Postitused: 1,590
Teemad: 20
Liitus: Jul 2008
Maine:
28
Eks üks põhjus omanplaanidega edasi minna ole ka selles, et kriitika ja soovitused käivad nende asjade kohta, mida suhteliselt tüütu ümber teha.
Sukeldumisürituse pileteid võiks ikka pakkuda, oleks ka huvi olemas.
Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Postitused: 7,010
Teemad: 58
Liitus: Jul 2012
Maine:
99
Kohusetundlikult kõik videod ära vaadanud, üks küsimus on õhus küll. Kas raamitorudel kondentsi/dreeniavad on?
Nimelt on nelikanttorust tehtud aiaväravatel siin-seal näha, et torude alumised otsad on enamvähem ümaraks paisunud. Seda teeb jää.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Postitused: 583
Teemad: 1
Liitus: Dec 2013
Maine:
4
Ma nüüd vaatasin numbreid ja võrdlesin siin saksa matkaauto youtuberiga ja siis googeldasin ja mõhkugi ei saanud enam aru et kuidas neid tuubereid liigitatakse (eesti kõige vintskem vend on 124 tuhat jälgijat endale meelitanud). Tundub et inimesi kes naudivad vaadet kuidas keegi tööd teeb on.
Postitused: 1,479
Teemad: 126
Liitus: Jul 2009
Maine:
12
Pakuks nime välja kolme kohalise kõikjal kulgejale - Muda McLaren. (McLaren F1 on ka ju kolme istmeline)
Veel pole maha löödud
Postitused: 3,312
Teemad: 44
Liitus: Sep 2009
Maine:
38
et siis tellimine on umbes nagu järjehoidja panemine?
ja jälgimine ei eelda kuskil minggit eraldi linnukese panemist?
ma olen kõik su videod otsast lõpuni ää vaadanud, mõnda mitu korda.
kas selle eest sul kopik kukub või peaksin miskit veel tegema?
Postitused: 127
Teemad: 23
Liitus: Apr 2008
Maine:
0
Kui videos olevat reklaami ei vaata, siis ei kuku midagi.
Postitused: 3,312
Teemad: 44
Liitus: Sep 2009
Maine:
38
siis peaks miskit vist teistmoodi tegema.
siia lingitud videotes ju reklaame pole.
kui minna donni kanalile ja seal videod avada, siis on reklaame palju.
kas need tuleb lõpuni kannatada või peab suisa peale klikkima või võib sulgeda kohe kui võimalus tekib?
Postitused: 5,307
Teemad: 74
Liitus: Oct 2011
Maine:
132
Lihtsam ehk kohe ülekanne teha ettevõtliku noormehe hüvanguks?
Aga kanali poolepealt, ära on kasutamata veel idanaabri põhjatu turg sellistele sookollide ehitus videotele, st oleks vaja tekitada paraleelvideoregister venekeelse tõlkega, nagu kommentaarides vasjad ka mainisid siis nad inglise keele tunni ajal käisid suitsu tegemas...
'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
Ulila Jäärada FB
Postitused: 583
Teemad: 1
Liitus: Dec 2013
Maine:
4
21-12-2019, 20:13 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 21-12-2019, 20:17 PM ja muutjaks oli
nootsii.)
Minul näiteks tellitud kuna siis paneb YT app selle õhtuks ilusti listi. Tellimine vist kuidagi ikka oluline sest vähemalt sakslased alati paluvad seda teha ja "like" panna. Kui googeldasin siis delfi ja ka muud teevad mingeid liste kus siis eesti tuuberid sees nt HD tanel pidi mingi tegija olema. Aga vaadates Donn-i numbreid siis ma ei saanutki aru et kas sinna "eesti youtuberi" listi tuleb ennast ise registreerida või mis.
REklaamist siis minul nt ette tavaliselt saksakeelse reklaami nt eile sain teada et Aldil mingit jõulu pakkumised on. Kas venekeelseks google subiitreid ei suuda teha? Minul teeb telefonis ja arvutis kiirelt saksakeelsed subtiitrid alla.
kas jälgija ja tellija on eri asjad?
donn-il ju kolm korda suurem nummer tellijaid.
liigitatakse tellijate arvu ja video vaatamiste kordade alusel nii et arvan see jälgija ongi tellija delgi ja Co jaoks.
Postitused: 3,312
Teemad: 44
Liitus: Sep 2009
Maine:
38
nagu ma eespool mainisin, siis siia lingitud videotes vähemalt minul reklaame pole.
seega minul on hea, näen asjaliku videot segamatult aga ksf! donn jääb nälga ju.
Postitused: 306
Teemad: 15
Liitus: Feb 2014
Maine:
3
Respect püsivuse ja motivatsiooni eest. Hindan kõrgelt neid, kes oma kodus toimetavad ja tõsiselt ka viitsivad seda teha.
Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.