krot mullafrees
#21

Pidurdav nuga on olemas ja täiesti toimiv. Aitäh tagasiside eest, hea teada, et kaasaegsed masinad nõuavad samuti käerammu.
Vasta
#22

Jõuvajadus sõltub pinnasest ka. Kivid panevad freesi hüppama ka traktori sabas, krot tahab koos mehega hüpata Smile
Vasta
#23

(06-05-2019, 12:33 PM)woltz Kirjutas:  Proovi teise küünlaga.
Kevadtööd käes ja Krotist. Kasutasin 4 aastat uudismaa tegemisel kartuli ja muru loomisel. Kevadel vahetasin plokis õli ja küünla mootoril ning käis nagu Moskvarong sek täpsusega. Jõudu oli ropp palju ja endal oli ka selle looma taltsutamiseks jõudu vaja. Lõpuks oli aktiivse 30 aastase kasutamise järel see masin hõre. Kepsu laagri koht liikus üless-alla aga käima läks ikka. Seistes süüte teemad olid mõnel kaasmaalasel tekkinud aga muidu oli tööloom. selle raam oli suht hea jäikusega, st. kuhu juhtisid sinna ka liikus. Tänapäeva nn. Hiinakaid on mul 10 a. 4 sitanikerdist läbi käinud ja nyyd 5 ostsin korraliku jäiga konstruiga, mis Krotiga kannatab ka võrrelda. Nyyd oli plaan Kroti kerele panna peale uus mootor ja kasutada seda freesina, lööb mulla nn. vahtu ja umbrohujuured pillub pinnale ning hea kokku korjata. Käepidemed head, minule sobivad. Ma ei tea, kui võimas mootor sellel Krotil oli, aga jõudsam, kui6.5 tundus küll.
Vasta
#24

Mul korralik mootor olemas ja üle.
Vasta
#25

Krotil on suht kõvad terad ka pole veel kõveraks läinud. Suht kompaktne ka teine.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne