Päevakajaline teema vanarauast ja maailmalõpust :)
#61

Kuskil viidati, et seal P- Koreas ikka oli see haigus, aga üle ühe haigete arv ei tõusnud.
Vasta
#62

(18-03-2020, 18:27 PM)honkomees Kirjutas:  
  1. kas süvariik või mitte, aga see kuidas kogu press kukkus kõiki ekre ministreid ja täiesti õigeid murrangulisi tegusid materdama ...
  2. Hilja, liig hilja, nüüd on jäänud ainult looduslik valik. 
Kes oli see minister, kes siis kui oli õige aeg teha ebapopulaarseid otsuseid, viskas nalja gripi ravimisest hanerasvaga ja nooruses koroona mängimisest?
Vasta
#63

Hanerasv on täiesti omal kohal ravim koos sinepiplaastrite, viinasokkide ja küüslauguga. Nalja ma ei näe kusagil. Mingisuguseid ametlikke rohtusid nagunii väljas pole, ega suure tõenäosusega ka ei tule. Ja minu meelest on tänane maailma kollaps suuresti ülemaailmse hüsteeria süü. Läks nagu doominoklotside rida ja läheb edasi. Samas mingi hetk avastatakse, et nii ju ei saa lõpmatuseni jätkuda ja kõik pöördub tagasi vana elu juurde, koos koroonaga, millega proovitakse koos elada ja hakkama saada, täpselt nagu igasugu muude grippidega.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#64

(18-03-2020, 12:33 PM)olevtoom Kirjutas:  
(18-03-2020, 09:47 AM)13piisab Kirjutas:  Ksf viplala jagab musternäidet nn ekreistlikest loosungitest...

A' teisest sambast kah. Käisin just vaatamas, mis minu rahaga tehtud on, ja sain teada, et aasta keskmine tootlus on olnud 2,27 %. 

Tänasel päeval on see mega hea number. Sellise tulemuse annab täna ainult üks fond. Hea valik.

Kuna ma olen loomult selline tüüp ja neid supermarketi ukse ees noolivaid F1 kategooria pensionifondi koolitatud haldureid ei usu, siis rehkendan ma oma numbrid ise,
nii nagu vana taksojuht õpetas. 
Kuna mul on mitu erinevat fondi, ja maksed laekuvad neist ühte, siis ei ole mingit probleemi aru saada kui palju see pisku jälle pisemaks on jäänud. Aktiivsest fondist tuleb muidugi tootluse selgitamiseks konkreetse perioodi selle perioodi sissemaksed maha lahutada. See on lihtne ununema.

Aga eilne LHV poolne nägemus olukorrast on selline:

.jpg IMG_3178.JPG Suurus: 125.73 KB  Tõmbamised: 523

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#65

Tuleb ära märkida, et tegemist viimase 3 kuu tootlusega.
Uudis: https://leht.postimees.ee/6922589/kriisi...d4ju3w85fM

Pikemaajaline statistika:  
https://www.pensionikeskus.ee/statistika...tatistika/
Vasta
#66

Kas te mehed vahest tänavale põit ka teete, või oletegi joonistatud?
Vasta
#67

esimese eesti rahval on ikka elu raske. jõletum mure on oma tulevase suure pensioniga.
meil, siin teises eestis, on palju lihtsam. pole oluline, kas mõni sammas kuskil on või mitte.
raha seal nagunii pole eriti ja ühegi sambaga või mistahes muu nime all kuskilt saadava rahaga
arvestada pole mõtet. omal enam-vähem hinge sees hoidmiseks tuleb tööd teha, niipalju kui jaksu on
ja kui enam ei jaksa, siis ootab varatu vallasandi elu.
Vasta
#68

(18-03-2020, 21:44 PM)diesel Kirjutas:  esimese eesti rahval on ikka elu raske. jõletum mure on oma tulevase suure pensioniga.
meil, siin teises eestis, on palju lihtsam. pole oluline, kas mõni sammas kuskil on või mitte.
raha seal nagunii pole eriti ja ühegi sambaga või mistahes muu nime all kuskilt saadava rahaga
arvestada pole mõtet. omal enam-vähem hinge sees hoidmiseks tuleb tööd teha, niipalju kui jaksu on
ja kui enam ei jaksa, siis ootab varatu vallasandi elu.
Jah. Nii ta on. Vahepeal peaks iga inimene mõtlema selle peale, et ta ei ela ühegi samba ega pensioni pärast siin ilmas. Senikaua kuni käed-jalad terved, pole mõtet oma peakest suurt vaevata. Õige eesti mees sureb ilmselt tööd tehes. Elada tuleks ikka sellepärast et lõbus oleks ja saaks teha neid asju mis meeldivad. Big Grin
T.
Vasta
#69

Äkki jätaksime oma poliitilised eelistused sellest foorumist välja kui asjast arutleme?

See valimatu lahmimine meenutab vägisi massimõrvar Jossi aega- kui oli tekkinud probleem, teeme komisjoni, otsime süüdlase, laseme maha ja ongi päevatöö tehtud. Ja kui järgmine päev ilmneb et ikkagi on sama probleem teeme uue komisjoni ja laseme vana maha ja nii niikaua kuni läheb meelest ära milles probleem üldse oli?
Vasta
#70

(18-03-2020, 23:25 PM)Meelis2 Kirjutas:  Äkki jätaksime oma poliitilised eelistused sellest foorumist välja kui asjast arutleme?

See  valimatu lahmimine meenutab vägisi massimõrvar Jossi aega- kui oli tekkinud probleem, teeme komisjoni, otsime süüdlase, laseme maha ja ongi päevatöö tehtud. Ja kui järgmine päev ilmneb et ikkagi on sama probleem teeme uue komisjoni ja laseme vana maha ja nii niikaua kuni läheb meelest ära milles probleem üldse oli?

Mitte ainult sina ei arva nii, (see on tänaselt Pr. ametlikult kodulehelt)  Big Grin :

.jpg IMG_3185.JPG Suurus: 113 KB  Tõmbamised: 329


Et siis võib isegi ilma komisjoni otsuseta ?

[att=813]Täna sõltub hästi palju igaühe enda initsiatiivist. Ei maksa oodata, kuni komisjon otsustab, vajadusel tuleb ise tegutseda terve mõistuse ja olemasoleva info põhjal – nii toimetavad paljud kohalikud omavalitsused."

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#71

Algul oli juttu, et ärgu need kellel juhi tervisetõend aeguma hakkab, perearsti tülitagu. Politsei ei pidavat kontrollima. See ainult mingi pressikohtumise käigus öeldu.

Mul aegub aprilli lõpu poole ära. Kas on kuulda mingit ametlikku uudist sel teemal? Või peab ikka perearstile sellega minema.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#72

(19-03-2020, 01:13 AM)aavu Kirjutas:  Algul oli juttu, et ärgu need kellel juhi tervisetõend aeguma hakkab, perearsti tülitagu. Politsei ei pidavat kontrollima. See ainult mingi pressikohtumise käigus öeldu.

Mul aegub aprilli lõpu poole ära. Kas on kuulda mingit ametlikku uudist sel teemal? Või peab ikka perearstile sellega minema.

Selle kohta kuulnud ei ole. Aga siin võib ilmselt paralleeli tuua ÜV punktidega, mille kohta on ametlik seisukoht, et need peavad lahti jääma, kuna muidu antakse roheline tee ilma ÜV-ta sõidukitele liiklusesse ja see on ohtlik.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#73

(19-03-2020, 01:13 AM)aavu Kirjutas:  Algul oli juttu, et ärgu need kellel juhi tervisetõend aeguma hakkab, perearsti tülitagu. Politsei ei pidavat kontrollima. See ainult mingi pressikohtumise käigus öeldu.

Mul aegub aprilli lõpu poole ära. Kas on kuulda mingit ametlikku uudist sel teemal? Või peab ikka perearstile sellega minema.
Täidad tervise deklaratsiooni (vist oli nii) ära ja helistad oma arstile ( meil tegeleb sellega pereõde ) tema otsustab kas on hädaline sind vaadata või annab sulle arve nr. kuhu tõendi raha kanda, teeb paar klikki ja uus tõend olemas. Tervise deklaratsiooon oli mu mäletamistmööda digilugu.ee lehepeal. Tänapäeval sulle paberil enam tervisetõendit ei anta, kõik liigub 'pilves'.
Vasta
#74

(19-03-2020, 02:11 AM)spitfire Kirjutas:  
(19-03-2020, 01:13 AM)aavu Kirjutas:  Algul oli juttu, et ärgu need kellel juhi tervisetõend aeguma hakkab, perearsti tülitagu. Politsei ei pidavat kontrollima. See ainult mingi pressikohtumise käigus öeldu.

Mul aegub aprilli lõpu poole ära. Kas on kuulda mingit ametlikku uudist sel teemal? Või peab ikka perearstile sellega minema.

Selle kohta kuulnud ei ole. Aga siin võib ilmselt paralleeli tuua ÜV punktidega, mille kohta on ametlik seisukoht, et need peavad lahti jääma, kuna muidu antakse roheline tee ilma ÜV-ta sõidukitele liiklusesse ja see on ohtlik.
idioodid, kõik sellised täiesti ebaolulised asjad nagu id-kaartide, juhilubade, relvalubade, autode ülevaatuste jms kehtivus peaks automaatselt pikenema eriolukorra pikkuse võrra, nt lõpeb ülevaatus aprillis, eriolukord kehtis oletame 1. juulini siis paneme kõigile ülevaatustele 4 kuud pikendust, et punktid saaksid tööga toime tulla. Juulis tuleks ülevaatusele need kelle aeg sai täis märtsis jne ...
Vasta
#75

Paned klaasi peale sildi "Juhil on koronaviirus" ja sõidad nagu jumal ilma kindlustuse ja ülevaatuseta. Kõik hoiavad kaugele.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#76

(19-03-2020, 09:52 AM)honkomees Kirjutas:  
(19-03-2020, 02:11 AM)spitfire Kirjutas:  
(19-03-2020, 01:13 AM)aavu Kirjutas:  Algul oli juttu, et ärgu need kellel juhi tervisetõend aeguma hakkab, perearsti tülitagu. Politsei ei pidavat kontrollima. See ainult mingi pressikohtumise käigus öeldu.

Mul aegub aprilli lõpu poole ära. Kas on kuulda mingit ametlikku uudist sel teemal? Või peab ikka perearstile sellega minema.

Selle kohta kuulnud ei ole. Aga siin võib ilmselt paralleeli tuua ÜV punktidega, mille kohta on ametlik seisukoht, et need peavad lahti jääma, kuna muidu antakse roheline tee ilma ÜV-ta sõidukitele liiklusesse ja see on ohtlik.
idioodid, kõik sellised täiesti ebaolulised asjad nagu id-kaartide, juhilubade, relvalubade, autode ülevaatuste jms kehtivus peaks automaatselt pikenema eriolukorra pikkuse võrra, nt lõpeb ülevaatus aprillis, eriolukord kehtis oletame 1. juulini siis paneme kõigile ülevaatustele 4 kuud pikendust, et punktid saaksid tööga toime tulla. Juulis tuleks ülevaatusele need kelle aeg sai täis märtsis jne ...
Vabandust, kelle kohta see diagnoos "idioodid" oli mõeldud? Kas kaasfoorumlastele, kes tunnevad siirast muret oma seaduskuulekuse pärast või siseministrile, kes pole eriolukorra neljandaks päevaks veel vastavat korraldust avaldanud või kaasforumlastele, kes esitavad kõlakaid ametliku seisukoha pähe?

Keegi tädi olla kusagil andnud soovituse ametliku korralduse puudumiseni kasutada tervet mõistust.
Vasta
#77

Ainuke asi mida ei saa netiteel tõest teha on auto ülevaatus. 
Ja ma usun, et Politseil on hetkel muudki teha kui kontollida kas su autol sai eile ülevaatus läbi.
Vasta
#78

poolitsad passivad hoolega põõsas ja mõõdavad kiirust.
niipalju on neid harva näha olnud.
no arusaadav ka, riigil raha vaja, tuleb tublisti aktsiaid müüa.
Vasta
#79

(18-03-2020, 16:00 PM)raulex Kirjutas:  President pole ju samba vabakslakmise vastu.Seda ta ei saakski olla.President ei tegele päevapoliitikaga.
küsimus on inimese eest makstud sotsiaalmaksus(see 4 %), mida praeguse seadusega lubatakse ka välja võtta.
Kui see osa läheks vabatahklikel lahkujatel praegustele pensionäridele siis oleks kõik OK
Teine variant on anda kõigile maksumaksjatele tagantjärgi 4% sotsmaksu pangakontole.
Kogu kühvel.
Aamen.
Vasta
#80

(19-03-2020, 11:29 AM)hobiautod Kirjutas:  Ainuke asi mida ei saa netiteel tõest teha on auto ülevaatus. 
Ja ma usun, et Politseil on hetkel muudki teha kui kontollida kas su autol sai eile ülevaatus läbi.
Mina olen Politseinikult ilma igasuguse eriolukorrata viimase viie aasta jooksul kolm korda ainult suulise hoiatuse saanud.
Ühe korra ülevaatuse ,ühe korra kiiruse ja ühe korra keelumärgi alt sissesõidu eest.
Viisakus on igasuguse suhtlemise alus.
Kindlustus tasub ikka igaljuhul ära teha muidu maksad õnnetuse korral ogaraks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne