Postitused: 1,295
Teemad: 1
Liitus: Oct 2019
Maine:
24
30-04-2020, 01:37 AM
(Seda postitust muudeti viimati: 30-04-2020, 01:43 AM ja muutjaks oli
Aare R..)
See ju vana jutt, et hinda langetada ei saa, sest varudes on kalli hinnaga soetatud kütus. Huvitav on ikkagi see, et kui maailmaturu hinnad tõusevad, ei näi varusid kuskil olema.
Ma olen ise pigem seda meelt, et artiklis jutuks olnud kütuseaktsiisi laekumist mõjutab praegu see, et sõidetakse vähem ja veel enam see, et veokad, mis Euroopasse käivad, tangivad mujal.
Postitused: 3,312
Teemad: 44
Liitus: Sep 2009
Maine:
38
täna koju sõites vaatsi, et diisel oli täpselt rubla liitrist.
Postitused: 1,856
Teemad: 12
Liitus: Oct 2004
Maine:
17
diesel Kirjutas:täna koju sõites vaatsi, et diisel oli täpselt rubla liitrist.
https://www.err.ee/1084530/diislikutuse-...-alla-euro
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Postitused: 1,295
Teemad: 1
Liitus: Oct 2019
Maine:
24
Kusjuures see hind on ikka jubedalt erinev. Muidu ma väga bensuhinda ei vaata, kuid täna jäi silma näiteks Kehtna Hepas 95- 1.209, Pärnu Olerex- Statoil- 1.149, Vändra Alexelast võtsin juba mitu päeva tagasi postihinnaga 1.049, kaardiga midagi, äkki 5 senti alla ka. Tegelt on ikka märkamatult omajagu kukkunud, kui arvestada mõne kuu tagust ligi 1.5€ liitrihinda. Huvitav on ka see, et kui mõned aastad tagasi rääkisid asjapulgad üsna palju sellest, et Soomes on sellised hinnad ja Saksas sellised, siis peale seda, kui meil küttehinnad Soomele järgi jõudsid ja eest äragi läksid, ei rääkinud akitse sellest enam keegi.
Postitused: 1,856
Teemad: 12
Liitus: Oct 2004
Maine:
17
No mis see hiina trakats kevadeks läbi pe...e lasta neil hiirtel on..
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Postitused: 183
Teemad: 2
Liitus: Nov 2007
Maine:
0
Ega need närilised muud tee, kui juhmed panevad p...e. Paned aku külge ,starterit ja massin läheb põlema . Mul panid isegi koos korrosioonitõrjega juhtmed nahka, kuraditel on ikke tervis, et seda kõike kannatavad. Muidugi, kui kullikene või kakunene selle pintsli paneb, on tollel suurem mürgitus ja ajab sussid püsti. Ega muud üle jää, kui pead ise kinni püüdma need hiirekesed. Kassid ju tänapäeval EURO saadikud, ei julge nemad hiiri püüda, mis siis veel rottidest.
Postitused: 3,010
Teemad: 35
Liitus: Jan 2012
Maine:
32
Need on need uued öko plastikud.
Sisaldab taimseid komponente enamasti siis sojat.
Postitused: 3,290
Teemad: 16
Liitus: Feb 2010
Maine:
60
Traktorit saab päästa espetsiaal spreiga. Lased juhtmed kokku ja aitab. Ostsin ise Stokkerist seda imevahendit kui hiired autule harakiirit tegid. Rohkem pole hambaid sisse löödud.
Bensiini kankusid sellega muidugi kokku ei määri. Kleebib sunnik.
Aquila captas non muscas.
Postitused: 760
Teemad: 26
Liitus: Sep 2018
Maine:
38
Ega see etanooli lisamine mootorsõiduki jõuvedelikku ei ole uus asi, see on ikka hästiunustatud vana.
Tehnika Ajakiri ja Auto aastakäik 1932 nummer 7 lk 138 ja nummer 8 lk.146
Digitaliseeritud koopiad saab siit
https://digikogu.taltech.ee/et/Search/It...ItemTypes=
Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim