naljanurk 3

(13-09-2021, 10:14 AM)Suuredmootorid Kirjutas:  NEDC ja WLTP on erinevad metoodikad, mille järgi keskmist kütusekulu tuletatakse. WLTP on uuem ja reaalsele joogijanule lähemal seisev suurus.
Viimast lauset pisut ümber sõnastades: WLTP valetab vähem kui NEDC Wink
Vasta

(13-09-2021, 09:59 AM)Roland Kirjutas:  
(12-09-2021, 22:20 PM)krossifänn Kirjutas:  ... ja ilma naljata õnnestus eile ülevaatusel ikka viga kirja saada. Painutati päikesesirme,  keriti klaase, otsiti tuledelt numbreid ja vaadati kustutilt kuupäeva. Hoolika otsimise peale leiti, õnneks väheohtlik... Veerand sajandi vanuse jaapanlase kohta ehk andestatav.


Tegelt ka kui saladus pole siis kus sellised per..d tegutsevad? Tee tiba antireklaami ja need tüübid poleerivad varsti ise oma klaase ja kustutit  Big Grin

Mul kah miskil ajal oli juhus,6 aastat vana auto oli sellel ajal veel,Muud ei leitud pika otsimise käigus,kui suunatulede pirnid olla tuhmimaks muutunud.Läksin poodi ostma,siis seal said müüad ikka naerda küll.Kuid siiski vahetasin ümber.

No tegelikult nad tegid seda mida nad tegema pidid. Lisatulede olemasolul referentsarve otsima ja kustuti kontrolli jälgima.


Kui suundade "tuhmiks" muutumise all peeti silmas seda, et kollased pirnid ei olnud enam kollased, siis olen ka sellise märkuse saanud ja tõesti, kollane lakk või misiganes kate seal pirnil on, oli maha koorunud. See on siis valge suunatule klaasi mure.
Vasta

(13-09-2021, 10:19 AM)olevtoom Kirjutas:  
(13-09-2021, 10:14 AM)Suuredmootorid Kirjutas:  NEDC ja WLTP on erinevad metoodikad, mille järgi keskmist kütusekulu tuletatakse. WLTP on uuem ja reaalsele joogijanule lähemal seisev suurus.
Viimast lauset pisut ümber sõnastades: WLTP valetab vähem kui NEDC Wink
Siin küll ühe autotootja võtmes, aga võrdlus päris hea https://www.peugeot.ee/et/brand-ja-tehno.../wltp.html

Pähkliajude hirm
Vasta

(13-09-2021, 10:52 AM)Mahno Kirjutas:  No tegelikult nad tegid seda mida nad tegema pidid. Lisatulede olemasolul referentsarve otsima ja kustuti kontrolli jälgima.


Kui suundade "tuhmiks" muutumise all peeti silmas seda, et kollased pirnid ei olnud enam kollased, siis olen ka sellise märkuse saanud ja tõesti, kollane lakk või misiganes kate seal pirnil on, oli maha koorunud. See on siis valge suunatule klaasi mure.
krt just vahetasin ise enne ülevaatusele minekut ja enne selle teema lugemist sellised pirnid välja, ju ei ole ikka õige "Eesti mees".
Iseenesest on terve ülevastuseteema või isegi mitu olemas, aga nagu ka liiklusteema nii ka see keskendub sellele, et kõvemad mehed peaksid saama kokkulepitud reegleid oma kasuks painutada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Palju toredaid inimesi. Kus ma säärast jumalat kohata võin?

Ülevaatusenalja ka.

Käisin Renault Clio 2ga ülevaatusel. Otsime VIN-koodi - no ei ole. Lõpuks leidsime - tagavararatta vanni kõrval plekil. Wandusime mõlemad. Seejärel wandus ülevaataja veel pikemalt ja põhjalikumalt - summutiotsa on need konnasööjad sedamoodu seeliku alla ää peitnud, et vana pidi sisuliselt kõhuli viskama, et ulataks sondi sisse pistma. Seejärel heitgaasitesti tegema - ei loe pöördeid. R4 bensukas käib tühikäiku nii vaikselt, et audiosensor ei loe. Panime OBD külge ja siis saime (eeskujulikud!) näidud kätte.
Vasta

Vene koolis on keemia eksam,  neiu on natuke hädas, ei oska seda keemiat. Küsimus on, et mis asi on kampriga plastifitseeritud kolloksüliin. No ei tea ta vastust. Õpetaja püüab küsimustega õigele teele aidata, et saaks ikka kolme välja panna. Ütleb vihje : "No mõtle, millega te oma noormehega koridoris tegelete, enne kui sa tuppa lähed?"  Tüdrukul läheb nägu särama - see aine on siis jeboniit! Ei ole kullake, ei ole, see on tselluloid - ütleb õpetaja.
Vasta

Pole see süstitav nii vilets kraam midagi, nagu räägitakse.
Mõjub!

https://youtu.be/tQN9uCjB_OY
Vasta

(12-09-2021, 22:20 PM)krossifänn Kirjutas:  ... ja ilma naljata õnnestus eile ülevaatusel ikka viga kirja saada. Painutati päikesesirme,  keriti klaase, otsiti tuledelt numbreid ja vaadati kustutilt kuupäeva. Hoolika otsimise peale leiti, õnneks väheohtlik... Veerand sajandi vanuse jaapanlase kohta ehk andestatav.


Tegelt ka kui saladus pole siis kus sellised per..d tegutsevad? Tee tiba antireklaami ja need tüübid poleerivad varsti ise oma klaase ja kustutit  Big Grin
Profdiagnostik OÜ (Ehitajate tee 116, Tallinn)
Jantech Grupp OÜ
Mõlemast olen suutnud sellise asja välja võluda.
Vasta

(18-09-2021, 15:06 PM)Janka Kirjutas:  Pole see süstitav nii vilets kraam midagi, nagu räägitakse.
Mõjub!

https://youtu.be/tQN9uCjB_OY

Ütle veel, et noored on enesekesksed ja hoolimatud. Mulle täitsa meeldib kontseptsioon, et igaüks meist peaks vajadusel ümber kehastuma VV või TA käepikenduseks. Kahjuks ei osanud antud subjekt abikäe ulatamist vääriliselt hinnata, ise haiseb veel koroona järele : )
Vasta

Seal lõhnab juba paragraafi järele. Tuli rattaga, corona lõhn küljes!?! Poleks kirjas, et Rakverest, siis arvaks, et puhta Türi teema.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Sm. lapikmaalastel on uus mure - seoses kliimasoojenemisega on muu hulgas hakanud välja sulama ka natside baasid Antarktikas.
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Milleni võib viia kukli fantaasia - mõni võib juba kaameraga abielus olla!

   

/брак камеры/
Vasta

Kuna mu auto jäi paari päeva jooksul taas pildile, siis oli vaja taas Rahandusministeeriumile natuke raha saata.
Kui makse läbi läks, teatas internetipank mulle lahkesti, et "hoia kokku aega ja telli e-arve ja sõlmi püsimakse leping".
On kellelgi kogemusi e-arve ja/või püsimaksega rahandusministeeriumile?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(23-09-2021, 16:43 PM)isandpauk Kirjutas:  Kuna mu auto jäi paari päeva jooksul taas pildile, siis oli vaja taas Rahandusministeeriumile natuke raha saata.
Kui makse läbi läks, teatas internetipank mulle lahkesti, et "hoia kokku aega ja telli e-arve ja sõlmi püsimakse leping".
On kellelgi kogemusi e-arve ja/või püsimaksega rahandusministeeriumile?
Ära siis väga koonerda, pane ikka suuremad numbrid teele igaks juhuks. Mõte iseenesest ju hea, aga siis hakatakse järsku liiga palju huvi tundma, et mida värki. Big Grin
Vasta

(23-09-2021, 18:18 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(23-09-2021, 16:43 PM)isandpauk Kirjutas:  Kuna mu auto jäi paari päeva jooksul taas pildile, siis oli vaja taas Rahandusministeeriumile natuke raha saata.
Kui makse läbi läks, teatas internetipank mulle lahkesti, et "hoia kokku aega ja telli e-arve ja sõlmi püsimakse leping".
On kellelgi kogemusi e-arve ja/või püsimaksega rahandusministeeriumile?
Ära siis väga koonerda, pane ikka suuremad numbrid teele igaks juhuks. Mõte iseenesest ju hea, aga siis hakatakse järsku liiga palju huvi tundma, et mida värki. Big Grin
Eelmise sajandi lõpus tegi raske jalaga autoärikaks kasvanud koolivend omaarust nalja, kui nädala jooksul mitmendat korda madallennuga vahele jäi.
Küsis peatanud politseiametnikult et kas kuidagi ettemaksu või otsekorraldusega ei saaks, et maru palju aega läheb selle teie autos istumise peale.
Kutsuti sinivalgesse ja kui paberid allkirjastamiseks ulatati oli seal kirjas "pakkus politseiametnikule altkäemaksu".

Tea kumb suurem naljamees oli...
Vasta

(23-09-2021, 18:18 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(23-09-2021, 16:43 PM)isandpauk Kirjutas:  Kuna mu auto jäi paari päeva jooksul taas pildile, siis oli vaja taas Rahandusministeeriumile natuke raha saata.
Kui makse läbi läks, teatas internetipank mulle lahkesti, et "hoia kokku aega ja telli e-arve ja sõlmi püsimakse leping".
On kellelgi kogemusi e-arve ja/või püsimaksega rahandusministeeriumile?
Ära siis väga koonerda, pane ikka suuremad numbrid teele igaks juhuks. Mõte iseenesest ju hea, aga siis hakatakse järsku liiga palju huvi tundma, et mida värki. Big Grin

Loomulikult maksaks ma nõutust rohkem, kui summa oleks väga suur ja/või kui ma ei oleks sellega rahul. Paar senti puudu teeb sust võlglase, paar senti üle kulutab pool tundi rohkem raamatupidaja aega, kes asja klappima peab saama.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Teostasin googlis pildiotsingut ja jäi Pilkaja aprilli nummer ette aastast 2011
Sai kohe jupi aega itsitatud, isegi meelest läks mida otsisin.

https://www.scribd.com/document/44110527...011-aprill

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

https://youtu.be/cHNMP8Vj8vc?t=141
Vasta

Jah... lõputu varasalv, kes venet paneb, siis siin ikka on:
https://www.youtube.com/watch?v=jafKQWYHIUI

https://www.youtube.com/watch?v=AUovGLdse9w

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Toidukulleri raskes argipäevas on ka mõned rõõmsamad hetked:

https://www.tiktok.com/foryou?_d=secCgYIASAHKAESPgo8MOZfImCYkL1pRD5gci1hs7%2BnO0GJOcyB4Opk1l36T4rinf3ROC8H1Nb6l11PyrlxUiYB5DKXI7EV8slmGgA%3D&checksum=f89e7d723962bdd670a8ed3ff6b6624b5ec81e48103fcecc9a33f1b81d30eab8&language=en&preview_pb=0&sec_user_id=MS4wLjABAAAAB5yZKNFynLd5MxPMziohfhG24QadfX6RVQYSXvh1zL1aClrR9wXdlUJxl9tr-UlN&share_app_id=1233&share_item_id=7003832709755817221&share_link_id=822a98fe-d3a0-4de3-b011-2de4ca618cc5&source=h5_m×tamp=1630707209&u_code=dfdj1dh5m2hha4&user_id=6894368580180378630&utm_campaign=client_share&utm_medium=android&utm_source=copy&_r=1&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&item_id=7008128049875094789#/@eestivined/video/7008128049875094789

Järgmiste videote vaatamine omal vastutusel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne