin pakkuma ehtsat, nägu eestimaist käsitöömõnu. See pole nägu märkimisväärselt kallim, ääää, kui seda nägu tehakse kuskil mitte eesti keelt kõnelevate isikute poolt ja ka antisanitaarsetes tingimustes. Meil on, äää kõik puhas ja vastab euroopalikele, nägu nõuetele," ei ole sarmikas traditsioonide eest kõneleja kitsi oma teenust reklameerimast. Aga mida siis ikkagi täpsemalt seal vimplite ja paksude kardinate taga tehakse?

"No ma ei tea, eelmisel aastal Helsingi jõuluturul pakkus üks paks neegrimutt palju paremat kaupa," pahandab just uksest välja tormanud ehitusmees Kaupo," siin aga on põhimõtteliselt petuvärk. Lubatakse ühte, aga saad hoopis midagi muud. Mingi villase kindaga, raisk, ma ütlen, hõõrub ja ise punastab."
"No Ma kaa ei tea äääee, meie kindad on ikkagi nägu valminud käsitööna puhaste eesti tõugu lammaste villast ja see ei tohiks küll nüüd, nägu kedagi ükskõikseks jätta. Pealekauba, me vahetame neid kaks korda kuus, et oleks tagatud kõrged euroopalikud sanitaarnõuded" pareerib Int-Ilves-Lambot osavalt kriitika.

Siinkohal on võimalus küsida ka sõltumatute vaatlejate arvamust. Leiamegi  kohe  kõrvalboksist kaks head ksfi. Olete siin terve päeva seda tralli kõrvalt vaadanud, isekeskis ehk kommenteerinud, mida siis asjast ka arvate?

"Paks neegrimutt ei ole üldse ilus öelda. Igaüks meist võib ebaõigete toitumisvõtete tagajärjel kergelt ülekaaluliseks muutuda," arvab rahvamehe olekuga ksf!motasees," kunagi oli meil kõigil ju lõunaks päts saia ja kellukese limonaad, parematel päevadel ka ekstra küpsised ja tarhun. Palju häid mehi läks tänu sellele liiga vara Kalmu-Kalle juure, jah. Mis siis rääkida pingelise töögraafiku alusel töötavast tumeda nahalisest, ehk isegi vuntsidega naisest, kel pole võimalustki tervislikumalt toituda."
"Mulle jällegi tundub, et selle Rafiku kokkujooks on paigast ära ja korralike diagonaalrehvide asemel on alla pandud siia täiesti sobimatud radiaalrehvid," lisab ksf!v9sa, " lisaks olen ka tõsiselt mures, et kas siis sellise asja eest riigiobligatsioone ei müüdagi enam või mida? Kaua võib."

"Ai sa madu, oleksin juba äärepealt sinna käsitöömõnu putkasse sisse astunud. Aga tänu headele ksf!idele sain veel õigel ajal  teada, et kokkujooks on ju täiesti vale ja et sedasi sul ka kummid kaua ei kesta, kuigi kasutatakse täiesti naturaalsest materjalist käsitöökäpikuid" tänab halb ksf! copyfredo häid ksf!-e mõnusa lugemise eest.



Kõik kokkusattumused päriseluga olid juhuslikku laadi ja kirjeldatud isikud suisa väljmöeldud
Vasta

Eesti ilmateade on nii perses, et enne usu horoskoopi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

On öö. Magame naisega. Ja me mõlemad ärkame toidunõude kolina peale köögis. No esimene mõte...arvate, et vargad? Ei. Esimene mõte oli – kurat, kotletid jäid külmkappi panemata. Ja nüüd see neetud kõuts....hüppan raksuga voodist ja torman köögi poole, mind saadab naise üle maja kaikuv huige: „Löö see raibe kohe maha!!!“
Rebin lahti köögiukse. Kass magab oma pesas....aga ämm seisab keset kööki kivinenud näoga, kotlett käes....

Tänaseid toimetusi ära viska homse varna, ülehomme on ka päev Rolleyes
Vasta

Kurb nali aga .....
[Pilt: 011224575742584.jpg]
Vasta

https://www.facebook.com/100014325095041...208821443/
Vasta

Päevade kaupa vaatamist, hea tuju või vähemalt muie on garanteeritud, heas inglise keeles.
Vasta

https://ok.ru/video/25137842809 
Kirjutusmasina tagant esimest korda arvuti taha.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Nii vist on jahh...
   
Vasta

Tõesti geniaalne. Fotol on näha üheksa eeslit. Keerates pildi tagurpidi on neid kümme. Super.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Aquila captas non muscas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne