Abipalve tagasideks
#1

Alljärgneva võivad rahumeeli lugemata jätta need, kelle arvates on foorumiga kõik kõige paremas korras ja olengi vaid "igavlev intellektuaal", kui tsiteerida ahistava moderaatori sõnu. Võite ka kinnitada moderaatori arvamust ja eks siis tuleb otsustada...

Palun austet kaasfoorumlaste abi enese harimisel.

Mind süüdistatakse "liiga rohke rämpsu tootmises"

Et saada targemaks ja edaspidi mitte rämpsu toota, siis palun viidata viimase aasta (sest varem tõesti tundsin ennast liiga vabalt ajuti Sad ) postituste hulgast foorumi taset langetavale rämpstekstile. Ehk siis mõistan, mis on rämps ja suudan seda edaspidi mitte toota.

Tänan vaevanägijaid juba ette!

Lühilausetega saab ainult Suure-Lähtru tallis keerulisi küsimusi selgitada.
Vasta
#2

Sellist teemapüstitust kommenteeriks hea meelega. Kuigi meil Härra V6saga  vaated aeg ajalt erinevad loen ma tema postitusi mõnuga.
Mulle meeldib, et mehel on oma seisukoht. Ja seda ei saa väita, et ta toodab spämmi. Pigem on asi selles, et oma otsekohesusega lööb ta paigast ära mõne mehe vankumatuna tunduv maailmavaate.
Ja see on valus.
Olen ka ise kogenud olukordi kus V6sa postituse teistkordsel lugemisel saad tuumale pihta ja "hambad ristis" pead tunnistama, et kuradil oli jälle õigus.

Pigem häirib mind hoopis teine seltskond.  Seltskond kes on omale välja valinud mingi arvamusliidri ja pimesi nagu jüngrid kõike kaasa kiidavad. 
Pikema jälgimise käigus veendud kuidas nende vaated pidevalt muutuvad vastavalt "moevoolule."

Aquila captas non muscas.
Vasta
#3

Minu arvates on ksf! v6sa ses foorumis üks asjalikumaid tegelasi. Tema silmaringi võiks mõnigi eeskujuks võtta. (Teatavasti kiputakse sageli oma silmaringi mitmete parameetrite järgi ahendama. Kui selle raadius lõpuks nullini jõuab, saadakse rahumeeli ja tõele vastavalt öelda: "See on minu vaatepunkt").

Ma pigem kipun arvama, et rämpspostitusteks on loetud just hr. v6sa säärased kommentaarid ja küsimused, mis mingit teemat veidi üldisemasse konteksti proovivad panna. Kui sellised asjad siia foorumisse ei sobi, siis... noh, oli tore koos olla, aga enam ei näe põhjust...

Olen ka varem kirjutanud, et foorumi eluspüsimiseks on vaja, et selles oleks mingi kogus asjassepuutumatut juttu, ja näiteks toonud sakslaste makifoorumi (tonbandforum.de), mille populaarseim teema on "autod, mida just iga päev ei kohta". Ja keegi ei virise.

Nii et kui keegi arvab, et ksf! v6sa siin millegi lubamatuga tegeleb, soovitaksin tal probleemi lahendamist alustada peeglisse vaatamisest.
Vasta
#4

Võsa siin üks targemaid ja haritumaid kasutajaid üldse,minule küll ei meenu temalt rämpsu,küll,aga näen ,et postitused kaovad modede poolt...Hetkel võsa,2715,penskar,lauren ja kindlasti leiab veel mõne kelle postitused loen alati hoolega ja mõttega läbi.Samas siinse kõike teadja omad loen diagonaalis kui üldse...
Vasta
#5

Inimesel on oma arvamus, iseasi kas peab seda alati igal pool välja ütlema. Piisab ka kui vaadata postituste arvu, kõik sellest ei saa ju puhas kuld olla. 
Olen tajunud nii siin kui ka mujal foorumites, et inimesed on justkui muutunud vaidlushimulistemaks. Eriti peale Covid jama algust. Ega ma isegi ei ole sellest patust prii.
Vaidlused venivad pikale, iga hinna eest üritatakse oma tõde selgitada, kuigi on juba ammu selge, et oponent oma arvamust ei muuda. 
Räägitakse ka palju teemast mööda ja teise argumentidest valitakse endale sobivad ning mittesobivad jäetakse kõrvale. Iseenda eksimust ei ole ju võimalik tunnistada, kui see juhtub siis on harv juhus nagu valge vares. 
Nii see rämps tekibki. 

Postituste arv tuleks jagada maine numbriga, mida suurem arv, seda rohkem rämpsu Big Grin
Vasta
#6

(17-11-2022, 16:16 PM)olevtoom Kirjutas:  Nii et kui keegi arvab, et ksf! v6sa siin millegi lubamatuga tegeleb, soovitaksin tal probleemi lahendamist alustada peeglisse vaatamisest.
10 punkti.
Vasta
#7

Tagasihoidlik küsimus-kas tahetakse nagu Kassile saba peale astuda?
Vasta
#8

Taavi - võta iisisti! Kirjuta rohkem. Ja pikemalt. Juba ammu pole lugenud Kapitalistliku Rögiseja elust maamajanduses Wink Elu on küll lihtne aga LIHTLAUSETEGA kolmerealiste säutsudega seda edasi anda ei saa.
Vasta
#9

(17-11-2022, 18:33 PM)Peeter2 Kirjutas:  Vaidlused venivad pikale, iga hinna eest üritatakse oma tõde selgitada, kuigi on juba ammu selge, et oponent oma arvamust ei muuda. 
Räägitakse ka palju teemast mööda ja teise argumentidest valitakse endale sobivad ning mittesobivad jäetakse kõrvale. Iseenda eksimust ei ole ju võimalik tunnistada, kui see juhtub siis on harv juhus nagu valge vares. 

Foorumis vaidlemine (eriti tehnilistel teemadel) polegi tihtilugu vajalik "oponendile" ära tegemiseks, vaid ka tulevikus teistele lugemiseks. Selles mõttes on foorumites argumenteeritud vaidlused igati asjakohased. Niisama lahmimine muidugi mitte, selleks ongi moderaatorid.
Vasta
#10

(17-11-2022, 21:51 PM)zazik Kirjutas:  
(17-11-2022, 18:33 PM)Peeter2 Kirjutas:  Vaidlused venivad pikale, iga hinna eest üritatakse oma tõde selgitada, kuigi on juba ammu selge, et oponent oma arvamust ei muuda. 
Räägitakse ka palju teemast mööda ja teise argumentidest valitakse endale sobivad ning mittesobivad jäetakse kõrvale. Iseenda eksimust ei ole ju võimalik tunnistada, kui see juhtub siis on harv juhus nagu valge vares. 

Foorumis vaidlemine (eriti tehnilistel teemadel) polegi tihtilugu vajalik "oponendile" ära tegemiseks, vaid ka tulevikus teistele lugemiseks. Selles mõttes on foorumites argumenteeritud vaidlused igati asjakohased. Niisama lahmimine muidugi mitte, selleks ongi moderaatorid.

Üks asi veel. Zazik, Sa nüüd meil Suur Juht. Mis on PEAMINE - panna ümbritesevad kaasa mõtlema! Asi poel ärapanemises ehga ärategemises, asi on massi mõttetegevuse ärgitamisis! Lühilausete-tegelased jäävadki selleks, teised "ärkavad". Ja ei tohi karta ausat tagasisidest. 

Seekord ma tunnetan ksf!Võsa puhul et mingi kaader on Teda ja tema isikut ja sõnavõtte põhjendamatult oma rumaluse vaatevinklist kritiseerinud! Lollus on kritiseerinud Tarkust. See paneb tõesti ka solvuma ja mõtlema... Toomas juba astus välja ja jube kahju on! TÄPSELT ksf!Võsa tõstatatud teema on mind ühest foorumsit välja "aidanud" ja sellega suri foorum osaliselt ka välja. Et ma kirjutan pikkade "keerulsite "kausetega, mida on lukuaugust raske lugeda, lisaks siis veel pildimaterjal ilmestamaks asju! Me tootsime sisu - vabast ajast ja vabast tahtest! 

Teatud mahus on foorumite elus hoidmine ka teadlik tegevus, mina olen võtnud täiesti "võõras" foorumis selle "paha" rolli. Niiaplju seost ju on, et ksf!svensson omab minu Monzat Big Grin JA olgem ausad -Uunikute Talveralli träffik ei ole olnud just väike Wink Olles paksu nahaga, siis mind väga ei morjenda ka sõimatasamaine Wink  OK, kindlasti on ka piiri ületamisi - täiesti päri! Ja just ksf!Võsa aka Taavi on Talle omaselt sellele viidanud, ka mõned tesie dSIIN ja praegu kommenteerivad olulised foorumlased. Ja miks peaks solvuma??? Kui on VAJA, siis mul on kunstneerus number nimega Taavi Võsa, kõne peale ja ilma igasuguse pikema selgituseta suudab Taavi koos Prouaga  iseseisvalt läbi viia näiteks OAKP! ISESEISVALT!!! Natukese tunnen puudust, et päris kõigi "paugutajate "numbreid pole, selliste tegelastega on alati kõige lihtsam asju ajada! Ehk kui Isand Võsal on tekkinud küsimus eksistentsist, siis on VIST keegi suvalistest ületanud HEA MAITSE piiri! Ja see EI OLE selle foorumi Looja ja Omanik Sven aka ksf!svensson! 

PS: teemade poolitamine jms kohatine "jahutamine" on vajalik! Selles on adminnid päris head olnud! Aga kui mingi hulk kirjutatust, mis on TÖÖ ja TEADMISTE jagamine, on kadunud - seda peab vältima! Ei hakka praegu nimeliseks minema Wink 
PPS: kohati on möödapääsmatu kapitalismi ja seal sees demokraatliku kapitalismi majanduslike PÕHItõdede meelde tuletamine Wink  Ega siis majandustõed kehtivad ikka ja alati. Ja on hetki, kus tuleb neid kaasfoorumlastele meelde tuletada!!! Need on olnud viimaste aegade "popid" teemad Wink
Vasta
#11

Ply, pole vaja taaskord asja sürriks ajada! Küsimus on tegelikult väga lihtne - kas v6sa postid on sisukad? Absoluutselt on! Oli mingi aeg kui oli lisainfo küsimusi suht palju. Kuna keegi neile vastata ei viitsinud, siis jäid need iseenesestmõistetavalt ära.
Taavi silmaringi võib aint kadestada. Üleeila helistasin talle ja küsisin asja, mida ma ei teadnud ja internet ka ei tea, ma sain vastuse. Keegi eespool ütles juba, et kui v6sa postitused nigelad tunduvad, siis peaks peeglit uurima...
Kirjutan sellele postile ka oma allkirja alla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

(18-11-2022, 01:12 AM)Marko Kirjutas:  Ply, pole vaja taaskord asja sürriks ajada! Küsimus on tegelikult väga lihtne - kas v6sa postid on sisukad? Absoluutselt on! Oli mingi aeg kui oli lisainfo küsimusi suht palju. Kuna keegi neile vastata ei viitsinud, siis jäid need iseenesestmõistetavalt ära.
Taavi silmaringi võib aint kadestada. Üleeila helistasin talle ja küsisin asja, mida ma ei teadnud ja internet ka ei tea, ma sain vastuse. Keegi eespool ütles juba, et kui v6sa postitused nigelad tunduvad, siis peaks peeglit uurima...
Kirjutan sellele postile ka oma allkirja alla.
Marko, küsimus on siiski milleski muus! VÕIMUS! Ehk seda VÕIMU on kasutatud halvasti. Eriti ksf!Võsa suhtes. Kõik muu on sõnademulin. Üksteise "ninade neetimisega" saame ise hakkama Wink
Vasta
#13

(18-11-2022, 01:28 AM)PlyVal64 Kirjutas:  Marko, küsimus on siiski milleski muus! VÕIMUS! Ehk seda VÕIMU on kasutatud halvasti. Eriti kaf!Võsa suhtes. Kõik muu on sõnademulin.

Väga-väga nõus!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

(17-11-2022, 13:42 PM)v6sa Kirjutas:  Tänan vaevanägijaid juba ette!


Tsitaat:[b]v6sa[/b]
(Valge vares)
[b]Registreerimiskuupäev:[/b] 03.05.2005
Postitusi kokku: 9,763 (1.52 postitust päevas | 2.01 protsenti postituste koguhulgast)
Kokku teemasid: 34 (0.01 teema(t) päevas | 0.06 protsenti teemade koguhulgast)

Saidil oldud aeg kokku: 5 Kuud, 2 päevad

Tsitaat:[b]PlyVal64[/b]
(Lihtsalt liige...) 
[b]Registreerimiskuupäev:[/b] 04.12.2002
Postitusi kokku: 3,720 (0.51 postitust päevas | 0.77 protsenti postituste koguhulgast)
Kokku teemasid: 56 (0.01 teema(t) päevas | 0.1 protsenti teemade koguhulgast) 
Saidil oldud aeg kokku: 2 Kuud, 3 Nädalad

Öelda, et Üks Tark Mees on öelnud 2% kogu ajuvaba möla sisutihedast mõttest ja et see on paha?  Mul tekib küsimus, et mida see ülejäänud 97+% teeb Wink Avastasin just, et saab kohe 20 aastat targutamist siin Wink
Vasta
#15

Seda, et ... see läks nüüd natuke kehvasti Sad . Ma veel ei soovinud nekroloogi lugeda Big Grin

Tunnistan, et teema tegin tõesti seetõttu, et kolmandat ahistamist ma enam ei soovinud taluda:
   

Kui esimese kaks aastat tagasi sain tõesti liigvaba suhtlemise eest ehk isegi asjakohaselt ja teise lokkava lolluse varjamatu valimatu sarjamise eest, siis seekordne lõhkus hästialanud vaidluse ja vat see keetis korralikult üle. 

Tänan muidugi kõiki toetavate sõnade eest, aga veel rohkem on mul rohkem kasu viidetest mittevajalikuks peetavatele postitustele. Luban, et ei solvu ja kuniks otse ei küsita "mees, MIDA Sa sellega õige mõtlesid?" ei kommenteeri ka.

Samuti on teema minu poolest lahti igasugustele maailmaparanduslike sõnavõttudele, mis aitaks areneda targemaks inimeseks.

Olen endiselt seisukohal, et vaidluses selgub tõde, mis ei pruugi kummalegi vaidlusesse tõusnule üldse meeldiv avastus olla. Ehk mina ei vaidle kunagi selle pärast, et (enamasti) auväärt oponendile teha selgeks tema eksimus, vaid alati ikka mingi (minu hinnangul) väära väite ümberlükkamiseks. Protsessi käigus olen korduvalt pidanud ka oma seisukohta revideerima, avastades probleemi uusi tahke. Mis ongi õppimise mõte.
Vasta
#16

Võsa. Ära nuta. Laseme samamoodi edasi.
Vasta
#17

Austatud hr. Võsa .

  Minu arvates on kõik kõige paremas korras Sinu postitustega , mõni "kustukumm" võiks / peaks peeglisse vaatama .

 Edvard .
Vasta
#18

Haahaahaa ja ongi elu siin foorumis jõudnud sinnamaale nagu filmis "Keskea rõõmud".  Kogu foorumi seltskond ühes filmis  Smile  nii tipp tarkurid - näpuvibutajad, kui ka lihtsalt vahutavad suud.  Katsuge ennast sealt filmist üles leida ja selleks on tarvis enesekriitilist hoiakut omada. Kui seda ei ole, siis selle koha näitavadki kätte teised, kes on meie kõrval.
  Paraku täispikka filmi ei leidnud, kuid filmi tutvustus on olemas.  Julget äratundmist ja rahulikk nädalavahetust

 Parimat  h2rra

https://youtu.be/dTFiR4A5C_U

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#19

Ma arvan, et õigel rajal on kindlasti PlyVal64 öeldes "Me tootsime sisu - vabast ajast ja vabast tahtest! " ning samuti ei saa märkimata jätta iidvana ütlemist "vaidlustes sünnib tõde". Kõik see kokku tähendab, et on palju pahna, aga ilma selleta pärleid ka mitte. Foorum elab sisust, olgu see nii- või naasugune ning kui seda pole...
Vasta
#20

Olen elus õppinud mitte ärrituma asjade üle mida muuta ei saa. Ja inimesi ei saa ka muuta. Seetõttu on siit tegelikult äärmiselt suure potensiaaliga foorumist lahkunud kümneid ja kümned kuldsete kätega tehnikamehi. Võsa võtab ka rahulikult, tagasisidet ei tasu siinselt modeeraatorilt oodata. 
Las hauguvad, tsirkus läheb edasi ja meie elu see ei mõjuta. Kunagi lubasin et kui ksf motamehe ära bännite siis võite ka minu ära kustutada siit, sellest hetkest peale pole viitsinud siia enam suurt midagi kirjutada. Sama lugu om Taaviga, kui tema kirjutised siia ei sobi siis olen vist ise ka vales kohas ja võite koos meid ajalukku saata siit.

Ei näe me enam siin kuidas Eesti mees saksas ratrode ehitab, ei näe me enam siin Eesti kuulsama youtuuberi tegemisi, ei näe me enam harvesteride remondijutte, ei näe enam Sillu kolhoosimeenutusi, ei näe elukogenud Viplala tegemisi, ei näe Talupoja elutarkust ja reaalselt maaelu jne, see nimekiri on uskumatult pikk kes kõik on loobunud või pandud loobuma....

Ise ammu loobunud, poogen täiesti. Istuge sisse kui soovite, sööge pipraga või lööge seina aga noo on paljuski potensiaaliga siit lahkunud moderaatorite tõttu, olgu see siis kas nende tegemata jätmine või pigem teinekord liigne agarus....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne