naljanurk 3

Veneaegne standard suuruses õhupall(noh selline 30cm kera) täidetuna hapniku ja atsi seguga suutis 15m2 esikus lennutada eest otsaseinas ja küljeseinas olevad klaasid. Krt valus ja töökas õppetund oli. Päris mitu päeva nokkisin hoovis klaasikilde. Ja pidin isa ja vanaisa kõrval ka klaasimist õppima. A vot selle peale toona ei tulnud,et seda jama maaalla lasta. Garaazi keelu sain ka päris mitmeks kuuks Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(24-10-2019, 14:59 PM)viplala Kirjutas:  See tegevus on piisavalt lõbus, et ma esimese korraga kui nägin, kohe ka järgi proovisin. Olen oma pool paaki propaani koos hapnikuga maa alla lasknud ja mitmeid kümneid meetreid mutikäike vastu taevast lennutanud.

Kuda see käis? Võtsid keevituspitsi ning surusid auku? Millega süütasid?
Vasta

(24-10-2019, 15:56 PM)wagoneer Kirjutas:  Veneaegne standard suuruses õhupall(noh selline 30cm kera) täidetuna hapniku ja atsi seguga suutis 15m2 esikus lennutada eest otsaseinas ja küljeseinas olevad klaasid.  

Väga lahe on võtta 200-300 liitrine prügikott ja see segu täis lasta. Seejärel ots kinni ja süütenöör otsa. Sihuke kuradi jumakas käib. et sokid viib jalast minema. Nalja saab siis kui kott lekkima peaks tol hetkel kui tikku tõmbad seal läheduses Big Grin  
(24-10-2019, 16:12 PM)Envir Kirjutas:  Kuda see käis? Võtsid keevituspitsi ning surusid auku? Millega süütasid?
Pits auku, propaan sisse, hapnik järgi ja veel propaani törts. Seejärel loopisin lihtsalt tikke sinna. Harjutades saab tikuga päris hästi augule pihta paari meetri kauguselt. Jälgima peab seda, et puukuuri või muud süttivat ei oleks läheduses (5-10m). Mutid suudavad oma käike ka puukuuri alt läbi kaevata ja propaan võib selle süüdata.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kasufaader meenutas õleeuimasena pidevalt põnevat, ehk veidi frivoolsevõitugi vahejuhtumit tolleaegses internaadis. Õhtune kapsasupp manustatud, kustutati tuled ära ja julgemad ajasid püksid rebadele. Edasi siis teadagi mis tulukesed siin ja sealpool nurgas virvendama lõid. Eelneva lõime valguses võiks avangard neile saadan muttidele tõepoolest elu õppetunni anda. Kuigi maa on juba pisut külm.
Vasta

Tegelt päris huvitav mis tänapäeval juhtuks kui sellise plahvatuse korraldaks oma aias. Mitme sekundiga kiirreageerimise üksus sind jalust maha niidaks? Ja mitu helbekest puuoksalt alla kukuks või mitu neist pärast eluaegse psüühilise trauma saavad. Mäletan,et vanasti peale purakat kui naabrid küsima tulid,et kas kõik elus ja mis juhtus,siis oli lihtsalt lakooniline vastus,et poiss krdi idioot Smile
Seejärel nööpis vanaisa keldris keedetud "destileeritud vee" lahti ja juttu jätkus naabrimeestega hommikuni.
Olid ikka ajad.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(24-10-2019, 14:59 PM)viplala Kirjutas:  
(24-10-2019, 14:46 PM)Daff Kirjutas:  See on teooria. Tule maale ja proovi järgi. Lased mingi aja gaasil joosta ja tuli otsa. Lõhub mis kole. Et kõik hapnik maast välja suruda peab ikka tükk aega gaasil joosta laskma. 

See tegevus on piisavalt lõbus, et ma esimese korraga kui nägin, kohe ka järgi proovisin. Olen oma pool paaki propaani koos hapnikuga maa alla lasknud ja mitmeid kümneid meetreid mutikäike vastu taevast lennutanud. Mingi aeg ma sellega ennast lõbustasingi, et kõndisin mööda küla ringi, keevitusgaasid käruga sabas ja otsisin mutte taga Big Grin Kui pauk käis, klirisesid kõik lähedal olevate majade aknad. See on ka üks põhjus miks taoline tegutsemine ei ole väga jätkusuutlik, kuna inimesed pikas perspektiivis hakkavad väääga närviliseks muutuma.  Kui hapnikut liiga vähe lased gaasiga mutikäiku, ei juhtu peaaegu mitte midagi, rääkimata siis maa sees olevast hapnikust. Hea retsept on umbes 1/3.

Ei ole hapnikuga koos proovinud, polegi vahendeid, aga kui olen lasknud mõned korrad propaani muti käiku ja tule otsa pistad siis läheb ja popsutab iga 15-20 cm taggant viskab mulla üles. ja kui puukuuri alla jõudis siis seal lõi päris korralikult mulla keema. Vist olid paremad tingimused. peale seda ei ole rohkem proovinud. Viib veel maja teise kohta või paneb tule otsa.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Atsi ja hapniku paugu tegemine õpetati kohalikus farmis praktikal olles kohe selgeks.  Big Grin Ei osanud nii kõva kõmakat oodata, 20 aastat hiljem sellele mõeldes olime koos praktika juhendajaga parajad tainapead. Olgu öeldud, et kool jäi pooleli sest õppida tookord ei viitsinud. Õppisin san tehnikat!!! aga tõeline kutsumus oli ja on metsandus, mille ma lõpetasin edukalt ja läksin veel teist korda sama kooli tagasi Kuuale forwarderit õppima

Veel pole maha löödud
Vasta

(24-10-2019, 16:12 PM)Envir Kirjutas:  
(24-10-2019, 14:59 PM)viplala Kirjutas:  See tegevus on piisavalt lõbus, et ma esimese korraga kui nägin, kohe ka järgi proovisin. Olen oma pool paaki propaani koos hapnikuga maa alla lasknud ja mitmeid kümneid meetreid mutikäike vastu taevast lennutanud.

Kuda see käis? Võtsid keevituspitsi ning surusid auku? Millega süütasid?
Kunagi ammu, kui pahad binn ladeeni mehed  juu tuubi õpetusvidisi postitasid ja need ka avalikud olid, juhtusin kuidagi vaatama ja seal näidati, mis surved reduktorist tulevad ja see mix lastakse tavalisse propaani ballooni. siis võrtakse auto suunatule pirn tinutatakse juhtmed taha jaeemaldatakse klaas, et hõõgniit jääks terveks. siis tasakesti liimitakse EPO liimiga ballooni kraani avausse ja lastakse kuivada,,, ja ongi vaja ainult maakera sisse ära peita ja pikadpikad juhtmed taha... ja aku 12V.  Lihtne ju (kraan vaja kah enne maqha matmist avada)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

See taskulambipirni värk oli juba edasijõudnute teema  Cool   Muidu oli väga hea süütevahend näääridest vaikselt kõrvale pandud säraküünal Toungue 
Olid ikka lahedad ajad. Sai gaasiga pauku tehtud ja šuurikupomme loobitud. Maalt vaikselt purgist püssirohtu ja tonge taskus linna tassitud, poldipaugukaid tehtud jne. Õues oli koguaeg niipalju teha,et toas passimine ei tulnud pähegi. Krt kus pidid ikka vanematel närvid olema. Ma vist ennast selle ajastu lapsevanemaks küll ei julgeks mõelda.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Vanasti ei saadud lapsi õuest tuppa, nüüd ei saa toast õue. Pättuse eest jäeti koduaresti. Huvitav kas nüüd aetakse karistuseks välja mängima?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(24-10-2019, 20:57 PM)viplala Kirjutas:  Vanasti ei saadud lapsi õuest tuppa, nüüd ei saa toast õue. Pättuse eest jäeti koduaresti. Huvitav kas nüüd aetakse karistuseks välja mängima?

Täpselt nii ongi Big Grin
Töökaaslane ikka räägib kuidas jõnglastele nutikate telefonide asemele nupukad telefonid ostis Big Grin ja kohustuslik õues olemise graafik jne Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Ma arvat,et kui täna poiss(alaealine) selliseid asju teeks,siis istuksime mõlemad puuris ja ümberkaudsed helbekesed kurdaksid üksteise võidu kui hirmus see kõik oli ja murukallistajad nutaksid takka,et nüüd mätas rikutud ja seal enam ei idane(mingi kindlasti väääga oluline asi).
Aga mulle kõige hirmsam karistus oli garaazi(seal peitusid kõikse olulisemad asjad) keeld. Siis oli nagu tänapäeva noortel ilma internetita. Sure või maha igavusest.
Suvel poisi õue saamine ka ainult suure kisa saatel. Ja kõige parem viis testimiseks kas lapsed juba üleval on ja vaikselt voodis interneedust naudivad selle asemel,et toast välja tulla on interneeduse rubilnik mõneks minutiks välja võtta. EI lähe palju aega kui mõlemad platsis on suur küsimärk silme ees Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Aga aetaksegi välja. Aeg on karm. Big Grin

Krt, ma vist ka kõigepealt evakueeruks ja alles siis uuriks "krokodilli" lähemalt:
https://youtu.be/m8o4gSNgVvE?t=167

Avastasin, et aknas ei lase õigele hetkele linkida. Seepärast otselingina video sisse.
Vasta

https://www.osta.ee/igal-paremal-zigulim...68879.html 

Üks hull pakub Žigulile manomeetrit, mille skaala algab 3-st atist. Kas heitgaaside survet saab sellega sumpsi otsast mõõta???!!!??? Mujale ei oska seda küll soovitada antud marki autole. Tungi ehk kuidagi saab kasutada kui alla mahub.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Veoka komplektist. Pikk vars viitab sellele.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

T-25-l oli ka selline komplektis.
Vasta

(26-10-2019, 18:02 PM)Aspelund Kirjutas:  Veoka komplektist. Pikk vars viitab sellele.

A.

... ja kahepoolne otsik võimaldab paarisratastel survet kontrollida. Enamjaolt tänapäevased manomeetrid sellist lisa ei oma.


Vasta

Eelmise sajandi neljakümnes aasta, Tartu. Politseinike asemele tekkisid miilitsad, kes olid esialgu veel tagasihoidlikud. Kivisilla juures pani üks joobnud mees endale kaela jämeda vorstirõnga ja karjus - Mul on kaelas kapitalismi-ike! Juurde tuli miilits, lõikas vorstinööri läbi, öeldes, et varsti enam sedamoodi naljatada ei saa. Ja tal oli õigus, kuna õige pea polnud sellise suurusega vorstrõngast enam kuskilt võtta.
Vasta

Kunagi riputatud Tartu kaarsillale võidupäeva puhul suur loosung: "40 лет победы". Võibolla number oli ka midagi muud, 20 või 30, aga see polegi tähtis. Igatahes ühel hetkel avastati, et keegi oli visanud loosungi peale rippuma ühe parajalt laia riideriba, mis täpselt "по" kinni kattis.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=Ijxh0T2nIBI 
Subarik peaks selle nipi ära õppima. Nalja pole aga paremat kohta ka ei leidnud. Kasutan isegi kui tagumik vastu seina (ette mahub teine auto) ja korraks pagasnikut vaja avada.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 8 külali(st)ne